E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Копинівці - сайт громади
Мені подобається сайт


 Люди
 Фото (26)
 Відео
 Визначні місця додати
 Закарпатська область
 Фотомаркет
 Картографія фото New!
 Мій стиль

Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лентаНаселені пункти району

1. Мукачеве
2. Горонда
3. Барбово
4. Великі Лучки
5. Форнош
6. Верхня Визниця
7. Гандеровиця
8. Лавки
9. Ракошино
10. Руське

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосівсело Копинівці

райцентр Мукачеве

облцентр УжгородЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 0
Дивитись місця в рейтингах
України та Закарпатської області

Максимальний рейтинг села Копинівці залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Копинівці - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото4 випадкові фото серед 26 фото в 2 альбомах
Новини Закарпатської області


У Мукачеві на будмайданчику впала стріла крана (ФОТО) (Transkarpathian News)(16:09)
Унікальний презент підготував клуб філателістів (ФОТО,ВІДЕО) (Transkarpathian News)(16:08)
Як Закарпаття забруднює Перечин (ФОТО) (Карпатський об'єктив)(16:05)
Самовисуванці та кандидати від “Солідарності” порушили ЗУ “Про місцеві вибори” (Вся закарпатська правда)(15:51)
У спальні мукачівця під час обшуку знайшли траву (Карпатський об'єктив)(15:50)
Міліціонери виявили у 33-річного мешканця Чинадієва 400 грам марихуани (PMG.ua)(15:49)
Житель Івано-Франківщини хильнув зайвого та забув, де припаркував свій Fiat в Ужгороді (Mukachevo.net)(15:48)
Житель Івано-Франківщини хильнув зайвого та забув, де припаркував свій Fiat в Ужгороді (Mukachevo.net)(15:47)
Житель Івано-Франківщини хильнув зайвого та забув, де припаркував свій Fiat в Ужгороді (Mukachevo.net)(15:46)
Завдяки Ужгородцю відомий хореограф Татьяна Денисова полюбила хіп-хоп (Відео) (Новини Закарпаття)(15:40)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
День туризму

Починаючи з 1998 р. в Україні святкується День туризму. Пересічний житель села бодай раз у рік виходить за межі свого населеного пункту. Навіть вирушаючи у поїздку по справам у сусіднє велике місто чи маленьке село, люди іноді знаходять хвилину, щоб оглянутись навколо. Побачити дещо нове, перепочити, набратись нових сил. Так виник туризм. Ідея побачити гарні краєвиди, архітектурні форми не давала покою багатьом туристам. Тому вони вирушали в дорогу на великі відстані, поєднуючи фотографування, краєзнавство і відпочинок. Таких активних туристів в Україні не так вже й багато. Більшість жителів віддає перевагу тижневим поїздкам в Карпати, на узбережжя Чорного і Азовського морів. Ще частіше відпочивають люди Копинівців на вихідних у парку, біля річки. Що кому зручніше.

Розвиток туризму в Копинівцям багато в чому залежить від самих його жителів та місцевої влади. В якому стані знаходяться історичні будівлі? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, дітей? На якому рівні тримаються заклади харчування, де є найближчий готель? Хтось створював туристичні маршрути, які існують шляхові сполучення і реклама всіх місцевих об’єктів туризму? Це основні питання, що мають бути на постійному контролі в плані розвитку сучасного туризму. В селі є завжди цікаві місця, які з боку кожного жителя не є занадто особливими. Тільки туристичний бізнес внесе певну родзинку простим місцям, які потім стануть привабливими для туристів. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повертатись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.Виборча кампанія 2015 року

Близько тижня тому почалась передвиборна агітація у селі. На що надіються жителі Копинівців? Чи лишились надії на поліпшення життя? Чи є нові кандидати, яким можна довірити владу в Копинівцям?

Згідно нового законодавства країни про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування матимуть більше повноважень для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Копинівцях? Свідомість місцевих керівників залишилась ще в минулому, коли всі вказівки диктувались зверху. Управляти самим на землі, чи не це є споконвічною мрією багатьох українців? Ще один крок до незалежності. Не тільки країни, а й Копинівців. Коли майже все поточне виробництво скорочене до мінімуму, надання послуг ледве держиться на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять великі завдання щодо розширення всіх напрямків життєдіяльності Копинівців. Якими будуть результати голосування до сільської ради? Які кандидати і політичні партії увійдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток Копинівців на найближчі роки.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборна агітація. Всі можливі і неможливі засоби будуть використані на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Копинівців. Хтось займеться так званою благодійністю і обдарує крупою і гречкою тих, хто готовий проміняти власний голос на певну матеріальну цінність. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто роблять свою роботу. Тихо і послідовно. Завдання виборців - розгледіти таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимспробу, ще раз повірити в свої сили. Передвиборча агітація переверне село верх дном. Кандидати на виборні посади будуть намагатись не тільки зрости в очах людей, але й дискредитувати своїх конкурентів, якими б вони не були чесними. Районні газети зірвуть ще один куш куш на цій виборчій кампанії. Більше роботи буде і листоношам, передвиборні матеріали будуть в кожному дворі. Стовпи у селі будуть розклеєні кольорами політичних партій, а портрети кандидатів будуть такі знайомі як ніколи. Один раз на 5 років вони зроблять все можливе, щоб місцевий житель проголосував за них. Отак і живуть люди у селі, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем фізкультури, Копинівці

Минули часи, коли спорт у Копинівцях був масовим. Хай як не критикують жителі радянську владу спортивне життя було на той час в моді. Згадайте урок фізкультури в радянську епоху. Діти з довідкою про недопущення до нормативів були скоріше виключенням серед групи школярів. В наші дні майже половина школярів не допускаються до фізичних навантажень через різноманітні проблеми зі здоров'ям. Сам вчитель не має права вимагати від учнів нормативів по силових навантаженнях. Відмінну оцінку будуть ставити лише за те, що діти приходять у спортивному одязі. Що заважає жителям Копинівців бути фізично кріпкими? Можна завжди списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на Чорнобильській АЕС. Але кожен з них вибирає те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись зайвих харчів, додавши міцного алкоголю. Або зробити невелику дієту і пробігти зайвий шлях, хоча б по дорозі подорожуючи. Або цілий вечір валятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або лягти спати раніше, щоб на ранок мати здоровий вигляд. Скільки б не будували спортивних шкіл, закладів оздоровлення у Копинівцях, здоров'я людей буде залежати тільки від них самих. Хто керує Копинівцями, фізичною культурою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі жителі, що, ймовірно, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в моді. Його навчились купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись спортом і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато людей у Копинівцях є, що тримають на висоті свою спортивну підготовку. Радує те, що до них приєднались хлопці та дівчата і розвивають новий напрямок спорту - street workout. Це той багаточисельний вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Результат від занять дає приклад іншим жителям. Можливо, вони замисляться над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління ростити і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток людей не тільки Копинівців, а й цілої країни.


12.09.2015р.День підприємця в Копинівцях

Традиційно в Копинівцях в першу неділю вересня святкують День підприємця. Цей день запроваджено з 5 жовтня 1998 року Указом Президента України, але люди Копинівців не звикли масово його святкувати. Схоже, гроші люблять тишу. Як і великий, так і дрібний бізнес у Копинівцях не хизується своїм святом. В наш важкий час складно знайти гроші для таких широкомасштабних заходів. Тим більше, що з боку влади підтримка підприємництва не велика. Деякі заходи, що проводяться місцевою владою, можна сказати, - формальні. Конкурс на найкращого підприємця, грамоти, подяки лише дратують в останній час підприємців, що втомились чекати від держави справжньої підтримки. Так, що все можна списати на війну, але працювати треба як-небудь. В надії на поліпшення попиту на внутрішньому ринку чимало підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з 1 вересня збільшений розмір мінімальної заробітної плати для населення. Ще важливо, щоб не підвищили сильно податки, ціни на енергоносії і курс гривні був стійким. Бо якщо і далі так піде, то підприємців може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частка місцевого бюджету Копинівців залежить від податкових надходжень місцевих підприємців. Найбільшу вагу займає податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде розвиватись село Копинівці без підприємництва? Важко уявити. Згадайте тільки, як їм жилось в 1991-1996 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Копинівцях. З чого вони починали і що вони досягли… Як нам жилось без них і зараз з ними. Побудовані торгівельні заклади, виробничі будівлі, сфера послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і держиться на них. Суворі закони бізнесу залишили лише самих сильних. Місцева конкуренція дала мешканцям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Схоже, що ніщо не зупинить підприємництво у Копинівцях, бо є сила і воля творити свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, наснаги і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Копинівцях

Кожний рік на кінець літа більшість жителів Копинівців збираються до школи. Теплі дні позаду. Всі дітлахи набрались сил і готові приступити до чергового навчального року. Тому й придумали на перший день осені свято – День Знань. Ці хвилюючі моменти щастя й печалі. Хтось все літо чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За канікули діти подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати сірі учбові будні.

Так як у всій Україні, школярі Копинівців ідуть останній день літа на пробний урок в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи виглядають тепліше. Вчителі з учнями вже думають про всі організаційні моменти: вивчають розклад занять, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато школярів використовують цей момент і підходять до класної керівниці з відповідним проханням. Один словом, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільної форми і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом класних приміщень. Якби не голосно лунали всі політичні лозунги, завжди в Копинівцях знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення учнів до школи з далекої місцевості, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, обігрів приміщень в холодну пору року тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам гуртуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитиполіпшити стан місцевої освіти села Копинівці.

Першого числа всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію свого дитинства. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими прекрасними шкільними моментами. Море квітів, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Копинівцях на свято першого дзвоника. Вдалого початку лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати тільки від них. А вдалий старт – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Копинівцям, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Копинівців, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Копинівцям вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.Відвідувачі села Копинівці (4)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Копинівці -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Копинівці:Погода у Копинівцях
Інші населені пункти
Закарпатської області і району
з прогнозом погоди

Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко