E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Ковпин Ставок - сайт громади
   Люди

   Фото

   Відео

   Визначні місця    додати


Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лента
Населені пункти району

1. Клекотів
2. Підгірці
3. Пониковиця
4. Лугове
5. Броди
6. Корсів
7. Монастирок
8. Шнирів
9. Підкамінь
10. Салашка

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосівсело Ковпин Ставок

райцентр Броди

облцентр ЛьвівЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 0
Дивитись місця в рейтингах
України та Львівської області

Максимальний рейтинг села Ковпин Ставок залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Ковпин Ставок - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами району


Новини Львівської області


У Львівській області троє людей постраждали в ДТП (Львiвська Газета)(16:58)
У День пам’яті жертв Голодомору у Львові виклали карту зі свічок (Zaxid.net)(16:54)
Чиновників міськради у Львівській області спіймали на хабарі (Львiвська Газета)(16:36)
На Львовщине задержали чиновников горсовета за взятку (Телеграф)(16:24)
У Львові поліцейські затримали кишенькового злодія (Львiвська Газета)(16:18)
У Львові попрощалися з військовослужбовцем 24-ї механізованої бригади Юрієм Нагорним (Відео) (5 канал)(16:11)
На Львівщині поліція затримала посадовців міськради-хабарників (Українська правда)(16:02)
У Львові рятувальники визволяли півторарічну дитину, яка зачинилася у квартирі (Вголос)(15:41)
Львівські ватерполісти – чемпіони України! (Inlviv.in.ua)(15:27)
У центрі Львова автомобіль збив дитину (Zaxid.net)(15:15)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
Яка погода у Ковпині Ставку

Проживання у Ковпині Ставку так чи інакше пов’язано з погодою. Це особливо стосується тих людей, що багато проводять часу на відкритому повітрі. Ніхто з людей не хоче промокнути, замерзнути і застудитися. Хворіти дорого в наш час. Точний прогноз погоди важливий також людям Ковпиного Ставка, що працюють в сільському господарстві, на на відкритому повітрі в промисловості. Якщо не дізнатись точну температуру довкілля, то збитки теплових комунальних господарств можуть бути до 20%. Інколи позапланове чи недостатнє витрачення енергоресурсів веде до неефективного господарювання. Добрий хазяїн завжди зможе прорахувати необхідну кількість газу, дров, іншого палива чи електроенергії для обігріву своєї оселі. Навіть подорож Ковпиним Ставком буде дуже вдалою, якщо знайти точний проноз погоди. Це можливо з допомогою віджета сайту, що показує рух опадів, наявність опадів в певному місці в конкретний час. Напрям фронтів, що відображений на мапі легко спрогнозує наявність дощу, туману, снігу, граду, грому. Такі погодні віджети використовують авіакомпанії при здійсненні вдалих польотів. Відтепер вони стали доступні на сторінках населених пунктів сайту для всіх користувачів Київської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Черкаської, Кіровоградської, Житомирської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Херсонської областей. Вони висвітлюють реальну картину погодних фронтів на певній місцевості.


27.11.2015р.Як прорахувати субсидії в селі Ковпин Ставок в 2015 році

Для прорахунку субсидії треба зайти в місцеве управління соціального захисту населення, подати заяву і декларацію про доходи і витрати на отримання субсидії або надіслати ці два документи по пошті. По усім питанням, що не вирішать жителі села Ковпин Ставок в цій статті, рекомендовано подзвонити на безплатну гарячу лінію 0-800-507-309.

Чи є сенс робити субсидію? Давайте порахуємо. Якщо типовий мешканець села Ковпин Ставок має власне домогосподарство і обігріває житлову будівлю дровами та газом в відношенні 50/50 і сплачує комунальним господарствам щомісяця 500 грн. Якщо субсидія нараховується при умові обов'язкового платежу в 1000 грн., то немає тоді потреби займатись оформленням субсидії.

Як визначити розмір обов'язкового платежу? Наприклад, типова родина із 3-х осіб в Ковпині Ставку має за останні півроку офіційний дохід 36 тис. грн. Тоді дохід на одну особу за місяць буде дорівнювати 2 тис. грн. (36 : 6 = 6; 6 : 3 = 2). Цей результат треба по визначеній формулі розділити на 1176 грн (розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 01.01.2015р.), розділити на 2 та помножити на 15%. Тобто 2000 : 1176 : 2 * 15% = 12,76%. При середньомісячному загальному сімейному доході 6000 грн. на місяць обов'язковий платіж типової родини Ковпиного Ставка становить 765,6 грн. (6000 * 12,76%). Всі комунальні платежі, що перевищують цей мінімальний розмір, відшкодовуються державою. Порядок заповнення вказаний на сайті мінсоцполітики.

При заповненні декларації краще перестрахувати себе, взяти довідку про отримані доходи з податкової інспекції та пенсійного фонду по місцю проживання, адже при нарахуванні субсидії йде автоматична звірка з даними службами згідно обміну даних. У разі відсутності доходу або дохід є меншим прожиткового мінімуму у працездатних осіб, які зареєстровані по вказаній адресі, для розрахунку субсидії враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму (з 01.01.2015р. - 1218 грн.). Оформлюється субсидія на особу, на яку відкриті особові рахунки за місцем реєстрації. Наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальних послуг не впливає на визначення права на призначення субсидії.

При оформленні субсидії діє обмеження в площі житла - 48,87 м2 на одну особу, а також єдині для всієї України щомісячні норми споживання на одну особу води (4 м3), водовідведення (4 м3), вивезення сміття (0,4167 м3), газопостачання в опалювальний період 7 м3 на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465 – в багатоквартирних будинках), на газову плиту на одну особу (приготування їжі - 6 м3 та підігрів води +3 м3 або водонагрівач 18 м3 ), електропостачання в опалювальний період 65 кВт год. на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465– в багатоквартирних будинках). У будинках, обладнаних (не обладнаних) стаціонарними електроплитами 130 кВт год. (90 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена родини за наявності центр. постачання гарячої води або 150 кВт год. (120 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена родини (за відсутності центр. постачання гарячої води). Якщо житлова площа перевищує соціальну норму житла, то це не означає позбавлення права субсидії. Просто при розрахунку субсидії братиметься не вся сума нарахованої квартплати, а тільки та, що є у межах соціальної норми.

Перерахунок розміру розрахованої субсидії за фактичними обсягами споживання послуг не здійснюється. Сума розрахованої субсидії, яку переказано на рахунки для оплати вартості комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів і, яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата обов’язкової часки платежу домогосподарства на наступний розрахунковий період.


22.11.2015р.Дві справи на неділю: проголосувати та перевести годинник

В останню неділю жовтня за нашим законодавством проходять вибори до місцевих, районних, обласних рад та голів сільської ради. Ті жителі України, що мають виборче право, проголосують за місцем своєї приписки в паспорті. Складні вибори очікуються. Всі партії перетасувались між собою як карти в колоді. Нові назви політичних сил, ті ж самі обіцянки і кандидати. Будь-якою ціною прорватись до органів влади. Життя не навчило. Повна байдужість жителів села дає дозвіл вчиняти з ними неправомірні дії. Але не будемо про погане. Який би вибір не зробила місцева громадськість, перша всеукраїнська соціальна мережа буде вітати цей вибір, бо жодна з політичних сил не впливає на діяльність сайту і це є знаковим чинником неупередженості перед жителями Ковпиного Ставка та конкурентними ЗМІ, що продали свою ідейну свободу за кілька срібенників. Життя продовжиться, жителі села оберуть владу, яка буде їх варта. Кандидати в депутати місцевих виборів 2015 року доступні за посиланням: cvk.gov.ua. Результати місцевих виборів 2015 року доступні за тим же посиланням. Треба вибрати область та населений пункт. Інформація корисна для тих жителів села, що хочуть вивчити своїх кандидатів, перед тим, як зробити вибір і простежити результати голосування до остаточного підрахунку голосів. Осінні дні минають швидко, з неділі жителі Ковпиного Ставка можуть поспати довше. Тільки треба нагадати їм перевести годинникову стрілку на годину назад і ще раз насолодитись осіннім теплим дощем, якого так давно не було в країні.


24.10.2015р.День туризму

З 1998 року в Україні святкується День туризму. Кожен мешканець села бодай один раз на рік виїздить за межі рідного населеного пункту. Навіть вирушаючи у відрядження по справам у найближче велике місто чи маленьке село, подорожуючі завжди знаходять хвилину, щоб озирнутись навколо. Побачити щось нове, перепочити, набратись нових сил. Ось так зародився туризм. Ідея відвідувати гарні краєвиди, історичні споруди не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на далекі відстані, поєднуючи фотографування, культурологію і відпочинок. Таких активних подорожуючих в країні не так вже й багато. Переважна більшість людей віддає перевагу коротким походам в Карпати, на узбережжя Чорного і Азовського морів. Ще частіше проводять час мешканці Ковпиного Ставка на вихідних у парку, біля річки. Що кому ближче.

Розвиток туристичного бізнесу в Ковпину Ставку багато в чому залежить від самих його людей та місцевої влади. В якому стані знаходяться культурні будівлі? Чи впорядкована територія біля масового відпочинку людей, дітей? На якому рівні тримаються їдальні, де є найближчий готель? Хтось створював туристичні маршрути, чи є шляхові сполучення і реклама всіх місцевих об’єктів туризму? Це базові питання, що мають бути вирішені в плані розбудови місцевого туризму. В селі є завжди цікаві місця, які з боку пересічного проживаючого не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес внесе певну родзинку простим речам, які потім виявляться привабливими для туристів. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повертатись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.Виборча кампанія 2015 року

Близько тижня тому розпочалась передвиборча агітація у селі. На що надіються жителі Ковпиного Ставка? Чи лишились надії на поліпшення життя? Чи є нові обличчя, яким можна довірити владу в Ковпину Ставку?

Згідно нового законодавства України про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування матимуть більше прав і обов'язків для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Ковпині Ставку? Свідомість місцевих керівників лишилась ще в минулому, коли всі вказівки диктувались зверху. Управляти самим на землі, чи не це є споконвічною метою багатьох українців? Ще один крок до самостійності. Не тільки країни, а й села. Коли майже все поточне виробництво скорочене до мінімуму, надання послуг ледве держиться на плаву перед майбутньою районною владою стоять нелегкі завдання щодо підвищення всіх напрямків життєдіяльності села. Якими будуть підсумки виборів до сільської ради? Які депутати і політичні партії увійдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток села на найближчі 5 років.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборча агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Ковпиного Ставка. Хтось займеться так званою благодійністю і обдарує крупою і гречкою тих, хто готовий проміняти власний голос на певне матеріальне благо. Справжні кандидати не голословлять, вони просто роблять свою роботу. Тихо і послідовно. Завдання виборців - побачити таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимшанс, ще раз повірити в їх сили. Передвиборна боротьба переверне село верх дном. Кандидати на виборні посади будуть намагатись не тільки піднятись в очах місцевих жителів, але й понизити своїх конкурентів, якими б вони не були чесними. Районні ЗМІ зірвуть ще один куш куш на виборчій кампанії. Більше завдань буде і працівникам Укрпошти, агітаційні листівки будуть в кожному дворі. Стовпи у Ковпині Ставку будуть розклеєні кольорами політичних партій, а портрети кандидатів будуть такі знайомі як ніколи. Один раз на 5 років вони зроблять все можливе, щоб місцевий електорат проголосував за них. Отак і живуть люди у селі, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем спорту, Ковпин Ставок

Минули роки, коли спорт у Ковпині Ставку був масовим. Хай як не критикують люди радянську культуру спортивне життя було на ті часи в моді. Згадайте фізкультуру в школі. Діти з довідкою про недопущення до нормативів були скоріше виключенням серед групи школярів. Зараз же майже половина школярів не допускаються до сильних навантажень через різноманітні хвороби. Сам керівник не має права вимагати від учнів нормативів по силових вправах. Добру оцінку будуть ставити лише за те, що діти приходять у спортивній формі. Що заважає жителям Ковпиного Ставка бути фізично кріпкими? Можна завжди списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на ЧАЕС. Але кожен з них вибирає те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись зайвих харчів, додавши міцного алкоголю. Або зробити невелику дієту і пробігти короткий шлях, хоча б по дорозі подорожуючи. Або цілий вечір валятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або піти спати раніше, щоб на ранок мати здоровий вигляд. Скільки б не будували спортивних шкіл, закладів оздоровлення у Ковпині Ставку, здоров'я людей буде залежати тільки від них. Хто керує Ковпиним Ставком, фізичною культурою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі люди, що, схоже, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в моді. Його звикли купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись спортом і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато жителів у Ковпині Ставку є, що тримають на висоті свою фізичну підготовку. Радує те, що до них приєднались молоді люди і розвивають новий напрямок спорту - workout. Це той багаточисельний вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Ефект від занять дає приклад іншим людям. Можливо, вони задумаються над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління вирощувати і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток жителів не тільки Ковпиного Ставка, а й цілої держави.


12.09.2015р.День підприємця в Ковпині Ставку

Традиційно в Україні в першу неділю осені відзначають День підприємця. Цей день запроваджено з 5 жовтня 1998 р. Указом Президента України, але люди Ковпиного Ставка не звикли масово його святкувати. Схоже, гроші люблять тишу. Як і крупний, так і дрібний бізнес у Ковпині Ставку не хизується своїм святом. В наш важкий час не просто знайти ресурси для таких широкомасштабних заходів. Тим більше, що з боку влади підтримка підприємництва мінімальна. Деякі заходи, що проводяться місцевою владою, можна сказати, - формальні. Конкурс на найкращого підприємця, грамоти, подяки лише нервують в останній рік підприємців, що втомились чекати від влади справжньої підтримки. Так, що все можна списувати на війну, але працювати треба як-небудь. В надії на покращення попиту на внутрішньому ринку чимало підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з 1 вересня збільшений розмір мінімальної заробітної плати для населення. Ще важливо, щоб не підвищили сильно податки, ціни на енергоносії і курс гривні був стабільним. Бо якщо і далі так піде, то бізнесу може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частка місцевого бюджету Ковпиного Ставка залежить від сплати податків місцевих підприємців. Найбільшу частку займає податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде існувати село Ковпин Ставок без підприємництва? Важко уявити. Згадайте тільки, як їм починалось в 1991-1992 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Ковпині Ставку. З чого вони починали і чого вони досягли… Як нам жилось без них і зараз з ними. Побудовані торгівельні заклади, виробничі будівлі, сфера послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і держиться на них. Суворі закони бізнесу залишили лише самих сильних. Місцева конкуренція дала мешканцям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Здається, що ніщо не зупинить підприємництво у Ковпині Ставку, бо є сила і воля творити свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, сили і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Ковпині Ставку

Кожного року в кінці літа більшість мешканців Ковпиного Ставка збираються до школи. Найтепліша пора року позаду. Всі дітлахи оздоровились і готові приступити до нового навчального року. Недарма придумали на перший день осені свято – День Знань. Ці хвилюючі моменти радості й печалі. Хтось все літо чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За літо учні подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати сірі учбові будні.

Так як у всій країні, школярі Ковпиного Ставка ідуть наприкінці літа на пробний день в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи не виглядають так похмуро. Вчителі з учнями вже думають про всі організаційні моменти: вивчають розклад уроків, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато школярів використовують цей момент і підходять до класної керівниці з відповідним проханням. Один словом, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільної форми і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом учбових приміщень. Якби не голосно лунали всі партійні заклики, завжди в Ковпині Ставку знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення школярів до школи з далекої відстані, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, опалення приміщень в холодну пору року тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам об'єднуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитиполіпшити стан місцевої освіти села Ковпин Ставок.

Першого числа всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію свого дитинства. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими світлими шкільними враженнями. Море квітів, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Ковпині Ставку на свято першого вересня. Вдалого старту лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати тільки від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Ковпину Ставку, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Ковпиного Ставка, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Ковпину Ставку вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Ковпин Ставок -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Ковпин Ставок:Погода у Ковпині Ставку
Інші населені пункти
Львівської області і району
з прогнозом погоди

Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко