E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Лісоводи - сайт громади
   Люди (3)

   Фото (68)

   Відео (2)

   Визначні місця    додати


Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лента
Населені пункти району

1. Мартинківці
2. Немиринці
3. Турчинці
4. Сатанів
5. Великий Карабчіїв
6. Нове Поріччя
7. Велика Левада
8. Городок
9. Пільний Олексинець
10. Басівка

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосівОстанні відео


20 добрих справКонфлікт у селі Лісоводи Городоцького районусело Лісоводи

райцентр Городок

облцентр ХмельницькийЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 0
Дивитись місця в рейтингах
України та Хмельницької області

Максимальний рейтинг села Лісоводи залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Лісоводи - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото

Всі альбоми фото
Новини Хмельницької області


На Хмельнитчине велосипедист погиб под колесами авто (Ура-Информ)(17:16)
На Хмельниччині йде війна за землю (Подільська.info)(16:54)
Коли танець і бій – як єдине мистецтво (Поділля-центр)(16:42)
Колишнього хмельницького міліціонера розстріляли у власній квартирі (Рідна країна)(16:32)
Стрілка закрили в СІЗО на два місяці (Рідна країна)(16:31)
Фактор Гладуняка в обранні Загородного (Ngp-ua.info)(16:12)
Велосипедист загинув під колесами легковика на Хмельниччині (УНН)(16:05)
Головою Хмельницької обласної ради сьомого скликання обрано Михайла Загородного (Подільська.info)(15:59)
Нова "кухня", старі справи: апеляційний суд похизувався "обновками" (33tv.com.ua (Хмельницький))(15:55)
Хмельницький приймав найкращих автомоделістів області (Подільська.info)(15:54)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформаціїЗаписів на стіні: 5

      Зворотнє сортування

Діма (Студент):
Народився і виріс
1 вересня 2008 15:02
Ковш Надія Іванівна (студентка):
Народилася і виросла
14 травня 2008 14:56
Алла Шеремета (експерт по обс.абонентів):
Я народилась. Закінчила школу.
11 квітня 2008 20:54
Сергій (податківець):
проживаю
8 січня 2008 01:13
Джура Сергій Володимирови (податківець):

я народився і виріс

26 травня 2007 18:15


Погода у Лісоводах

Проживання у Лісоводах так чи інакше пов’язано з погодними умовами. Це особливо стосується тих мешканців, що багато проводять часу на відкритому повітрі. Ніхто не хоче промокнути, замерзнути і застудитися. Хворіти дорого в наш час. Точний прогноз погоди важливий також людям села, що працюють в сільському господарстві, на на відкритому повітрі в промисловості. Якщо не дізнатись точну температуру повітря, то збитки теплових комунальних організацій можуть становити до 20 процентів. Інколи понадпланове чи недостатнє витрачення енергоресурсів веде до неефективного господарювання. Добрий господар завжди зможе прорахувати необхідну кількість газу, дров, іншого палива чи електроенергії для обігріву своєї оселі. Інколи подорож Лісоводами буде дуже приємною, якщо знайти точний проноз погоди. Це можна зробити за допомогою інформера соцмережі, що показує рух опадів, наявність погодних явищ в конкретному місці в певний час. Рух вітру, що показаний на мапі легко визначить опади дощу, туману, снігу, граду, грому. Такі погодні додатки використовують авіакомпанії при здійсненні вдалих польотів. Відтепер вони стали видимі на сторінках населених пунктів сайту для всіх користувачів Київської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Черкаської, Кіровоградської, Житомирської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Херсонської областей. Вони відображають реальну картину погодних фронтів на певній місцевості.


27.11.2015р.Чи варто оформлювати субсидії в 2015 році

Для оформлення субсидії треба зайти в місцеве управління соціального захисту населення, подати заяву і декларацію про доходи і витрати на призначення субсидії або надіслати ці 2 документи по пошті. По всім питанням, що не знайдуть жителі села Лісоводи в цій статті, рекомендовано зателефонувати на безкоштовну пряму лінію 0-800-507-309.

Чи є сенс оформлювати субсидію? Давайте подумаємо. Якщо типовий мешканець села Лісоводи має приватне домогосподарство і опалює житлову будівлю дровами та газом в пропорції 50/50 і сплачує комунальним структурам кожного місяця 500 грн. Якщо субсидія призначається при умові обов'язкового платежу в 1000 грн., то немає тоді сенсу займатись оформленням субсидії.

Як визначити суму обов'язкового платежу? Приміром, пересічна сім'я із 3-х осіб в Лісоводах має за останні 6 місяців легальний заробіток 36 тис. грн. Тоді заробіток на одну особу в місяць буде дорівнювати 2 тис. грн. (36 : 6 = 6; 6 : 3 = 2). Цей результат треба по визначеній формулі розділити на 1176 грн (розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 1 січня 2015р.), розділити на 2 та помножити на 15%. Тобто 2000 : 1176 : 2 * 15% = 12,76%. При середньомісячному загальному сімейному доході 6000 грн. в місяць обов'язковий платіж типової родини Лісовод становить 765,6 грн. (6000 * 12,76%). Всі комунальні платежі, що перевищують цей мінімальний розмір, відшкодовуються управлінням соцзахисту. Порядок заповнення вказаний на сайті мінсоцполітики.

При заповненні декларації краще перестрахувати себе, взяти довідку про отримані доходи з податкової інспекції та пенсійного фонду по місцю проживання, адже при призначенні субсидії йде автоматична звірка з даними службами згідно обміну даних. У разі відсутності заробітку або дохід є меншим прожиткового мінімуму у працездатних осіб, які зареєстровані по вказаній адресі, для розрахунку субсидії враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму (з 1 січня 2015р. - 1218 грн.). Оформлюється субсидія на особу, на яку відкриті особові рахунки за місцем реєстрації. Наявність заборгованості зі сплати за житлово-комунальних послуг не впливає на визначення права на призначення субсидії.

При оформленні субсидії діє обмеження в площі житла - 48,87 м2 на одну особу, а також єдині для всієї України щомісячні норми споживання на одну особу води (4 м3), водовідведення (4 м3), вивезення побутових відходів (0,4167 м3), газопостачання в опалювальний період 7 м3 на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465 – в багатоквартирних будинках), на газову плиту на одну особу (приготування їжі - 6 м3 та підігрів води +3 м3 або водонагрівач 18 м3 ), електропостачання в опалювальний період 65 кВт год. на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465– в багатоквартирних будинках). У будинках, обладнаних (не обладнаних) стаціонарними електроплитами 130 кВт год. (90 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї за наявності центр. постачання гарячої води або 150 кВт год. (120 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї (за відсутності центр. постачання гарячої води). Якщо житлова площа перевищує соціальну норму житла, то це не означає позбавлення права субсидії. Просто при оформленні субсидії братиметься не вся сума нарахованої квартплати, а тільки та, що є у межах соціальної норми.

Перерахунок розміру призначеної субсидії за фактичними обсягами споживання послуг не здійснюється. Сума призначеної субсидії, яку переказано на рахунки для оплати вартості комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів і, яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата обов’язкової часки платежу сім'ї на наступний розрахунковий період.


22.11.2015р.Два діла на неділю: проголосувати та перевести годинник

В останню неділю жовтня за українським законодавством проходять вибори до місцевих, районних, обласних рад та голів сільської ради. Ті мешканці України, що мають виборче право, проголосують за місцем своєї приписки в паспорті. Складні вибори прогнозуються. Всі політики перетасувались між собою як карти в колоді. Нові назви політичних сил, ті ж самі обіцянки і кандидати. Будь-якою ціною прорватись до владних кабінетів. Життя нічому не навчило. Повна байдужість виборців села дає дозвіл вчиняти з ними неправомірні дії. Але не будемо про погане. Який би вибір не зробила місцева громадськість, перша всеукраїнська соціальна мережа буде вітати цей вибір, бо жодна з політичних сил не впливає на діяльність сайту і це є знаковим моментом неупередженості перед громадянами Лісовод та конкурентними ЗМІ, що продали свою ідейну свободу за тридцять срібенників. Життя продовжиться, жителі села оберуть владу, яка буде їх варта. Кандидати в депутати місцевих виборів 2015 року доступні за посиланням: cvk.gov.ua. Результати місцевих виборів 2015 року доступні за тим же посиланням. Треба вибрати область та населений пункт. Інформація корисна для тих виборців села, що хочуть вивчити своїх кандидатів, перед тим, як зробити вибір і простежити результати голосування до остаточного підрахунку голосів. Осінні дні минають непомітно, з неділі мешканці Лісовод можуть поспати довше. Тільки необхідно нагадати їм перевести годинникову стрілку на годину назад і ще раз насолодитись осіннім теплим дощем, якого так давно не було в країні.


24.10.2015р.День туризму у селі

Починаючи з 1998 року в Україні відзначається День туризму. Пересічний житель села бодай раз у рік виходить за межі свого населеного пункту. Навіть вирушаючи у відрядження по справам у сусіднє велике місто чи маленьке село, люди іноді знаходять хвилину, щоб озирнутись навколо. Рогледіти дещо нове, перекусити, набратись нових сил. Так виник туризм. Спокуса побачити нові краєвиди, історичні споруди не давала покою багатьом туристам. Тому вони вирушали в дорогу на далекі відстані, поєднуючи фотографування, краєзнавство і відпочинок. Таких активних подорожуючих в Україні не так вже й багато. Більшість громадян віддає перевагу коротким походам в Карпати, на береги Чорного і Азовського морів. Ще частіше відпочивають мешканці Лісовод на вихідних у парку, біля річки. Що кому краще.

Популяризація туристичного бізнесу в Лісоводам багато в чому залежить від самих його громадян та місцевої влади. В якому вигляді знаходяться історичні будівлі? Чи впорядкована територія біля масового відпочинку людей, дітей? На якому рівні тримаються заклади харчування, де є найближчий готель? Хтось розробляв туристичні маршрути, які існують дорожні сполучення і реклама всіх місцевих об’єктів туризму? Це базові питання, що мають бути на постійному контролі в плані розвитку місцевого туризму. В селі є завжди цікаві місця, які з боку пересічного мешканця не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес внесе певну родзинку звичайним речам, які потім стануть привабливими для туристів. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повернутись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.До виборів 2015 року лишилось 45 днів

Більше тижня тому розпочалась передвиборна агітація у селі. На що надіються жителі Лісовод? Чи лишились надії на поліпшення життя? Чи є нові постаті, яким можна довірити владу в Лісоводам?

Згідно нового законодавства країни про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування матимуть більше прав і обов'язків для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Лісоводах? Свідомість місцевих керівників лишилась ще в минулому, коли всі рішення диктувались зверху. Управляти самим на землі, чи не це є споконвічною мрією багатьох українців? Ще один крок до незалежності. Не тільки країни, а й села. Коли майже все існуюче виробництво урізане до мінімуму, надання послуг ледь держиться на плаву перед майбутньою районною владою стоять великі завдання щодо підвищення всіх напрямків життєдіяльності Лісовод. Якими будуть результати виборів до сільської ради? Які депутати і політичні сили пройдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток села на найближчі 5 років.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборна агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про щасливе майбутнє Лісовод. Хтось займеться так званою благодійністю і наділить крупою і гречкою тих, хто здатний проміняти власний голос на певне матеріальне благо. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто виконують свою роботу. Тихо і послідовно. Завдання виборців - побачити таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимшанс, ще раз повірити в їх сили. Передвиборча агітація переверне село верх дном. Претенденти на виборні посади будуть намагатись не тільки зрости в очах людей, але й дискредитувати своїх конкурентів, якими б вони не були святими. Районні газети зірвуть наступний куш на виборчій кампанії 2015 року. Більше завдань буде і працівникам Укрпошти, передвиборні матеріали будуть в кожному дворі. Стовпи і забори у селі будуть розклеєні кольорами політичних партій, а портрети кандидатів будуть такі знайомі як ніколи. Один раз на 5 років вони зроблять все від себе можливе, щоб місцевий житель проголосував за них. Отак і живуть люди у Лісоводах, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем фізкультури, Лісоводи

Минули часи, коли спорт у Лісоводах був багаточисельним. Хай як не критикують жителі радянську владу спортивне життя було на той час в моді. Згадайте фізкультуру в радянську епоху. Діти з довідкою про недопущення до нормативів були скоріше винятком серед групи дітей. В наші дні майже половина дітей не допускаються до фізичних навантажень через різноманітні проблеми зі здоров'ям. Сам керівник не має права вимагати від учнів нормативів по силових навантаженнях. Добру оцінку будуть ставити лише за те, що учні приходять у спортивному одязі. Що заважає людям Лісовод бути фізично кріпкими? Можна завжди списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на ЧАЕС. Але кожен з них вибирає те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись зайвих харчів, додавши міцного алкоголю. Або зробити невелику дієту і пробігти зайвий шлях, хоча б по дорозі на роботу. Або кожний вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або піти спати раніше, щоб на завтра мати здоровий вигляд. Скільки б не побудували спортивних шкіл, закладів оздоровлення та відпочинку у Лісоводах, здоров'я людей буде залежати тільки від них самих. Хто господарює Лісоводами, фізичною підготовкою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі жителі, що, схоже, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в моді. Його звикли купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись собою і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато людей у Лісоводах є, що тримають на висоті свою фізичну підготовку. Добре те, що до них додались хлопці і розвивають новий напрямок спорту - workout. Це той багаточисельний вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Результат від занять дає приклад іншим жителям. Ймовірно, вони замисляться над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління вирощувати і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток жителів не тільки Лісовод, а й цілої держави.


12.09.2015р.День підприємця в Лісоводах

Як завжди в країні в першу неділю вересня святкують День підприємця. Це свято запроваджено з 5 жовтня 1998 р. Указом Президента України, але мешканці Лісовод не звикли масово його святкувати. Схоже, гроші полюбляють тишу. Як і крупний, так і дрібний бізнес у Лісоводах не хизується своїм святом. В наш важкий час складно знайти ресурси для таких широкомасштабних заходів. Тим паче, що з боку влади підтримка підприємництва мінімальна. Деякі заходи, що здійснюються райдержадміністрацією, можна зазначити, - формальні. Конкурс на найкращого підприємця, грамоти, подяки тільки нервують в останній час підприємців, що втомились чекати від влади справжньої підтримки. Так, що все можна списати на війну, але працювати треба якось. В надії на поліпшення купівельної спроможності на внутрішньому ринку чимало підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з першого вересня збільшений розмір мінімальної зарплати для населення. Головне, щоб не підвищили сильно податки, ціни на енергоносії і курс гривні був стабільним. Бо якщо і далі так піде, то бізнесу може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частина місцевого бюджету Лісовод залежить від податкових надходжень місцевих підприємців. Левову вагу займає податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде розвиватись село Лісоводи без підприємництва? Не легко уявити. Згадайте тільки, як їм починалось в 1991-1996 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Лісоводах. З чого вони починали і що вони досягли… Як нам було без них і зараз з ними. Побудовані заклади торгівлі, виробничі майстерні, надання послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і тримається на них. Суворі закони бізнесу залишили тільки самих сильних. Місцева конкуренція дала мешканцям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Схоже, що ніщо не зупинить підприємницький рух у Лісоводах, бо є сила і воля будувати свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, сили і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Лісоводах

Кожного року на кінець серпня більшість мешканців Лісовод збираються до школи. Теплі дні позаду. Всі діти оздоровились і готові приступити до чергового учбового року. Тому й придумали на перший день осені свято – День Знань. Ці хвилюючі моменти радості й турботи. Хтось всі канікули чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За літо учні подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати похмурі учбові будні.

Так як у всій країні, школярі Лісовод ідуть наприкінці літа на пробний урок в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи не виглядають так похмуро. Вчителі з учнями прораховують всі організаційні моменти: вивчають розклад уроків, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато учнів використовують цей момент і підходять до вчителів з аналогічним проханням. Тобто, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільного одягу і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом класних приміщень. Якби не голосно лунали всі партійні лозунги, завжди в Лісоводах знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення школярів до школи з далекої відстані, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, обігрів приміщень в холодну пору року тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам об'єднуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитиполіпшити стан місцевої освіти села Лісоводи.

Першого числа всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію своєї молодості. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими прекрасними шкільними враженнями. Море радості, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Лісоводах на свято першого вересня. Вдалого старту лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати тільки від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Лісоводам, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Лісовод, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Лісоводам вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.
Відвідувачі села Лісоводи (12)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Лісоводи -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Лісоводи:Погода у Лісоводах
Інші населені пункти
Хмельницької області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Хмельницької області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко