E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Смт Криве Озеро - сайт громади
   Люди (20)

   Фото (113)

   Відео (97)

   Визначні місця    додати


Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лента
Найрейтинговіші населені пункти області

1. Єланець
2. Первомайськ
3. Секретарка
4. Вознесенськ
5. Кашперо-Миколаївка
6. Южноукраїнськ
7. Галаганівка
8. Баштанка
9. Ташине
10. Криве Озеро Друге

Див. далі

перейти до району

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосів


Почесні громадяни
смт Криве Озеро

  1. Вадя Ротор (104)
  2. Валентина Кузьмінська (88)
  3. Ірина Лотоцька (59)
  4. сергій муравський (33)
  5. Іра Горимар (32)
  6. наталія лотоцька (25)
  7. Віктор Московчук (18)
  8. Вова Бучко (8)
  9. Олександр Олександр (5)
  10. Алесандр Белоусов (4)Останні відео


С Новым Годом мои Друзья!!!Свадьба - Сергей и Ирина_Кривое ОзероЗавьялово, Алтайский край.смт Криве Озеро - районний центр

Запитати


Будь патріотом свого смт - проголосуй за нього!

Всього голосів: 17
Дивитись місця в рейтингах
України та Миколаївської області

Максимальний рейтинг смт Криве Озеро залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)
Картографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото

Всі альбоми фото

Обрані записи

Образ Богоматері на стіні Кривоозерськ.Церкви

Образ Богоматері на стіні Кривоозерської церкви стає темою популярних блогів:

http://kryve-ozero.livejournal.com/

http://forum.obozrevatel.com/weblog.php?w=55

Поділіться цією новиною з усіма навколо :)

Вадя Ротор 6 лютого 2010 р.

Образ Богоматері на стіні нашої церкви

Престол Кривоозерської Православної церкви, на стіні якої з'явився образ Богоматері, освячений в честь Різдва Богородиці.

У ході ремонту церкви її настоятель, о.Леонід Лотоцький, планував зафарбувати плями, які виступили на штукатурці, і зібрались це робити одразу після Трійці. А напередодні цього свята парафіянці церкви приснився сон, що в церкві з'явилась нова ікона зі словами 'Прийди і приклонись'.

І ось настало свято Пресвятої Трійці. На урочистій літургії у переповненому храмі якось особливо звучав прокімен 'Хто Бог великий як Бог наш. Ти єси Бог, що твориш чудеса'. Віруючі виконували його з хором особливо піднесено і натхненно.

У понеділок, день Святого Духа, церква знову була наповнена парафіянами. На їхнє прохання хор знов урочисто виконав Великий прокімен. 'Ти єси Бог, що твориш чудеса' - врочисто лунало над нашим селищем із динаміків, які озвучували храмові богослужіння.

А під вечір, парафіянка церкви, Антоніна Пожарницька, проходячи біля вхідної церковної брами, глянула на стіну храму і здивовано спинилася - вона побачила образ Богородиці.

Спершу не повірила своїм очам, наступного дня уранці навмисно прийшла пересвідчитись - і ясно, чітко побачила образ.

Цікаво, що настоятелю, о.Леоніду Лотоцькому, тієї ночі наснився сон, що біля церкви дуже багато людей - не в церкві, а саме біля неї. А вже у середу, з 12-ї години дня, до церкви потягнувся потік людей. Зі сльозами благодатної радості та в священному трепеті поклонялися Пресвятій Діві. До пізньої ночі не втихали щирі молитви біля нерукотворного образу.

Вадя Ротор 9 грудня 2009 р.

Згодом виявилося, що цей образ є на фото дворічної давності. Але Господь іще незволив його нам явити. Всі думали, що просто плями сирості виступили на стінах храму. І лише тоді, коли вирішили зафарбувати їх, Мати Божа явила Свій образ, щоб ми його не знищили фарбами.

З великої любові та вдячності, в четвер собором священиків перед новоявленою іконо Божої Матері був відправлений урочистий акафіст із водосвяттям. Щирими серцями всі молилися за долю України, за здоров'я та добробут нашому народу, за дощ, якого так зачекалась пересохла земля... І в п'ятницю Небо тричі зіслало щедрий благодатний дощ.

Правда, серед людей оселився певний острах: чи на добро це? Стан моралі в суспільстві плачевний, і всі розуміють, що кара цілком можлива. Люди згадують, що перед війною, перед голодом також часто ікони з'являлись, та люди не каялись, насміхалися з Бога і пожинали гіркі плоди.

А ось у Біблії читаємо, як до міста Ніневії Господь послав пророка Іону, щоб попередити про наближення кари Господньої. Люди відгукнулись на призив до народу: розкаялись, постили, молились... і минуло їх нещастя.

Тому маємо розуміти, що так жити ми далі не можемо. Події останніх часів змушують нас замислитись: чи правильно ми живемо? Зрозуміймо це на такому прикладі: у нас у всіх є годинники, але разом з тим, є головний годинник, за яким усі звіряють час. Якби не було головного годинника, то час давно би збився, і людство б запуталось.

У житті, у нашій поведінці головним годинником є Слово Боже. По ньому звіряймо свої думки і вчинки. Врешті, це не так важко, тому що головними заповідями є: полюби Господа Бога твого усім серцем твоїм і всією душею твоєю. І ближнього твого, як самого себе. І ще, як хочеш, щоб ставились люди до тебе, так само стався до них і ти.

Вадя Ротор 11 грудня 2009 р.

Ще одне запитання, яке найчастіше турбує людей: чому це явлення сталося саме у вас? Можливо, тому, що наша громада особливо набожна. Віряни люблять свій храм, їздять по святих місцях. Явлення ікони Божої Матері показало, наскільки вони прагнули цього. Для них немов відкрилось джерело цілющої води.

І дуже часто розповідають із тихою радістю, що, приклонившись до Матінки Божої, відчувають особливе цмиротворення, спокій, легкість. Тому що образ ніжний і лагідний. А поруч Господь зобразив мирних ягнят і голуба. Тож будемо сподіватися на ласку та Покров Матінки нашої, Цариці Небесної.

Але ворогу людському, дияволу, не подобається, що біля церкви збираються люди, які, може, ніколи б і не переступали поріг церкви, і звичайно, є такі ним підбурені, які переконують, що нема ніякого образу і взагалі все це вигадки.

Та це й не дивно: коли Ісус Христос воскрес, люди також не вірили.

Отже, молімося за них, просімо в Господа прощення за свої гріхи та дякуймо за Його безмірну ласку. Прославляймо Святу Трійцю, матір Божу та усіх святих, і Господь благословить нас та поверне наше життя в найкращому напрямку. Амінь.

(текст Л.Лотоцького)

Вадя Ротор 11 грудня 2009 р.

Промисловість Кривого Озера

У Кривому Озері напрочуд розвинута промисловість (не кажучи вже про сільське господарство). По-перше, це селище відоме своїм заводом мінеральних вод, на якому за Союзу вироблялися напої типу 'Дюшес', 'Буратіно', 'Сітро', а тепер - мінеральна вода 'Кривоозерська', нагороджена численними державними відзнаками якості. Вона розповсюджується та продається не лише по району (де в неї нема конкурентів на ринку), а й по Миколаївській та Одеській областях.

Крім того, у Кривому Озері діє молочний завод, партнер Первомайського молокозаводу, відомого своєю продукцією не лише по всій Україні, а й за її межами (сам, будучи в Ашхабаді, купував первомайське згущене молоко).

Недалеко від нього знаходиться цегляний завод, який нещодавно перейшов у приватну власність місцевого підприємця.

Також на місцевих фермах виробляється різна ковбаса (складається переважно з м'яса, що погодьтеся, що нетипово для нашого часу :)) і діють кілька невеликих хлібопекарень, які вдовольняють потреби місцевого населення у недорогому якісному хлібі, своєму хлібі - з врожаю, зібраного місцевими селянами.

1 січня 2009 р.

Районна газета 'Кривоозерщина'

У центрі Кривого Озера, фасадом на центральну площу (прямо на пам'ятник Леніну :)), стоїть будівля, де розташована редакція районної газети 'Кривоозерщина'. Газета, що розповідає про суспільне, культурне та спортивне життя району, розповсюджується за підпискою і посідає серед населення району друге місце за популярністю - після, звісно ж, газети 'Сільські Вісті', традиційно популярної серед українських селян.

1 січня 2009 р.

Російською мовою про Криве Озеро (історія)

Кривое Озеро расположено на берегах реки Кодымы, в 215 км от Николаева. До ближайшей железнодорожной станции Любашевка на линии Борщи-Подгородная - 14 км. 
Основан населенный пункт во второй половине XVIII в. Свое название получил от озера с неровными, извилистыми берегами, образовавшегося в древние времена путем слияния старых речных русел. Первыми жителями Кривого Озера были выходцы из Молдавии, осевшие на левом берегу Кодымы. Эти земли, захваченные Польшей еще в XVI в., принадлежали магнату Любомирскому, который разрешил селиться здесь мелкой шляхте и молдаванам, а также беглым крепостным, предоставляя им некоторые временные льготы («слободы» на несколько лет, в течение которых они пользовались землей, но не отбывали повинностей). После окончания льготного периода новые поселенцы попадали в полную зависимость от владельца. Правый берег Кодымы осваивали выходцы с Северной Украины и запорожцы. Старшины, посланные Запорожским кошем в этот район в 1764 и 1767 гг. с целью узнать о наличии здесь населенных пунктов и составе их населения, сообщали о т. н. ханской слободе, которая «...заведена селением в 1762 году». В 1764 г. в ней насчитывалось 40 хат. Слобода считалась собственностью ханского каймакана Якуб-аги, который установил здесь свои налоги: по 9 турецких левков с плуга и по одному - с каждой посевной борозды. С 1765 г. Якуб-ага начал собирать с каждого двора еще по 7 левков. Кроме того, местные жители, как и население остальных «ханских слобод», облагались оброком в пользу хана (десятая часть прибыли от скотоводства и промыслов). 
После русско-турецкой войны 1787-1791 гг. земли вдоль правого берега Кодымы отошли к России. В 1793 г., когда Правобережная Украина воссоединилась с Левобережной в составе Российского государства, в результате нового административного деления Кривое Озеро вошло в состав Подольского наместничества, а в 1797 г.- в Балтский уезд Подольской губернии. 
Правобережная часть Кривого Озера была отнесена к разряду казенных поселений. Жители его находились на оброчном положении - органы царской власти взимали с них подушную подать, оброк. Население отбывало также различные денежные и натуральные повинности, в т.ч. дорожную, строительную, постойную и рекрутскую. Поселенцам принадлежало в среднем по 15 десятин земли на ревизскую душу, однако значительная часть ее оставалась необработанной из-за недостатка рабочего скота. В 1840 г. на 200 дворов приходилось лишь 90 лошадей. 
В 1841 г. жители правобережной части Кривого Озера были переведены в разряд военных поселенцев. Власти переселили сюда много безземельных крестьян из соседних уездов. За 1841-1849 гг. население здесь увеличилось до 2185 человек, а количество земли в их пользовании осталось прежним - 4365 десятин. В 1857 г. после ликвидации военных поселений жители этой части Кривого Озера вновь стали государственными крестьянами. 
В левобережной же части Кривого Озера жили в основном крепостные крестьяне. Еще в конце XVIII в. имение Любомирских было куплено в казну. По царскому указу от 12 апреля 1799 г. часть земель в окрестностях Кривого Озера и ближайших сел вместе с населением (525 душ мужского пола) была пожалована княгине П. Гагариной. Другую часть бывших владений Любомирских (с крепостными) в 1812 г. приобрел помещик Шалайский, а в начале 40-х годов они стали собственностью помещика В. Янишевского. Крепостные крестьяне отрабатывали трехдневную барщину, которая в разгар полевых работ достигала 5-6 дней в неделю. Наряду с этим они вносили в государственную казну подушную подать, отбывали повинности. 
Левобережная часть Кривого Озера в конце XVIII в. стала значительным торговым пунктом, где торговали зерном, скотом, овощами, промышленными товарами. Здесь начали селиться мелкие торговцы, лавочники, ремесленники, мещане, обедневшие дворяне. В 1804 г. эта часть села упоминается как местечко, в котором проживали 3472 человека. Тут развивались кузнечный, портняжные, сапожно-башмачные, столярно-плотничие ремёсла.

Вадя Ротор 13 лютого 2009 р.

Транспортна галузь Кривого Озера

У Кривому Озері досить сильно розвинута транспортна галузь. Якщо Україну можна назвати транзитною територією, то Криве Озеро - один із українських транзитних коридорів.

Це смт розташоване прямо на головній українській транспортній артерії - трасі Київ-Одеса (в континентальному масштабі це траса Петербург-Одеса), відповідно через Криве Озеро проходять маршрути автобусів і вантажівок, що рухаються цим шляхом.

Також через Криве Озеро проходять шосе регіонального значення - Балта-Первомайськ. І кожен автобус або вантажівка, що з Первомайська чи Балти прямують у напрямку Києва, Одеси, Умані тощо - всі неодмінно їдуть через Криве Озеро.

У радянські часи в Кривому Озері був навіть аеропорт (на жаль, у жорсткі 90-і роки він припинив своє існування), у якому здійснювались авіарейси до Одеси, Миколаєва та Криму.

Втім, Криве Озеро - перспективне смт, у новому столітті воно продовжує рости і розвиватися, й не виключено, що аеропорт поновить свою діяльність.

www.vadiarotor.tv

1 січня 2009 р.

Крім транспортної мережі, варто зазначити про транспортні засоби.

Автомобільне й мотоциклетне життя Кривого Озера розвивається також бурхливо: людей, які їздять на підводах чи велосипедах, стає все менше - у кожного свій моторний транспорт. Причому моторизація просувається не лише в плані кількості, а й відчутно - у якісному плані: в Кривому Озері все більше володарів нових дорогих іномарок - Infiniti FX, Mitsubishi L200, SsangYong Rexton, Citroёn і навіть HUMMER; на задній план відходять фаворити 90-х років - б/у Мерседеси і БМВ, тепер ними у Кривому Озері вже давно нікого не здивуєш.

Також процвітає тюнінг легкових машин: у Кривому Озері є кілька автомайстерень, де можна купити запчастини і самому доробити свого чотириколісного друга, і є одна майстерня, де можна віддати машину на прокачку.

Більш того, сильно продвинувся сервіс автомобілів: тепер у різних частинах Кривого Озера є цілком професійні автомийки, шинні майстерні тощо.

Якщо казати про вантажівки, за останні роки акцент сильно змістився: трударі та підприємці вже пересіли з радянських Камазів, ЗІЛів, ГАЗів та Газонів на проворні Газелі різних модифікацій, нещодавно придбані. Значно зросла популярність вантажних мікроавтобусів - словом, значно розвивається підприємництво. І, що показово, Газелі й мікроавтобуси все частіше оснащуються CD-MP3-DVD-програвачами, пройшли ті часи, коли касетна магнітола вважалась великою розкішшю.

Кажучи про мотоциклетну техніку, не можна не відзначити буму попиту на скутери. Десяток-півтора років тому типовим власником мототехніки у Кривому Озері був 40-літній колгоспник на ИЖ або Урал з коляскою, і поїздки були чисто робочими: перевезти кілька мішків того, кілька відер іншого... Тепер усюди на вулицях чути дзижчання 50-кубових скутерів, за кермом яких переважно хлопці, яким далеко ще нема 20 років. Інша когорта прихильників моторолерів - бабки-пенсіонерки. Словом, більшість тих, хто раніше їздив на велосипедах, пересіли на скутери: навчитися на них їздити легше, ніж опанувати велосипед, та й набагато швидше й без зуcиль. Тому аби стати щасливим мотоциклістом, потрібно лише відкласти дві-три місячні пенсії - і вперед!

Вистачає у Кривому Озері також і більш амбіційних покупців, яким мало б/у-шного 50-кубового дирчика. Для таких у різних частинах селища працює кілька магазинів, що займаються продажем двоколісної техніки: там пропонуються і новенькі скутери більшої кубатури, і справжні мотоцикли - причому тепер у фаворі не утилітарність, а зовнішня яскравість, швидкість і комфорт, що є показником якісної зміни життя кривоозерського населення, а отже, й свідомості (оскільки бытие определяет сознание).

1 січня 2009 р.Новини Миколаївської області


В Николаеве прошло заседание координационной группы Антитеррористического центра из-за подрыва ЛЭП на Херсонщине (Nikolaev City)(22:28)
В Николаеве водитель полицейского автомобиля схлопотал админпротокол за неправильную парковку (Nikolaev City)(22:24)
Новый горсовет и старые песни о главном (НикВести)(22:03)
В николаевской полиции запутались и не знают, что сообщать гражданам (Николаевский Обозреватель)(21:57)
В Николаеве прямо на стоянке сгорела «Toyota» (Николаевские Известия)(21:48)
В Николаеве началось обучение футбольных тренеров (Николаевские Известия)(20:51)
Николаевские спасатели провели совещание по вопросам техногенной безопасности (Nikpravda.com.ua)(20:26)
В Николаеве обсудили реформу ЖКХ (ВИДЕО) (Nikpravda.com.ua)(20:13)
В Николаеве в подъезде дома изнасиловали 20-летнюю девушку (Николаевские новости)(20:12)
Обнародован первый проект по переименованию николаевских улиц. СПИСОК (Новости N)(20:05)


Форум - смт - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації


Пошукові слова:


Записів на стіні: 13

1-10 11-13       Зворотнє сортування

Супруги из Кривого Озера подыскали себе раба на Киевщине - читати далі...

11 серпня 2015 10:49

Мошенник, пообещав дешевый мотоблок, выманил у жителя Кривого Озера 17 тысяч - читати далі...

2 червня 2015 09:00

Житель Кривого Озера отдал 17 тыс. грн. за виртуальный мотоблок и понял: в интернет-магазинах надо предохраняться — наложенным платежом - читати далі...

1 червня 2015 12:04
Жанна Владишевская:
Я думаю, що ця iнформацiя про святого родом. З Великоi Мечетнi  надасть. Рейтингу  Вашому  мicтечку
28 липня 2014 12:15
Жанна Владишевская:
Я розшукую  хоч якi вiдомостi про Неровецького   
Димитрiя Доримедонтовича, який народився в с . Велика Мечетня в1887 р. Вiн був ссященником на Подiллi, потiм закатований та. Вбитий в Сибiру в 1919 р.нинi вiн канонiзований  як ноаомученик Димитрiй Апанський. В його родинi  був ще один священнослужитель Неровецький (або Нiровецький ) Iоанн. Можливо, десь  э якiсь  архiвнi   Данi. , або спогади старожилiв про таку родину  або ii  нащадкiв.
  Прошу повi домити  на сайт в  однокласни ках або vladishevskaya@mail.ru .   З вдячнiстю     Жанна Владишевська
28 липня 2014 12:08
красноголов (колись жив тут ):
я хочу передати превет усім хто мене знає бачу тут колись була іра гонимар ірочка превет і алла превет
29 жовтня 2009 16:51
красноголов (студннт):
криве озеро класне містечко і школа №2 класна . жданово превет
27 жовтня 2009 13:44
Vadia Rotor (письменник, живу тут):
Радий, що такі хороші відгуки. Це маленьке смт має свій характер, тут є прикольні місця: є клуби всякі, будинки, цікаві в архітектурному плані. Всім раджу приїхати і подивитись!
29 липня 2008 18:21
Алла (училась и жыла здесь):
Город прекрасный, здесь всё прекрасное, передаю всем привет - Аничке Вакуле, Кате Михайлюк, Юле Корчинской, всем парням, кто меня знает, а также Светочке Билан, Ире Гонымар. Я в эту пятницу буду, отдахнем в Эдеме, это наш ночной клуб, где крутят дискатеку причём бесплатную. Приезжайте к нам на экскурсию, у нас харашо.
14 квітня 2008 17:19
Вакула Аня (навчалась в цему містечку):
Я навчалась тут 3 роки у Професійно-аграрному ліцеї, де познайомилась з чудовими однолітками такими як сама, передаю привіт Михайлюк Катерині та Василенко Аллі, а також Корчинській Юлії, я вас дуже люблю, Криве Озеро це саме найпрекрасніше в моєму житті, що було. Всім привіт!!!
14 квітня 2008 17:08
ВАСИЛЕНКО АЛЛА НИКОЛАЕВНА (ПРЕОБРЕТАЮ В ЕТОМ ГОРОДКЕ):
Я здесь родилась, училась в СЗОШ№1,  КРИВООЗЕРСКОМ ПАЛ  и слава Богу, что закончила, городок я не спорю красив, но люди здесь дикие, как для городка, всем привет! Жданово форева!!!!
14 квітня 2008 10:04

1-10 11-13

Питання і відповіді по прорахунку субсидій в 2015 році

Для прорахунку субсидії треба звернутись в місцеве управління соціального захисту населення, подати заяву і декларацію про доходи і витрати на отримання субсидії або відправити ці 2 документи по пошті. По всім питанням, що не знайдуть жителі смт Криве Озеро в цій пам'ятці, рекомендовано зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію 0-800-507-309.

Чи є сенс оформлювати субсидію? Давайте порахуємо. Якщо пересічний мешканець смт Криве Озеро має своє домогосподарство і опалює житловий будинок дровами та газом в відношенні 50/50 і платить комунальним службам кожного місяця близько 500 грн. Якщо субсидія сплачується при умові обов'язкового платежу в 1000 грн., то немає тоді сенсу займатись оформленням субсидії.

Як визначити розмір обов'язкового платежу? Приміром, пересічна родина із 3-х осіб в Кривому Озері має за останні 6 місяців легальний дохід 36 тис. грн. Тоді дохід на одну особу за місяць становитиме 2 тис. грн. (36 : 6 = 6; 6 : 3 = 2). Цю суму треба по визначеній формулі розділити на 1176 грн (розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 1 січня 2015р.), розділити на 2 та помножити на 15%. Тобто 2000 : 1176 : 2 * 15% = 12,76%. При середньомісячному сукупному сімейному доході 6000 грн. на місяць обов'язковий платіж типової родини Кривого Озера становить 765,6 грн. (6000 * 12,76%). Всі комунальні платежі, що перевищують цей мінімальний розмір, відшкодовуються управлінням соцзахисту. Порядок заповнення вказаний на сайті мінсоцполітики.

При заповненні декларації краще перестрахувати себе, взяти довідку про отримані доходи з податкової інспекції та пенсійного фонду по місцю проживання, адже при призначенні субсидії йде автоматична звірка з даними службами згідно обміну даних. У разі відсутності доходу або дохід є меншим прожиткового мінімуму у працездатних осіб, які зареєстровані по вказаній адресі, для розрахунку субсидії враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму (з 1 січня 2015р. - 1218 грн.). Оформлюється субсидія на особу, на яку відкриті особові рахунки за місцем реєстрації. Наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальних послуг не впливає на визначення права на призначення субсидії.

При призначенні субсидії діє обмеження в площі житла - 48,87 м2 на одну особу, а також єдині для всієї України щомісячні норми споживання на одну особу води (4 м3), водовідведення (4 м3), вивезення побутових відходів (0,4167 м3), газопостачання в опалювальний період 7 м3 на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465 – в багатоквартирних будинках), на газову плиту на одну особу (приготування їжі - 6 м3 та підігрів води +3 м3 або водонагрівач 18 м3 ), електропостачання в опалювальний період 65 кВт год. на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465– в багатоквартирних будинках). У будинках, обладнаних (не обладнаних) стаціонарними електроплитами 130 кВт год. (90 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї за наявності центр. постачання гарячої води або 150 кВт год. (120 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї (за відсутності центр. постачання гарячої води). Якщо житлова площа перевищує соціальну норму житла, то це не означає позбавлення права субсидії. Просто при призначенні субсидії братиметься не вся сума нарахованої квартплати, а тільки та, що є у межах соціальної норми.

Перерахунок розміру призначеної субсидії за фактичними обсягами споживання послуг не здійснюється. Сума призначеної субсидії, яку переказано на рахунки для оплати вартості комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів і, яка не використана родиною внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата обов’язкової часки платежу домогосподарства на наступний розрахунковий період.


22.11.2015р.Два діла на неділю: проголосувати і перевести годинник

В останню неділю жовтня за нашим законодавством проходять вибори до місцевих, районних, обласних рад та голів селищної ради. Ті громадяни країни, що мають виборче право, проголосують за місцем своєї приписки в паспорті. Складні вибори прогнозуються. Всі політики перетасувались між собою як карти в колоді. Нові назви партій, ті ж самі передвиборчі програми і кандидати. Будь-якою ціною вдертись до владних кабінетів. Життя не навчило. Тотальна байдужість жителів смт дає добро вчиняти з ними повне невіглавство. Але не будемо про погане. Який би вибір не зробила місцева громадськість, перша всеукраїнська соціальна мережа буде вітати цей вибір, бо жодна з політичних сил не впливає на діяльність порталу і це є виключним моментом неупередженості перед жителями Кривого Озера та конкурентними ЗМІ, що продали свою ідейну свободу за кілька срібенників. Життя продовжиться, жителі смт оберуть владу, яка буде їх достойна. Кандидати в депутати місцевих виборів 2015 року доступні за посиланням: cvk.gov.ua. Результати місцевих виборів 2015 року доступні за тим же посиланням. Необхідно вибрати область та населений пункт. Інформація корисна для тих жителів смт, що хочуть вивчити своїх кандидатів, перед тим, як зробити вибір і простежити результати голосування до остаточного підрахунку голосів. Осінні дні минають непомітно, з неділі громадяни Кривого Озера можуть поспати довше. Тільки треба нагадати їм перевести годинникову стрілку на годину назад і ще раз насолодитись осіннім теплим дощем, якого так давно не було в країні.


24.10.2015р.День туризму у смт

Починаючи з 1998 р. в Україні відзначається День туризму. Пересічний мешканець смт хоча б один раз на рік виходить за межі свого населеного пункту. Навіть вирушаючи у відрядження по справам у найближче велике місто чи маленьке село, подорожуючі іноді знаходять хвилину, щоб оглянутись навколо. Побачити щось нове, перекусити, набратись нових сил. Так виник туризм. Ідея відвідувати гарні краєвиди, історичні споруди не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на великі відстані, поєднуючи фотографування, краєзнавство і відпочинок. Таких активних туристів в смт Криве Озеро не так вже й багато. Переважна більшість людей віддає перевагу тижневим походам в Карпати, на узбережжя Чорного і Азовського морів. Ще частіше відпочивають жителі Кривого Озера на вихідних у парку, біля річки. Що кому ближче.

Популяризація туристичного бізнесу в Кривому Озеру багато в чому залежить від самих його людей та селищної влади. В якому стані знаходяться історичні будівлі? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, дітей? На якому рівні тримаються кафе, де є найближчий готель? Хтось розробляв туристичні маршрути, чи є шляхові сполучення і реклама всіх існуючих об’єктів туризму? Це ключові питання, що мають бути вирішені в плані розбудови місцевого туризму. В смт є завжди цікаві місця, які з боку кожного мешканця не є занадто особливими. Тільки туристичний бізнес внесе певну родзинку звичайним речам, які потім виявляться привабливими для подорожуючих. Нові враження, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повертатись знову і знову у улюблене смт.


27.09.2015р.До виборів 2015 року лишилось 45 днів

Півмісяця тому розпочалась передвиборна агітація у смт. На що надіються мешканці Кривого Озера? Чи лишились надії на покращення життя? Чи є нові обличчя, яким можна довірити громаду в Кривому Озеру?

Згідно нового законодавства країни про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування матимуть більше прав і обов'язків для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Кривому Озері? Свідомість місцевих начальників залишилась ще в минулому, коли всі вказівки диктувались зверху. Господарювати самим на землі, чи не це є споконвічною мрією багатьох українців? Ще один крок до самостійності. Не тільки країни, а й Кривого Озера. Коли майже все поточне виробництво урізане до мінімуму, надання послуг ледь тримається на плаву перед майбутньою районною владою стоять нелегкі завдання щодо підвищення всіх напрямків життєдіяльності Кривого Озера. Якими будуть підсумки голосування до селищної ради? Які депутати і політичні сили пройдуть до селищної ради, хто буде головою селищної ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток Кривого Озера на найближчі 5 років.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборна агітація. Всі можливі і неможливі засоби будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про щасливе майбутнє Кривого Озера. Хтось займеться так званою благодійністю і обдарує крупою і гречкою тих, хто здатний проміняти власний голос на певну матеріальну цінність. Справжні кандидати не голословлять, вони просто виконують свою роботу. Тихо і впевнено. Завдання виборців - розгледіти таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимспробу, ще раз повірити в їх сили. Передвиборча агітація переверне смт з ніг на голову. Претенденти на виборні посади будуть пробувати не тільки піднятись в очах місцевих жителів, але й дискредитувати своїх конкурентів, якими б вони не були порядними. Районні газети зірвуть наступний куш на виборчій кампанії 2015 року. Більше завдань буде і листоношам, передвиборні матеріали будуть в кожному дворі. Стовпи у смт будуть майоріти кольорами політичних партій, а портрети кандидатів будуть такі знайомі як свої. Один раз на 5 років вони зроблять все можливе, щоб місцевий житель проголосував за них. Отак і живуть люди у смт, від виборів до виборів.


16.09.2015р.Фізкульт Ура, Криве Озеро

Минули часи, коли спорт у Кривому Озері був багаточисельним. Хай як не критикують жителі радянську епоху спортивне життя було на той час на дуже високому рівні. Згадайте фізкультуру в радянську епоху. Учні з довідкою про недопущення до нормативів були скоріше виключенням серед групи дітей. В наші дні майже половина дітей не допускаються до сильних навантажень через різноманітні хвороби. Сам керівник не має права просити від учнів нормативів по силових навантаженнях. Відмінну оцінку будуть ставити лише за те, що діти приходять у спортивному одязі. Що заважає людям Кривого Озера бути фізично кріпкими? Можна постійно списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на ЧАЕС. Але кожен з них вибирає те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись до нестями, додавши міцного алкоголю. Або влаштувати маленьку дієту і пробігти зайвий шлях, хоча б по дорозі подорожуючи. Або кожний вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або лягти спати раніше, щоб на завтра мати здоровий вигляд. Скільки б не будували лікарень, спортшкіл, закладів оздоровлення та відпочинку у Кривому Озері, здоров'я людей буде залежати тільки від них самих. Хто керує Кривим Озером, фізичною культурою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі жителі, що, можливо, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в моді. Його звикли купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись спортом і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато жителів у Кривому Озері є, що тримають на висоті свою фізичну культуру. Добре те, що до них додались хлопці та дівчата і розвивають новий напрямок спорту - workout. Це той багаточисельний вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Ефект від занять дає приклад іншим жителям. Можливо, вони задумаються над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління вирощувати і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток людей не тільки Кривого Озера, а й цілої держави.


12.09.2015р.День підприємця в Кривому Озері

Як завжди в Кривому Озері в першу неділю осені святкують День підприємця. Цей день запроваджено з 5 жовтня 1998 р. Указом Президента України, але мешканці Кривого Озера не звикли гучно його святкувати. Схоже, гроші полюбляють тишу. Як і крупний, так і малий бізнес у Кривому Озері не хизується своїм святом. В наш важкий час не просто знайти гроші для таких широкомасштабних заходів. Тим паче, що з боку влади підтримка підприємництва зовсім мала. Певні заходи, що здійснюються місцевою владою, можна сказати, - формальні. Конкурс на кращого підприємця, грамоти, подяки тільки дратують в останній час підприємців, що втомились чекати від держави справжньої підтримки. Дійсно, що все можна списувати на війну, але жити треба як-небудь. В надії на поліпшення купівельної спроможності на внутрішньому ринку чимало підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з 1 вересня збільшений розмір мінімальної зарплати для населення. Головне, щоб не підняли сильно податки, вартість енергоносіїі і курс гривні був стабільним. Бо якщо і далі так піде, то підприємців може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частина місцевого бюджету Кривого Озера залежить від податкових надходжень місцевих підприємців. Левову частку займає податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде існувати смт Криве Озеро без підприємництва? Не легко уявити. Згадайте тільки, як їм жилось в 1991-1996 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Кривому Озері. З чого вони починали і чого вони досягли… Як нам жилось без них і зараз з ними. Збудовані заклади торгівлі, виробничі майстерні, сфера послуг. Вся інфраструктура смт закручена навколо них і тримається на них. Суворі закони бізнесу залишили тільки самих сильних. Місцева конкуренція дала мешканцям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Схоже, що ніщо не зупинить підприємництво у Кривому Озері, бо є сила і воля творити свою справу, своє смт. Дай Бог тільки їм здоров’я, наснаги і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Кривому Озері

Кожного року в кінці серпня більшість мешканців Кривого Озера збираються до школи. Найтепліша пора року позаду. Всі діти оздоровились і готові приступити до чергового навчального року. Тому й придумали на перший день осені свято – День Знань. Ці тривожні моменти радості й турботи. Хтось всі канікули чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За літо діти подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати похмурі учбові будні.

Так як у всій країні, школярі Кривого Озера ідуть останній день літа на пробний день в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи не виглядають так похмуро. Вчителі з учнями прораховують всі організаційні моменти: вивчають розклад занять, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато дітей використовують цей момент і підходять до класної керівниці з відповідним проханням. Тобто, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільної форми і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом класних приміщень. Якби не голосно лунали всі партійні лозунги, завжди в Кривому Озері знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення учнів до школи з далекої місцевості, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, обігрів приміщень в холодну пору року тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам об'єднуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитиполіпшити стан місцевої освіти смт Криве Озеро.

Першого вересня всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає це свято, поринувши в історію своєї молодості. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими світлими шкільними моментами. Море радості, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Кривому Озері на свято першого вересня. Вдалого старту лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати тільки від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Кривому Озеру, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Кривого Озера, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці смт в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у смт почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Кривому Озеру вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.
Популярні відео про Смт Криве Озеро (97)

Верхний бор в Тюмени на закате Chapter 28 - Around the World in 80 Days by Jules Verne Завьялово. MOV00221.AVI асино автогонки 2012 кривое озеро Бакалавры Умань-АЗС Кривое Озеро.MOV Озеро Кривое-1/1 Book 1 - Chapter 12 - The House of Mirth by Edith Wharton Ловля щуки на флажки Part 1 - Chapter 01 - A Connecticut Yankee in King Arthur's Court by Mark Twain Part 1 - The Last of the Mohicans by James Fenimore Cooper (Chs 01-05) Chapter 22 - Tom Swift and His Motor Boat by Victor Appleton Велопоход 2009 Южный Буг (Вознесенск-Рудница) Chapter 10 - The Last of the Plainsmen by Zane Grey Chapter 12 - The Lost World by Sir Arthur Conan Doyle Поездка по руслу реки Илек ( Кривое озеро )Адмiнiстрація сторiнки


Вадя Ротор займає 220 місце
Написати повідомлення
Відвідувачі смт Криве Озеро (88)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на смт Криве Озеро -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту смт Криве Озеро:Погода у Кривому Озері
Інші населені пункти
Миколаївської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Миколаївської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко