E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Алтинівка - сайт громади
   Люди (3)

   Фото (42)

   Відео (3)

   Визначні місця    додати


Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лента
Населені пункти району

1. Мутин
2. Кролевець
3. Литвиновичі
4. Буйвалове
5. Добротове
6. Тулиголове
7. Свидня
8. Петрівка
9. Ковбасине
10. Мирне

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосів


Почесні громадяни
села Алтинівка

  1. Максим Прохоренко (2)Останні відео


Голод, бій 1941, с.Алтинівка. СкороходТетянаТих 1929р.нар.mpg">


Алтинівка, Михалко Михайло Петрович, про голод,1941.AVIс.Алтинівка та Фінська війна свідченнясело Алтинівка

райцентр Кролевець

облцентр СумиЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 8
Дивитись місця в рейтингах
України та Сумської області

Максимальний рейтинг села Алтинівка залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Алтинівка - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами району


Рух фронтів - онлайн карта


Останні фото

Всі альбоми фото


дивитись далі...


Новини Сумської області


На Сумщине солдат отсидит более 3 лег за «самоволку» (0542.ua)(08:48)
На Сумщине проверяют «Сумыоблагролес» (Панорама)(08:38)
На Сумщине пенсионерка "заплатила" 6 тыс. гривен "псевдополицейским" (Gorod.sumy.ua)(08:35)
В Сумах горожане сами срывают незаконную рекламу (+фото) (Gorod.sumy.ua)(08:32)
На Сумщине задержали юношу, который зарабатывал интернет-мошенничеством (Gorod.sumy.ua)(08:24)
В Сумах уровень заболеваемости ползет вниз (Gorod.sumy.ua)(08:21)
На Сумщине полиция раскрыла кражу со школы компьютерной техники (+фото) (Gorod.sumy.ua)(08:04)
В результате пожара на Сумщине 2 человека пострадали, 5 - эвакуированы (+фото) (Gorod.sumy.ua)(07:54)
На Сумщине смертельное ДТП: погибло двое жителей Закарпатья (0542.ua)(07:34)
"Вы сами строите свою судьбу, делайте и не сдавайтесь!" : вдохновляющие истории сумчан (The Sumy Post)(07:32)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформаціїЯк знайти роботу в селі Алтинівка

Кожен працездатний мешканець села Алтинівка має право на роботу. Не просто на роботу, а роботу, за яку платять гроші, тим більш непогані. Не часто буває, коли людина має і гарну роботу і високу зарплату. Тим не менше багато грошей не буває, і найкраща робота іноді набридає і мешканці села Алтинівка вдаються до нового пошуку. Сьогодні буде надано матеріал про те, як знайти роботу, а вірніше, як держава може допомогти жителям села Алтинівка заробити собі на життя. Отже, розповідь буде довгою, влаштовуйтесь зручніше і поїхали.

Не дивлячись на те чи громадянини села Алтинівка працюють чи є безробітними служба зайнятості(в народі - біржа праці) в кожному районному центрі може надати вичерпні консультаційні послуги по пошуку роботи незалежно від зареєстрованого місця прописки громадян в паспорті. Якщо по місцю проживання роботу знайти не вдалось, є спроба скористатись комп'ютером з доступом в інтернет на випадок, якщо інтернет буде відсутній вдома чи з інших причин.

Щодо отримання допомоги по безробіттю, то тут необхідна реєстрація, право на яку мають працездатні особи, які легально працювали чи були приватним підприємцем більше ніж півроку за останній рік звернення(наприклад з 03.02.2015р. по 03.02.2016р.). Якщо періоду зайнятості немає, то тут необхідно надати довідку до служби зайнятості з міської (сільської) ради по місцю прописки в паспорті, що особа не була членом особистого селянського господарства (ОСГ). Дата довідки має дорівнювати даті реєстрації. Іншими словами, щоб по адресі прописки згідно даних відділу земельних ресурсів міської (сільської) ради не було виділено землі для ведення сільського господарства. Якщо особа є інвалідом, то наявність піврічного стажу за останній рік звернення для реєстрації є обов'язковою. Право на реєстрацію мають також випускники ВУЗів (для контрактників треба довідка щодо підтвердження форми навчання, а бюджетників мед. ВУЗів - довідку щодо надання можливості самостійного працевлаштування), ПТУ (додатково треба довідку щодо надання можливості самостійного працевлаштування), що звернулись протягом півроку від закінчення навчального закладу і особи ніде не працювали.

Важливо, щоб людина на дату реєстрації не була зайнятою, не займалась підприємницькою діяльністю і шукала роботу. Для реєстрації треба надати оригінал паспорту (з пропискою), коду, трудової книжки (трудового договору), диплому (за наявності), довідки МСЕК (для інвалідів обов'язково та бажано індивідуальну програму реабілітації з заповненим 5-м розділом, щодо робіт, оптимальних за станом здоров'я).

За умови відсутності підходящої роботи на восьмий день (через тиждень) призначається виплата на період 6-місяців в мінімальному розмірі 544 грн/міс. (випускникам чи незастрахованим особам, що не були членами ОСГ), на 9 місяців (при звільненні за угодою сторін або за власним бажанням - тоді виплата відкладається на 3 місяці), на рік (при розірванні трудового договору або при звільненні внаслідок вивільнення виробництва - виплата розпочнеться через місяць з дати звільнення), на 2 роки або менше особам, яким залишилось до пенсії 2 і менше років.

Розмір допомоги залежить від розміру легальної нарахованої заробітної плати безробітного і загального трудового стажу:

до 2 років - 50 відсотків від легальної заробітної плати;

від 2 до 6 років - 55 відсотків;

від 6 до 10 років - 60 відсотків;

понад 10 років - 70 відсотків.

Допомога по безробіттю виплачується залежно від тривалості безробіття у відсотках до визначеного розміру:

перші 90 календарних днів - 100 відсотків;

протягом наступних 90 календарних днів - 80 відсотків;

у подальшому - 70 відсотків.

Всі питання щодо перебування на обліку в службі зайнятості, отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю, професійного навчання, громадських робіт та інших послуг будуть висвітлені на сторінці села Алтинівка пізніше по питанням, що будуть задані користувачами на адресу адміністрації сайту. Всі розміщені інформаційні матеріали не є офіційними, вони відображають тільки аналіз діючого законодавства з питань пошуку роботи та одержання допомоги по безробіттю, інших послуг центру зайнятості.


03.02.2016р.Долучайетсь до громади Алтинівки

Світовий аналітика Stratfor на 2015-2025 роки від 28.02.2015 р. говорить про те, що ще до того прогнозували українські та деякі російські експерти. А саме:

1) теперішній конфлікт Росії та України буде системним для світової політики ще довгий час;

2) ми отримаємо посилення націоналізму в Східній Європі, хоча в самій Україні націоналізм стрімко послабиться на користь більш масштабних модельних структур (Східна Європа має ще прийти до того, до чого прийшла Україна);

3) розпад Росії невідворотний, а Розпад країн ЄС дуже імовірний;

4) лідерська роль в Європі перейде від Німеччини до Польщі з нашою країною як її стратегічним партнером (почне формуватись Балто-Чорноморський Союз, який пришвидшить розкол Росії);

5) суттєво важливою для Євразії стає стратегічна вісь Польща-Україна-Туреччина-Китай - це союз контролю за територією деструктурованої Росії, причому контроль за ядерною зброєю буде здійснюватися за участю США.

Різні прогнози на найближче 10-ти ліття сходяться в одному - світ буде змінюватися надзвичайно кардинально і дуже швидко. Наприклад, Меір Брук, наш співвітчизник з Нью-Йорку, декларує трьохпозиційну модель нинішнього світу: держава, корпорація, громада. Будь-які моделі, які базуються на співвідношенні цих трьох реальностей (як в США), будуть більш живучими, ніж ті, які грунтуються на одній (держава, як в Росії) чи на двох (держава та громада, як в Євросоюзі). Україна в даний час від двохпозиційної моделі (держава та корпорації) переходить до трьохпозиційної моделі свого життя (держава, корпорації та громади).

В цьому випадку можна сформулювати простий принцип занепадаючого світу або світу динамічних змін - лише той, хто конструюватиме трьохпозиційну в цих трьох реальностях структуру, матиме шанс пройти кризовий час стрімких змін і створити новий світ. В цьому випадку стають зрозумілі дві основні причини розпаду Росії, і це зовсім не економічний занепад, бо громадяни можуть пережити любі важкі часи, як от голод чи катастрофу, якщо вони мають перспективний смисл. Отже перша ознака розпаду - архаїзація, яка позбавляє росіян самого смислу життя. І це головна причина, яка не дозволить Росії пережити економічний рівень життя, який значно вищий за той, який був у наших предків під час та після Другої світової війни. Бо сучасники порівнюють своє життя з сучасниками, а не з предками. Так само друга причина розпаду Росії полягає у реальностній гомогенності, тобто закостенілості та ригідності, нездатності до інновацій крім військового озброєння. У Росії фактично є тільки одна реальність - держава. Корпорації настільки сильно підлеглі державі, що можна твердити, що Росія це держава-корпорація. Люди в Росії це не суспільство громадян, це суспільство підданих.

Саме тому телемедіа в Росії це дійсно спосіб управління суспільством через призму квазі-реальності. Тобто, Росія розпадеться не через зубожіння чи політичну кризу верхів, а через архаїзацію як відсутність перспективних смислів і через відсутність корпоративної та суспільної (громадянської) динаміки.

Це саме твердження можна застосувати і до Євросоюзу, де створювалася двохпозиційна модель: держави+громади. Головна помилка Євросоюзу полягала в тому, що європейські корпорації не були диверсифіковані по всій єврозоні і не стали потужною реальністю європейської політики. Відтак інновативний потенціал корпорацій, як це змогли використати США в періоди кризи, не зміг бути використаний на території єврозони.

Давайте поглянемо на цей рік з позиції основоположних модельних зрушень. Українській громадськості необхідно відстояти своє посилення на рівні Конституції. За будь-яку ціну треба не допустити фейкових владно-олігархічних змін до Конституції у теперішній редакції Верховної Ради. Українській громадськості потрібна реальна децентралізація.

Українська громада повинна зменшити впливовість українських олігархічних корпорацій всередині країни, тобто громада має продовжувати тиснути не тільки на владу, але і на олігархічні корпорації, зменшуючи їх впливовість на внутрішню політику.

Процес деолігархізації це, перш за все, процес громадський. Олігархічний консенсус влади має бути зруйнований - через перевибори Верховної Ради та можливо перевибори Президента. Нам потрібні сильні українські корпорації на світовому ринку, а не сильні українські корпорації в справі українського монополізму, у справі здирництва української громади через тарифну політикуна енергоносії та державну корупцію.

Українська громада повинна наполягати на нових форматах комунікації на телебаченні, де би був не тільки порядок денний влади та олігархів, але, перш за все, порядок денний самої громади.

Цей рік - це рік створення Суспільного телебачення, це рік розвитку всіх сторінок міст і сіл Першої всеукраїнської соціальної мережі. Порядок денний 2016-го року це порядок денний громади, а не влади чи корпорацій. Сильна та впливова всередині країни та за її межами українська громада, громада Алтинівки - ось що має стати підсутком 2016-го року. І це суттєво не тільки для продовження української революції. Це також суттєво для майбутнього Європи, майбутнього Євразії з Росією, що майже розпалася, та майбутнього світу вцілому. Єднаймося!


24.01.2016р.Перейменування вулиць у Алтинівці

Питання перейменування вулиць зробило потужний поштовх в громадському суспільстві села. Цією справою стали цікавитись всі жителі, що мають документи на певну адресу, мають сильно виражені історичні вподобання, та ті жителі, що мають на меті зробити з цієї справи черговий піар.

Свідомість мешканців, села Алтинівка піднялась на новий рівень. Історія ще раз переписує своїх героїв, вивчаються нові імена, відкидаються у минуле старі радянські назви. Реформи тривають. На жаль, що вони затрогують лише зовнішню оболонку системи. Заміною табличок на вулицях села Алтинівка справи не покращаться. Але якщо думати послідовно, то вулиці у Алтинівці мають носити імена тих людей, що внесли вагомий вклад в його розбудову, історію і сучасність.

З чого почати? Звісно з ідеї перейменування певної вулиці. Ініціатори перейменування вулиці, серед яких є громадяни, іноземці, трудові колективи чи державні органи, звертаються до голови сільської ради. Пропозиція щодо перейменування вулиці має бути розглянута до 45 діб. Далі виводиться відповідне питання на обговорення: форум, громадські слухання, теле-, радіодебати, інтернет-конференцію. Воно триває більше 2-х місяців, в підсумку мають бути зведені всі «за», «ні» та інші пропозиції. Далі голова сільської ради готує проект рішення про зміну назви вулиці села і виносить на розгляд сільської ради. На сам кінець повинно бути прийняте рішення про зміну назви вулиці, яке набуває сили з часу його офіційного оприлюднення.

Для бюджету села Алтинівка вартість такого перейменування буде залежати від кількості табличок та дорожних знаків з новою назвою вулиці, які треба замінити. Як правило виготовлення однієї таблички коштує приблизно 65 грн., дорожнього знака втричі більше. Для звичайних мешканців не треба спеціально змінювати документи, які засвідчують право власності, вони залишаться дійсними. Також не потрібно спеціально змінювати реєстрацію місця проживання в паспорті. Юридичним особам законодавством не встановлено терміни подачі змін до установчих документів, вони можуть це зробити в інший зручний час.

До уваги всіх мешканців, які забажають змінити назви вулиць чи інших об’єктів Алтинівки, на сайті розміщено підручник, з детальними прикладами, зразками документів. Він також має перелік негавтивних постатей, які вели боротьбу проти незалежності України. Тобто це перелік людей, що причетні до масових злочинів, вони мають стерті з карти села Алтинівка.


03.12.2015р.Як дізнатись прогноз погоди у селі

Життя у селі так чи інакше пов’язано з погодними умовами. Це особливо стосується тих жителів, що багато проводять часу під відкритим небом. Ніхто з мешканців не хоче промокнути, замерзнути і застудитися. Хворіти дорого в наші часи. Точний прогноз погоди важливий також людям Алтинівки, що працюють в на польових роботах, на під відкритим небом в інших галузях народного господарства. Якщо не дізнатись точну температуру повітря, то збитки теплових комунальних підприємств можуть бути до 20%. Інколи надмірне чи недостатнє витрачення енергоресурсів веде до неефективного господарювання. Успішний господар завжди зможе дізнатись необхідну кількість газу, дров, іншого палива чи електроенергії для обігріву своєї оселі. Інколи подорож Алтинівкою буде дуже приємною, якщо знати точний прогноз погоди навколишнього середовища. Це можливо за допомогою віджета соцмережі, що відображає рух опадів, наявність опадів в конкретному місці в певний час. Рух вітру, що показаний на мапі легко спрогнозує наявність дощу, туману, снігу, граду, грому. Такі погодні додатки використовують авіакомпанії при здійсненні успішних польотів. Відтепер вони стали видимі на сторінках населених пунктів сайту для всіх відвідувачів Київської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Черкаської, Кіровоградської, Житомирської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Херсонської областей. Вони відображають реальну картину погодних фронтів на заданій місцевості.


27.11.2015р.Як отримати субсидії в 2015 році

Для прорахунку субсидії треба зайти в місцеве управління соціального захисту населення, подати заяву і декларацію про доходи і витрати на призначення субсидії або відправити ці два документи по пошті. По всім питанням, що не вирішать жителі села Алтинівка в цій статті, рекомендовано подзвонити на безплатну гарячу лінію 0-800-507-309.

Чи є сенс оформлювати субсидію? Давайте порахуємо. Якщо пересічний мешканець села Алтинівка має своє домогосподарство і обігріває житлову будівлю дровами та газом в пропорції 50/50 і платить комунальним службам щомісяця близько 500 грн. Якщо субсидія сплачується при умові обов'язкового платежу в 1000 грн., то немає тоді потреби займатись оформленням субсидії.

Як вирахувати розмір обов'язкового платежу? Приміром, пересічна сім'я із 3-х осіб в Алтинівці має за останні 6 місяців офіційний заробіток 36 тис. грн. Тоді заробіток на одну особу за місяць буде дорівнювати 2 тис. грн. (36 : 6 = 6; 6 : 3 = 2). Цей результат треба по визначеній формулі поділити на 1176 грн (розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 1 січня 2015р.), поділити на 2 та помножити на 15%. Тобто 2000 : 1176 : 2 * 15% = 12,76%. При середньомісячному сукупному сімейному доході 6000 грн. в місяць обов'язковий платіж типової родини Алтинівки становить 765,6 грн. (6000 * 12,76%). Всі комунальні платежі, що перевищують цей мінімальний розмір, відшкодовуються державою. Порядок заповнення вказаний на сайті мінсоцполітики.

При заповненні декларації краще перестрахувати себе, взяти довідку про отримані доходи з податкової інспекції та пенсійного фонду по місцю перебування, адже при нарахуванні субсидії йде автоматична звірка з даними службами згідно обміну даних. У разі відсутності заробітку або дохід є меншим прожиткового мінімуму у працездатних осіб, які зареєстровані по вказаній адресі, для розрахунку субсидії враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму (з 1 січня 2015р. - 1218 грн.). Призначається субсидія на особу, на яку відкриті особові рахунки за місцем реєстрації. Наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальних послуг не впливає на визначення права на призначення субсидії.

При призначенні субсидії діє обмеження в площі житла - 48,87 м2 на одну особу, а також єдині для всієї України щомісячні норми споживання на одну особу води (4 м3), водовідведення (4 м3), вивезення побутових відходів (0,4167 м3), газопостачання в опалювальний період 7 м3 на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465 – в багатоквартирних будинках), на газову плиту на одну особу (приготування їжі - 6 м3 та підігрів води +3 м3 або водонагрівач 18 м3 ), електропостачання в опалювальний період 65 кВт год. на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465– в багатоквартирних будинках). У будинках, обладнаних (не обладнаних) стаціонарними електроплитами 130 кВт год. (90 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї за наявності центр. постачання гарячої води або 150 кВт год. (120 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї (за відсутності центр. постачання гарячої води). Якщо житлова площа перевищує соціальну норму житла, то це не означає позбавлення права субсидії. Просто при призначенні субсидії братиметься не вся сума нарахованої квартплати, а тільки та, що є у межах соціальної норми.

Перерахунок розміру розрахованої субсидії за фактичними обсягами споживання послуг не здійснюється. Сума розрахованої субсидії, яку переказано на рахунки для оплати вартості комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів і, яка не використана родиною внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата обов’язкової часки платежу сім'ї на наступний розрахунковий період.


22.11.2015р.Два діла на неділю: проголосувати та перевести свій годинник

В останню неділю жовтня за нашим законодавством проходять вибори до місцевих, районних, обласних рад та голів сільської ради. Ті жителі країни, що мають виборче право, проголосують за місцем своєї приписки в паспорті. Не прості вибори прогнозуються. Всі партії перетасувались між собою як карти в колоді. Нові імена партій, ті ж самі обіцянки і політики. Будь-якою ціною вдертись до органів влади. Життя їх не навчило. Тотальна байдужість мешканців села дає добро вчиняти з ними повне невіглавство. Але не будемо про погане. Який би вибір не зробила місцева громада, перша всеукраїнська соціальна мережа буде вітати цей вибір, бо жодна з політичних сил не впливає на діяльність сайту і це є показовим моментом неупередженості перед виборцями Алтинівки та конкурентними ЗМІ, що продали свою ідейну свободу за тридцять срібенників. Життя продовжиться, жителі села оберуть владу, яка буде їх достойна. Кандидати в депутати місцевих виборів доступні за посиланням: cvk.gov.ua. Результати місцевих виборів доступні за тим же посиланням. Треба вибрати область та населений пункт. Інформація корисна для тих мешканців села, що хочуть вивчити своїх кандидатів, перед тим, як зробити вибір і простежити хід голосування до остаточного підрахунку голосів. Осінні дні минають швидко, з неділі жителі Алтинівки можуть поспати довше. Тільки необхідно нагадати їм перевести годинникову стрілку на годину назад і ще раз насолодитись осіннім теплим дощем, якого так давно не було в країні.


24.10.2015р.День туризму

Починаючи з 1998 року в країні святкується День туризму. Пересічний житель села бодай раз на рік виходить за межі свого населеного пункту. Навіть вирушаючи у поїздку по справам у найближче велике місто чи маленьке село, подорожуючі іноді знаходять час, щоб оглянутись навколо. Рогледіти щось нове, перепочити, набратись нових сил. Ось так зародився туризм. Ідея побачити гарні краєвиди, архітектурні форми не давала покою багатьом туристам. Тому вони вирушали в дорогу на великі відстані, поєднуючи фотографування, культурологію і відпочинок. Таких активних подорожуючих в Україні не так вже й багато. Більшість жителів віддає перевагу тижневим поїздкам в Карпати, на узбережжя Чорного і Азовського морів. Ще частіше проводять час жителі Алтинівки на вихідних у парку, біля річки. Що кому ближче.

Розвиток туристичного бізнесу в Алтинівці багато в чому залежить від самих його жителів та місцевої влади. В якому стані знаходяться культурні будівлі? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, гостей села? На якому рівні тримаються їдальні, де є найближчий готель? Хтось створював туристичні маршрути, чи існують шляхові сполучення і реклама всіх місцевих об’єктів туризму? Це базові питання, що мають бути вирішені в плані розвитку місцевого туризму. В селі є завжди цікаві місця, які з боку кожного мешканця не є занадто особливими. Тільки туристичний бізнес внесе певну родзинку звичайним речам, які потім виявляться привабливими для туристів. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повернутись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.Передвиборна агітація почалась

Близько тижня тому розпочалась передвиборча агітація у селі. На що сподіваються жителі Алтинівки? Чи залишились надії на покращення життя? Чи є нові постаті, яким можна довірити громаду в Алтинівці?

Згідно нового законодавства України про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування отримають більше повноважень для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Алтинівці? Свідомість місцевих керівників залишилась ще в минулому, коли всі вказівки диктувались зверху. Управляти самим на землі, чи не це є споконвічною мрією багатьох українців? Ще один крок до самостійності. Не тільки країни, а й Алтинівки. Коли все поточне виробництво скорочене до мінімуму, надання послуг ледве тримається на плаву перед майбутньою районною владою стоять великі завдання щодо розширення всіх напрямків життєдіяльності села. Якими будуть результати виборів до сільської ради? Які кандидати і політичні сили увійдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток Алтинівки на найближчі 5 років.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборча агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Алтинівки. Хтось займеться так званою благодійністю і обдарує крупою і гречкою тих, хто здатний проміняти власний голос на певне матеріальне благо. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто роблять свою роботу. Тихо і впевнено. Задача виборців - побачити таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимспробу, ще раз повірити в їх сили. Передвиборна боротьба переверне село з ніг на голову. Кандидати на виборні посади будуть пробувати не тільки зрости в очах мешканців, але й дискредитувати своїх конкурентів, якими б вони не були чесними. Районні газети зірвуть наступний куш на цій виборчій кампанії 2015 року. Більше роботи буде і працівникам Укрпошти, передвиборні листівки будуть в кожному дворі. Стовпи і забори у Алтинівці будуть розклеєні кольорами політичних партій, а портрети кандидатів будуть такі знайомі як свої. Один раз на 5 років вони зроблять все від себе можливе, щоб місцевий житель проголосував за них. Отак і живуть люди у селі, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем спорту, Алтинівка

Минули часи, коли спорт у Алтинівці був багаточисельним. Хай як не критикують люди радянську владу спортивне життя було на ті часи в моді. Згадайте фізкультуру в радянську епоху. Учні з довідкою про недопущення до навантажень були скоріше виключенням серед групи школярів. Сьогодні майже половина школярів не допускаються до фізичних навантажень через різноманітні проблеми зі здоров'ям. Сам керівник не має права вимагати від учнів нормативів по силових вправах. Добру оцінку будуть ставити лише за те, що учні приходять у спортивній формі. Що заважає людям Алтинівки бути фізично кріпкими? Можна постійно списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на Чорнобильській АЕС. Але кожен з них вибирає те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись до нестями, додавши міцного алкоголю. Або влаштувати маленьку дієту і пробігти зайвий шлях, хоча б по дорозі на роботу. Або цілий вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або піти спати раніше, щоб на ранок мати здоровий вигляд. Скільки б не будували лікарень, спортшкіл, закладів оздоровлення у Алтинівці, фізична культура людей буде залежати тільки від них самих. Хто керує Алтинівкою, фізичною підготовкою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі люди, що, ймовірно, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в тренді. Його навчились купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись собою і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато людей у Алтинівці є, що тримають на висоті свою спортивну культуру. Радує те, що до них додались юнаки і розвивають новий напрямок спорту - street workout. Це той масовий вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Результат від занять дає приклад іншим людям. Ймовірно, вони замисляться над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління ростити і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток населення не тільки Алтинівки, а й цілої держави.


12.09.2015р.День підприємництва в Алтинівці

Як завжди в країні в першу неділю вересня відзначають День підприємництва. Це свято запроваджено з 5 жовтня 1998 року Указом Президента України, але мешканці Алтинівки не звикли гучно його святкувати. Мабуть, гроші полюбляють тишу. Як і крупний, так і малий бізнес у Алтинівці не хизується своїм святом. В наш нелегкий час складно знайти ресурси для таких широкомасштабних заходів. Тим більше, що з боку влади підтримка підприємництва не велика. Певні заходи, що проводяться райдержадміністрацією, можна зазначити, - формальні. Конкурс на кращого підприємця, грамоти, подяки тільки дратують в останній рік підприємців, що втомились чекати від держави реальної підтримки. Дійсно, що все можна списувати на війну, але працювати треба якось. В надії на поліпшення попиту на внутрішньому ринку багато підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з 1 вересня збільшений розмір мінімальної заробітної плати для населення. Головне, щоб не підвищили сильно податки, вартість енергоносіїі і курс гривні був стійким. Бо якщо і далі так піде, то бізнесу може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частина місцевого бюджету Алтинівки залежить від податкових надходжень місцевих підприємців. Левову частку займає податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде існувати село Алтинівка без підприємництва? Не легко уявити. Подумати тільки, як їм жилось в 1991-1997 роках… Коли з'являлись перші підприємці в Алтинівці. З чого вони починали і що вони досягли… Як нам було без них і зараз з ними. Збудовані торгівельні заклади, виробничі будівлі, сфера послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і держиться на них. Суворі закони бізнесу залишили тільки самих сильних. Місцева конкуренція дала людям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Здається, що ніщо не зупинить підприємництво у Алтинівці, бо є сила і воля творити свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, наснаги і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Алтинівці

Кожного року на кінець серпня більшість жителів Алтинівки збираються до школи. Теплі дні позаду. Всі дітлахи набрались сил і готові приступити до нового учбового року. Тому й придумали на перше вересня свято – День Знань. Ці тривожні моменти радості й турботи. Хтось все літо чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За канікули діти подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати сірі навчальні будні.

Так як у всій Україні, школярі Алтинівки ідуть останній день літа на пробний урок в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи не виглядають так похмуро. Вчителі з учнями прораховують всі організаційні моменти: вивчають розклад уроків, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато дітей використовують цей момент і підходять до класної керівниці з аналогічним проханням. Тобто, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільної форми і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом класних приміщень. Якби не голосно лунали всі політичні лозунги, завжди в Алтинівці знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення школярів до школи з далекої місцевості, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, обігрів приміщень взимку тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам гуртуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитипокращити стан місцевої освіти села Алтинівка.

Першого числа всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію своєї молодості. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими світлими шкільними моментами. Море квітів, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Алтинівці на свято першого дзвоника. Вдалого старту лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати тільки від них. А вдалий старт – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Алтинівці, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Алтинівки, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Алтинівці вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.
Популярні відео про Село Алтинівка (3)

п.Батьки-родина моя(1).mpg едем на машине по Бишкиню первий день лета с.Алтинівка та Фінська війна свідчення Батьки, готуйте гроші! Голод, бій 1941, с.Алтинівка. СкороходТетянаТих 1929р.нар.mpg"> Зак Собич Алтинівка, Михалко Михайло Петрович, про голод,1941.AVI Батьки вітають молодят. Тамада Христина Яцук.Відвідувачі села Алтинівка (1)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Алтинівка -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Алтинівка:Погода у Алтинівці
Інші населені пункти
Сумської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Сумської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2016 Сироватко