E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Копинівці - сайт громади
   Люди

   Фото (26)

   Відео

   Визначні місця    додати


Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лента
Населені пункти району

1. Мукачеве
2. Горонда
3. Барбово
4. Великі Лучки
5. Форнош
6. Верхня Визниця
7. Гандеровиця
8. Лавки
9. Ракошино
10. Руське

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосівсело Копинівці

райцентр Мукачеве

облцентр УжгородЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 0
Дивитись місця в рейтингах
України та Закарпатської області

Максимальний рейтинг села Копинівці залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Копинівці - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото

Всі альбоми фото
Новини Закарпатської області


Закарпатські митники вилучили 2060 пачок цигарок прихованих від митного контролю (Трибуна)(11:27)
Один із учасників мукачівської стрілянини, якому вдалось вийти з лісу, дав про себе знати (Час Закарпаття)(11:22)
Нова поліція Закарпаття готується до присяги (Голос Карпат)(11:19)
Закарпатців запрошують на 10-річчя оздоровчих басейнів Ньїредьгази (Час Закарпаття)(11:14)
Один із "правосекторівців", який брав участь у "мукачівських подіях" вийшов на зв'язок (Голос Карпат)(11:08)
Закарпатські поліцейські до присяги готові! (Новини Закарпаття)(10:58)
Закарпатские полицейские к присяге готовы! И ... просят поддержки у народа (Uzhgorod.in)(10:50)
На вул. Чернишевського, що в Мукачеві згоріло 360 м2 офісних приміщень (ВІДЕО) (Zak-insider.com)(10:43)
П’яний закарпатець за кермом службового авто насмерть збив пішохода (Трибуна)(10:32)
В Ужгороді триває підготовка до церемонії прийняття присяги новими патрульними (ФОТО) (Zak-insider.com)(10:17)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
Щодо погоди у селі Копинівці

Проживання у селі Копинівці так чи інакше пов’язано з погодою. Це особливо стосується тих жителів, що багато проводять часу під відкритим небом. Ніхто з жителів не хоче промокнути, замерзнути і застудитися. Хворіти дорого в наші часи. Точний прогноз погоди важливий також людям села, що працюють в АПК, на під відкритим небом в промисловості. Якщо не дізнатись точну температуру повітря, то збитки теплових комунальних підприємств можуть становити до 20%. Часто надмірне чи недостатнє витрачення енергоресурсів веде до неефективного господарювання. Добрий господар завжди зможе обчислити потрібну кількість газу, дров, іншого палива чи електроенергії для обігріву своєї оселі. Навіть поїздка Копинівцями буде дуже приємною, якщо дізнатись точний прогноз погоди. Це можна зробити за допомогою інформера сайту, що відображає рух фронтів, наявність погодних явищ в певному місці в конкретний час. Рух вітру, що показаний на мапі легко визначить опади дощу, туману, снігу, граду, грому. Такі метеовіджети використовують авіакомпанії при здійсненні успішних польотів. Відтепер вони стали видимі на сторінках населених пунктів сайту для всіх користувачів Київської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Черкаської, Кіровоградської, Житомирської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Херсонської областей. Вони висвітлюють реальну картину погодних фронтів на певній місцевості.


27.11.2015р.Як отримати субсидії в 2015 році

Для оформлення субсидії треба зайти в місцеве управління соціального захисту населення, написати заяву і декларацію про доходи і витрати на призначення субсидії або надіслати ці два документи по пошті. По усім питанням, що не знайдуть жителі села Копинівці в цій пам'ятці, рекомендовано зателефонувати на безплатну пряму лінію 0-800-507-309.

Чи варто робити субсидію? Давайте порахуємо. Якщо типовий мешканець села Копинівці має власне домогосподарство і опалює житлову будівлю дровами та газом в пропорції 50/50 і сплачує комунальним господарствам кожного місяця близько 500 грн. Якщо субсидія нараховується при умові обов'язкового платежу в 1000 грн., то немає тоді сенсу займатись оформленням субсидії.

Як вирахувати розмір обов'язкового платежу? Приміром, пересічна родина із 3-х осіб в Копинівцях має за останні півроку легальний заробіток 36 тис. грн. Тоді заробіток на одну особу в місяць буде дорівнювати 2 тис. грн. (36 : 6 = 6; 6 : 3 = 2). Цей результат необхідно по визначеній формулі поділити на 1176 грн (розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 1 січня 2015р.), поділити на 2 та помножити на 15%. Тобто 2000 : 1176 : 2 * 15% = 12,76%. При середньомісячному сукупному сімейному доході 6000 грн. на місяць обов'язковий платіж типової родини Копинівців становить 765,6 грн. (6000 * 12,76%). Всі комунальні платежі, що перевищують цей мінімальний розмір, відшкодовуються державою. Порядок заповнення вказаний на сайті мінсоцполітики.

При заповненні декларації краще перестрахувати себе, взяти довідку про отримані доходи з податкової інспекції та пенсійного фонду по місцю перебування, адже при призначенні субсидії йде автоматична звірка з даними службами згідно обміну даних. У разі відсутності заробітку або заробіток є меншим прожиткового мінімуму у працездатних осіб, які зареєстровані по вказаній адресі, для розрахунку субсидії враховується заробіток на рівні прожиткового мінімуму (з 1 січня 2015р. - 1218 грн.). Призначається субсидія на особу, на яку відкриті особові рахунки за місцем реєстрації. Наявність заборгованості зі сплати за житлово-комунальних послуг не впливає на визначення права на призначення субсидії.

При оформленні субсидії діє обмеження в площі житла - 48,87 м2 на одну особу, а також єдині для всієї України щомісячні норми споживання на одну особу води (4 м3), водовідведення (4 м3), вивезення побутових відходів (0,4167 м3), газопостачання в опалювальний період 7 м3 на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465 – в багатоквартирних будинках), на газову плиту на одну особу (приготування їжі - 6 м3 та підігрів води +3 м3 або водонагрівач 18 м3 ), електропостачання в опалювальний період 65 кВт год. на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465– в багатоквартирних будинках). У будинках, обладнаних (не обладнаних) стаціонарними електроплитами 130 кВт год. (90 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї за наявності центр. постачання гарячої води або 150 кВт год. (120 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї (за відсутності центр. постачання гарячої води). Якщо житлова площа перевищує соціальну норму житла, то це не означає позбавлення права субсидії. Просто при призначенні субсидії братиметься не вся сума нарахованої квартплати, а тільки та, що є у межах соціальної норми.

Перерахунок розміру оформленої субсидії за фактичними обсягами споживання послуг не здійснюється. Сума оформленої субсидії, яку переказано на рахунки для оплати вартості комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів і, яка не використана сім'єю внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата обов’язкової часки платежу родини на наступний розрахунковий період.


22.11.2015р.Два діла на неділю: проголосувати і перевести свій годинник

В останню неділю жовтня за українським законодавством проходять вибори до місцевих, районних, обласних рад та голів сільської ради. Ті громадяни України, що мають виборче право, голосують за місцем своєї приписки в паспорті. Складні вибори мають бути. Всі партії перетасувались між собою як карти в колоді. Нові назви партій, одні і ті ж передвиборчі програми і політики. Будь-якою ціною вдертись до органів влади. Життя їх не навчило. Повна байдужість виборців села дає дозвіл вчиняти з ними повне невіглавство. Але не будемо про погане. Який би вибір не зробила місцева громадськість, перша всеукраїнська соціальна мережа буде вітати цей вибір, бо жодна з політичних сил не впливає на діяльність порталу і це є виключним моментом неупередженості перед жителями Копинівців та конкурентними ЗМІ, що продали свою політичну свободу за кілька срібенників. Життя продовжиться, жителі села оберуть владу, яка буде їх варта. Кандидати в депутати місцевих виборів 2015 року доступні за посиланням: cvk.gov.ua. Підсумки місцевих виборів 2015 року доступні за тим же посиланням. Треба вибрати область та населений пункт. Інформація корисна для тих виборців села, що хочуть вивчити своїх кандидатів, перед тим, як зробити вибір і простежити результати голосування до остаточного підрахунку голосів. Осінні дні минають швидко, з неділі громадяни Копинівців можуть поспати довше. Тільки варто нагадати їм перевести годинникову стрілку на годину назад і ще раз насолодитись осіннім теплим дощем, якого так давно не було в Україні.


24.10.2015р.День туризму у селі

Починаючи з 1998 року в Україні відзначається День туризму. Кожен житель села хоча б один раз у рік виходить за межі рідного населеного пункту. Навіть вирушаючи у поїздку по справам у сусіднє велике місто чи маленьке село, люди іноді знаходять хвилину, щоб озирнутись навколо. Рогледіти дещо нове, перепочити, набратись нових сил. Ось так зародився туризм. Ідея відвідувати гарні краєвиди, архітектурні форми не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на великі відстані, поєднуючи фотографування, культурологію і відпочинок. Таких активних подорожуючих в селі Копинівці не так вже й багато. Переважна більшість людей віддає перевагу коротким поїздкам в Карпати, на узбережжя Чорного і Азовського морів. Ще частіше проводять час жителі Копинівців на вихідних у парку, біля річки. Що кому зручніше.

Розвиток туризму в Копинівцям багато в чому залежить від самих його людей та місцевої влади. В якому стані знаходяться культурні будівлі? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, дітей? На якому рівні тримаються їдальні, де є найближчий готель? Хтось створював туристичні маршрути, які є дорожні сполучення і реклама всіх наявних об’єктів туризму? Це основні питання, що мають бути на постійному контролі в плані розвитку місцевого туризму. В селі є завжди цікаві місця, які з боку кожного мешканця не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес внесе певну родзинку простим речам, які потім виявляться привабливими для туристів. Нові враження, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повертатись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.До виборів 2015 року лишилось 45 днів

Більше тижня тому почалась передвиборна агітація у селі. На що сподіваються мешканці Копинівців? Чи лишились надії на поліпшення життя? Чи є нові постаті, яким можна довірити владу в Копинівцям?

Згідно нового законодавства країни про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування матимуть більше прав і обов'язків для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Копинівцях? Свідомість місцевих начальників залишилась ще в минулому, коли всі рішення диктувались зверху. Господарювати самим на землі, чи не це є споконвічною мрією багатьох українців? Ще один крок до незалежності. Не тільки країни, а й Копинівців. Коли все існуюче виробництво урізане до мінімуму, надання послуг ледь держиться на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять великі завдання щодо розширення всіх напрямків життєдіяльності Копинівців. Якими будуть результати виборів до сільської ради? Які кандидати і політичні сили увійдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток Копинівців на найближчі роки.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборна агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Копинівців. Хтось займеться так званою благодійністю і наділить крупою і гречкою тих, хто готовий проміняти власний голос на певне матеріальне благо. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто роблять свою роботу. Тихо і впевнено. Завдання виборців - побачити таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимшанс, ще раз повірити в свої сили. Передвиборча агітація переверне село верх дном. Претенденти на виборні посади будуть намагатись не тільки піднятись в очах мешканців, але й понизити своїх конкурентів, якими б вони не були святими. Районні ЗМІ зірвуть наступний куш на виборчій кампанії 2015 року. Більше завдань буде і листоношам, передвиборні матеріали будуть в кожному дворі. Стовпи і забори у Копинівцях будуть майоріти кольорами політичних партій, а обличчя кандидатів будуть такі знайомі як свої. Один раз на декілька років вони зроблять все від себе можливе, щоб місцевий електорат проголосував за них. Отак і живуть люди у селі, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем спорту, Копинівці

Минули часи, коли спорт у Копинівцях був багаточисельним. Хай як не критикують жителі радянську епоху спортивне життя було на той час на дуже високому рівні. Згадайте урок фізкультури в радянський час. Діти з довідкою про недопущення до нормативів були скоріше винятком серед групи школярів. Зараз же майже половина школярів не допускаються до сильних навантажень через різноманітні хвороби. Сам керівник не має права просити від учнів нормативів по силових вправах. Відмінну оцінку будуть ставити лише за те, що діти приходять у спортивному одязі. Що заважає людям Копинівців бути фізично кріпкими? Можна постійно списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на ЧАЕС. Але кожен з них має право вибирати те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись зайвих харчів, додавши міцного алкоголю. Або зробити невелику дієту і пробігти зайвий шлях, хоча б по дорозі на роботу. Або цілий вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або лягти спати раніше, щоб на завтра мати здоровий вигляд. Скільки б не будували лікарень, спортивних шкіл, закладів оздоровлення у Копинівцях, здоров'я людей буде залежати тільки від них. Хто керує Копинівцями, фізичною культурою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі жителі, що, ймовірно, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в моді. Його навчились купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись спортом і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато людей у Копинівцях є, що тримають на висоті свою фізичну підготовку. Добре те, що до них додались молоді люди і розвивають новий напрямок спорту - workout. Це той багаточисельний вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Результат від занять дає приклад іншим жителям. Можливо, вони замисляться над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління вирощувати і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток громади не тільки Копинівців, а й цілої країни.


12.09.2015р.День підприємця в Копинівцях

Як завжди в Копинівцях в першу неділю осені відзначають День підприємця. Це свято запроваджено з 5 жовтня 1998 р. Указом Президента України, але люди Копинівців не звикли гучно його святкувати. Мабуть, гроші полюбляють тишу. Як і великий, так і малий бізнес у Копинівцях не хизується своїм святом. В наш нелегкий час не просто знайти гроші для таких широкомасштабних заходів. Тим паче, що з боку влади підтримка підприємництва зовсім мала. Певні заходи, що здійснюються місцевою владою, можна сказати, - формальні. Конкурс на найкращого підприємця, грамоти, подяки тільки дратують в останній час підприємців, що втомились чекати від держави справжньої підтримки. Дійсно, що все можна списувати на війну, але працювати треба якось. В надії на покращення купівельної спроможності на внутрішньому ринку багато підприємців чекає збільшення своїх доходів, адже з 1 вересня збільшений розмір мінімальної зарплати для населення. Головне, щоб не підвищили сильно податки, ціни на енергоносії і курс гривні був стабільним. Бо якщо і далі так піде, то бізнесу може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частина місцевого бюджету Копинівців залежить від податкових надходжень місцевих підприємців. Найбільшу частку займає податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде існувати село Копинівці без підприємців? Не легко уявити. Згадайте тільки, як їм жилось в 1991-1992 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Копинівцях. З чого вони починали і що вони досягли… Як нам було без них і зараз з ними. Зведені заклади торгівлі, виробничі майстерні, надання послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і тримається на них. Суворі закони бізнесу залишили тільки самих сильних. Місцева конкуренція дала мешканцям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Здається, що ніщо не зупинить підприємництво у Копинівцях, бо є сила і воля будувати свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, наснаги і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Копинівцях

Кожного року на кінець літа більшість мешканців Копинівців збираються до школи. Найтепліша пора року позаду. Всі діти відпочили і готові приступити до нового навчального року. Тому й придумали на 1 вересня свято – День Знань. Ці хвилюючі моменти радості й турботи. Хтось всі канікули чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За літо діти подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати сірі навчальні будні.

Так як у всій Україні, школярі Копинівців ідуть останній день літа на пробний день в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи виглядають тепліше. Вчителі з учнями вже думають про всі організаційні моменти: вивчають розклад уроків, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З першого вересня є можливість пересісти на іншу парту, багато дітей використовують цей момент і підходять до вчителів з аналогічним проханням. Тобто, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільного одягу і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом класних приміщень. Якби не голосно лунали всі партійні лозунги, завжди в Копинівцях знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення школярів до школи з далекої місцевості, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, опалення приміщень взимку тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам гуртуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитиполіпшити стан місцевої освіти села Копинівці.

Першого вересня всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію своєї молодості. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими світлими шкільними моментами. Море квітів, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Копинівцях на свято першого дзвоника. Вдалого старту лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати саме від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Копинівцям, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Копинівців, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Копинівцям вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.
Відвідувачі села Копинівці (4)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Копинівці -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Копинівці:Погода у Копинівцях
Інші населені пункти
Закарпатської області і району
з прогнозом погоди

Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко