E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Ковпин Ставок - сайт громади
Мені подобається сайт


 Люди
 Фото
 Відео
 Визначні місця додати
 Львівська область
 Фотомаркет
 Картографія фото New!
 Мій стиль

Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лентаНаселені пункти району

1. Клекотів
2. Підгірці
3. Пониковиця
4. Лугове
5. Броди
6. Корсів
7. Монастирок
8. Шнирів
9. Підкамінь
10. Грималівка

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосівсело Ковпин Ставок

райцентр Броди

облцентр ЛьвівЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 0
Дивитись місця в рейтингах
України та Львівської області

Максимальний рейтинг села Ковпин Ставок залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Ковпин Ставок - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами району


Новини Львівської області


Андріян Гутник передав бійцям ЗСУ автомобіль для АТО (ФОТО) (Вголос)(13:40)
Львівська територіальна виборча комісія працюватиме на “Арені Львів” (Дивись.info)(13:38)
За контрабанду сигарет чоловік позбувся "Крайслера" (Lvivexpres.com)(13:29)
На Львівщині активно намагаються підкупити виборців безкоштовним Wi-Fi й дешевою гречкою (СокальInfo)(13:25)
У Львові лунатимуть електросирени оповіщення (Гал-info)(13:23)
Львівський університет безпеки життєдіяльності відзначить День захисника України (ПРОГРАМА) (Вголос)(13:17)
На Львівщині в подвійному даху автомобіля митники знайшли 1300 пачок сигарет (Inlviv.in.ua)(13:08)
Надходження до Зведеного бюджету Сокальського та Радехівського районів склали 293 млн. грн. (Голос з-над Бугу)(13:07)
Вдалося активізувати роботу Асоціації місцевих рад району (Відродження)(12:56)
Наступного тижня у Львові лунатимуть електросирени оповіщення (Львiвська Газета)(12:52)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
День туризму - теж свято

Починаючи з 1998 року в країні відзначається День туризму. Пересічний мешканець села хоча б один раз у рік виходить за межі свого населеного пункту. Навіть вирушаючи у відрядження по справам у сусіднє велике місто чи маленьке село, пасажири завжди знаходять хвилину, щоб оглянутись навколо. Побачити дещо нове, перекусити, набратись нових сил. Ось так зародився туризм. Спокуса відвідувати нові краєвиди, архітектурні форми не давала покою багатьом туристам. Тому вони вирушали в дорогу на далекі відстані, поєднуючи фотографування, культурологію і відпочинок. Таких активних туристів в селі Ковпин Ставок не так вже й багато. Переважна більшість громадян віддає перевагу коротким поїздкам в Карпати, на узбережжя Чорного і Азовського морів. Ще частіше відпочивають жителі Ковпиного Ставка на вихідних у парку, біля річки. Що кому зручніше.

Розвиток туристичного бізнесу в Ковпину Ставку багато в чому залежить від самих його громадян та сільської влади. В якому вигляді знаходяться історичні пам’ятки? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, дітей? На якому рівні тримаються заклади харчування, де є найближчий готель? Хтось розробляв туристичні маршрути, які є дорожні сполучення і реклама всіх існуючих об’єктів туризму? Це базові питання, що мають бути вирішені в плані розбудови місцевого туризму. В селі є завжди цікаві місця, які з боку кожного проживаючого не є занадто особливими. Тільки туристичний бізнес внесе певну родзинку звичайним місцям, які потім виявляться привабливими для туристів. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повернутись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.Передвиборна агітація почалась

Півмісяця тому розпочалась передвиборна агітація у селі. На що сподіваються мешканці Ковпиного Ставка? Чи залишились надії на поліпшення життя? Чи є нові постаті, яким можна довірити громаду в Ковпину Ставку?

Згідно нового законодавства країни про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування отримають більше повноважень для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Ковпині Ставку? Свідомість місцевих начальників залишилась ще в минулому, коли всі вказівки диктувались зверху. Управляти самим на землі, чи не це є споконвічною мрією багатьох українців? Ще один крок до самостійності. Не тільки країни, а й села. Коли майже все існуюче виробництво скорочене до мінімуму, надання послуг ледве тримається на плаву перед майбутньою районною владою стоять нелегкі завдання щодо розширення всіх напрямків життєдіяльності села. Якими будуть результати голосування до сільської ради? Які депутати і політичні партії увійдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток села на найближчі 5 років.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборна агітація. Всі можливі і неможливі засоби будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Ковпиного Ставка. Хтось займеться так званою благодійністю і наділить крупою і гречкою тих, хто готовий проміняти свій голос на певну матеріальну цінність. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто виконують свою роботу. Тихо і послідовно. Завдання виборців - розгледіти таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимшанс, ще раз повірити в свої сили. Передвиборча боротьба переверне село верх дном. Претенденти на виборні посади будуть пробувати не тільки зрости в очах місцевих жителів, але й понизити своїх конкурентів, якими б вони не були святими. Районні газети зірвуть наступний куш на виборчій кампанії. Більше завдань буде і працівникам Укрпошти, агітаційні матеріали будуть в кожному дворі. Стовпи і забори у селі будуть розклеєні кольорами політичних партій, а обличчя кандидатів будуть такі знайомі як ніколи. Один раз на декілька років вони зроблять все можливе, щоб місцевий житель проголосував за них. Отак і живуть люди у селі, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем спорту, Ковпин Ставок

Минули роки, коли спорт у Ковпині Ставку був багаточисельним. Хай як не критикують люди радянську епоху спортивне життя було на ті часи в моді. Згадайте фізкультуру в радянський час. Діти з довідкою про недопущення до навантажень були скоріше виключенням серед групи дітей. В наші дні майже половина дітей не допускаються до сильних навантажень через різноманітні хвороби. Сам керівник не має права просити від учнів нормативів по силових вправах. Добру оцінку будуть ставити лише за те, що учні приходять у спортивному одязі. Що заважає дітям Ковпиного Ставка бути фізично кріпкими? Можна завжди списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на ЧАЕС. Але кожен з них вибирає те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись зайвих харчів, додавши міцного алкоголю. Або влаштувати невелику дієту і пробігти короткий шлях, хоча б по дорозі додому. Або кожний вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або піти спати раніше, щоб на ранок мати здоровий вигляд. Скільки б не будували спортивних шкіл, закладів оздоровлення у Ковпині Ставку, фізична культура людей буде залежати тільки від них самих. Хто господарює Ковпиним Ставком, фізичною підготовкою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі люди, що, схоже, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в моді. Його навчились купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись собою і слідити за харчуванням. Що цінніше? Не багато людей у Ковпині Ставку є, що тримають на висоті свою фізичну підготовку. Добре те, що до них приєднались хлопці і розвивають новий напрямок спорту - workout. Це той масовий вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Результат від занять дає приклад іншим мешканцям. Ймовірно, вони замисляться над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління вирощувати і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток людей не тільки Ковпиного Ставка, а й цілої держави.


12.09.2015р.День підприємництва в Ковпині Ставку

Кожного року в країні в першу неділю осені святкують День підприємництва. Цей день запроваджено з 5 жовтня 1998 р. Указом Президента України, але люди Ковпиного Ставка не звикли гучно його святкувати. Мабуть, гроші люблять тишу. Як і крупний, так і малий бізнес у Ковпині Ставку не хизується своїм святом. В наш нелегкий час складно знайти гроші для таких широкомасштабних заходів. Тим більше, що з боку влади підтримка підприємництва мінімальна. Певні заходи, що проводяться місцевою владою, можна сказати, - формальні. Конкурс на найкращого підприємця, грамоти, подяки лише дратують в останній час підприємців, що втомились чекати від влади справжньої підтримки. Звичайно, що все можна списати на війну, але жити треба якось. В надії на покращення попиту на внутрішньому ринку чимало підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з першого вересня збільшений розмір мінімальної заробітної плати для населення. Головне, щоб не підняли сильно податки, ціни на енергоносії і курс гривні був стабільним. Бо якщо і далі так піде, то підприємців може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частина місцевого бюджету Ковпиного Ставка залежить від податкових надходжень місцевих підприємців. Левову вагу займає податок з доходів фізичних осіб, ЄСВ, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде розвиватись село Ковпин Ставок без підприємництва? Важко уявити. Згадайте тільки, як їм жилось в 1991-1993 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Ковпині Ставку. З чого вони починали і чого вони досягли… Як нам жилось без них і зараз з ними. Побудовані заклади торгівлі, виробничі будівлі, надання послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і держиться на них. Суворі закони бізнесу залишили лише самих сильних. Місцева конкуренція дала людям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Схоже, що ніщо не зупинить підприємницький рух у Ковпині Ставку, бо є сила і воля творити свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, наснаги і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Ковпині Ставку

Кожного року на кінець літа більшість мешканців Ковпиного Ставка готуються до школи. Найтепліша пора року позаду. Всі діти набрались сил і готові приступити до нового учбового року. Недарма придумали на перше вересня свято – День Знань. Ці хвилюючі моменти радості й турботи. Хтось всі канікули чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За канікули учні подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати сірі учбові будні.

Так як у всій Україні, школярі Ковпиного Ставка ідуть останній день літа на пробний день в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи виглядають тепліше. Вчителі з учнями вже думають про всі організаційні моменти: вивчають розклад уроків, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З першого вересня є можливість пересісти на іншу парту, багато школярів використовують цей момент і підходять до вчителів з аналогічним проханням. Один словом, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільної форми і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом учбових приміщень. Якби не голосно лунали всі політичні заклики, завжди в Ковпині Ставку знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення учнів до школи з далекої відстані, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, опалення приміщень в холодну пору року тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам гуртуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитиполіпшити стан місцевої освіти села Ковпин Ставок.

Першого вересня всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію свого дитинства. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими прекрасними шкільними моментами. Море радості, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Ковпині Ставку на свято першого вересня. Вдалого початку лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати тільки від них. А вдалий старт – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Ковпину Ставку, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Ковпиного Ставка, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Ковпину Ставку вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Ковпин Ставок -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Ковпин Ставок:Погода у Ковпині Ставку
Інші населені пункти
Львівської області і району
з прогнозом погоди

Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко