E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Алтинівка - сайт громади
Мені подобається сайт


 Люди (3)
 Фото (42)
 Відео (3)
 Визначні місця додати
 Сумська область
 Фотомаркет
 Картографія фото New!
 Топографічна карта
 Мій стиль

Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лентаНаселені пункти району

1. Мутин
2. Кролевець
3. Литвиновичі
4. Буйвалове
5. Добротове
6. Тулиголове
7. Свидня
8. Петрівка
9. Ковбасине
10. Мирне

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосів


Почесні громадяни
села Алтинівка

  1. Максим Прохоренко (2)Останні відео


Голод, бій 1941, с.Алтинівка. СкороходТетянаТих 1929р.нар.mpg">


Алтинівка, Михалко Михайло Петрович, про голод,1941.AVIс.Алтинівка та Фінська війна свідченнясело Алтинівка

райцентр Кролевець

облцентр СумиЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 8
Дивитись місця в рейтингах
України та Сумської області

Максимальний рейтинг села Алтинівка залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Алтинівка - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото


Дивитись далі...

4 випадкові фото серед 42 фото в 1 альбомі
Новини Сумської області


Спасатели в Сумской области ликвидировали аварию на газовой скважине (Телеграф)(17:01)
Рятувальники на Сумщині ліквідували аварію на газовій свердловині (УНН)(16:55)
В Сумах соревнуются перевозчики (The Sumy Post)(16:48)
На Сумщине авария на газовой скважине. Для ликвидации ЧС задействовали военных + ФОТО (The Sumy Post)(16:45)
На кордоні службовий "Кінг" знайшов наркотики (Lvivexpres.com)(16:36)
Дитячі садочки, школи та лікарні Сум почнуть гріти з наступного тижня (SumyLife.com)(16:13)
Екс-мер Сум Мінаєв викликав мера Лисенка на "ринг" (The Sumy Post)(15:55)
В Сумах сбили велосипедистку (Gorod.sumy.ua)(15:45)
К концу осени на одном из стадионов Сум появится искусственное ледовое поле (0542.ua)(15:34)
У ПП «Шегині» собака «Кінг» знайшла у посилці марихуану (ФОТО) (Вголос)(15:29)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
День туризму

Починаючи з 1998 р. в Україні святкується День туризму. Кожен житель села хоча б раз на рік виїздить за межі рідного населеного пункту. Навіть вирушаючи у поїздку по справам у сусіднє велике місто чи маленьке село, пасажири іноді знаходять хвилину, щоб оглянутись навколо. Побачити дещо нове, перепочити, набратись нових сил. Ось так зародився туризм. Спокуса відвідувати нові краєвиди, архітектурні форми не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на далекі відстані, поєднуючи фотографування, культурологію і відпочинок. Таких активних подорожуючих в Україні не так вже й багато. Більшість громадян віддає перевагу тижневим поїздкам в Карпати, на узбережжя Чорного і Азовського морів. Ще частіше проводять час люди Алтинівки на вихідних у парку, біля річки. Що кому ближче.

Розвиток туризму в Алтинівці багато в чому залежить від самих його громадян та сільської влади. В якому вигляді знаходяться культурні будівлі? Чи впорядкована територія біля масового відпочинку людей, гостей села? На якому рівні тримаються кафе, де є найближчий готель? Хтось створював туристичні маршрути, чи є дорожні сполучення і реклама всіх місцевих об’єктів туризму? Це ключові питання, що мають бути вирішені в плані розвитку сучасного туризму. В селі є завжди цікаві місця, які з боку кожного проживаючого не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес внесе певну родзинку звичайним речам, які потім стануть привабливими для подорожуючих. Нові враження, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повернутись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.Передвиборна агітація почалась

Близько тижня тому розпочалась передвиборна агітація у селі. На що сподіваються жителі Алтинівки? Чи лишились надії на поліпшення життя? Чи є нові кандидати, яким можна довірити владу в Алтинівці?

Згідно нового законодавства країни про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування матимуть більше повноважень для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Алтинівці? Свідомість місцевих начальників залишилась ще в минулому, коли всі рішення диктувались зверху. Управляти самим на землі, чи не це є споконвічною мрією багатьох українців? Ще один крок до самостійності. Не тільки країни, а й Алтинівки. Коли майже все поточне виробництво скорочене до мінімуму, надання послуг ледве тримається на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять великі завдання щодо розширення всіх напрямків життєдіяльності села. Якими будуть підсумки голосування до сільської ради? Які кандидати і політичні сили пройдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток Алтинівки на найближчі роки.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборна агітація. Всі можливі і неможливі засоби будуть використані на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про щасливе майбутнє Алтинівки. Хтось займеться так званою благодійністю і обдарує крупою і гречкою тих, хто здатний проміняти власний голос на певну матеріальну цінність. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто виконують свою роботу. Тихо і послідовно. Завдання виборців - розгледіти таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимшанс, ще раз повірити в їх сили. Передвиборна агітація переверне село з ніг на голову. Претенденти на виборні посади будуть намагатись не тільки піднятись в очах місцевих жителів, але й понизити своїх конкурентів, якими б вони не були святими. Районні ЗМІ зірвуть ще один куш куш на виборчій кампанії. Більше роботи буде і працівникам Укрпошти, передвиборні листівки будуть в кожному дворі. Стовпи у селі будуть майоріти кольорами політичних партій, а портрети кандидатів будуть такі знайомі як свої. Один раз на декілька років вони зроблять все від себе можливе, щоб місцевий електорат проголосував за них. Отак і живуть люди у Алтинівці, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем спорту, Алтинівка

Минули часи, коли спорт у Алтинівці був масовим. Хай як не критикують жителі радянську культуру спортивне життя було на ті часи на дуже високому рівні. Згадайте фізкультуру в школі. Учні з довідкою про недопущення до навантажень були скоріше винятком серед групи школярів. Зараз же майже половина школярів не допускаються до фізичних навантажень через різноманітні хвороби. Сам вчитель не має права вимагати від учнів нормативів по силових навантаженнях. Відмінну оцінку будуть ставити лише за те, що діти приходять у спортивній формі. Що заважає жителям Алтинівки бути фізично кріпкими? Можна завжди списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на Чорнобильській АЕС. Але кожен з них вибирає те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись багато їжі, додавши міцного алкоголю. Або зробити невелику дієту і пробігти короткий шлях, хоча б по дорозі подорожуючи. Або цілий вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або піти спати раніше, щоб на ранок мати здоровий вигляд. Скільки б не будували спортшкіл, закладів оздоровлення у Алтинівці, фізична культура людей буде залежати тільки від них. Хто господарює Алтинівкою, фізичною підготовкою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі жителі, що, можливо, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в тренді. Його навчились купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись спортом і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато людей у Алтинівці є, що тримають на висоті свою спортивну культуру. Добре те, що до них додались хлопці і розвивають новий напрямок спорту - street workout. Це той багаточисельний вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Ефект від занять дає приклад іншим жителям. Можливо, вони замисляться над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління ростити і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток людей не тільки Алтинівки, а й цілої країни.


12.09.2015р.День підприємництва в Алтинівці

Кожного року в Алтинівці в першу неділю осені святкують День підприємництва. Це свято запроваджено з 5 жовтня 1998 р. Указом Президента України, але мешканці Алтинівки не звикли гучно його святкувати. Схоже, гроші люблять тишу. Як і крупний, так і малий бізнес у Алтинівці не хизується своїм святом. В наш нелегкий час не просто знайти гроші для таких широкомасштабних заходів. Тим паче, що з боку влади підтримка підприємництва мінімальна. Деякі заходи, що проводяться місцевою владою, можна сказати, - формальні. Конкурс на кращого підприємця, грамоти, подяки лише дратують в останній час підприємців, що втомились чекати від влади справжньої підтримки. Звичайно, що все можна списувати на війну, але працювати треба якось. В надії на покращення попиту на внутрішньому ринку чимало підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з першого вересня збільшений розмір мінімальної зарплати для населення. Ще важливо, щоб не підвищили сильно податки, ціни на енергоносії і курс гривні був стабільним. Бо якщо і далі так піде, то підприємців може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частка місцевого бюджету Алтинівки залежить від податкових надходжень місцевих підприємців. Найбільшу вагу займає податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде розвиватись село Алтинівка без підприємництва? Не легко уявити. Згадайте тільки, як їм жилось в 1991-1993 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Алтинівці. З чого вони починали і що вони досягли… Як нам було без них і зараз з ними. Побудовані заклади торгівлі, виробничі будівлі, надання послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і держиться на них. Суворі закони бізнесу залишили лише самих сильних. Місцева конкуренція дала людям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Здається, що ніщо не зупинить підприємництво у Алтинівці, бо є сила і воля розвивати свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, сили і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Алтинівці

Кожного року в кінці серпня більшість мешканців Алтинівки готуються до школи. Найтепліша пора року позаду. Всі діти оздоровились і готові приступити до нового навчального року. Тому й придумали на 1 вересня свято – День Знань. Ці хвилюючі моменти щастя й печалі. Хтось всі канікули чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За канікули школярі подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати сірі навчальні будні.

Так як у всій країні, школярі Алтинівки ідуть останній день літа на пробний день в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи не виглядають так похмуро. Вчителі з учнями прораховують всі організаційні моменти: вивчають розклад уроків, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато дітей використовують цей момент і підходять до вчителів з аналогічним проханням. Тобто, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільного одягу і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом учбових приміщень. Якби не голосно лунали всі політичні лозунги, завжди в Алтинівці знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення учнів до школи з далекої відстані, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, обігрів приміщень взимку тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам об'єднуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитипокращити стан місцевої освіти села Алтинівка.

Першого числа всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає це свято, поринувши в історію своєї юності. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими прекрасними шкільними враженнями. Море квітів, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Алтинівці на свято першого вересня. Вдалого початку лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати саме від них. А вдалий старт – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Алтинівці, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Алтинівки, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Алтинівці вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.Популярні відео про Село Алтинівка (3)

с.Алтинівка та Фінська війна свідчення едем на машине по Бишкиню п.Батьки-родина моя(1).mpg Голод, бій 1941, с.Алтинівка. СкороходТетянаТих 1929р.нар.mpg"> Алтинівка, Михалко Михайло Петрович, про голод,1941.AVI первий день лета Батьки вітають молодят. Тамада Христина Яцук. Батьки, готуйте гроші! Зак СобичВідвідувачі села Алтинівка (1)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Алтинівка -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Алтинівка:Погода у Алтинівці
Інші населені пункти
Сумської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Сумської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко