E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Жолобне - сайт громади
   Люди (3)

   Фото (10)

   Відео

   Визначні місця    додати


Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лента
Населені пункти району

1. Немильня
2. Стриєва
3. Новоград-Волинський
4. Лучиця
5. Коритища
6. Орепи
7. Жолобне
8. Тальки
9. Городниця
10. Середня Деражня

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосівсело Жолобне

райцентр Новоград-Волинський

облцентр ЖитомирЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 13
Дивитись місця в рейтингах
України та Житомирської області

Максимальний рейтинг села Жолобне залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Жолобне - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами району


Рух фронтів - онлайн карта


Останні фото

Всі альбоми фото
Новини Житомирської області


На Смолянському кладовищі відкриють пам’ятник першому загиблому «кіборгу» (Житомир.today)(23:28)
«Сидяча забастовка» працівників «Житомирські ласощі»: люди готуються відбивати штурм (0412.ua)(23:19)
У Житомирі відбулась акція «Ангели пам'яті» (0412.ua)(22:06)
Житомирян запрошують на семінар про складні маркетингові рішення (0412.ua)(22:03)
Скандал в Житомире: Пашинского обвинили в подготовке рейдерского захвата (Обозреватель)(21:20)
Журналістам Інформаційного агентства «Всі Новини» перешкоджали виконувати професійні обов’язки (News.dks.com.ua)(18:38)
Працівники "Житомирських ласощів" пікетують Управління юстиції (20 хвилин Житомир)(17:45)
На Житомирській кондитерській фабриці «ЖЛ» вночі очікують штурм рейдерів і збирають добровольців для самооборони (Житомир.info)(17:32)
30 листопада - відбудеться засідання сесії Житомирської міської ради (Житомир Експрес)(17:16)
Геращенко о ситуации с Житомирской кондитерской фабрикой: Конфликт должен закончиться торжеством справедливости (Житомир.info)(17:15)


Форум - села - Теми для обговорення


Моя родная школа Село красивое, было когда-то богатое. Люди замечательные, судя по информации в инэте, даже главами районных администраций становятся (Остапчук А.М.) Школа отличная. А сейчас что, неужели у нас ни Читати далі... (автор: Фаина, записів: 1, 12 травня 2010)


Авто-мото Покупка/продажа Наша школа Наш вуз Дитячий світ Комп'ютер та інтернет Політика і влада Охорона здоров'я Правоохоронна діяльність Спортивне життя Клубне життя, відпочинок Дім, сад, город Церква та релігія Допоможіть знайти Флуд Пропозиції до роботи сайту


Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
Щодо погоди у Жолобному

Життя у Жолобному так чи інакше пов’язано з погодними умовами. Це особливо стосується тих людей, що багато проводять часу на відкритому повітрі. Ніхто з мешканців не хоче промокнути, замерзнути і застудитися. Хворіти дорого в наші часи. Точний прогноз погоди важливий також людям Жолобного, що працюють в сільському господарстві, на на відкритому повітрі в промисловості. Якщо не дізнатись точну температуру повітря, то збитки теплових комунальних господарств можуть бути до 20%. Часто позапланове чи недостатнє витрачення енергоресурсів веде до неефективного господарювання. Успішний хазяїн завжди зможе вирахувати потрібну кількість газу, дров, іншого палива чи електроенергії для обігріву свого будинку. Навіть прогулянка Жолобним буде дуже вдалою, якщо дізнатись точний проноз погоди. Це можна зробити з допомогою інформера соцмережі, що показує рух фронтів, наявність опадів в конкретному місці в конкретний час. Напрям вітру, що показаний на мапі легко визначить наявність дощу, туману, снігу, граду, грому. Ці погодні віджети використовують авіаслужби при здійсненні успішних польотів. Відтепер вони стали видимі на сторінках міст, сіл, селищ сайту для всіх користувачів Київської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Черкаської, Кіровоградської, Житомирської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Херсонської областей. Вони висвітлюють справжню картину погодних фронтів на певній місцевості.


27.11.2015р.Чи варто оформлювати субсидії в 2015 році

Для оформлення субсидії необхідно звернутись в місцеве управління соціального захисту населення, написати заяву і декларацію про доходи і витрати на призначення субсидії або надіслати ці два документи по пошті. По усім питанням, що не вирішать жителі села Жолобне в цій пам'ятці, рекомендовано зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію 0-800-507-309.

Чи є сенс робити субсидію? Давайте подумаємо. Якщо пересічний мешканець села Жолобне має приватне домогосподарство і обігріває житловий будинок дровами та газом в відношенні 50/50 і сплачує комунальним службам щомісяця 500 грн. Якщо субсидія призначається при умові обов'язкового платежу в 1000 грн., то немає тоді потреби займатись оформленням субсидії.

Як вирахувати розмір обов'язкового платежу? Приміром, типова родина із 3-х осіб в Жолобному має за останні 6 місяців офіційний дохід 36 тис. грн. Тоді дохід на одну особу за місяць становитиме 2 тис. грн. (36 : 6 = 6; 6 : 3 = 2). Цю суму треба по визначеній формулі поділити на 1176 грн (розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 01.01.2015р.), поділити на 2 та помножити на 15%. Тобто 2000 : 1176 : 2 * 15% = 12,76%. При середньомісячному сукупному сімейному доході 6000 грн. в місяць обов'язковий платіж типової родини Жолобного становить 765,6 грн. (6000 * 12,76%). Всі комунальні платежі, що перевищують цей мінімальний розмір, відшкодовуються державою. Порядок заповнення вказаний на сайті мінсоцполітики.

При заповненні декларації краще перестрахувати себе, взяти довідку про отримані доходи з податкової інспекції та пенсійного фонду по місцю перебування, адже при призначенні субсидії йде автоматична звірка з даними службами згідно обміну даних. У разі відсутності доходу або заробіток є меншим прожиткового мінімуму у працездатних осіб, які зареєстровані по вказаній адресі, для розрахунку субсидії враховується заробіток на рівні прожиткового мінімуму (з 01.01.2015р. - 1218 грн.). Оформлюється субсидія на особу, на яку відкриті особові рахунки за місцем реєстрації. Наявність заборгованості зі сплати за житлово-комунальних послуг не впливає на визначення права на призначення субсидії.

При призначенні субсидії діє обмеження в площі житла - 48,87 м2 на одну особу, а також єдині для всієї України щомісячні норми споживання на одну особу води (4 м3), водовідведення (4 м3), вивезення сміття (0,4167 м3), газопостачання в опалювальний період 7 м3 на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465 – в багатоквартирних будинках), на газову плиту на одну особу (приготування їжі - 6 м3 та підігрів води +3 м3 або водонагрівач 18 м3 ), електропостачання в опалювальний період 65 кВт год. на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465– в багатоквартирних будинках). У будинках, обладнаних (не обладнаних) стаціонарними електроплитами 130 кВт год. (90 кВт год.) на сім’ю з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї за наявності центр. постачання гарячої води або 150 кВт год. (120 кВт год.) на сім’ю з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї (за відсутності центр. постачання гарячої води). Якщо житлова площа перевищує соціальну норму житла, то це не означає позбавлення права субсидії. Просто при розрахунку субсидії братиметься не вся сума нарахованої квартплати, а тільки та, що є у межах соціальної норми.

Перерахунок розміру призначеної субсидії за фактичними обсягами споживання послуг не здійснюється. Сума призначеної субсидії, яку переказано на рахунки для оплати вартості комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів і, яка не використана сім'єю внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата обов’язкової часки платежу сім'ї на наступний розрахунковий період.


22.11.2015р.Два діла на неділю: проголосувати і перевести годинник

В останню неділю жовтня за нашим законодавством проходять вибори до місцевих, районних, обласних рад та голів сільської ради. Ті мешканці країни, що мають виборче право, проголосують за місцем своєї приписки в паспорті. Складні вибори мають бути. Всі кандидати перетасувались між собою як карти в колоді. Нові назви політичних сил, ті ж самі обіцянки і політики. Будь-якою ціною вдертись до органів влади. Життя їх нічому не навчило. Тотальна байдужість виборців села дає дозвіл вчиняти з ними неправомірні дії. Але не будемо про погане. Який би вибір не зробила місцева громадськість, перша всеукраїнська соціальна мережа буде вітати цей вибір, бо жодна з політичних сил не впливає на діяльність порталу і це є знаковим моментом неупередженості перед жителями Жолобного та конкурентними ЗМІ, що продали свою ідейну свободу за тридцять срібенників. Життя продовжиться, жителі села оберуть владу, яка буде їх варта. Кандидати в депутати місцевих виборів 2015 року доступні за посиланням: cvk.gov.ua. Результати місцевих виборів 2015 року доступні за тим же посиланням. Варто вибрати область та населений пункт. Інформація корисна для тих виборців села, що хочуть вивчити своїх кандидатів, перед тим, як зробити вибір і простежити результати голосування до остаточного підрахунку голосів. Осінні дні минають непомітно, з неділі мешканці Жолобного можуть поспати довше. Тільки необхідно нагадати їм перевести годинникову стрілку на годину назад і ще раз насолодитись осіннім теплим дощем, якого так давно не було в Україні.


24.10.2015р.День туризму у селі

З 1998 року в країні святкується День туризму. Пересічний житель села хоча б один раз у рік виходить за межі рідного населеного пункту. Навіть вирушаючи у відрядження по справам у сусіднє велике місто чи маленьке село, пасажири іноді знаходять час, щоб озирнутись навколо. Побачити дещо нове, перепочити, набратись нових сил. Ось так зародився туризм. Ідея відвідувати гарні краєвиди, історичні споруди не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на великі відстані, поєднуючи спорт, культурологію і відпочинок. Таких активних подорожуючих в селі Жолобне не так вже й багато. Переважна більшість людей віддає перевагу тижневим поїздкам в Карпати, на узбережжя Чорного і Азовського морів. Ще частіше відпочивають жителі Жолобного на вихідних у парку, біля річки. Що кому краще.

Популяризація туристичного бізнесу в Жолобному багато в чому залежить від самих його людей та сільської влади. В якому вигляді знаходяться історичні будівлі? Чи впорядкована територія біля масового відпочинку людей, гостей села? На якому рівні тримаються їдальні, де є найближчий готель? Хтось розробляв туристичні маршрути, чи є шляхові сполучення і реклама всіх існуючих об’єктів туризму? Це базові питання, що мають бути на постійному контролі в плані розвитку місцевого туризму. В селі є завжди цікаві місця, які з боку пересічного проживаючого не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес вносить певну родзинку простим речам, які потім виявляться привабливими для туристів. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повернутись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.Виборча кампанія 2015 року

Більше тижня тому почалась передвиборча агітація у селі. На що сподіваються жителі Жолобного? Чи залишились надії на поліпшення життя? Чи є нові обличчя, яким можна довірити громаду в Жолобному?

Згідно нового законодавства України про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування отримають більше прав і обов'язків для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Жолобному? Свідомість місцевих керівників залишилась ще в минулому, коли всі вказівки диктувались зверху. Господарювати самим на землі, чи не це є споконвічною мрією багатьох українців? Ще один крок до незалежності. Не тільки країни, а й Жолобного. Коли майже все існуюче виробництво урізане до мінімуму, надання послуг ледь держиться на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять великі завдання щодо розширення всіх напрямків життєдіяльності Жолобного. Якими будуть результати виборів до сільської ради? Які кандидати і політичні партії пройдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток Жолобного на найближчі 5 років.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборча агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Жолобного. Хтось займеться так званою благодійністю і обдарує крупою і гречкою тих, хто здатний проміняти власний голос на певну матеріальну цінність. Справжні кандидати не голословлять, вони просто виконують свою роботу. Тихо і послідовно. Задача виборців - побачити таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимшанс, ще раз повірити в їх сили. Передвиборна боротьба переверне село з ніг на голову. Претенденти на виборні посади будуть пробувати не тільки зрости в очах людей, але й дискредитувати своїх конкурентів, якими б вони не були порядними. Районні газети зірвуть ще один куш куш на виборчій кампанії 2015 року. Більше завдань буде і листоношам, передвиборні матеріали будуть в кожному дворі. Стовпи і забори у Жолобному будуть майоріти кольорами політичних партій, а портрети кандидатів будуть такі знайомі як ніколи. Один раз на декілька років вони зроблять все від себе можливе, щоб місцевий електорат проголосував за них. Отак і живуть люди у селі, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем спорту, Жолобне

Минули часи, коли спорт у Жолобному був масовим. Хай як не критикують жителі радянську владу спортивне життя було на ті часи на дуже високому рівні. Згадайте урок фізкультури в радянську епоху. Діти з довідкою про недопущення до навантажень були скоріше виключенням серед групи дітей. В наші дні майже половина дітей не допускаються до сильних навантажень через різноманітні проблеми зі здоров'ям. Сам керівник не має права просити від учнів нормативів по силових навантаженнях. Відмінну оцінку будуть ставити лише за те, що діти приходять у спортивній формі. Що заважає людям Жолобного бути фізично кріпкими? Можна завжди списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на Чорнобильській АЕС. Але кожен з них має право вибирати те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись багато їжі, додавши міцного алкоголю. Або влаштувати маленьку дієту і пробігти короткий шлях, хоча б по дорозі подорожуючи. Або цілий вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або піти спати раніше, щоб на ранок мати здоровий вигляд. Скільки б не побудували лікарень, спортшкіл, закладів оздоровлення у Жолобному, фізична культура людей буде залежати тільки від них самих. Хто керує Жолобним, фізичною підготовкою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі жителі, що, схоже, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в моді. Його звикли купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись собою і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато людей у Жолобному є, що тримають на висоті свою фізичну підготовку. Добре те, що до них додались хлопці та дівчата і розвивають новий напрямок спорту - workout. Це той багаточисельний вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Ефект від занять дає приклад іншим юнакам. Ймовірно, вони замисляться над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління вирощувати і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток громади не тільки Жолобного, а й цілої країни.


12.09.2015р.День підприємництва в Жолобному

Як завжди в Україні в першу неділю вересня відзначають День підприємництва. Це свято запроваджено з 5 жовтня 1998 року Указом Президента України, але підприємці Жолобного не звикли гучно його святкувати. Схоже, гроші люблять тишу. Як і крупний, так і дрібний бізнес у Жолобному не хизується своїм святом. В наш нелегкий час не просто знайти гроші для таких широкомасштабних заходів. Тим паче, що з боку держави підтримка підприємництва зовсім мала. Певні заходи, що здійснюються райдержадміністрацією, можна зазначити, - формальні. Конкурс на кращого підприємця, грамоти, подяки лише нервують в останній рік підприємців, що втомились чекати від влади реальної підтримки. Так, що все можна списати на війну, але працювати треба як-небудь. В надії на поліпшення попиту на внутрішньому ринку багато підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з 1 вересня збільшений розмір мінімальної зарплати для населення. Ще важливо, щоб не підняли сильно податки, ціни на енергоносії і курс гривні був стійким. Бо якщо і далі так піде, то підприємців може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частина місцевого бюджету Жолобного залежить від податкових надходжень місцевих підприємців. Найбільшу частку займає податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде розвиватись село Жолобне без підприємництва? Важко уявити. Подумати тільки, як їм починалось в 1991-1997 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Жолобному. З чого вони починали і що вони досягли… Як нам було без них і зараз з ними. Побудовані торгівельні заклади, виробничі майстерні, надання послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і держиться на них. Суворі закони бізнесу залишили лише самих сильних. Місцева конкуренція дала жителям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Здається, що ніщо не зупинить підприємництво у Жолобному, бо є сила і воля будувати свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, наснаги і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Жолобному

Кожний рік в кінці серпня більшість мешканців Жолобного готуються до школи. Найтепліша пора року позаду. Всі діти відпочили і готові приступити до чергового учбового року. Тому й придумали на перший день осені свято – День Знань. Ці хвилюючі моменти щастя й турботи. Хтось все літо чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За канікули учні подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати похмурі навчальні будні.

Так як у всій країні, школярі Жолобного ідуть наприкінці літа на пробний день в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи не виглядають так похмуро. Вчителі з учнями вже думають про всі організаційні моменти: вивчають розклад уроків, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З першого вересня є можливість пересісти на іншу парту, багато дітей використовують цей момент і підходять до вчителів з відповідним проханням. Один словом, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільного одягу і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом класних приміщень. Якби не голосно лунали всі політичні лозунги, завжди в Жолобному знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення школярів до школи з далекої місцевості, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, обігрів приміщень в холодну пору року тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам об'єднуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитипокращити стан місцевої освіти села Жолобне.

Першого вересня всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію своєї юності. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими прекрасними шкільними моментами. Море радості, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Жолобному на свято першого дзвоника. Вдалого початку лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати саме від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Жолобному, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Жолобного, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Жолобному вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.
Відвідувачі села Жолобне (25)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Жолобне -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Жолобне:Погода у Жолобному
Інші населені пункти
Житомирської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Житомирської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко