E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Місто Чортків - сайт громади
Мені подобається сайт


 Люди (11)
 Фото (153)
 Відео (113)
 Визначні місця додати
 Тернопільська область
 Фотомаркет
 Картографія фото New!
 Топографічна карта
 Мій стиль

Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лентаНайрейтинговіші населені пункти області

1. Монастириська
2. Касперівці
3. Мельниця-Подільська
4. Тернопіль
5. Увисла
6. Бережани
7. Гадинківці
8. Синьків
9. Горошова
10. Бобулинці

Див. далі

перейти до району

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосів


Почесні громадяни
міста Чортків

  1. Roza Vojejkova (37)
  2. Оксана Бабій (16)
  3. Ярослав Костів (4)
  4. Наталька Крулевська (3)
  5. Михайло Паляк (1)Останні відео


ДАІ.Чортків-Львів.(Чистимо номера кожних 2 кілометра).Czortków Chortkiv Чортків טשארטקאווпожежа на стадіоні чортковамісто Чортків - районний центр

Запитати


Будь патріотом свого міста - проголосуй за нього!

Всього голосів: 11
Дивитись місця в рейтингах
України та Тернопільської області

Максимальний рейтинг міста Чортків залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)
Картографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото4 випадкові фото серед 153 фото в 6 альбомах
Новини Тернопільської області


Патріотичні медальйони та брелоки із патронів виготовляють у Тернопільському штабі Самооборони (Tenews.te.ua)(21:30)
Маршрутка з автомобілем зіткнулись у Тернополі (фото) (Тернопільська Липа)(21:29)
У Заліщицькому районі під час пожежі згоріло 59 свиней (Tenews.te.ua)(21:02)
У Тернопільському технічному університеті зміцнювали харчову промисловість (Тернополяни)(20:58)
За сприяння Миколи Люшняка на Тернопільщині почали ремонтувати дороги державного значення (Тернополяни)(20:43)
Ким був Славко Луцишин (Tenews.te.ua)(20:30)
В Тернопольской области произошло масштабное ДТП (Телеграф)(20:27)
У Тернополі відзначили професійне свято художників (фото) (Тернополяни)(20:23)
Тернопільські борці відзначились на Всеукраїнських турнірах (Галичина спортивна)(20:11)
У Тернополі СБУ припинили незаконну діяльність низки гральних закладів (Tenews.te.ua)(20:01)


Форум - міста - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформаціїЗаписів на стіні: 262

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61       Зворотнє сортування

Переселенцям, які знайшли прихисток на Чортківщині, розповіли про послуги служби зайнятості - читати далі...

вчора 13:28

На Чортківщині чоловік вирішив закурити у помешканні, яке обкрадав - читати далі...

6 жовтня 2015 14:34

До уваги жителів Чортківщини! - читати далі...

6 жовтня 2015 10:32

У Чортківському районі під час пожежі в своїй хаті загинув чоловік - читати далі...

5 жовтня 2015 15:26

Землю, роботу, гроші і продукти – бійцям АТО у Чортківському районі - читати далі...

5 жовтня 2015 13:56

У Чорткові водій на пішохідному переходів збив 87-річну жінку - читати далі...

2 жовтня 2015 17:06

У Чорткові чоловік потрапив під колеса Хонди - читати далі...

2 жовтня 2015 11:48

На Чортківщині наркоман грабував лікарняні палати - читати далі...

30 вересня 2015 14:45

Металевий вагончик горів у Чорткові - читати далі...

28 вересня 2015 18:40

У Чорткові нагодили демобілізованих бійців - читати далі...

24 вересня 2015 16:41

До кінця жовтня у Чорткові буде оновлена спортивна школа - читати далі...

24 вересня 2015 12:11

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61

День туризму

З 1998 р. в країні святкується День туризму. Пересічний мешканець міста хоча б один раз у рік виходить за межі рідного населеного пункту. Навіть вирушаючи у поїздку по справам у сусіднє велике місто чи маленьке село, пасажири іноді знаходять час, щоб оглянутись навколо. Рогледіти дещо нове, перепочити, набратись нових сил. Так зародився туризм. Спокуса побачити нові краєвиди, історичні споруди не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на далекі відстані, поєднуючи спорт, культурологію і відпочинок. Таких активних подорожуючих в місті Чортків не так вже й багато. Більшість жителів віддає перевагу тижневим поїздкам в Карпати, на береги Чорного і Азовського морів. Ще частіше проводять час мешканці Чорткового на вихідних у парку, біля річки. Що кому краще.

Популяризація туристичного бізнесу в Чорткову багато в чому залежить від самих його жителів та місцевої влади. В якому стані знаходяться історичні пам’ятки? Чи впорядкована територія біля масового відпочинку людей, гостей міста? На якому рівні тримаються кафе, де є найближчий готель? Хтось розробляв туристичні маршрути, які існують шляхові сполучення і реклама всіх місцевих об’єктів туризму? Це основні питання, що мають бути на постійному контролі в плані розбудови місцевого туризму. В місті є завжди цікаві місця, які з боку кожного проживаючого не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес вносить певну родзинку звичайним речам, які потім стануть привабливими для подорожуючих. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повернутись знову і знову у улюблене місто.


27.09.2015р.До виборів 2015 року лишилось 45 днів

Півмісяця тому почалась передвиборча агітація у місті. На що надіються жителі Чорткового? Чи залишились надії на поліпшення життя? Чи є нові обличчя, яким можна довірити громаду в Чорткову?

Згідно нового законодавства країни про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування матимуть більше повноважень для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Чортковому? Свідомість місцевих начальників залишилась ще в минулому, коли всі вказівки диктувались зверху. Господарювати самим на землі, чи не це є споконвічною метою багатьох українців? Ще один крок до самостійності. Не тільки країни, а й Чорткового. Коли майже все поточне виробництво скорочене до мінімуму, надання послуг ледве тримається на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять нелегкі завдання щодо підвищення всіх напрямків життєдіяльності міста. Якими будуть результати голосування до міської ради? Які депутати і політичні партії увійдуть до міської ради, хто буде головою міської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток Чорткового на найближчі роки.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборча агітація. Всі можливі і неможливі засоби будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Чорткового. Хтось займеться так званою благодійністю і наділить крупою і гречкою тих, хто готовий проміняти власний голос на певну матеріальну цінність. Справжні кандидати не голословлять, вони просто виконують свою роботу. Тихо і послідовно. Задача виборців - розгледіти таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимспробу, ще раз повірити в свої сили. Передвиборча агітація переверне місто з ніг на голову. Кандидати на виборні посади будуть намагатись не тільки піднятись в очах людей, але й дискредитувати своїх конкурентів, якими б вони не були чесними. Районні газети зірвуть наступний куш на цій виборчій кампанії. Більше завдань буде і працівникам Укрпошти, передвиборні листівки будуть в кожному дворі. Стовпи у Чортковому будуть розклеєні кольорами політичних партій, а обличчя кандидатів будуть такі знайомі як ніколи. Один раз на декілька років вони зроблять все від себе можливе, щоб місцевий електорат проголосував за них. Отак і живуть люди у місті, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем спорту, Чортків

Минули роки, коли спорт у Чортковому був масовим. Хай як не критикують жителі радянську владу спортивне життя було на той час в моді. Згадайте урок фізкультури в радянський час. Діти з довідкою про недопущення до нормативів були скоріше винятком серед групи школярів. В наші дні майже половина школярів не допускаються до сильних навантажень через різноманітні проблеми зі здоров'ям. Сам керівник не має права просити від учнів нормативів по силових навантаженнях. Добру оцінку будуть ставити лише за те, що діти приходять у спортивній формі. Що заважає людям Чорткового бути фізично кріпкими? Можна завжди списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на ЧАЕС. Але кожен з них має право вибирати те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись зайвих харчів, додавши міцного алкоголю. Або зробити маленьку дієту і пробігти зайвий шлях, хоча б по дорозі подорожуючи. Або кожний вечір валятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або лягти спати раніше, щоб на ранок мати здоровий вигляд. Скільки б не побудували лікарень, спортшкіл, закладів оздоровлення у Чортковому, здоров'я людей буде залежати тільки від них. Хто господарює Чортковим, фізичною підготовкою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі жителі, що, схоже, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в тренді. Його звикли купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись собою і слідити за харчуванням. Що цінніше? Не багато людей у Чортковому є, що тримають на висоті свою спортивну підготовку. Добре те, що до них приєднались молоді люди і розвивають новий напрямок спорту - workout. Це той масовий вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Результат від занять дає приклад іншим людям. Ймовірно, вони задумаються над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління ростити і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток громади не тільки Чорткового, а й цілої країни.


12.09.2015р.День підприємництва в Чортковому

Як завжди в країні в першу неділю вересня відзначають День підприємництва. Це свято запроваджено з 5 жовтня 1998 р. Указом Президента України, але люди Чорткового не звикли гучно його святкувати. Схоже, гроші полюбляють тишу. Як і великий, так і малий бізнес у Чортковому не хизується своїм святом. В наш важкий час складно знайти ресурси для таких широкомасштабних заходів. Тим більше, що з боку влади підтримка підприємництва зовсім мала. Деякі заходи, що проводяться райдержадміністрацією, можна сказати, - формальні. Конкурс на найкращого підприємця, грамоти, подяки лише нервують в останній час підприємців, що втомились чекати від держави справжньої підтримки. Дійсно, що все можна списувати на війну, але працювати треба якось. В надії на поліпшення попиту на внутрішньому ринку багато підприємців чекає збільшення своїх доходів, адже з першого вересня збільшений розмір мінімальної зарплати для населення. Ще важливо, щоб не підняли сильно податки, ціни на енергоносії і курс гривні був стійким. Бо якщо і далі так піде, то підприємців може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частка місцевого бюджету Чорткового залежить від податкових надходжень місцевих підприємців. Левову частку займає податок з доходів фізичних осіб, ЄСВ, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде існувати місто Чортків без підприємництва? Важко уявити. Подумати тільки, як їм жилось в 1991-1997 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Чортковому. З чого вони починали і чого вони досягли… Як нам жилось без них і зараз з ними. Зведені заклади торгівлі, виробничі будівлі, надання послуг. Вся інфраструктура міста закручена навколо них і тримається на них. Суворі закони бізнесу залишили лише самих сильних. Місцева конкуренція дала жителям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Схоже, що ніщо не зупинить підприємництво у Чортковому, бо є сила і воля будувати свою справу, своє місто. Дай Бог тільки їм здоров’я, сили і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Чортковому

Кожний рік на кінець літа більшість мешканців Чорткового збираються до школи. Найтепліша пора року позаду. Всі діти відпочили і готові приступити до нового навчального року. Недарма придумали на перше вересня свято – День Знань. Ці хвилюючі моменти радості й турботи. Хтось все літо чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За літо діти подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати похмурі учбові будні.

Так як у всій Україні, школярі Чорткового ідуть наприкінці літа на пробний день в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи виглядають тепліше. Вчителі з учнями прораховують всі організаційні моменти: вивчають розклад занять, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З першого вересня є можливість пересісти на іншу парту, багато учнів використовують цей момент і підходять до вчителів з відповідним проханням. Один словом, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільного одягу і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом класних приміщень. Якби не голосно лунали всі партійні лозунги, завжди в Чортковому знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення учнів до школи з далекої відстані, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, опалення приміщень взимку тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам гуртуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитипокращити стан місцевої освіти міста Чортків.

Першого вересня всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію своєї молодості. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими світлими шкільними враженнями. Море квітів, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Чортковому на свято першого вересня. Вдалого старту лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати тільки від них. А вдалий старт – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Чорткову, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Чорткового, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці міста в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у місті почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Чорткову вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.Популярні відео про Місто Чортків (113)

даі.Чортків-Львів...я цей знак не ставив..... Тарас та Ірина_Фотостудія ВИШНЯ Свиржский, Чортковский и Невицкий замок ДАІ.Чортків..блудний син граеш дурного "З нами Бог" - Фільм 4 Кумушки говорушки Школа мис в Чортківського р ну даі.чортків-мишковичі добрий день я маю фен ДАІ.Чортків-Львів.(Чистимо номера кожних 2 кілометра). Тернопільський комерційний коледж Чортків І тайм Segment100 08 11 00 16 43 чортков Чортківський пейнбольній клуб "АРМАДА" даі.чортків.причина зупинки=мені скучно Чортків Очищення м. Чорткова від підгорецьких 03 "Чортків посміхається" 12 липня 2010р. Рибалка Чортків Злочин в Чорткові над монахинями УПГКЦ.aviАдмiнiстрація сторiнки


Михайло Остафій займає 18 місце
Написати повідомлення
Відвідувачі міста Чортків (36)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на місто Чортків -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту міста Чортків:Погода у Чортковому
Інші населені пункти
Тернопільської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Тернопільської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко