E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Смт Криве Озеро - сайт громадиМені подобається сайт


 Люди (20)
 Фото (106)
 Відео (97)
 Визначні місця додати
 Миколаївська область
 Фотомаркет
 Картографія фото New!
 Топографічна карта
 Мій стиль

Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лентаНайрейтинговіші населені пункти області

1. Єланець
2. Первомайськ
3. Секретарка
4. Вознесенськ
5. Кашперо-Миколаївка
6. Южноукраїнськ
7. Галаганівка
8. Баштанка
9. Ташине
10. Криве Озеро Друге

Див. далі

перейти до району

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосів


Почесні громадяни
смт Криве Озеро
  1. Вадя Ротор (104)
  2. Валентина Кузьмінська (88)
  3. Ірина Лотоцька (59)
  4. сергій муравський (33)
  5. Іра Горимар (32)
  6. наталія лотоцька (25)
  7. Віктор Московчук (18)
  8. Вова Бучко (8)
  9. Олександр Олександр (5)
  10. Алесандр Белоусов (4)Останні відео
С Новым Годом мои Друзья!!!Свадьба - Сергей и Ирина_Кривое ОзероЗавьялово, Алтайский край.смт Криве Озеро - районний центр
Запитати


Будь патріотом свого смт - проголосуй за нього!

Всього голосів: 17
Дивитись місця в рейтингах
України та Миколаївської області

Максимальний рейтинг смт Криве Озеро залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)
Картографія місцевості громадирайонні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото


4 випадкові фото серед 106 фото в 10 альбомах
Обрані записи
Образ Богоматері на стіні Кривоозерськ.Церкви

Образ Богоматері на стіні Кривоозерської церкви стає темою популярних блогів:

http://kryve-ozero.livejournal.com/

http://forum.obozrevatel.com/weblog.php?w=55

Поділіться цією новиною з усіма навколо :)

Вадя Ротор 6 лютого 2010 р.

Образ Богоматері на стіні нашої церкви

Престол Кривоозерської Православної церкви, на стіні якої з'явився образ Богоматері, освячений в честь Різдва Богородиці.

У ході ремонту церкви її настоятель, о.Леонід Лотоцький, планував зафарбувати плями, які виступили на штукатурці, і зібрались це робити одразу після Трійці. А напередодні цього свята парафіянці церкви приснився сон, що в церкві з'явилась нова ікона зі словами 'Прийди і приклонись'.

І ось настало свято Пресвятої Трійці. На урочистій літургії у переповненому храмі якось особливо звучав прокімен 'Хто Бог великий як Бог наш. Ти єси Бог, що твориш чудеса'. Віруючі виконували його з хором особливо піднесено і натхненно.

У понеділок, день Святого Духа, церква знову була наповнена парафіянами. На їхнє прохання хор знов урочисто виконав Великий прокімен. 'Ти єси Бог, що твориш чудеса' - врочисто лунало над нашим селищем із динаміків, які озвучували храмові богослужіння.

А під вечір, парафіянка церкви, Антоніна Пожарницька, проходячи біля вхідної церковної брами, глянула на стіну храму і здивовано спинилася - вона побачила образ Богородиці.

Спершу не повірила своїм очам, наступного дня уранці навмисно прийшла пересвідчитись - і ясно, чітко побачила образ.

Цікаво, що настоятелю, о.Леоніду Лотоцькому, тієї ночі наснився сон, що біля церкви дуже багато людей - не в церкві, а саме біля неї. А вже у середу, з 12-ї години дня, до церкви потягнувся потік людей. Зі сльозами благодатної радості та в священному трепеті поклонялися Пресвятій Діві. До пізньої ночі не втихали щирі молитви біля нерукотворного образу.

Вадя Ротор 9 грудня 2009 р.

Згодом виявилося, що цей образ є на фото дворічної давності. Але Господь іще незволив його нам явити. Всі думали, що просто плями сирості виступили на стінах храму. І лише тоді, коли вирішили зафарбувати їх, Мати Божа явила Свій образ, щоб ми його не знищили фарбами.

З великої любові та вдячності, в четвер собором священиків перед новоявленою іконо Божої Матері був відправлений урочистий акафіст із водосвяттям. Щирими серцями всі молилися за долю України, за здоров'я та добробут нашому народу, за дощ, якого так зачекалась пересохла земля... І в п'ятницю Небо тричі зіслало щедрий благодатний дощ.

Правда, серед людей оселився певний острах: чи на добро це? Стан моралі в суспільстві плачевний, і всі розуміють, що кара цілком можлива. Люди згадують, що перед війною, перед голодом також часто ікони з'являлись, та люди не каялись, насміхалися з Бога і пожинали гіркі плоди.

А ось у Біблії читаємо, як до міста Ніневії Господь послав пророка Іону, щоб попередити про наближення кари Господньої. Люди відгукнулись на призив до народу: розкаялись, постили, молились... і минуло їх нещастя.

Тому маємо розуміти, що так жити ми далі не можемо. Події останніх часів змушують нас замислитись: чи правильно ми живемо? Зрозуміймо це на такому прикладі: у нас у всіх є годинники, але разом з тим, є головний годинник, за яким усі звіряють час. Якби не було головного годинника, то час давно би збився, і людство б запуталось.

У житті, у нашій поведінці головним годинником є Слово Боже. По ньому звіряймо свої думки і вчинки. Врешті, це не так важко, тому що головними заповідями є: полюби Господа Бога твого усім серцем твоїм і всією душею твоєю. І ближнього твого, як самого себе. І ще, як хочеш, щоб ставились люди до тебе, так само стався до них і ти.

Вадя Ротор 11 грудня 2009 р.

Ще одне запитання, яке найчастіше турбує людей: чому це явлення сталося саме у вас? Можливо, тому, що наша громада особливо набожна. Віряни люблять свій храм, їздять по святих місцях. Явлення ікони Божої Матері показало, наскільки вони прагнули цього. Для них немов відкрилось джерело цілющої води.

І дуже часто розповідають із тихою радістю, що, приклонившись до Матінки Божої, відчувають особливе цмиротворення, спокій, легкість. Тому що образ ніжний і лагідний. А поруч Господь зобразив мирних ягнят і голуба. Тож будемо сподіватися на ласку та Покров Матінки нашої, Цариці Небесної.

Але ворогу людському, дияволу, не подобається, що біля церкви збираються люди, які, може, ніколи б і не переступали поріг церкви, і звичайно, є такі ним підбурені, які переконують, що нема ніякого образу і взагалі все це вигадки.

Та це й не дивно: коли Ісус Христос воскрес, люди також не вірили.

Отже, молімося за них, просімо в Господа прощення за свої гріхи та дякуймо за Його безмірну ласку. Прославляймо Святу Трійцю, матір Божу та усіх святих, і Господь благословить нас та поверне наше життя в найкращому напрямку. Амінь.

(текст Л.Лотоцького)

Вадя Ротор 11 грудня 2009 р.

Промисловість Кривого Озера

У Кривому Озері напрочуд розвинута промисловість (не кажучи вже про сільське господарство). По-перше, це селище відоме своїм заводом мінеральних вод, на якому за Союзу вироблялися напої типу 'Дюшес', 'Буратіно', 'Сітро', а тепер - мінеральна вода 'Кривоозерська', нагороджена численними державними відзнаками якості. Вона розповсюджується та продається не лише по району (де в неї нема конкурентів на ринку), а й по Миколаївській та Одеській областях.

Крім того, у Кривому Озері діє молочний завод, партнер Первомайського молокозаводу, відомого своєю продукцією не лише по всій Україні, а й за її межами (сам, будучи в Ашхабаді, купував первомайське згущене молоко).

Недалеко від нього знаходиться цегляний завод, який нещодавно перейшов у приватну власність місцевого підприємця.

Також на місцевих фермах виробляється різна ковбаса (складається переважно з м'яса, що погодьтеся, що нетипово для нашого часу :)) і діють кілька невеликих хлібопекарень, які вдовольняють потреби місцевого населення у недорогому якісному хлібі, своєму хлібі - з врожаю, зібраного місцевими селянами.

1 січня 2009 р.

Районна газета 'Кривоозерщина'

У центрі Кривого Озера, фасадом на центральну площу (прямо на пам'ятник Леніну :)), стоїть будівля, де розташована редакція районної газети 'Кривоозерщина'. Газета, що розповідає про суспільне, культурне та спортивне життя району, розповсюджується за підпискою і посідає серед населення району друге місце за популярністю - після, звісно ж, газети 'Сільські Вісті', традиційно популярної серед українських селян.

1 січня 2009 р.

Російською мовою про Криве Озеро (історія)

Кривое Озеро расположено на берегах реки Кодымы, в 215 км от Николаева. До ближайшей железнодорожной станции Любашевка на линии Борщи-Подгородная - 14 км. 
Основан населенный пункт во второй половине XVIII в. Свое название получил от озера с неровными, извилистыми берегами, образовавшегося в древние времена путем слияния старых речных русел. Первыми жителями Кривого Озера были выходцы из Молдавии, осевшие на левом берегу Кодымы. Эти земли, захваченные Польшей еще в XVI в., принадлежали магнату Любомирскому, который разрешил селиться здесь мелкой шляхте и молдаванам, а также беглым крепостным, предоставляя им некоторые временные льготы («слободы» на несколько лет, в течение которых они пользовались землей, но не отбывали повинностей). После окончания льготного периода новые поселенцы попадали в полную зависимость от владельца. Правый берег Кодымы осваивали выходцы с Северной Украины и запорожцы. Старшины, посланные Запорожским кошем в этот район в 1764 и 1767 гг. с целью узнать о наличии здесь населенных пунктов и составе их населения, сообщали о т. н. ханской слободе, которая «...заведена селением в 1762 году». В 1764 г. в ней насчитывалось 40 хат. Слобода считалась собственностью ханского каймакана Якуб-аги, который установил здесь свои налоги: по 9 турецких левков с плуга и по одному - с каждой посевной борозды. С 1765 г. Якуб-ага начал собирать с каждого двора еще по 7 левков. Кроме того, местные жители, как и население остальных «ханских слобод», облагались оброком в пользу хана (десятая часть прибыли от скотоводства и промыслов). 
После русско-турецкой войны 1787-1791 гг. земли вдоль правого берега Кодымы отошли к России. В 1793 г., когда Правобережная Украина воссоединилась с Левобережной в составе Российского государства, в результате нового административного деления Кривое Озеро вошло в состав Подольского наместничества, а в 1797 г.- в Балтский уезд Подольской губернии. 
Правобережная часть Кривого Озера была отнесена к разряду казенных поселений. Жители его находились на оброчном положении - органы царской власти взимали с них подушную подать, оброк. Население отбывало также различные денежные и натуральные повинности, в т.ч. дорожную, строительную, постойную и рекрутскую. Поселенцам принадлежало в среднем по 15 десятин земли на ревизскую душу, однако значительная часть ее оставалась необработанной из-за недостатка рабочего скота. В 1840 г. на 200 дворов приходилось лишь 90 лошадей. 
В 1841 г. жители правобережной части Кривого Озера были переведены в разряд военных поселенцев. Власти переселили сюда много безземельных крестьян из соседних уездов. За 1841-1849 гг. население здесь увеличилось до 2185 человек, а количество земли в их пользовании осталось прежним - 4365 десятин. В 1857 г. после ликвидации военных поселений жители этой части Кривого Озера вновь стали государственными крестьянами. 
В левобережной же части Кривого Озера жили в основном крепостные крестьяне. Еще в конце XVIII в. имение Любомирских было куплено в казну. По царскому указу от 12 апреля 1799 г. часть земель в окрестностях Кривого Озера и ближайших сел вместе с населением (525 душ мужского пола) была пожалована княгине П. Гагариной. Другую часть бывших владений Любомирских (с крепостными) в 1812 г. приобрел помещик Шалайский, а в начале 40-х годов они стали собственностью помещика В. Янишевского. Крепостные крестьяне отрабатывали трехдневную барщину, которая в разгар полевых работ достигала 5-6 дней в неделю. Наряду с этим они вносили в государственную казну подушную подать, отбывали повинности. 
Левобережная часть Кривого Озера в конце XVIII в. стала значительным торговым пунктом, где торговали зерном, скотом, овощами, промышленными товарами. Здесь начали селиться мелкие торговцы, лавочники, ремесленники, мещане, обедневшие дворяне. В 1804 г. эта часть села упоминается как местечко, в котором проживали 3472 человека. Тут развивались кузнечный, портняжные, сапожно-башмачные, столярно-плотничие ремёсла.

Вадя Ротор 13 лютого 2009 р.

Транспортна галузь Кривого Озера

У Кривому Озері досить сильно розвинута транспортна галузь. Якщо Україну можна назвати транзитною територією, то Криве Озеро - один із українських транзитних коридорів.

Це смт розташоване прямо на головній українській транспортній артерії - трасі Київ-Одеса (в континентальному масштабі це траса Петербург-Одеса), відповідно через Криве Озеро проходять маршрути автобусів і вантажівок, що рухаються цим шляхом.

Також через Криве Озеро проходять шосе регіонального значення - Балта-Первомайськ. І кожен автобус або вантажівка, що з Первомайська чи Балти прямують у напрямку Києва, Одеси, Умані тощо - всі неодмінно їдуть через Криве Озеро.

У радянські часи в Кривому Озері був навіть аеропорт (на жаль, у жорсткі 90-і роки він припинив своє існування), у якому здійснювались авіарейси до Одеси, Миколаєва та Криму.

Втім, Криве Озеро - перспективне смт, у новому столітті воно продовжує рости і розвиватися, й не виключено, що аеропорт поновить свою діяльність.

www.vadiarotor.tv

1 січня 2009 р.

Крім транспортної мережі, варто зазначити про транспортні засоби.

Автомобільне й мотоциклетне життя Кривого Озера розвивається також бурхливо: людей, які їздять на підводах чи велосипедах, стає все менше - у кожного свій моторний транспорт. Причому моторизація просувається не лише в плані кількості, а й відчутно - у якісному плані: в Кривому Озері все більше володарів нових дорогих іномарок - Infiniti FX, Mitsubishi L200, SsangYong Rexton, Citroёn і навіть HUMMER; на задній план відходять фаворити 90-х років - б/у Мерседеси і БМВ, тепер ними у Кривому Озері вже давно нікого не здивуєш.

Також процвітає тюнінг легкових машин: у Кривому Озері є кілька автомайстерень, де можна купити запчастини і самому доробити свого чотириколісного друга, і є одна майстерня, де можна віддати машину на прокачку.

Більш того, сильно продвинувся сервіс автомобілів: тепер у різних частинах Кривого Озера є цілком професійні автомийки, шинні майстерні тощо.

Якщо казати про вантажівки, за останні роки акцент сильно змістився: трударі та підприємці вже пересіли з радянських Камазів, ЗІЛів, ГАЗів та Газонів на проворні Газелі різних модифікацій, нещодавно придбані. Значно зросла популярність вантажних мікроавтобусів - словом, значно розвивається підприємництво. І, що показово, Газелі й мікроавтобуси все частіше оснащуються CD-MP3-DVD-програвачами, пройшли ті часи, коли касетна магнітола вважалась великою розкішшю.

Кажучи про мотоциклетну техніку, не можна не відзначити буму попиту на скутери. Десяток-півтора років тому типовим власником мототехніки у Кривому Озері був 40-літній колгоспник на ИЖ або Урал з коляскою, і поїздки були чисто робочими: перевезти кілька мішків того, кілька відер іншого... Тепер усюди на вулицях чути дзижчання 50-кубових скутерів, за кермом яких переважно хлопці, яким далеко ще нема 20 років. Інша когорта прихильників моторолерів - бабки-пенсіонерки. Словом, більшість тих, хто раніше їздив на велосипедах, пересіли на скутери: навчитися на них їздити легше, ніж опанувати велосипед, та й набагато швидше й без зуcиль. Тому аби стати щасливим мотоциклістом, потрібно лише відкласти дві-три місячні пенсії - і вперед!

Вистачає у Кривому Озері також і більш амбіційних покупців, яким мало б/у-шного 50-кубового дирчика. Для таких у різних частинах селища працює кілька магазинів, що займаються продажем двоколісної техніки: там пропонуються і новенькі скутери більшої кубатури, і справжні мотоцикли - причому тепер у фаворі не утилітарність, а зовнішня яскравість, швидкість і комфорт, що є показником якісної зміни життя кривоозерського населення, а отже, й свідомості (оскільки бытие определяет сознание).

1 січня 2009 р.Новини Миколаївської області

В Николаеве оперативники задержали грабителя, который срывал с женщин золотые цепочки (Новости N)(06:58)
На Николаевщине отметили самых активных общественных помощников милиционеров (Николаевские Известия)(00:38)
В Николаеве элитный "Мерседес" подрезал маршрутку (Николаевский Обозреватель)(22:20)
В Николаеве столкнулись Мерседес и маршрутка (Новости N)(21:00)
У Миколаєві міліція затримала бандита, який пограбував жінку (Magnolia-TV)(20:55)
За ограбление в масках двух парней посадили на восемь лет (Hronika.info)(20:00)
Расходы на озеленение в Николаеве превышают столичные - общественники (Nikcenter.org)(19:06)
В Никополе за дерзкое ограбление в масках двух молодых людей посадили на восемь лет (Сегодня.ua)(18:51)
Шахта-убийца и паркурщики на крыше: в Николаеве журналисты побывали в недострое, где погибли уже двое подростков (Новости N)(18:37)
(18:11)


Форум - смт - Теми для обговоренняПро доступ до публічної інформації


Пошукові слова:


Записів на стіні: 14

1-10 11-14       Зворотнє сортування

Супруги из Кривого Озера подыскали себе раба на Киевщине - читати далі...
11 серпня 2015 10:49
Мошенник, пообещав дешевый мотоблок, выманил у жителя Кривого Озера 17 тысяч - читати далі...
2 червня 2015 09:00
Житель Кривого Озера отдал 17 тыс. грн. за виртуальный мотоблок и понял: в интернет-магазинах надо предохраняться — наложенным платежом - читати далі...
1 червня 2015 12:04
Валерий Лесенко:

Потрібні толкові люди для співпраці в інвестиційних проектах.
МЕТА - створення інвест проектів  РОЗВИТКУ КРАЇНИ, розвиваючи села, райони та міста ЧЕРЕЗ людей, що проживають в них.

Цікавить Ваша думка, як розвивати ваше місто, район і села.

iffec@ukr.net              

097 435 91 86,

050 870 18 94,

SKYPE Valery.0311

Valery                             

http://1ua.com.ua/    для жителів України своя соціальна мережа. Подивіться, може, вона вам буде корисною для  встановлення контактів з людьми.

http://mumble.org.ua/   це інструмент для групового голосового спілкування за технологією VoIP, пропоную використовувати для спілкування з народом. 

6 квітня 2015 12:18
Жанна Владишевская:
Я думаю, що ця iнформацiя про святого родом. З Великоi Мечетнi  надасть. Рейтингу  Вашому  мicтечку
28 липня 2014 12:15
Жанна Владишевская:
Я розшукую  хоч якi вiдомостi про Неровецького   
Димитрiя Доримедонтовича, який народився в с . Велика Мечетня в1887 р. Вiн був ссященником на Подiллi, потiм закатований та. Вбитий в Сибiру в 1919 р.нинi вiн канонiзований  як ноаомученик Димитрiй Апанський. В його родинi  був ще один священнослужитель Неровецький (або Нiровецький ) Iоанн. Можливо, десь  э якiсь  архiвнi   Данi. , або спогади старожилiв про таку родину  або ii  нащадкiв.
  Прошу повi домити  на сайт в  однокласни ках або vladishevskaya@mail.ru .   З вдячнiстю     Жанна Владишевська
28 липня 2014 12:08
красноголов (колись жив тут ):
я хочу передати превет усім хто мене знає бачу тут колись була іра гонимар ірочка превет і алла превет
29 жовтня 2009 16:51
красноголов (студннт):
криве озеро класне містечко і школа №2 класна . жданово превет
27 жовтня 2009 13:44
Vadia Rotor (письменник, живу тут):
Радий, що такі хороші відгуки. Це маленьке смт має свій характер, тут є прикольні місця: є клуби всякі, будинки, цікаві в архітектурному плані. Всім раджу приїхати і подивитись!
29 липня 2008 18:21
Алла (училась и жыла здесь):
Город прекрасный, здесь всё прекрасное, передаю всем привет - Аничке Вакуле, Кате Михайлюк, Юле Корчинской, всем парням, кто меня знает, а также Светочке Билан, Ире Гонымар. Я в эту пятницу буду, отдахнем в Эдеме, это наш ночной клуб, где крутят дискатеку причём бесплатную. Приезжайте к нам на экскурсию, у нас харашо.
14 квітня 2008 17:19
Вакула Аня (навчалась в цему містечку):
Я навчалась тут 3 роки у Професійно-аграрному ліцеї, де познайомилась з чудовими однолітками такими як сама, передаю привіт Михайлюк Катерині та Василенко Аллі, а також Корчинській Юлії, я вас дуже люблю, Криве Озеро це саме найпрекрасніше в моєму житті, що було. Всім привіт!!!
14 квітня 2008 17:08

1-10 11-14

До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Кривому Озеру, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Кривого Озера, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці смт в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у смт почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Кривому Озеру вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.
Популярні відео про Смт Криве Озеро (97)

Мама с внуком Матвеем лепят вареники с творогом.mp4 Кривое зеркало-Машина времени-4.wmv 20110512 191754 E ___ Кривое Озеро Chapter 02 - Anne of Green Gables by Lucy Maud Montgomery Marya-iskusnitsa (multilingual subtitles) Частушки новые русские бабки Шашлыки на Верхнем бору в Тюмени Озеро Кривое на Верхнем бору в Тюмени Поездка по руслу реки Илек ( Кривое озеро ) Умань-АЗС Кривое Озеро.MOV Свадьба Евгений и Светлана ч.2 Бакалавры Chapter 15 - Anne of Green Gables by Lucy Maud Montgomery Chapter 04 - Walden by Henry David Thoreau Part 1 - The Adventures of Tom Sawyer by Mark Twain (Chs 01-10) MOV01290.AVI Приколы. Сборка Видео Приколов.Адмiнiстрація сторiнки

Вадя Ротор займає 220 місце
Написати повідомлення
Відвідувачі смт Криве Озеро (88)Сповіщення

Будь в курсі всіх подій на смт Криве Озеро -

додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту смт Криве Озеро:Погода у Кривому ОзеріІнші населені пункти
Миколаївської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта

Інші населені пункти
Миколаївської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн


    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко