E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Ярівка - сайт громадиМені подобається сайт


 Люди
 Фото
 Відео
 Визначні місця додати
 Волинська область
 Фотомаркет
 Картографія фото New!
 Мій стиль

Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лентаНаселені пункти району

1. Шклинь
2. Терешківці
3. Журавники
4. Михлин
5. Дубова Корчма
6. Мар'янівка
7. Берестечко
8. Горохів
9. Скірче
10. Лемешів

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосівсело Ярівка

райцентр Горохів

облцентр ЛуцькЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 0
Дивитись місця в рейтингах
України та Волинської області

Максимальний рейтинг села Ярівка залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Ярівка - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами району


Новини Волинської області


В «Устилузі» затримали партію крупних камінців бурштину (Вісник & Ко)(23:03)
На Волині ДТП через смерть водія за кермом (Вісник & Ко)(22:35)
У Луцьку терміново шукають донорів для порятунку 7-місячної дівчинки (Вісник & Ко)(22:23)
Хмельницький "Спортлідер" став третім на турнірі в Луцьку (Vsim.ua)(21:30)
Луцьк у ТОП-5 найкрасивіших осінніх міст (Слово Волині)(19:25)
Про луцький пам’ятник Кузьмі дискутують відомі митці (Слово Волині)(18:15)
Луцькі спортсмени здобули медалі на чемпіонаті з джиу-джитсу. ФОТО (Під прицілом)(17:45)
«Континіум-Волинь-Університет» взяв участь у розіграші кубку України (VIP.volyn.ua)(17:09)
Юні грації змагаються за «Кубок Луцька – 2015». ФОТО (Слово Волині)(17:04)
Волинська ОВК програла суд Аграрній партії (VIP.volyn.ua)(16:18)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
День туризму у селі

Починаючи з 1998 р. в Україні святкується День туризму. Кожен житель села хоча б один раз на рік виїздить за межі свого населеного пункту. Навіть вирушаючи у відрядження по справам у сусіднє велике місто чи маленьке село, подорожуючі завжди знаходять хвилину, щоб озирнутись навколо. Рогледіти щось нове, перекусити, набратись нових сил. Так виник туризм. Спокуса відвідувати нові краєвиди, архітектурні форми не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на великі відстані, поєднуючи фотографування, культурологію і відпочинок. Таких активних туристів в селі Ярівка не так вже й багато. Більшість людей віддає перевагу тижневим поїздкам в Карпати, на узбережжя Чорного і Азовського морів. Ще частіше відпочивають жителі Ярівки на вихідних у парку, біля річки. Що кому краще.

Розвиток туристичного бізнесу в Ярівці багато в чому залежить від самих його людей та сільської влади. В якому стані знаходяться історичні пам’ятки? Чи впорядкована територія біля масового відпочинку людей, дітей? На якому рівні тримаються їдальні, де є найближчий готель? Хтось розробляв туристичні маршрути, які існують дорожні сполучення і реклама всіх існуючих об’єктів туризму? Це основні питання, що мають бути на постійному контролі в плані розбудови місцевого туризму. В селі є завжди цікаві місця, які з боку пересічного проживаючого не є занадто особливими. Тільки туристичний бізнес вносить певну родзинку звичайним речам, які потім виявляться привабливими для подорожуючих. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повертатись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.До виборів 2015 року лишилось 45 днів

Близько тижня тому розпочалась передвиборча агітація у селі. На що сподіваються жителі Ярівки? Чи лишились надії на поліпшення життя? Чи є нові постаті, яким можна довірити владу в Ярівці?

Згідно нового законодавства України про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування отримають більше прав і обов'язків для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Ярівці? Свідомість місцевих начальників залишилась ще в минулому, коли всі рішення диктувались зверху. Управляти самим на землі, чи не це є споконвічною метою багатьох українців? Ще один крок до незалежності. Не тільки країни, а й села. Коли майже все існуюче виробництво скорочене до мінімуму, надання послуг ледь держиться на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять великі завдання щодо розширення всіх напрямків життєдіяльності Ярівки. Якими будуть результати голосування до сільської ради? Які депутати і політичні сили увійдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток села на найближчі роки.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборча агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використані на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Ярівки. Хтось займеться так званою благодійністю і наділить крупою і гречкою тих, хто готовий проміняти свій голос на певну матеріальну цінність. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто роблять свою роботу. Тихо і впевнено. Завдання виборців - розгледіти таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимспробу, ще раз повірити в їх сили. Передвиборна агітація переверне село з ніг на голову. Кандидати на виборні посади будуть пробувати не тільки зрости в очах місцевих жителів, але й понизити своїх конкурентів, якими б вони не були святими. Районні газети зірвуть наступний куш на виборчій кампанії 2015 року. Більше роботи буде і листоношам, передвиборні листівки будуть в кожному дворі. Стовпи і забори у селі будуть майоріти кольорами політичних партій, а портрети кандидатів будуть такі знайомі як свої. Один раз на 5 років вони зроблять все від себе можливе, щоб місцевий житель проголосував за них. Отак і живуть люди у селі, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем фізкультури, Ярівка

Минули часи, коли спорт у Ярівці був багаточисельним. Хай як не критикують люди радянську епоху спортивне життя було на той час на дуже високому рівні. Згадайте фізкультуру в радянський час. Учні з довідкою про недопущення до нормативів були скоріше виключенням серед групи школярів. Зараз же майже половина школярів не допускаються до фізичних навантажень через різноманітні проблеми зі здоров'ям. Сам вчитель не має права вимагати від учнів нормативів по силових вправах. Відмінну оцінку будуть ставити лише за те, що діти приходять у спортивному одязі. Що заважає людям Ярівки бути фізично кріпкими? Можна постійно списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на ЧАЕС. Але кожен з них має право вибирати те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись до нестями, додавши міцного алкоголю. Або влаштувати маленьку дієту і пробігти короткий шлях, хоча б по дорозі подорожуючи. Або кожний вечір валятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або лягти спати раніше, щоб на завтра мати здоровий вигляд. Скільки б не побудували спортшкіл, закладів оздоровлення у Ярівці, фізична культура людей буде залежати тільки від них. Хто господарює Ярівкою, фізичною підготовкою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі люди, що, схоже, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в моді. Його звикли купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись спортом і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато людей у Ярівці є, що тримають на висоті свою спортивну підготовку. Добре те, що до них додались молоді люди і розвивають новий напрямок спорту - street workout. Це той масовий вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Результат від занять дає приклад іншим юнакам. Можливо, вони замисляться над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління ростити і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток жителів не тільки Ярівки, а й цілої країни.


12.09.2015р.День підприємництва в Ярівці

Кожного року в країні в першу неділю вересня святкують День підприємництва. Цей день запроваджено з 5 жовтня 1998 року Указом Президента України, але жителі Ярівки не звикли гучно його святкувати. Схоже, гроші полюбляють тишу. Як і крупний, так і малий бізнес у Ярівці не хизується своїм святом. В наш нелегкий час не просто знайти гроші для таких широкомасштабних заходів. Тим паче, що з боку влади підтримка підприємництва не велика. Певні заходи, що здійснюються райдержадміністрацією, можна зазначити, - формальні. Конкурс на найкращого підприємця, грамоти, подяки тільки дратують в останній час підприємців, що втомились чекати від влади реальної підтримки. Так, що все можна списувати на війну, але жити треба якось. В надії на поліпшення попиту на внутрішньому ринку багато підприємців чекає збільшення своїх доходів, адже з 1 вересня збільшений розмір мінімальної заробітної плати для населення. Головне, щоб не підняли сильно податки, вартість енергоносіїі і курс гривні був стабільним. Бо якщо і далі так піде, то підприємців може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частка місцевого бюджету Ярівки залежить від сплати податків місцевих підприємців. Найбільшу вагу займає податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде розвиватись село Ярівка без підприємництва? Важко уявити. Подумати тільки, як їм жилось в 1991-1997 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Ярівці. З чого вони починали і що вони досягли… Як нам було без них і зараз з ними. Збудовані заклади торгівлі, виробничі майстерні, сфера послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і тримається на них. Суворі закони бізнесу залишили тільки самих сильних. Місцева конкуренція дала людям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Схоже, що ніщо не зупинить підприємницький рух у Ярівці, бо є сила і воля творити свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, наснаги і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Ярівці

Кожного року на кінець літа більшість мешканців Ярівки збираються до школи. Найтепліша пора року позаду. Всі діти набрались сил і готові приступити до чергового навчального року. Тому й придумали на перше вересня свято – День Знань. Ці тривожні моменти радості й турботи. Хтось все літо чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За канікули учні подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати сірі учбові будні.

Так як у всій Україні, школярі Ярівки ідуть останній день літа на пробний день в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи виглядають тепліше. Вчителі з учнями прораховують всі організаційні моменти: вивчають розклад занять, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато дітей використовують цей момент і підходять до класної керівниці з відповідним проханням. Тобто, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільного одягу і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом класних приміщень. Якби не голосно лунали всі політичні лозунги, завжди в Ярівці знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення учнів до школи з далекої місцевості, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, обігрів приміщень в холодну пору року тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам гуртуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитипокращити стан місцевої освіти села Ярівка.

Першого числа всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію своєї молодості. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими світлими шкільними моментами. Море квітів, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Ярівці на свято першого дзвоника. Вдалого початку лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати тільки від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Ярівці, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Ярівки, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Ярівці вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Ярівка -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Ярівка:Погода у Ярівці
Інші населені пункти
Волинської області і району
з прогнозом погоди

Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко