E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Алтинівка - сайт громади
   Люди (3)

   Фото (42)

   Відео (3)

   Визначні місця    додати


Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лента
Населені пункти району

1. Мутин
2. Кролевець
3. Литвиновичі
4. Буйвалове
5. Добротове
6. Тулиголове
7. Свидня
8. Петрівка
9. Ковбасине
10. Мирне

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосів


Почесні громадяни
села Алтинівка

  1. Максим Прохоренко (2)Останні відео


Голод, бій 1941, с.Алтинівка. СкороходТетянаТих 1929р.нар.mpg">


Алтинівка, Михалко Михайло Петрович, про голод,1941.AVIс.Алтинівка та Фінська війна свідченнясело Алтинівка

райцентр Кролевець

облцентр СумиЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 8
Дивитись місця в рейтингах
України та Сумської області

Максимальний рейтинг села Алтинівка залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Алтинівка - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами району


Рух фронтів - онлайн карта


Останні фото

Всі альбоми фото


дивитись далі...


Новини Сумської області


Сумські комунальники упоралися з першим снігом (SumyLife.com)(21:05)
На Сумщине перекинулась машина. Есть пострадавшие + ФОТО (The Sumy Post)(20:10)
На Сумщине перевернулся пассажирский автобус (Hronika.info)(19:53)
В центре Сум едва не сгорел мужчина + ФОТО (The Sumy Post)(19:22)
На Сумщине перевернулся рейсовый автобус с пассажирами (Любимые Сумы)(19:11)
Конотопчанам пердставили проект «Герої нації» та виставу «Із Тарасом через морок» (Сумська ОДТРК)(19:09)
Прийом анкет до нової поліції завершився (Сумська ОДТРК)(18:52)
За превышение скорости: изощренная месть на Сумщине (Панорама)(18:23)
За убийство пенсионера женщина отправится за решётку на 8 лет (The Sumy Post)(18:16)
В Сумской области перевернулся автобус с 12 пассажирами (FaceNews.UA)(18:05)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
Як дізнатись прогноз погоди у селі Алтинівка

Життя у селі Алтинівка так чи інакше пов’язано з погодою. Це особливо стосується тих людей, що багато проводять часу під відкритим небом. Ніхто не хоче промокнути, замерзнути і застудитися. Хворіти дорого в наш час. Точний прогноз погоди важливий також людям Алтинівки, що працюють в АПК, на під відкритим небом в інших галузях народного господарства. Якщо не дізнатись точну температуру повітря, то збитки теплових комунальних організацій можуть становити до 20 процентів. Інколи понадпланове чи мізерне витрачення енергоресурсів веде до неефективного господарювання. Гарний хазяїн завжди зуміє обчислити необхідну кількість газу, дров, іншого палива чи електроенергії для обігріву своєї оселі. Навіть поїздка селом буде дуже приємною, якщо дізнатись точний прогноз погоди навколишнього середовища. Це можливо за допомогою віджета сайту, що ілюструє рух фронтів, наявність опадів в конкретному місці в конкретний час. Напрям фронтів, що показаний на мапі легко визначить наявність дощу, туману, снігу, граду, грому. Ці метеоінформери використовують авіаперевізники при здійсненні успішних польотів. Відтепер вони стали видимі на сторінках населених пунктів сайту для всіх користувачів Київської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Черкаської, Кіровоградської, Житомирської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Херсонської областей. Вони висвітлюють справжню картину погодних фронтів на певній місцевості.


27.11.2015р.Питання і відповіді по прорахунку субсидій в 2015 році

Для прорахунку субсидії необхідно зайти в місцеве управління соціального захисту населення, подати заяву і декларацію про доходи і витрати на отримання субсидії або надіслати ці два документи по пошті. По всім питанням, що не знайдуть жителі села Алтинівка в цій статті, рекомендовано подзвонити на безплатну пряму лінію 0-800-507-309.

Чи є сенс оформлювати субсидію? Давайте порахуємо. Якщо типовий мешканець села Алтинівка має власне домогосподарство і опалює житловий будинок дровами та газом в пропорції 50/50 і сплачує комунальним службам кожного місяця 500 грн. Якщо субсидія призначається при умові обов'язкового платежу в 1000 грн., то немає тоді сенсу займатись оформленням субсидії.

Як визначити суму обов'язкового платежу? Приміром, пересічна родина із 3-х осіб в Алтинівці має за останні півроку офіційний заробіток 36 тис. грн. Тоді заробіток на одну особу в місяць буде дорівнювати 2 тис. грн. (36 : 6 = 6; 6 : 3 = 2). Цей результат необхідно по визначеній формулі поділити на 1176 грн (розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 01.01.2015р.), поділити на 2 та помножити на 15%. Тобто 2000 : 1176 : 2 * 15% = 12,76%. При середньомісячному загальному сімейному доході 6000 грн. в місяць обов'язковий платіж типової родини Алтинівки становить 765,6 грн. (6000 * 12,76%). Всі комунальні платежі, що перевищують цей мінімальний розмір, відшкодовуються управлінням соцзахисту. Порядок заповнення вказаний на сайті мінсоцполітики.

При заповненні декларації краще перестрахувати себе, взяти довідку про отримані доходи з податкової інспекції та пенсійного фонду по місцю проживання, адже при нарахуванні субсидії йде автоматична звірка з даними службами згідно обміну даних. У разі відсутності заробітку або заробіток є меншим прожиткового мінімуму у працездатних осіб, які зареєстровані по вказаній адресі, для розрахунку субсидії враховується заробіток на рівні прожиткового мінімуму (з 01.01.2015р. - 1218 грн.). Оформлюється субсидія на особу, на яку відкриті особові рахунки за місцем реєстрації. Наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальних послуг не впливає на визначення права на призначення субсидії.

При оформленні субсидії діє обмеження в площі житла - 48,87 м2 на одну особу, а також єдині для всієї України щомісячні норми споживання на одну особу води (4 м3), водовідведення (4 м3), вивезення сміття (0,4167 м3), газопостачання в опалювальний період 7 м3 на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465 – в багатоквартирних будинках), на газову плиту на одну особу (приготування їжі - 6 м3 та підігрів води +3 м3 або водонагрівач 18 м3 ), електропостачання в опалювальний період 65 кВт год. на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465– в багатоквартирних будинках). У будинках, обладнаних (не обладнаних) стаціонарними електроплитами 130 кВт год. (90 кВт год.) на сім’ю з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї за наявності центр. постачання гарячої води або 150 кВт год. (120 кВт год.) на сім’ю з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї (за відсутності центр. постачання гарячої води). Якщо житлова площа перевищує соціальну норму житла, то це не позбавляє права субсидії. Просто при призначенні субсидії братиметься не вся сума нарахованої квартплати, а тільки та, що є у межах соціальної норми.

Перерахунок розміру розрахованої субсидії за фактичними обсягами споживання послуг не здійснюється. Сума розрахованої субсидії, яку переказано на рахунки для оплати вартості комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів і, яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата обов’язкової часки платежу домогосподарства на наступний розрахунковий період.


22.11.2015р.Два діла на неділю: проголосувати та перевести свій годинник

В останню неділю жовтня за нашим законодавством проходять вибори до місцевих, районних, обласних рад та голів сільської ради. Ті громадяни України, що мають виборче право, проголосують за місцем своєї приписки в паспорті. Складні вибори прогнозуються. Всі політики перетасувались між собою як карти в колоді. Нові назви партій, одні і ті ж передвиборчі програми і кандидати. Будь-якою ціною вдертись до органів влади. Життя нічому не навчило. Тотальна байдужість громадян села дає дозвіл вчиняти з ними неправомірні дії. Але не будемо про погане. Який би вибір не зробила місцева громадськість, перша всеукраїнська соціальна мережа буде вітати цей вибір, бо жодна з політичних сил не впливає на діяльність сайту і це є показовим чинником неупередженості перед мешканцями Алтинівки та конкурентними ЗМІ, що продали свою політичну свободу за кілька срібенників. Життя продовжиться, жителі села оберуть владу, яка буде їх варта. Кандидати в депутати місцевих виборів 2015 року доступні за посиланням: cvk.gov.ua. Підсумки місцевих виборів 2015 року доступні за тією ж адресою. Необхідно вибрати область та населений пункт. Інформація корисна для тих громадян села, що хочуть вивчити своїх кандидатів, перед тим, як зробити вибір і простежити хід голосування до остаточного підрахунку голосів. Осінні дні минають швидко, з неділі громадяни Алтинівки можуть поспати довше. Тільки варто нагадати їм перевести годинникову стрілку на годину назад і ще раз насолодитись осіннім теплим дощем, якого так давно не було в Україні.


24.10.2015р.День туризму

Починаючи з 1998 року в Україні відзначається День туризму. Пересічний житель села хоча б раз на рік виїздить за межі рідного населеного пункту. Навіть вирушаючи у поїздку по справам у найближче велике місто чи маленьке село, пасажири іноді знаходять час, щоб оглянутись навколо. Побачити дещо нове, перекусити, набратись нових сил. Ось так зародився туризм. Ідея побачити гарні краєвиди, архітектурні форми не давала покою багатьом туристам. Тому вони вирушали в дорогу на далекі відстані, поєднуючи фотографування, культурологію і відпочинок. Таких активних подорожуючих в Україні не так вже й багато. Переважна більшість мешканців віддає перевагу тижневим поїздкам в Карпати, на узбережжя Чорного і Азовського морів. Ще частіше проводять час жителі Алтинівки на вихідних у парку, біля річки. Що кому зручніше.

Розвиток туризму в Алтинівці багато в чому залежить від самих його мешканців та сільської влади. В якому стані знаходяться історичні будівлі? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, гостей села? На якому рівні тримаються кафе, де є найближчий готель? Хтось розробляв туристичні маршрути, чи існують шляхові сполучення і реклама всіх місцевих об’єктів туризму? Це основні питання, що мають бути на постійному контролі в плані розбудови сучасного туризму. В селі є завжди дивовижні місця, які з боку пересічного проживаючого не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес вносить певну родзинку простим місцям, які потім виявляться привабливими для подорожуючих. Нові враження, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повертатись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.Виборча кампанія 2015 року

Півмісяця тому розпочалась передвиборча агітація у селі. На що надіються жителі Алтинівки? Чи залишились надії на покращення життя? Чи є нові обличчя, яким можна довірити владу в Алтинівці?

Згідно нового законодавства України про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування матимуть більше прав і обов'язків для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Алтинівці? Свідомість місцевих керівників залишилась ще в минулому, коли всі рішення диктувались зверху. Господарювати самим на землі, чи не це є споконвічною метою багатьох українців? Ще один крок до самостійності. Не тільки країни, а й Алтинівки. Коли все існуюче виробництво урізане до мінімуму, надання послуг ледве тримається на плаву перед майбутньою районною владою стоять нелегкі завдання щодо підвищення всіх напрямків життєдіяльності Алтинівки. Якими будуть результати виборів до сільської ради? Які кандидати і політичні партії пройдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток Алтинівки на найближчі 5 років.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборча агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Алтинівки. Хтось займеться так званою благодійністю і наділить крупою і гречкою тих, хто здатний проміняти свій голос на певне матеріальне благо. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто роблять свою роботу. Тихо і впевнено. Завдання виборців - розгледіти таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимшанс, ще раз повірити в їх сили. Передвиборча агітація переверне село верх дном. Претенденти на виборні посади будуть намагатись не тільки зрости в очах місцевих жителів, але й дискредитувати своїх конкурентів, якими б вони не були порядними. Районні ЗМІ зірвуть черговий куш на цій виборчій кампанії. Більше завдань буде і листоношам, передвиборні матеріали будуть в кожному дворі. Стовпи у Алтинівці будуть майоріти кольорами політичних партій, а портрети кандидатів будуть такі знайомі як ніколи. Один раз на декілька років вони зроблять все можливе, щоб місцевий житель проголосував за них. Отак і живуть люди у селі, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем фізкультури, Алтинівка

Минули часи, коли спорт у Алтинівці був багаточисельним. Хай як не критикують жителі радянську епоху спортивне життя було на ті часи в моді. Згадайте фізкультуру в радянський час. Учні з довідкою про недопущення до нормативів були скоріше винятком серед групи дітей. Сьогодні майже половина дітей не допускаються до сильних навантажень через різноманітні хвороби. Сам вчитель не має права вимагати від учнів нормативів по силових навантаженнях. Добру оцінку будуть ставити лише за те, що діти приходять у спортивній формі. Що заважає дітям Алтинівки бути фізично кріпкими? Можна завжди списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на Чорнобильській АЕС. Але кожен з них має право вибирати те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись зайвих харчів, додавши міцного алкоголю. Або влаштувати невелику дієту і пробігти зайвий шлях, хоча б по дорозі на роботу. Або цілий вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або піти спати раніше, щоб на завтра мати здоровий вигляд. Скільки б не будували лікарень, спортивних шкіл, закладів оздоровлення та відпочинку у Алтинівці, здоров'я людей буде залежати тільки від них самих. Хто керує Алтинівкою, фізичною підготовкою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі жителі, що, ймовірно, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в тренді. Його навчились купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись собою і слідити за харчуванням. Що цінніше? Не багато жителів у Алтинівці є, що тримають на висоті свою спортивну культуру. Добре те, що до них додались юнаки і розвивають новий напрямок спорту - workout. Це той багаточисельний вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Ефект від занять дає приклад іншим людям. Ймовірно, вони задумаються над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління ростити і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток жителів не тільки Алтинівки, а й цілої держави.


12.09.2015р.День підприємця в Алтинівці

Кожного року в Алтинівці в першу неділю вересня святкують День підприємця. Це свято запроваджено з 5 жовтня 1998 року Указом Президента України, але люди Алтинівки не звикли масово його святкувати. Схоже, гроші полюбляють тишу. Як і крупний, так і дрібний бізнес у Алтинівці не хизується своїм святом. В наш важкий час не просто знайти ресурси для таких широкомасштабних заходів. Тим більше, що з боку держави підтримка підприємництва не велика. Деякі заходи, що проводяться райдержадміністрацією, можна сказати, - формальні. Конкурс на найкращого підприємця, грамоти, подяки тільки нервують в останній час підприємців, що втомились чекати від влади реальної підтримки. Звичайно, що все можна списати на війну, але працювати треба як-небудь. В надії на поліпшення попиту на внутрішньому ринку чимало підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з 1 вересня збільшений розмір мінімальної заробітної плати для населення. Головне, щоб не підвищили сильно податки, вартість енергоносіїі і курс гривні був стабільним. Бо якщо і далі так піде, то бізнесу може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частина місцевого бюджету Алтинівки залежить від сплати податків місцевих підприємців. Найбільшу частку займає податок з доходів фізичних осіб, ЄСВ, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде розвиватись село Алтинівка без підприємництва? Важко уявити. Згадайте тільки, як їм починалось в 1991-1994 роках… Коли з'являлись перші підприємці в Алтинівці. З чого вони починали і чого вони досягли… Як нам жилось без них і зараз з ними. Зведені заклади торгівлі, виробничі будівлі, сфера послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і тримається на них. Суворі закони бізнесу залишили тільки самих сильних. Місцева конкуренція дала мешканцям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Здається, що ніщо не зупинить підприємницький рух у Алтинівці, бо є сила і воля будувати свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, наснаги і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Алтинівці

Кожний рік в кінці серпня більшість уроженців Алтинівки збираються до школи. Теплі дні позаду. Всі діти набрались сил і готові приступити до нового учбового року. Недарма придумали на перше вересня свято – День Знань. Ці хвилюючі моменти радості й печалі. Хтось все літо чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За літо діти подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати похмурі учбові будні.

Так як у всій Україні, школярі Алтинівки ідуть наприкінці літа на пробний урок в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи виглядають тепліше. Вчителі з учнями вже думають про всі організаційні моменти: вивчають розклад занять, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З першого вересня є можливість пересісти на іншу парту, багато школярів використовують цей момент і підходять до вчителів з відповідним проханням. Тобто, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільної форми і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом учбових приміщень. Якби не голосно лунали всі політичні лозунги, завжди в Алтинівці знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення учнів до школи з далекої місцевості, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, обігрів приміщень взимку тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам об'єднуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитипокращити стан місцевої освіти села Алтинівка.

Першого вересня всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає це свято, поринувши в історію свого дитинства. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими прекрасними шкільними моментами. Море радості, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Алтинівці на свято першого дзвоника. Вдалого початку лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати саме від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Алтинівці, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Алтинівки, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Алтинівці вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.
Популярні відео про Село Алтинівка (3)

едем на машине по Бишкиню Голод, бій 1941, с.Алтинівка. СкороходТетянаТих 1929р.нар.mpg"> Батьки вітають молодят. Тамада Христина Яцук. Батьки, готуйте гроші! п.Батьки-родина моя(1).mpg с.Алтинівка та Фінська війна свідчення Зак Собич Алтинівка, Михалко Михайло Петрович, про голод,1941.AVI первий день летаВідвідувачі села Алтинівка (1)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Алтинівка -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Алтинівка:Погода у Алтинівці
Інші населені пункти
Сумської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Сумської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко