{Як придбати квиток на поїзд в Дурбайлах?|Де можна купити квитки на поїзд в Дурбайлах?|Залізничні квитки в Дурбайлах через Приват24|Де взяти квитки на проїзд залізницею в Дурбайлах}

Інтернет відкрив нові можливості для жителів Дурбайлів. Згадайте радянські часи, довгі черги і пусті полиці магазинів. Сьогодні можна купити більшість товарів, робіт, послуг, не виходячи з дому. Це стосується і квитків на проїзд поїздами «Укрзалізниці». Ми розкажемо вам, через меню Приват24 купити квитки та отримати посадочні документи, що є підставою для проїзду в залізничному транспорті.

Отже, для початку авторизуємось на сайті Приват24 (для клієнтів Приватбанку). В меню вибираємо «Усі послуги» - «Квитки» - «Залізничні квитки». А далі все просто, розписуємо все крок за кроком. Для початку вибираємо (вводимо) населений пункт, звідки й куди будете прямувати. Дату проїзду.


З усіх запропонованих поїздів вибираємо той, що нам найкраще підходить. Бачимо час відправки та прибуття поїзда, час та вартість проїзду.


Тепер варто вибрати місце. Пересуватись між вагонами можна в довільному напрямку. Вибираємо ті місця, що позначені білим кольором. Сірі позначки вказують на те, що квитки на ці місця вже продані. Зверніть увагу, що при прибутті на платформу вокзалу нумерація вагонів може бути як з голови, так і з хвоста поїзду. Перед прибуттям поїзда слухайте уважно оголошення по гучномовцю, як будуть нумеруватись вагони. Пройдіть в потрібному напрямку на платформі, щоб не бігти до потрібних дверей в останні секунди.


Далі ще простіше. Вводимо прізвище, ім’я. При посадці на поїзд пред’являти документи, що підтверджують вашу особу, не обов’язково.


Тепер залишилось вказати е-мейл, куди прийде посадковий талон. Вибрати карту приват, звідки буде списання коштів. Підтверджуємо платіж.


Все. На електронну скриньку прийшов посадковий талон. Друкувати його не обов’язково. Провідник просканує QR-код. Ви можете зберегти його в телефоні, щоб в потрібний момент часу показати провіднику.


У випадку втрати квитка, ви можете знайти його в особистому кабінеті "Архів квитків" (bilet.pb.ua) або архіві квитків в Приват24. Для того щоб роздрукувати електронний квиток з QR-кодом, Ви можете скористатись терміналом самообслуговування (меню "Мої квитки"). Отже, з допомогою Інтернету тепер легко купувати квитки всім жителям Дурбайлів. Економте свій час, гроші та отримуйте задоволення від поїздок!

Прес служба громади


12.01.2019р.


81133

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити