E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Жолобне - сайт громади
Мені подобається сайт


 Люди (3)
 Фото (10)
 Відео
 Визначні місця додати
 Житомирська область
 Фотомаркет
 Картографія фото New!
 Топографічна карта
 Мій стиль

Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лентаНаселені пункти району

1. Немильня
2. Стриєва
3. Новоград-Волинський
4. Лучиця
5. Коритища
6. Орепи
7. Жолобне
8. Тальки
9. Городниця
10. Середня Деражня

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосівсело Жолобне

райцентр Новоград-Волинський

облцентр ЖитомирЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 13
Дивитись місця в рейтингах
України та Житомирської області

Максимальний рейтинг села Жолобне залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Жолобне - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото
Новини Житомирської області


На Житомирщині правоохоронці затримали п’ятьох підпільних бурштинокопачів та трьох перекупників (ФОТО) (Житомир.today)(12:35)
Участники АТО вывезли молодого житомирянина в лес и подорвали гранатой (Журнал Житомира)(11:45)
В Житомирі шукають тренерів для нової патрульної служби (Рідна країна)(11:33)
В Коростені опалювальний сезон розпочнеться достроково (ІнфоМалин)(11:30)
На Житомирщині у підпільних бурштиношукачів та перекупників вилучено близько 3 кг сонячного каменю. ФОТО (Рупор Житомира)(11:25)
У Житомирській області затримали львів’янина та жителя Рівненщини, які скуповували бурштин (Житомир.info)(11:24)
У Радомишлі перекинувся трактор: водій загинув (ІнфоМалин)(11:22)
У Житомирській області під час пожежі у власному будинку загинула 73-річна жінка (Житомир.info)(10:48)
У Житомирі розпочато роботу по підвищенню інвестиційної привабливості регіону (Житомир.today)(10:43)
У Житомирі розпочато роботу по підвищенню інвестиційної привабливості регіону. ФОТО (Журнал Житомира)(10:42)


Форум - села - Теми для обговорення


Моя родная школа Село красивое, было когда-то богатое. Люди замечательные, судя по информации в инэте, даже главами районных администраций становятся (Остапчук А.М.) Школа отличная. А сейчас что, неужели у нас ни Читати далі... (автор: Фаина, записів: 1, 12 травня 2010)


Авто-мото Покупка/продажа Наша школа Наш вуз Дитячий світ Комп'ютер та інтернет Політика і влада Охорона здоров'я Правоохоронна діяльність Спортивне життя Клубне життя, відпочинок Дім, сад, город Церква та релігія Допоможіть знайти Флуд Пропозиції до роботи сайту


Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
День туризму - теж свято

Починаючи з 1998 р. в Україні святкується День туризму. Кожен мешканець села бодай один раз у рік виходить за межі свого населеного пункту. Навіть вирушаючи у поїздку по справам у найближче велике місто чи маленьке село, подорожуючі завжди знаходять час, щоб озирнутись навколо. Побачити щось нове, перепочити, набратись нових сил. Ось так виник туризм. Спокуса побачити нові краєвиди, архітектурні форми не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на великі відстані, поєднуючи спорт, культурологію і відпочинок. Таких активних подорожуючих в Україні не так вже й багато. Більшість громадян віддає перевагу тижневим поїздкам в Карпати, на узбережжя Чорного і Азовського морів. Ще частіше проводять час мешканці Жолобного на вихідних у парку, біля річки. Що кому зручніше.

Розвиток туризму в Жолобному багато в чому залежить від самих його громадян та сільської влади. В якому стані знаходяться історичні будівлі? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, дітей? На якому рівні тримаються кафе, де є найближчий готель? Хтось створював туристичні маршрути, які існують дорожні сполучення і реклама всіх існуючих об’єктів туризму? Це базові питання, що мають бути вирішені в плані розвитку сучасного туризму. В селі є завжди цікаві місця, які з боку кожного жителя не є занадто особливими. Тільки туристичний бізнес внесе певну родзинку простим речам, які потім виявляться привабливими для туристів. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повернутись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.До виборів 2015 року лишилось 45 днів

Півмісяця тому почалась передвиборна агітація у селі. На що надіються мешканці Жолобного? Чи лишились надії на покращення життя? Чи є нові обличчя, яким можна довірити громаду в Жолобному?

Згідно нового законодавства країни про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування матимуть більше повноважень для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Жолобному? Свідомість місцевих начальників лишилась ще в минулому, коли всі рішення диктувались зверху. Управляти самим на землі, чи не це є споконвічною метою багатьох українців? Ще один крок до незалежності. Не тільки країни, а й Жолобного. Коли майже все поточне виробництво урізане до мінімуму, надання послуг ледь тримається на плаву перед майбутньою районною владою стоять нелегкі завдання щодо підвищення всіх напрямків життєдіяльності села. Якими будуть результати виборів до сільської ради? Які кандидати і політичні партії увійдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток Жолобного на найближчі роки.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборна агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Жолобного. Хтось займеться так званою благодійністю і наділить крупою і гречкою тих, хто здатний проміняти власний голос на певне матеріальне благо. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто виконують свою роботу. Тихо і впевнено. Задача виборців - розгледіти таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимспробу, ще раз повірити в свої сили. Передвиборча боротьба переверне село з ніг на голову. Претенденти на виборні посади будуть намагатись не тільки піднятись в очах людей, але й понизити своїх конкурентів, якими б вони не були чесними. Районні ЗМІ зірвуть наступний куш на цій виборчій кампанії. Більше завдань буде і працівникам Укрпошти, передвиборні матеріали будуть в кожному дворі. Стовпи у селі будуть майоріти кольорами політичних партій, а обличчя кандидатів будуть такі знайомі як ніколи. Один раз на декілька років вони зроблять все можливе, щоб місцевий житель проголосував за них. Отак і живуть люди у Жолобному, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем спорту, Жолобне

Минули роки, коли спорт у Жолобному був масовим. Хай як не критикують люди радянську культуру спортивне життя було на той час на дуже високому рівні. Згадайте фізкультуру в радянську епоху. Учні з довідкою про недопущення до навантажень були скоріше винятком серед групи дітей. Сьогодні майже половина дітей не допускаються до фізичних навантажень через різноманітні хвороби. Сам керівник не має права вимагати від учнів нормативів по силових вправах. Відмінну оцінку будуть ставити лише за те, що учні приходять у спортивному одязі. Що заважає людям Жолобного бути фізично кріпкими? Можна постійно списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на Чорнобильській АЕС. Але кожен з них має право вибирати те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись багато їжі, додавши міцного алкоголю. Або влаштувати маленьку дієту і пробігти короткий шлях, хоча б по дорозі на роботу. Або цілий вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або лягти спати раніше, щоб на завтра мати здоровий вигляд. Скільки б не побудували лікарень, спортивних шкіл, закладів оздоровлення та відпочинку у Жолобному, здоров'я людей буде залежати тільки від них самих. Хто господарює Жолобним, фізичною культурою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі люди, що, схоже, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в моді. Його звикли купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись собою і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато людей у Жолобному є, що тримають на висоті свою спортивну культуру. Добре те, що до них приєднались хлопці і розвивають новий напрямок спорту - workout. Це той багаточисельний вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Ефект від занять дає приклад іншим мешканцям. Ймовірно, вони задумаються над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління вирощувати і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток людей не тільки Жолобного, а й цілої країни.


12.09.2015р.День підприємця в Жолобному

Кожного року в країні в першу неділю осені відзначають День підприємця. Це свято запроваджено з 5 жовтня 1998 року Указом Президента України, але люди Жолобного не звикли масово його святкувати. Мабуть, гроші люблять тишу. Як і крупний, так і дрібний бізнес у Жолобному не хизується своїм святом. В наш нелегкий час не просто знайти гроші для таких широкомасштабних заходів. Тим паче, що з боку влади підтримка підприємництва мінімальна. Деякі заходи, що здійснюються місцевою владою, можна сказати, - формальні. Конкурс на найкращого підприємця, грамоти, подяки тільки дратують в останній рік підприємців, що втомились чекати від держави реальної підтримки. Дійсно, що все можна списувати на війну, але жити треба як-небудь. В надії на поліпшення купівельної спроможності на внутрішньому ринку багато підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з 1 вересня збільшений розмір мінімальної зарплати для населення. Ще важливо, щоб не підняли сильно податки, ціни на енергоносії і курс гривні був стабільним. Бо якщо і далі так піде, то бізнесу може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частка місцевого бюджету Жолобного залежить від податкових надходжень місцевих підприємців. Найбільшу вагу займає податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде розвиватись село Жолобне без підприємців? Не легко уявити. Згадайте тільки, як їм жилось в 1991-1995 роках… Коли з'являлись перші підприємці в Жолобному. З чого вони починали і чого вони досягли… Як нам жилось без них і зараз з ними. Збудовані заклади торгівлі, виробничі будівлі, сфера послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і держиться на них. Суворі закони бізнесу залишили тільки самих сильних. Місцева конкуренція дала людям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Здається, що ніщо не зупинить підприємницький рух у Жолобному, бо є сила і воля розвивати свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, наснаги і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Жолобному

Кожного року на кінець літа більшість мешканців Жолобного збираються до школи. Найтепліша пора року позаду. Всі діти відпочили і готові приступити до чергового учбового року. Недарма придумали на перше вересня свято – День Знань. Ці хвилюючі моменти щастя й турботи. Хтось все літо чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За літо школярі подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати сірі учбові будні.

Так як у всій країні, школярі Жолобного ідуть наприкінці літа на пробний день в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи виглядають тепліше. Вчителі з учнями вже думають про всі організаційні моменти: вивчають розклад уроків, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато дітей використовують цей момент і підходять до вчителів з відповідним проханням. Тобто, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільної форми і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом учбових приміщень. Якби не голосно лунали всі політичні лозунги, завжди в Жолобному знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення школярів до школи з далекої місцевості, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, опалення приміщень в холодну пору року тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам об'єднуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитиполіпшити стан місцевої освіти села Жолобне.

Першого вересня всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію своєї молодості. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими прекрасними шкільними моментами. Море квітів, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Жолобному на свято першого дзвоника. Вдалого старту лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати тільки від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Жолобному, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Жолобного, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Жолобному вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.Відвідувачі села Жолобне (25)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Жолобне -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Жолобне:Погода у Жолобному
Інші населені пункти
Житомирської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Житомирської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко