E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Грицеволя - сайт громади
Мені подобається сайт


 Люди (1)
 Фото
 Відео
 Визначні місця додати
 Львівська область
 Фотомаркет
 Картографія фото New!
 Топографічна карта
 Мій стиль

Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лентаНаселені пункти району

1. Батиїв
2. Тетевчиці
3. Дмитрів
4. Лопатин
5. Барилів
6. Сушно
7. Хмільно
8. Поздимир
9. Монастирок-Оглядівський
10. Радванці

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосівсело Грицеволя

райцентр Радехів

облцентр ЛьвівЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 1
Дивитись місця в рейтингах
України та Львівської області

Максимальний рейтинг села Грицеволя залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Грицеволя - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами району


Новини Львівської області


Тренер львівської "Галичанки" вважає, що суперник в єврокубках сильний характером (Галичина спортивна)(15:26)
За два місяці у Львові з’явиться понад 2 тис. 300 нових зелених насаджень (Zik.ua)(15:25)
На Львівщині виборці повинні до завтра отримати іменні запрошення (Zik.ua)(15:23)
На Львівщині 226 тисяч сімей уже отримують житлову субсидію (Гал-info)(15:20)
Виборцям Львівщини обіцяють роздати іменні запрошення до завтра (Zaxid.net)(15:18)
У Львові жінка прийшла до консульства з патронами в сумці (Львiвська Газета)(15:07)
Іменні запрошення виборці Львівщини отримають до 14 жовтня (Гал-info)(15:05)
На земельних аукціонах продано на понад 658 га земель (Херсонщина за день)(15:03)
У Львові бабуся прийшла по польську візу з набоями в сумці (Вголос)(14:59)
Тренер «Галичанки» Василь Козар: Наш суперник в єврокубках сильний характером (Гал-info)(14:58)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
День туризму

З 1998 року в Україні відзначається День туризму. Кожен житель села хоча б раз на рік виходить за межі свого населеного пункту. Навіть вирушаючи у поїздку по справам у сусіднє велике місто чи маленьке село, подорожуючі іноді знаходять хвилину, щоб оглянутись навколо. Рогледіти дещо нове, перекусити, набратись нових сил. Так зародився туризм. Спокуса відвідувати нові краєвиди, історичні споруди не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на великі відстані, поєднуючи спорт, культурологію і відпочинок. Таких активних подорожуючих в селі Грицеволя не так вже й багато. Більшість громадян віддає перевагу коротким походам в Карпати, на узбережжя Чорного і Азовського морів. Ще частіше відпочивають мешканці Грицеволей на вихідних у парку, біля річки. Що кому ближче.

Розвиток туризму в Грицеволі багато в чому залежить від самих його громадян та місцевої влади. В якому вигляді знаходяться культурні пам’ятки? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, гостей села? На якому рівні тримаються кафе, де є найближчий готель? Хтось розробляв туристичні маршрути, які є дорожні сполучення і реклама всіх існуючих об’єктів туризму? Це базові питання, що мають бути вирішені в плані розвитку сучасного туризму. В селі є завжди дивовижні місця, які з боку кожного жителя не є занадто особливими. Тільки туристичний бізнес внесе певну родзинку простим місцям, які потім стануть привабливими для подорожуючих. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повертатись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.Виборча кампанія 2015 року

Більше тижня тому розпочалась передвиборна агітація у селі. На що надіються жителі Грицеволей? Чи залишились надії на покращення життя? Чи є нові постаті, яким можна довірити владу в Грицеволі?

Згідно нового законодавства України про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування отримають більше прав і обов'язків для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Грицеволі? Свідомість місцевих керівників залишилась ще в минулому, коли всі вказівки диктувались зверху. Управляти самим на землі, чи не це є споконвічною метою багатьох українців? Ще один крок до самостійності. Не тільки країни, а й Грицеволей. Коли все існуюче виробництво урізане до мінімуму, надання послуг ледве тримається на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять нелегкі завдання щодо розширення всіх напрямків життєдіяльності Грицеволей. Якими будуть результати виборів до сільської ради? Які депутати і політичні сили пройдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток Грицеволей на найближчі роки.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборна агітація. Всі можливі і неможливі засоби будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про щасливе майбутнє Грицеволей. Хтось займеться так званою благодійністю і обдарує крупою і гречкою тих, хто готовий проміняти свій голос на певну матеріальну цінність. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто виконують свою роботу. Тихо і послідовно. Задача виборців - побачити таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимспробу, ще раз повірити в їх сили. Передвиборча агітація переверне село верх дном. Претенденти на виборні посади будуть пробувати не тільки зрости в очах місцевих жителів, але й дискредитувати своїх конкурентів, якими б вони не були порядними. Районні ЗМІ зірвуть ще один куш куш на виборчій кампанії 2015 року. Більше завдань буде і листоношам, агітаційні листівки будуть в кожному дворі. Стовпи у селі будуть розклеєні кольорами політичних партій, а обличчя кандидатів будуть такі знайомі як свої. Один раз на декілька років вони зроблять все можливе, щоб місцевий електорат проголосував за них. Отак і живуть люди у Грицеволі, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем фізкультури, Грицеволя

Минули часи, коли спорт у Грицеволі був масовим. Хай як не критикують жителі радянську владу спортивне життя було на ті часи в моді. Згадайте урок фізкультури в радянський час. Діти з довідкою про недопущення до навантажень були скоріше винятком серед групи дітей. Зараз же майже половина дітей не допускаються до сильних навантажень через різноманітні хвороби. Сам вчитель не має права просити від учнів нормативів по силових навантаженнях. Добру оцінку будуть ставити лише за те, що учні приходять у спортивній формі. Що заважає жителям Грицеволей бути фізично кріпкими? Можна завжди списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на Чорнобильській АЕС. Але кожен з них вибирає те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись зайвих харчів, додавши міцного алкоголю. Або зробити невелику дієту і пробігти зайвий шлях, хоча б по дорозі на роботу. Або цілий вечір валятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або піти спати раніше, щоб на ранок мати здоровий вигляд. Скільки б не будували лікарень, спортшкіл, закладів оздоровлення у Грицеволі, здоров'я людей буде залежати тільки від них. Хто господарює Грицеволею, фізичною культурою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі жителі, що, схоже, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в тренді. Його звикли купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись спортом і слідити за харчуванням. Що цінніше? Не багато жителів у Грицеволі є, що тримають на висоті свою спортивну підготовку. Радує те, що до них додались хлопці і розвивають новий напрямок спорту - workout. Це той масовий вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Ефект від занять дає приклад іншим жителям. Можливо, вони замисляться над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління ростити і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток мешканців не тільки Грицеволей, а й цілої держави.


12.09.2015р.День підприємництва в Грицеволі

Кожного року в країні в першу неділю вересня святкують День підприємництва. Це свято запроваджено з 5 жовтня 1998 р. Указом Президента України, але мешканці Грицеволей не звикли гучно його святкувати. Схоже, гроші люблять тишу. Як і крупний, так і дрібний бізнес у Грицеволі не хизується своїм святом. В наш важкий час не просто знайти гроші для таких широкомасштабних заходів. Тим паче, що з боку держави підтримка підприємництва зовсім мала. Деякі заходи, що проводяться райдержадміністрацією, можна зазначити, - формальні. Конкурс на кращого підприємця, грамоти, подяки лише дратують в останній рік підприємців, що втомились чекати від держави реальної підтримки. Звичайно, що все можна списати на війну, але працювати треба як-небудь. В надії на покращення купівельної спроможності на внутрішньому ринку чимало підприємців чекає збільшення своїх доходів, адже з першого вересня збільшений розмір мінімальної заробітної плати для населення. Ще важливо, щоб не підняли сильно податки, ціни на енергоносії і курс гривні був стійким. Бо якщо і далі так піде, то підприємців може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частина місцевого бюджету Грицеволей залежить від сплати податків місцевих підприємців. Левову вагу займає податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде розвиватись село Грицеволя без підприємців? Важко уявити. Згадайте тільки, як їм починалось в 1991-1993 роках… Коли з'являлись перші підприємці в Грицеволі. З чого вони починали і чого вони досягли… Як нам жилось без них і зараз з ними. Збудовані торгівельні заклади, виробничі майстерні, надання послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і тримається на них. Суворі закони бізнесу залишили лише самих сильних. Місцева конкуренція дала мешканцям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Схоже, що ніщо не зупинить підприємницький рух у Грицеволі, бо є сила і воля творити свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, сили і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Грицеволі

Кожний рік на кінець літа більшість мешканців Грицеволей готуються до школи. Найтепліша пора року позаду. Всі дітлахи відпочили і готові приступити до чергового навчального року. Недарма придумали на перший день осені свято – День Знань. Ці хвилюючі моменти радості й турботи. Хтось всі канікули чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За канікули школярі подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати сірі навчальні будні.

Так як у всій країні, школярі Грицеволей ідуть останній день літа на пробний урок в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи виглядають тепліше. Вчителі з учнями вже думають про всі організаційні моменти: вивчають розклад уроків, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато учнів використовують цей момент і підходять до класної керівниці з відповідним проханням. Один словом, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільного одягу і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом класних приміщень. Якби не голосно лунали всі політичні лозунги, завжди в Грицеволі знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення учнів до школи з далекої відстані, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, обігрів приміщень в холодну пору року тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам гуртуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитиполіпшити стан місцевої освіти села Грицеволя.

Першого числа всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає це свято, поринувши в історію свого дитинства. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими світлими шкільними враженнями. Море радості, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Грицеволі на свято першого вересня. Вдалого початку лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати саме від них. А вдалий старт – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Грицеволі, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Грицеволей, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Грицеволі вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Грицеволя -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Грицеволя:Погода у Грицеволі
Інші населені пункти
Львівської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Львівської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко