E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Крушанівка - сайт громади
   Люди (2)

   Фото (3)

   Відео

   Визначні місця    додати


Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лента
Населені пункти району

1. Кам'янець-Подільський
2. Демшин
3. Стара Ушиця
4. Рихта
5. Оринин
6. Жванець
7. Яруга
8. Чорнокозинці
9. Гораївка
10. Китайгород

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосів


Почесні громадяни
села Крушанівка

  1. Людмила Абальмас (17)
  2. Василь Остапчук (3)село Крушанівка

райцентр Кам'янець-Подільський

облцентр ХмельницькийЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 0
Дивитись місця в рейтингах
України та Хмельницької області

Максимальний рейтинг села Крушанівка залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Крушанівка - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото

Всі альбоми фото
Новини Хмельницької області


З початку року подоляни віддали на армію 160 мільйонів гривень (Рідна країна)(18:33)
У Хмельницькому 26 листопада відключать світло на 4 вулицях (Vsim.ua)(17:33)
З доходів мешканців Хмельниччини перерахували 160 мільйонів гривень на армію (Vsim.ua)(17:25)
На Хмельниччині військові отримають ділянки площею більше 3000 гектарів (Подільська.info)(16:56)
Кому принадлежат рынки Хмельницкого (ABCnews)(16:45)
Хмельничани в суботу запалять свічки та пройдуть скорботною ходою (Рідна країна)(16:40)
Коло підозрюваних у земельній справі екс-губернатора зросло (Рідна країна)(16:39)
На Хмельниччині посадовців «Укрпошти» заробили майже 400 тисяч на фіктивному ремонті відділень (Khmelnytsky.com.ua)(16:20)
У Кам'янці 18-річний студент "промишляв" двома кілограмами марихуани (33tv.com.ua (Хмельницький))(16:10)
Подоляни віддали на зміцнення українського війська понад 160 мільйонів гривень (Подільська.info)(15:57)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
Хто отримає субсидії в селі Крушанівка в 2015 році

Для прорахунку субсидії необхідно зайти в місцеве управління соціального захисту населення, подати заяву і декларацію про доходи і витрати на призначення субсидії або надіслати ці 2 документи по пошті. По усім питанням, що не вирішать жителі села Крушанівка в цій пам'ятці, рекомендовано подзвонити на безкоштовну гарячу лінію 0-800-507-309.

Чи варто робити субсидію? Давайте подумаємо. Якщо типовий мешканець села Крушанівка має приватне домогосподарство і опалює житловий будинок дровами та газом в пропорції 50/50 і платить комунальним структурам кожного місяця 500 грн. Якщо субсидія нараховується при умові обов'язкового платежу в 1000 грн., то немає тоді сенсу займатись оформленням субсидії.

Як вирахувати суму обов'язкового платежу? Для прикладу, типова сім'я із 3-х осіб в Крушанівці має за останні півроку офіційний дохід 36 тис. грн. Тоді дохід на одну особу в місяць буде дорівнювати 2 тис. грн. (36 : 6 = 6; 6 : 3 = 2). Цю суму треба по визначеній формулі розділити на 1176 грн (розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 1 січня 2015р.), розділити на 2 та помножити на 15%. Тобто 2000 : 1176 : 2 * 15% = 12,76%. При середньомісячному загальному сімейному доході 6000 грн. в місяць обов'язковий платіж типової родини Крушанівки становить 765,6 грн. (6000 * 12,76%). Всі комунальні платежі, що перевищують цей мінімальний розмір, відшкодовуються державою. Порядок заповнення вказаний на сайті мінсоцполітики.

При заповненні декларації краще перестрахувати себе, взяти довідку про отримані доходи з податкової інспекції та пенсійного фонду по місцю перебування, адже при нарахуванні субсидії йде автоматична звірка з даними службами згідно обміну даних. У разі відсутності заробітку або дохід є меншим прожиткового мінімуму у працездатних осіб, які зареєстровані по вказаній адресі, для розрахунку субсидії враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму (з 1 січня 2015р. - 1218 грн.). Призначається субсидія на особу, на яку відкриті особові рахунки за місцем реєстрації. Наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальних послуг не впливає на визначення права на призначення субсидії.

При призначенні субсидії діє обмеження в площі житла - 48,87 м2 на одну особу, а також єдині для всієї України щомісячні норми споживання на одну особу води (4 м3), водовідведення (4 м3), вивезення сміття (0,4167 м3), газопостачання в опалювальний період 7 м3 на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465 – в багатоквартирних будинках), на газову плиту на одну особу (приготування їжі - 6 м3 та підігрів води +3 м3 або водонагрівач 18 м3 ), електропостачання в опалювальний період 65 кВт год. на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465– в багатоквартирних будинках). У будинках, обладнаних (не обладнаних) стаціонарними електроплитами 130 кВт год. (90 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї за наявності центр. постачання гарячої води або 150 кВт год. (120 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї (за відсутності центр. постачання гарячої води). Якщо житлова площа перевищує соціальну норму житла, то це не означає позбавлення права субсидії. Просто при розрахунку субсидії братиметься не вся сума нарахованої квартплати, а тільки та, що є у межах соціальної норми.

Перерахунок розміру призначеної субсидії за фактичними обсягами споживання послуг не здійснюється. Сума призначеної субсидії, яку переказано на рахунки для оплати вартості комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів і, яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата обов’язкової часки платежу сім'ї на наступний розрахунковий період.


22.11.2015р.Два діла на неділю: проголосувати та перевести годинник

В останню неділю жовтня за нашим законодавством проходять вибори до місцевих, районних, обласних рад та голів сільської ради. Ті громадяни країни, що мають виборче право, проголосують за місцем своєї приписки в паспорті. Не прості вибори прогнозуються. Всі кандидати перетасувались між собою як карти в колоді. Нові назви політичних сил, одні і ті ж передвиборчі програми і кандидати. Будь-якою ціною прорватись до владних кабінетів. Життя не навчило. Повна байдужість жителів села дає дозвіл вчиняти з ними неправомірні дії. Але не будемо про погане. Який би вибір не зробила місцева громада, перша всеукраїнська соціальна мережа буде вітати цей вибір, бо жодна з політичних сил не впливає на діяльність сайту і це є знаковим чинником неупередженості перед громадянами Крушанівки та конкурентними ЗМІ, що продали свою ідейну свободу за кілька срібенників. Життя продовжиться, жителі села оберуть владу, яка буде їх достойна. Кандидати в депутати місцевих виборів 2015 року доступні за посиланням: cvk.gov.ua. Підсумки місцевих виборів 2015 року доступні за тим же посиланням. Необхідно вибрати область та населений пункт. Інформація корисна для тих жителів села, що хочуть вивчити своїх кандидатів, перед тим, як зробити вибір і простежити результати голосування до остаточного підрахунку голосів. Осінні дні минають непомітно, з неділі громадяни Крушанівки можуть поспати довше. Тільки варто нагадати їм перевести годинникову стрілку на годину назад і ще раз насолодитись осіннім теплим дощем, якого так давно не було в країні.


24.10.2015р.День туризму

З 1998 р. в Україні відзначається День туризму. Кожен житель села бодай один раз на рік виїздить за межі свого населеного пункту. Навіть вирушаючи у відрядження по справам у сусіднє велике місто чи маленьке село, люди завжди знаходять хвилину, щоб оглянутись навколо. Рогледіти дещо нове, перепочити, набратись нових сил. Так зародився туризм. Спокуса відвідувати нові краєвиди, архітектурні форми не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на далекі відстані, поєднуючи фотографування, культурологію і відпочинок. Таких активних подорожуючих в країні не так вже й багато. Більшість мешканців віддає перевагу тижневим походам в Карпати, на береги Чорного і Азовського морів. Ще частіше проводять час жителі Крушанівки на вихідних у парку, біля річки. Що кому ближче.

Розвиток туристичного бізнесу в Крушанівці багато в чому залежить від самих його мешканців та сільської влади. В якому стані знаходяться культурні пам’ятки? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, гостей села? На якому рівні тримаються заклади харчування, де є найближчий готель? Хтось створював туристичні маршрути, чи є шляхові сполучення і реклама всіх місцевих об’єктів туризму? Це ключові питання, що мають бути вирішені в плані розвитку сучасного туризму. В селі є завжди цікаві місця, які з боку кожного мешканця не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес вносить певну родзинку звичайним місцям, які потім стануть привабливими для подорожуючих. Нові враження, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повернутись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.Передвиборна агітація почалась

Близько тижня тому почалась передвиборна агітація у селі. На що сподіваються мешканці Крушанівки? Чи залишились надії на поліпшення життя? Чи є нові обличчя, яким можна довірити владу в Крушанівці?

Згідно нового законодавства України про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування отримають більше повноважень для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Крушанівці? Свідомість місцевих керівників залишилась ще в минулому, коли всі рішення диктувались зверху. Управляти самим на землі, чи не це є споконвічною мрією багатьох українців? Ще один крок до незалежності. Не тільки країни, а й села. Коли все поточне виробництво скорочене до мінімуму, надання послуг ледь тримається на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять великі завдання щодо підвищення всіх напрямків життєдіяльності села. Якими будуть результати голосування до сільської ради? Які кандидати і політичні партії пройдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток села на найближчі роки.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборна агітація. Всі можливі і неможливі засоби будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про щасливе майбутнє Крушанівки. Хтось займеться так званою благодійністю і наділить крупою і гречкою тих, хто готовий проміняти свій голос на певне матеріальне благо. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто роблять свою роботу. Тихо і впевнено. Задача виборців - побачити таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимшанс, ще раз повірити в їх сили. Передвиборча агітація переверне село верх дном. Кандидати на виборні посади будуть пробувати не тільки піднятись в очах людей, але й дискредитувати своїх конкурентів, якими б вони не були порядними. Районні ЗМІ зірвуть наступний куш на виборчій кампанії. Більше завдань буде і працівникам Укрпошти, передвиборні листівки будуть в кожному дворі. Стовпи і забори у селі будуть розклеєні кольорами політичних партій, а обличчя кандидатів будуть такі знайомі як свої. Один раз на 5 років вони зроблять все від себе можливе, щоб місцевий житель проголосував за них. Отак і живуть люди у Крушанівці, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем спорту, Крушанівка

Минули роки, коли спорт у Крушанівці був масовим. Хай як не критикують жителі радянську епоху спортивне життя було на той час в моді. Згадайте фізкультуру в школі. Діти з довідкою про недопущення до навантажень були скоріше винятком серед групи дітей. В наші дні майже половина дітей не допускаються до сильних навантажень через різноманітні проблеми зі здоров'ям. Сам вчитель не має права вимагати від учнів нормативів по силових вправах. Відмінну оцінку будуть ставити лише за те, що діти приходять у спортивній формі. Що заважає дітям Крушанівки бути фізично кріпкими? Можна завжди списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на ЧАЕС. Але кожен з них вибирає те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись багато їжі, додавши міцного алкоголю. Або зробити невелику дієту і пробігти короткий шлях, хоча б по дорозі подорожуючи. Або кожний вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або лягти спати раніше, щоб на завтра мати здоровий вигляд. Скільки б не побудували лікарень, спортшкіл, закладів оздоровлення та відпочинку у Крушанівці, фізична культура людей буде залежати тільки від них. Хто господарює Крушанівкою, фізичною культурою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі жителі, що, ймовірно, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в тренді. Його звикли купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись спортом і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато людей у Крушанівці є, що тримають на висоті свою фізичну культуру. Радує те, що до них додались хлопці та дівчата і розвивають новий напрямок спорту - street workout. Це той масовий вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Ефект від занять дає приклад іншим людям. Ймовірно, вони замисляться над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління вирощувати і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток громади не тільки Крушанівки, а й цілої країни.


12.09.2015р.День підприємця в Крушанівці

Як завжди в Крушанівці в першу неділю вересня святкують День підприємця. Це свято запроваджено з 5 жовтня 1998 р. Указом Президента України, але жителі Крушанівки не звикли гучно його святкувати. Мабуть, гроші люблять тишу. Як і крупний, так і малий бізнес у Крушанівці не хизується своїм святом. В наш нелегкий час не просто знайти гроші для таких широкомасштабних заходів. Тим більше, що з боку влади підтримка підприємництва мінімальна. Деякі заходи, що здійснюються райдержадміністрацією, можна сказати, - формальні. Конкурс на кращого підприємця, грамоти, подяки лише дратують в останній час підприємців, що втомились чекати від влади справжньої підтримки. Так, що все можна списати на війну, але жити треба якось. В надії на поліпшення попиту на внутрішньому ринку чимало підприємців чекає збільшення своїх доходів, адже з першого вересня збільшений розмір мінімальної зарплати для населення. Головне, щоб не підняли сильно податки, вартість енергоносіїі і курс гривні був стійким. Бо якщо і далі так піде, то бізнесу може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частка місцевого бюджету Крушанівки залежить від сплати податків місцевих підприємців. Левову частку займає податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде розвиватись село Крушанівка без підприємців? Важко уявити. Подумати тільки, як їм починалось в 1991-1992 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Крушанівці. З чого вони починали і чого вони досягли… Як нам було без них і зараз з ними. Збудовані торгівельні заклади, виробничі майстерні, надання послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і держиться на них. Суворі закони бізнесу залишили лише самих сильних. Місцева конкуренція дала мешканцям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Схоже, що ніщо не зупинить підприємницький рух у Крушанівці, бо є сила і воля творити свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, сили і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Крушанівці

Кожний рік на кінець літа більшість уроженців Крушанівки готуються до школи. Найтепліша пора року позаду. Всі дітлахи набрались сил і готові приступити до нового навчального року. Недарма придумали на 1 вересня свято – День Знань. Ці тривожні моменти радості й турботи. Хтось все літо чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За літо діти подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати похмурі учбові будні.

Так як у всій Україні, школярі Крушанівки ідуть наприкінці літа на пробний день в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи виглядають тепліше. Вчителі з учнями прораховують всі організаційні моменти: вивчають розклад занять, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З першого вересня є можливість пересісти на іншу парту, багато учнів використовують цей момент і підходять до вчителів з аналогічним проханням. Тобто, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільного одягу і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом учбових приміщень. Якби не голосно лунали всі політичні заклики, завжди в Крушанівці знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення учнів до школи з далекої місцевості, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, опалення приміщень в холодну пору року тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам гуртуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитипокращити стан місцевої освіти села Крушанівка.

Першого числа всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію своєї молодості. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими прекрасними шкільними моментами. Море радості, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Крушанівці на свято першого вересня. Вдалого старту лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати тільки від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Крушанівці, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Крушанівки, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Крушанівці вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.
Відвідувачі села Крушанівка (2)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Крушанівка -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Крушанівка:Погода у Крушанівці
Інші населені пункти
Хмельницької області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Хмельницької області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко