E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Жолобне - сайт громади
   Люди (3)

   Фото (10)

   Відео

   Визначні місця    додати


Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лента
Населені пункти району

1. Немильня
2. Стриєва
3. Новоград-Волинський
4. Лучиця
5. Коритища
6. Орепи
7. Жолобне
8. Тальки
9. Городниця
10. Середня Деражня

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосівсело Жолобне

райцентр Новоград-Волинський

облцентр ЖитомирЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 13
Дивитись місця в рейтингах
України та Житомирської області

Максимальний рейтинг села Жолобне залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Жолобне - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами району


Рух фронтів - онлайн карта


Останні фото

Всі альбоми фото
Новини Житомирської області


53-летняя женщина и её дети занималась торговлей марихуаны (Журнал Житомира)(11:05)
На трассе Житомир-Выступовичи женщина на «ЗАЗ Таврия» сбила двух велосипедистов - один в коме (Дзеркало Полісся)(10:53)
На Житомирщине полицейские разоблачили группу наркоторговцев (Дзеркало Полісся)(10:15)
Житомирщина активно долучається до формування контрактної армії (Житомир Експрес)(10:14)
Стосовно судді Корольовського районного суду відкрито справу (Рупор Житомира)(10:12)
На Житомирщині поліцейські викрили групу наркоторгівців (Рупор Житомира)(09:59)
У Житомирі презентували книгу про історію окупації області (0412.ua)(09:05)
У Житомирі підприємцям презентують можливості, які надає ЄБРР для розвитку малого та середнього бізнесу (0412.ua)(09:02)
У Житомирі пожежний інспектор хабарі поставив на поток (ІнфоМалин)(08:30)
Антирейдерський чи рейдерський приїзд народних депутатів на «Житомирські ласощі»? ВІДЕО. ОНОВЛЕНО (News.dks.com.ua)(08:14)


Форум - села - Теми для обговорення


Моя родная школа Село красивое, было когда-то богатое. Люди замечательные, судя по информации в инэте, даже главами районных администраций становятся (Остапчук А.М.) Школа отличная. А сейчас что, неужели у нас ни Читати далі... (автор: Фаина, записів: 1, 12 травня 2010)


Авто-мото Покупка/продажа Наша школа Наш вуз Дитячий світ Комп'ютер та інтернет Політика і влада Охорона здоров'я Правоохоронна діяльність Спортивне життя Клубне життя, відпочинок Дім, сад, город Церква та релігія Допоможіть знайти Флуд Пропозиції до роботи сайту


Про доступ до публічної інформаціїДопомога в пошуці роботи

Кожен працездатний житель Жолобного може влаштуватись на роботу. Не просто на роботу, а роботуз хорошою заробітною платою. Рідко буває, коли людина має і добру роботу і гідну зарплату. Тим більше багато грошей не буває, навіть найліпша робота час від часу набридає і мешканці Жолобного вдаються до нового пошуку. Сьогодні буде викладено розповідь про те, як знайти роботу, а вірніше, як держава може посприяти жителям Жолобного заробити собі на хліб. Отже, розповідь буде довгою, влаштовуйтесь зручніше і погнали.

Незалежно від того чи мешканці Жолобного працюють чи є без роботи служба зайнятості в кожному районному центрі може надати повні консультаційні послуги по пошуку роботи незалежно від зареєстрованого місця прописки людей в паспорті. Якщо по місцю проживання роботу знайти не вдалось, є можливість скористатись комп'ютером з доступом в інтернет на випадок, якщо інтернет буде відсутній вдома.

Щодо отримання допомоги по безробіттю, то тут необхідна реєстрація, право на яку мають працездатні особи, які легально працювали чи займались підприємництвом більше ніж 6 місяців за останній рік звернення(наприклад з 03.02.2015р. по 03.02.2016р.). Якщо періоду зайнятості немає, то тут необхідно надати довідку до центру зайнятості з міської (сільської) ради по місцю прописки в паспорті, що громадянин не була членом особистого селянського господарства (ОСГ). Дата довідки має дорівнювати даті звернення. Інакше кажучи, щоб по адресі прописки згідно даних відділу земельних відносин міської (сільської) ради не було надано землі для ведення с/г. Якщо громадянин є інвалідом, то наявність піврічного стажу за останній рік звернення для реєстрації є обов'язковою. Право на реєстрацію мають також випускники ВУЗів (для контрактників треба довідка щодо підтвердження форми навчання, а тих, хто на державному замовленні мед. ВУЗів - довідку щодо надання можливості самостійного працевлаштування), ПТУ (додатково треба довідку щодо надання можливості самостійного працевлаштування), що звернулись протягом 6 місяців від закінчення навчального закладу і випускники ніде не працювали.

Важливо, щоб людина на дату реєстрації не була зайнятою, не займалась підприємницькою діяльністю і шукала роботу. Для реєстрації потрібно надати оригінал паспорту (з пропискою), податкового номеру, трудової книжки (трудового договору), диплому (за наявності), довідки МСЕК (для інвалідів обов'язково та бажано індивідуальну програму реабілітації з заповненим 5-м розділом, щодо робіт, оптимальних за станом здоров'я).

За умови відсутності підходящої роботи на 8-й день (через тиждень) призначається виплата на період 6-місяців в мінімальному розмірі 544 грн/міс. (випускникам чи незастрахованим особам, що не були членами ОСГ), на 9 місяців (при звільненні за угодою сторін або за власним бажанням - тоді виплата відкладається на 3 місяці), на рік (при розірванні трудового договору або при звільненні внаслідок реорганізації виробництва - виплата розпочнеться через місяць з дати звільнення), на 2 роки або менше особам, яким залишилось до пенсії 2 і менше років.

Розмір виплати залежить від розміру легальної нарахованої заробітної плати безробітної особи і загального трудового стажу:

до 2 років - 50 відсотків від легальної заробітної плати;

від 2 до 6 років - 55 відсотків;

від 6 до 10 років - 60 відсотків;

понад 10 років - 70 відсотків.

Допомога по безробіттю виплачується залежно від тривалості безробіття у відсотках до визначеного розміру:

перші 90 календарних днів - 100 відсотків;

протягом наступних 90 календарних днів - 80 відсотків;

у подальшому - 70 відсотків.

Всі питання щодо перебування на обліку в центрі зайнятості, отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю, професійного навчання, тимчасових робіт та інших послуг будуть висвітлені на сторінці Жолобного пізніше по питанням, що будуть задані користувачами на адресу адміністрації сайту. Всі розміщені інформаційні матеріали не є офіційними, вони відображають тільки аналіз діючого законодавства з питань пошуку роботи та отримання допомоги по безробіттю, інших послуг служби зайнятості.


03.02.2016р.Прогноз розвитку Жолобного на 2016 рік

Глобальний прогноз Stratfor на 2015-2025 роки від 28.02.2015 р. говорить про те, що ще до того розповідали українські та деякі російські експерти. А саме:

1) нинішній конфлікт Росії та України залишатиметься комплексним для світової політики ще тривалий час;

2) ми матимемо пожвавлення націоналізму в країнах східної Європи, хоча в самій Україні націоналізм значно втихне на користь більш масштабних модельних структур (Східна Європа повинна прийти до того, до чого прийшла наша країна);

3) розпад Росії близький, а Розпад ЄС дуже імовірний;

4) лідерська роль в Європі перейде від Німеччини до Польщі з Україною як її стратегічним союзником (почне утворюватися Балто-Чорноморський Союз, який пришвидшить розкол Росії);

5) принципово важливою для Євразії стає стратегічна лінія Польща-Україна-Туреччина-Китай - це група контролю за територією деструктурованої Росії, причому контроль за ядерною зброєю буде здійснюватися за участю США.

Різні прогнози на найближче 10-ти ліття сходяться в єдиному - світ буде змінюватися дуже радикально і дуже стрімко. Ось, Меір Брук, наш співвітчизник з Нью-Йорку, декларує трьохпозиційну модель сучасного світу: держава, корпорація, громада. Будь-які моделі, які базуються на співвідношенні цих трьох сторін (як в США), будуть більш прийнятними, ніж ті, які базуються на одній (держава, як в Росії) чи на двох (держава та громада, як в ЄС). Україна в даний момент від двохпозиційної моделі (держава та корпорації) переходить до трьохпозиційної моделі свого життя (держава, корпорації та громади).

В цьому випадку можна сформулювати простий принцип кризового світу або світу динамічних змін - лише той, хто конструюватиме динамічну в цих трьох площинах структуру, матиме шанс пережити кризовий час динамічних змін і зародити новий світ. В цьому випадку стають зрозумілі дві головні причини розпаду Росії, і це зовсім не економічний занепад, бо люди можуть пережити любі важкі часи, як от голод чи катастрофу, якщо вони мають перспективний смисл. Отже перша ознака розпаду - архаїзація, яка позбавляє росіян самого смислу життя. І це основна причина, яка не дозволить Росії пережити економічний рівень життя, який значно вищий за той, який був у наших предків під час та після Другої світової війни. Бо сучасники порівнюють своє життя з сучасниками, а не з предками. Так само друга причина розпаду Росії полягає у реальностній гомогенності, а отже закостенілості та ригідності, нездатності до інновацій крім військового озброєння. У Росії фактично є лише одна модель - держава. Корпорації так сильно підлеглі державі, що можна твердити, що Росія це держава-корпорація. Люди в Росії це не суспільство громадян, це суспільство підданих.

Саме тому телемедіа в Росії це фактично спосіб управління суспільством через призму квазі-реальності. Тобто, Росія розпадеться не через зубожіння чи політичну кризу еліти, а через архаїзацію як відсутність перспективних смислів і через відсутність корпоративної та суспільної (громадянської) динаміки.

Це саме твердження можна застосувати і до ЄС, де створювалася двохпозиційна модель: держави+громади. Головна помилка ЄС полягала в тому, що європейські корпорації не були поширені по всій єврозоні і не стали потужною реальністю європейської політики. Відтак інновативний потенціал корпорацій, як це змогли використати США в періоди кризи, не зміг бути використаний на території Євросоюзу.

Давайте поглянемо на цей рік з позиції основних модельних процесів. Українській громаді потрібно відстояти своє існування на рівні Конституції. За будь-яку ціну треба не допустити фейкових владно-олігархічних змін до Конституції у нинішній редакції Верховної Ради. Українській громаді потрібна справжня влада на місцях.

Українська громада має зменшити впливовість українських олігархічних корпорацій всередині країни, тобто громада має продовжувати тиснути не тільки на владу, але і на олігархічні корпорації, зменшуючи їх вплив на внутрішню політику.

Процес деолігархізації це, перш за все, процес громадський. Олігархічний консенсус влади має бути знищений - через перевибори Верховної Ради та можливо перевибори Президента. Нам потрібні сильні українські корпорації на світовому ринку, а не сильні українські корпорації в справі українського монополізму, у справі здирництва української громади через тарифну політикуна енергоносії та державну корупцію.

Українська громада має наполягати на нових форматах комунікації на телебаченні, де би був не тільки порядок денний влади та олігархів, але, перш за все, порядок денний самої громади.

Цей рік - це рік створення Суспільного телебачення, це рік розвитку всіх сторінок населених пунктів Першої всеукраїнської соціальної мережі. Порядок денний цього року це порядок денний громади, а не влади чи корпорацій. Сильна та впливова всередині країни та за її межами українська громада, громада Жолобного - ось що має стати підсутком цього року. І це суттєво не тільки для продовження української революції. Це також суттєво для майбутнього Європи, майбутнього Євразії з Росією, що розпалася, та майбутнього всесвіту загалом. Єднаймося!


24.01.2016р.Перейменування вулиць у селі Жолобне

Питання перейменування вулиць внесло гучний резонанс в громадському суспільстві Жолобного. Цією справою стали цікавитись всі громадяни, що мають документи на певну адресу, мають сильно виражені історичні вподобання, та ті громадяни, що мають на меті створити з цієї справи черговий піар.

Свідомість жителів, села Жолобне піднялась на новий рівень. Історія ще раз переписує своїх героїв, відкриваються нові імена, викидаються у смітник непотрібні радянські назви. Реформи продовжуються. На жаль, що вони затрогують лише поверхню державного апарату. Зміною табличок на вулицях села Жолобне справи не поліпшаться. Але якщо думати послідовно, то вулиці у селі Жолобне повинні носити імена тих героїв, що внесли чималий вклад в його розбудову, теперішнє і минуле.

З чого почати? Звісно з ідеї перейменування окремої вулиці. Ініціатори перейменування вулиці, серед яких є громадяни, іноземці, трудові колективи чи державні органи, звертаються до голови сільської ради. Ідея щодо перейменування вулиці має бути розглянута до 45 календарних днів. Далі виводиться відповідне питання на обговорення: форум, зустрічі, теле-, радіодебати, інтернет-конференцію. Воно обговорюється не менше 2-х місяців, в результаті повинні бути зведені всі «так», «проти» та інші пропозиції. Далі голова сільської ради робить проект рішення про перейменування вулиці Жолобного і виносить на розгляд сільської ради. На сам кінець має бути прийняте рішення про перейменування вулиці, яке набуває чинності з моменту його офіційного оприлюднення.

Для бюджету села Жолобне сума такого перейменування буде залежати від кількості табличок та дорожних знаків з новою назвою вулиці, які треба замінити. Як правило виготовлення однієї таблички коштує в районі 65 грн., дорожнього знака втричі більше. Для звичайних жителів не треба спеціально змінювати документи, які засвідчують право власності, вони залишаться чинними. Також не потрібно спеціально змінювати реєстрацію місця проживання в паспорті. Юридичним особам законодавством не встановлено терміни подачі змін до установчих документів, вони вправі це зробити в інший зручний час.

До уваги всіх жителів, які забажають змінити назви вулиць чи інших об’єктів Жолобного, на сайті опубліковано посібник, з детальними прикладами, зразками документів. Він також має перелік історичних постатей, які боролись проти української держави. Тобто це перелік людей, що причетні до масових злочинів, вони повинні бути зняті з карти села Жолобне.


03.12.2015р.Як дізнатись прогноз погоди у Жолобному

Проживання у Жолобному так чи інакше пов’язано з погодними умовами. Це особливо стосується тих мешканців, що багато проводять часу під відкритим небом. Ніхто з людей не хоче промокнути, замерзнути і застудитися. Хворіти дорого в наші часи. Точний прогноз погоди важливий також людям села, що працюють в АПК, на під відкритим небом в інших галузях народного господарства. Якщо не дізнатись точну температуру довкілля, то збитки теплових комунальних підприємств можуть становити до 20%. Часто надмірне чи мізерне витрачення енергоресурсів веде до неефективного господарювання. Успішний хазяїн завжди зуміє прорахувати потрібну кількість газу, дров, іншого палива чи електроенергії для обігріву свого будинку. Навіть прогулянка Жолобним буде дуже вдалою, якщо знайти точний прогноз погоди навколишнього середовища. Це можливо з допомогою інформера соцмережі, що ілюструє рух опадів, наявність опадів в конкретному місці в певний час. Рух фронтів, що показаний на мапі легко спрогнозує наявність дощу, туману, снігу, граду, грому. Ці метеододатки використовують авіаперевізники при здійсненні вдалих польотів. Відтепер вони стали доступні на сторінках міст, сіл, селищ сайту для всіх користувачів Київської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Черкаської, Кіровоградської, Житомирської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Херсонської областей. Вони відображають справжню картину погодних фронтів на заданій місцевості.


27.11.2015р.Як оформити субсидії в 2015 році

Для оформлення субсидії треба зайти в місцеве управління соціального захисту населення, подати заяву і декларацію про доходи і витрати на призначення субсидії або надіслати ці два документи по пошті. По всім питанням, що не знайдуть жителі села Жолобне в цій статті, рекомендовано зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію 0-800-507-309.

Чи є сенс оформлювати субсидію? Давайте подумаємо. Якщо пересічний мешканець села Жолобне має своє домогосподарство і опалює житловий будинок дровами та газом в пропорції 50/50 і сплачує комунальним структурам щомісяця 500 грн. Якщо субсидія нараховується при умові обов'язкового платежу в 1000 грн., то немає тоді потреби займатись оформленням субсидії.

Як визначити суму обов'язкового платежу? Наприклад, типова сім'я із 3-х осіб в Жолобному має за останні півроку офіційний заробіток 36 тис. грн. Тоді заробіток на одну особу за місяць буде дорівнювати 2 тис. грн. (36 : 6 = 6; 6 : 3 = 2). Цю суму треба по визначеній формулі поділити на 1176 грн (розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 01.01.2015р.), поділити на 2 та помножити на 15%. Тобто 2000 : 1176 : 2 * 15% = 12,76%. При середньомісячному загальному сімейному доході 6000 грн. в місяць обов'язковий платіж типової родини Жолобного становить 765,6 грн. (6000 * 12,76%). Всі комунальні платежі, що перевищують цей мінімальний розмір, відшкодовуються управлінням соцзахисту. Порядок заповнення вказаний на сайті мінсоцполітики.

При заповненні декларації краще перестрахувати себе, взяти довідку про отримані доходи з податкової інспекції та пенсійного фонду по місцю перебування, адже при нарахуванні субсидії йде автоматична звірка з даними службами згідно обміну даних. У разі відсутності доходу або заробіток є меншим прожиткового мінімуму у працездатних осіб, які зареєстровані по вказаній адресі, для розрахунку субсидії враховується заробіток на рівні прожиткового мінімуму (з 01.01.2015р. - 1218 грн.). Призначається субсидія на особу, на яку відкриті особові рахунки за місцем реєстрації. Наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальних послуг не впливає на визначення права на призначення субсидії.

При призначенні субсидії діє обмеження в площі житла - 48,87 м2 на одну особу, а також єдині для всієї України щомісячні норми споживання на одну особу води (4 м3), водовідведення (4 м3), вивезення побутових відходів (0,4167 м3), газопостачання в опалювальний період 7 м3 на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465 – в багатоквартирних будинках), на газову плиту на одну особу (приготування їжі - 6 м3 та підігрів води +3 м3 або водонагрівач 18 м3 ), електропостачання в опалювальний період 65 кВт год. на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465– в багатоквартирних будинках). У будинках, обладнаних (не обладнаних) стаціонарними електроплитами 130 кВт год. (90 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї за наявності центр. постачання гарячої води або 150 кВт год. (120 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї (за відсутності центр. постачання гарячої води). Якщо житлова площа перевищує соціальну норму житла, то це не означає позбавлення права субсидії. Просто при розрахунку субсидії братиметься не вся сума нарахованої квартплати, а тільки та, що є у межах соціальної норми.

Перерахунок розміру розрахованої субсидії за фактичними обсягами споживання послуг не здійснюється. Сума розрахованої субсидії, яку переказано на рахунки для оплати вартості комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів і, яка не використана сім'єю внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата обов’язкової часки платежу домогосподарства на наступний розрахунковий період.


22.11.2015р.Дві справи на неділю: проголосувати і перевести годинник

В останню неділю жовтня за нашим законодавством проходять вибори до місцевих, районних, обласних рад та голів сільської ради. Ті мешканці країни, що мають виборче право, проголосують за місцем своєї приписки в паспорті. Не прості вибори очікуються. Всі кандидати перетасувались між собою як карти в колоді. Нові імена партій, ті ж самі обіцянки і кандидати. Будь-якою ціною прорватись до владних кабінетів. Життя їх не навчило. Тотальна байдужість громадян села дає добро вчиняти з ними повне невіглавство. Але не будемо про погане. Який би вибір не зробила місцева громадськість, перша всеукраїнська соціальна мережа буде вітати цей вибір, бо жодна з політичних сил не впливає на діяльність сайту і це є виключним моментом неупередженості перед мешканцями Жолобного та конкурентними ЗМІ, що продали свою ідейну свободу за тридцять срібенників. Життя продовжиться, жителі села оберуть владу, яка буде їх достойна. Кандидати в депутати місцевих виборів 2015 року доступні за посиланням: cvk.gov.ua. Результати місцевих виборів 2015 року доступні за тим же посиланням. Необхідно вибрати область та населений пункт. Інформація корисна для тих громадян села, що хочуть вивчити своїх кандидатів, перед тим, як зробити вибір і простежити результати голосування до остаточного підрахунку голосів. Осінні дні минають швидко, з неділі мешканці Жолобного можуть поспати довше. Тільки треба нагадати їм перевести годинникову стрілку на годину назад і ще раз насолодитись осіннім теплим дощем, якого так давно не було в Україні.


24.10.2015р.День туризму - теж свято

З 1998 року в країні відзначається День туризму. Пересічний мешканець села бодай раз на рік виходить за межі свого населеного пункту. Навіть вирушаючи у поїздку по справам у найближче велике місто чи маленьке село, пасажири завжди знаходять хвилину, щоб озирнутись навколо. Рогледіти щось нове, перепочити, набратись нових сил. Так виник туризм. Спокуса відвідувати нові краєвиди, архітектурні форми не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на великі відстані, поєднуючи спорт, культурологію і відпочинок. Таких активних подорожуючих в селі Жолобне не так вже й багато. Переважна більшість людей віддає перевагу коротким походам в Карпати, на береги Чорного і Азовського морів. Ще частіше відпочивають жителі Жолобного на вихідних у парку, біля річки. Що кому ближче.

Популяризація туризму в Жолобному багато в чому залежить від самих його людей та місцевої влади. В якому вигляді знаходяться культурні пам’ятки? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, дітей? На якому рівні тримаються кафе, де є найближчий готель? Хтось створював туристичні маршрути, які є дорожні сполучення і реклама всіх існуючих об’єктів туризму? Це базові питання, що мають бути вирішені в плані розбудови сучасного туризму. В селі є завжди дивовижні місця, які з боку пересічного проживаючого не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес вносить певну родзинку звичайним речам, які потім стануть привабливими для туристів. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повернутись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.Виборча кампанія 2015 року

Більше тижня тому почалась передвиборна агітація у селі. На що надіються жителі Жолобного? Чи лишились надії на поліпшення життя? Чи є нові кандидати, яким можна довірити громаду в Жолобному?

Згідно нового законодавства країни про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування матимуть більше повноважень для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Жолобному? Свідомість місцевих керівників залишилась ще в минулому, коли всі рішення диктувались зверху. Управляти самим на землі, чи не це є споконвічною метою багатьох українців? Ще один крок до самостійності. Не тільки країни, а й Жолобного. Коли все існуюче виробництво урізане до мінімуму, надання послуг ледь тримається на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять нелегкі завдання щодо розширення всіх напрямків життєдіяльності Жолобного. Якими будуть результати виборів до сільської ради? Які кандидати і політичні сили увійдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток Жолобного на найближчі 5 років.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборна агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використані на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Жолобного. Хтось займеться так званою благодійністю і наділить крупою і гречкою тих, хто здатний проміняти свій голос на певну матеріальну цінність. Справжні кандидати не голословлять, вони просто виконують свою роботу. Тихо і впевнено. Завдання виборців - розгледіти таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимспробу, ще раз повірити в їх сили. Передвиборна агітація переверне село з ніг на голову. Кандидати на виборні посади будуть намагатись не тільки піднятись в очах людей, але й понизити своїх конкурентів, якими б вони не були чесними. Районні ЗМІ зірвуть черговий куш на цій виборчій кампанії. Більше завдань буде і листоношам, передвиборні матеріали будуть в кожному дворі. Стовпи у селі будуть розклеєні кольорами політичних партій, а обличчя кандидатів будуть такі знайомі як свої. Один раз на декілька років вони зроблять все можливе, щоб місцевий електорат проголосував за них. Отак і живуть люди у Жолобному, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем спорту, Жолобне

Минули часи, коли спорт у Жолобному був багаточисельним. Хай як не критикують жителі радянську владу спортивне життя було на ті часи в моді. Згадайте фізкультуру в школі. Діти з довідкою про недопущення до нормативів були скоріше виключенням серед групи дітей. Зараз же майже половина дітей не допускаються до фізичних навантажень через різноманітні хвороби. Сам вчитель не має права вимагати від учнів нормативів по силових вправах. Відмінну оцінку будуть ставити лише за те, що учні приходять у спортивній формі. Що заважає дітям Жолобного бути фізично кріпкими? Можна постійно списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на ЧАЕС. Але кожен з них має право вибирати те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись багато їжі, додавши міцного алкоголю. Або влаштувати маленьку дієту і пробігти короткий шлях, хоча б по дорозі на роботу. Або кожний вечір валятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або піти спати раніше, щоб на ранок мати здоровий вигляд. Скільки б не побудували лікарень, спортшкіл, закладів оздоровлення та відпочинку у Жолобному, фізична культура людей буде залежати тільки від них. Хто керує Жолобним, фізичною підготовкою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі жителі, що, ймовірно, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в тренді. Його навчились купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись спортом і слідити за харчуванням. Що цінніше? Не багато людей у Жолобному є, що тримають на висоті свою фізичну культуру. Радує те, що до них додались хлопці та дівчата і розвивають новий напрямок спорту - workout. Це той масовий вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Результат від занять дає приклад іншим юнакам. Ймовірно, вони замисляться над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління ростити і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток жителів не тільки Жолобного, а й цілої держави.


12.09.2015р.День підприємництва в Жолобному

Як завжди в Жолобному в першу неділю осені святкують День підприємництва. Цей день запроваджено з 5 жовтня 1998 р. Указом Президента України, але люди Жолобного не звикли гучно його святкувати. Мабуть, гроші полюбляють тишу. Як і крупний, так і малий бізнес у Жолобному не хизується своїм святом. В наш важкий час не просто знайти гроші для таких широкомасштабних заходів. Тим паче, що з боку держави підтримка підприємництва мінімальна. Деякі заходи, що здійснюються райдержадміністрацією, можна зазначити, - формальні. Конкурс на найкращого підприємця, грамоти, подяки лише нервують в останній час підприємців, що втомились чекати від влади справжньої підтримки. Дійсно, що все можна списувати на війну, але працювати треба якось. В надії на поліпшення попиту на внутрішньому ринку чимало підприємців чекає збільшення своїх доходів, адже з 1 вересня збільшений розмір мінімальної заробітної плати для населення. Головне, щоб не підвищили сильно податки, вартість енергоносіїі і курс гривні був стабільним. Бо якщо і далі так піде, то бізнесу може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частина місцевого бюджету Жолобного залежить від податкових надходжень місцевих підприємців. Найбільшу вагу займає податок з доходів фізичних осіб, ЄСВ, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде існувати село Жолобне без підприємництва? Важко уявити. Згадайте тільки, як їм починалось в 1991-1996 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Жолобному. З чого вони починали і що вони досягли… Як нам жилось без них і зараз з ними. Зведені торгівельні заклади, виробничі будівлі, сфера послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і тримається на них. Суворі закони бізнесу залишили лише самих сильних. Місцева конкуренція дала жителям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Здається, що ніщо не зупинить підприємництво у Жолобному, бо є сила і воля розвивати свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, сили і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Жолобному

Кожного року на кінець серпня більшість мешканців Жолобного готуються до школи. Теплі дні позаду. Всі дітлахи відпочили і готові приступити до чергового учбового року. Недарма придумали на 1 вересня свято – День Знань. Ці тривожні моменти радості й печалі. Хтось всі канікули чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За канікули школярі подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати похмурі навчальні будні.

Так як у всій Україні, школярі Жолобного ідуть останній день літа на пробний урок в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи не виглядають так похмуро. Вчителі з учнями прораховують всі організаційні моменти: вивчають розклад занять, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З першого вересня є можливість пересісти на іншу парту, багато школярів використовують цей момент і підходять до класної керівниці з аналогічним проханням. Один словом, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільного одягу і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом класних приміщень. Якби не голосно лунали всі партійні лозунги, завжди в Жолобному знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення школярів до школи з далекої відстані, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, обігрів приміщень взимку тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам об'єднуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитипокращити стан місцевої освіти села Жолобне.

Першого числа всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію свого дитинства. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими прекрасними шкільними моментами. Море квітів, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Жолобному на свято першого дзвоника. Вдалого початку лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати тільки від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Жолобному, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Жолобного, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Жолобному вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.
Відвідувачі села Жолобне (25)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Жолобне -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Жолобне:Погода у Жолобному
Інші населені пункти
Житомирської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Житомирської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2016 Сироватко