{Нова небезпечна гра для дітей Дурбайлів|Обережно, діти на дорогах Дурбайлів!|Батьки Дурбайлів, бережіть своїх дітей|Небезпечні ігри дітей Дурбайлів}

Розвиток Інтернет індустрії не тільки полегшує життя в Дурбайлах, він також несе нові загрози для дітей, що мають сучасні мобільні пристрої. Це проявляється в шкідливому впливі різноманітних антисоціальних груп. Впливаючи на дитячу психіку, створюються умови, коли діти стають абсолютно керованими і беззахисними. Гра «на слабо», «чи зможеш так ти» і подібні прийоми проходять також в позаурочний час. Без нагляду дорослих діти вбирають в себе як губку всі негативні настанови. А жертвами стають зовсім невинні діти. Тільки задумайтесь, кожного другого дня в Україні гине одна дитина від суїциду.

Сьогодні швидкими обертами поширюється гра «Біжи або помри». Суть її в тому, щоб максимально близько пробігти перед автомобілем і не потрапити під колеса. Настанови дають психічно хворі люди, які отримають задоволення від того, що діти їм підкоряються і створюють собі шкоду. Починаючи від простих завдань, йде їх ускладнення з постійними погрозами. Всі дії мають бути підкріплені відеозаписами. Кінцева мета – самогубство.

Як завадити цьому? Кожна дитина Дурбайлів має знаходитись в тісному контакті з батьками. Самоізоляція дитини може призвести до великого горя. Багато дітей села не знаходять в житті підтримки, їм нічого не миле і вони не хочуть жити. Найбільшу загрозу гра «Біжи або помри» створює дітям Дурбайлів віком від 9 до 14 років. Тому їх батькам требу бути особливо пильними, більше часу проводити з дітьми, вивчати їх потреби, робити все аби відносини з дітьми були на максимальній довірі. Водіям села також необхідно бути вкрай обережними при появі дітей на узбіччі, особливо без супроводу дорослих. Про їх незвичну та небезпечну поведінку, повідомляйте, будь ласка, національну поліцію за телефоном 102.

Прес служба громади


25.02.2019р.


86759

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити