E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Лісопіль - сайт громади
Мені подобається сайт


 Люди
 Фото (34)
 Відео
 Визначні місця додати
 Рівненська область
 Фотомаркет
 Картографія фото New!
 Мій стиль

Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лентаНаселені пункти району

1. Головин
2. Малий Стидин
3. Чудви
4. Деражне
5. Малий Мидськ
6. Бечаль
7. Мирне
8. Великий Мидськ
9. Корчів'я
10. Берестовець

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосівсело Лісопіль

райцентр Костопіль

облцентр РівнеЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 0
Дивитись місця в рейтингах
України та Рівненської області

Максимальний рейтинг села Лісопіль залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Лісопіль - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото4 випадкові фото серед 34 фото в 1 альбомі
Новини Рівненської області


В Україні — перша жертва холодів (24 канал)(19:20)
Шахраї видають себе за працівників Рівнеоблводоканалу (Радіо ТРЕК)(17:04)
Рівненський "Верес" переміг у Херсоні (ТРК Рівне 1)(16:55)
Багатодітну матір чоловік забив ногами до смерті (Erve.ua)(16:50)
Представник Міноборони дізнавався, як на Рівненщині «лікують» від війни (Сфера-ТВ)(16:17)
У Рівному відбудеться міжнародний фотовернісаж (Радіо ТРЕК)(15:59)
Поранений боєць АТО сподівається на допомогу небайдужих рівнян (ТРК Рівне 1)(15:57)
Демидівському району 20 років, а могло бути 75 (Вісник & Ко)(15:16)
Кліп про рівненський музей покажуть на китайському кінофестивалі (ТРК Рівне 1)(15:14)
Рівнян запрошують відвідати арт-лекцію про імпресіоністів (Golosno.com.ua)(15:12)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
День туризму - теж свято

З 1998 року в країні святкується День туризму. Пересічний мешканець села хоча б один раз на рік виїздить за межі рідного населеного пункту. Навіть вирушаючи у поїздку по справам у сусіднє велике місто чи маленьке село, подорожуючі завжди знаходять час, щоб озирнутись навколо. Побачити щось нове, перепочити, набратись нових сил. Ось так зародився туризм. Спокуса відвідувати нові краєвиди, архітектурні форми не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на великі відстані, поєднуючи спорт, культурологію і відпочинок. Таких активних подорожуючих в селі Лісопіль не так вже й багато. Переважна більшість жителів віддає перевагу тижневим поїздкам в Карпати, на береги Чорного і Азовського морів. Ще частіше відпочивають жителі Лісополя на вихідних у парку, біля річки. Що кому зручніше.

Розвиток туризму в Лісополю багато в чому залежить від самих його жителів та місцевої влади. В якому вигляді знаходяться історичні пам’ятки? Чи впорядкована територія біля масового відпочинку людей, гостей села? На якому рівні тримаються їдальні, де є найближчий готель? Хтось створював туристичні маршрути, чи є шляхові сполучення і реклама всіх наявних об’єктів туризму? Це базові питання, що мають бути вирішені в плані розвитку сучасного туризму. В селі є завжди дивовижні місця, які з боку пересічного мешканця не є занадто особливими. Тільки туристичний бізнес вносить певну родзинку звичайним місцям, які потім виявляться привабливими для подорожуючих. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повертатись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.Передвиборна агітація почалась

Близько тижня тому розпочалась передвиборча агітація у селі. На що сподіваються жителі Лісополя? Чи лишились надії на покращення життя? Чи є нові постаті, яким можна довірити владу в Лісополю?

Згідно нового законодавства країни про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування матимуть більше прав і обов'язків для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Лісополі? Свідомість місцевих начальників залишилась ще в минулому, коли всі вказівки диктувались зверху. Господарювати самим на землі, чи не це є споконвічною мрією багатьох українців? Ще один крок до самостійності. Не тільки країни, а й села. Коли все існуюче виробництво скорочене до мінімуму, надання послуг ледве держиться на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять великі завдання щодо підвищення всіх напрямків життєдіяльності Лісополя. Якими будуть результати голосування до сільської ради? Які депутати і політичні партії увійдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток села на найближчі роки.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборча агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використані на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Лісополя. Хтось займеться так званою благодійністю і наділить крупою і гречкою тих, хто готовий проміняти власний голос на певне матеріальне благо. Справжні кандидати не голословлять, вони просто виконують свою роботу. Тихо і послідовно. Завдання виборців - розгледіти таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимшанс, ще раз повірити в їх сили. Передвиборча агітація переверне село верх дном. Претенденти на виборні посади будуть намагатись не тільки піднятись в очах людей, але й дискредитувати своїх конкурентів, якими б вони не були святими. Районні ЗМІ зірвуть ще один куш куш на цій виборчій кампанії. Більше завдань буде і працівникам Укрпошти, агітаційні листівки будуть в кожному дворі. Стовпи у Лісополі будуть майоріти кольорами політичних партій, а портрети кандидатів будуть такі знайомі як ніколи. Один раз на 5 років вони зроблять все можливе, щоб місцевий електорат проголосував за них. Отак і живуть люди у Лісополі, від виборів до виборів.


16.09.2015р.Фізкульт Ура, Лісопіль

Минули роки, коли спорт у Лісополі був масовим. Хай як не критикують люди радянську культуру спортивне життя було на той час на дуже високому рівні. Згадайте фізкультуру в радянський час. Учні з довідкою про недопущення до навантажень були скоріше виключенням серед групи школярів. Сьогодні майже половина школярів не допускаються до фізичних навантажень через різноманітні хвороби. Сам вчитель не має права вимагати від учнів нормативів по силових вправах. Добру оцінку будуть ставити лише за те, що учні приходять у спортивній формі. Що заважає жителям Лісополя бути фізично кріпкими? Можна постійно списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на ЧАЕС. Але кожен з них має право вибирати те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись до нестями, додавши міцного алкоголю. Або влаштувати маленьку дієту і пробігти короткий шлях, хоча б по дорозі додому. Або кожний вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або лягти спати раніше, щоб на завтра мати здоровий вигляд. Скільки б не побудували спортшкіл, закладів оздоровлення у Лісополі, фізична культура людей буде залежати тільки від них. Хто господарює Лісопілем, фізичною культурою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі люди, що, схоже, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в моді. Його звикли купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись собою і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато жителів у Лісополі є, що тримають на висоті свою фізичну культуру. Радує те, що до них приєднались хлопці і розвивають новий напрямок спорту - street workout. Це той багаточисельний вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Результат від занять дає приклад іншим людям. Ймовірно, вони замисляться над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління ростити і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток людей не тільки Лісополя, а й цілої країни.


12.09.2015р.День підприємництва в Лісополі

Кожного року в Україні в першу неділю вересня відзначають День підприємництва. Це свято запроваджено з 5 жовтня 1998 року Указом Президента України, але люди Лісополя не звикли масово його святкувати. Мабуть, гроші люблять тишу. Як і крупний, так і малий бізнес у Лісополі не хизується своїм святом. В наш важкий час не просто знайти ресурси для таких широкомасштабних заходів. Тим більше, що з боку влади підтримка підприємництва мінімальна. Певні заходи, що проводяться місцевою владою, можна зазначити, - формальні. Конкурс на кращого підприємця, грамоти, подяки лише нервують в останній час підприємців, що втомились чекати від влади реальної підтримки. Дійсно, що все можна списати на війну, але працювати треба якось. В надії на поліпшення купівельної спроможності на внутрішньому ринку чимало підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з 1 вересня збільшений розмір мінімальної зарплати для населення. Ще важливо, щоб не підвищили сильно податки, ціни на енергоносії і курс гривні був стійким. Бо якщо і далі так піде, то бізнесу може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частина місцевого бюджету Лісополя залежить від податкових надходжень місцевих підприємців. Левову частку займає податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде розвиватись село Лісопіль без підприємців? Не легко уявити. Згадайте тільки, як їм починалось в 1991-1994 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Лісополі. З чого вони починали і що вони досягли… Як нам було без них і зараз з ними. Збудовані торгівельні заклади, виробничі майстерні, надання послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і тримається на них. Суворі закони бізнесу залишили лише самих сильних. Місцева конкуренція дала людям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Схоже, що ніщо не зупинить підприємницький рух у Лісополі, бо є сила і воля розвивати свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, сили і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Лісополі

Кожний рік на кінець літа більшість жителів Лісополя збираються до школи. Найтепліша пора року позаду. Всі дітлахи набрались сил і готові приступити до нового навчального року. Недарма придумали на 1 вересня свято – День Знань. Ці тривожні моменти радості й турботи. Хтось все літо чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За канікули діти подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати похмурі навчальні будні.

Так як у всій Україні, школярі Лісополя ідуть наприкінці літа на пробний день в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи виглядають тепліше. Вчителі з учнями вже думають про всі організаційні моменти: вивчають розклад уроків, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато дітей використовують цей момент і підходять до вчителів з аналогічним проханням. Тобто, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільного одягу і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом учбових приміщень. Якби не голосно лунали всі партійні заклики, завжди в Лісополі знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення учнів до школи з далекої місцевості, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, опалення приміщень взимку тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам об'єднуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитипокращити стан місцевої освіти села Лісопіль.

Першого числа всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію своєї юності. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими світлими шкільними моментами. Море радості, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Лісополі на свято першого дзвоника. Вдалого початку лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати саме від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Лісополю, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Лісополя, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Лісополю вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.Відвідувачі села Лісопіль (1)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Лісопіль -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Лісопіль:Погода у Лісополі
Інші населені пункти
Рівненської області і району
з прогнозом погоди

Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко