E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Рукшин - сайт громади
Мені подобається сайт


 Люди (5)
 Фото (57)
 Відео (3)
 Визначні місця додати
 Чернівецька область
 Фотомаркет
 Картографія фото New!
 Топографічна карта
 Мій стиль

Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лентаНаселені пункти району

1. Хотин
2. Білівці
3. Рукшин
4. Грозинці
5. Владична
6. Зарожани
7. Недобоївці
8. Клішківці
9. Перебиківці
10. Шилівці

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосів


Почесні громадяни
села Рукшин

  1. Юлія Тюріна (102)
  2. Ангеліна Бернавська (53)
  3. Артем Латківський (13)
  4. Юрий Кисличенко (11)Останні відео


23.06.12 Рукшин, НК "Enigma" / DZIDZIOwkolaрукшинсело Рукшин

райцентр Хотин

облцентр ЧернівціЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 31
Дивитись місця в рейтингах
України та Чернівецької області

Максимальний рейтинг села Рукшин залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)
Картографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото4 випадкові фото серед 57 фото в 8 альбомах
Новини Чернівецької області


Кандидати на міського голову в Чернівцях задекларували мільйонні статки і десятки гектарів землі (BukNews)(18:33)
У Чернівцях з 23 виборчих комісій реально працюють лише 8 ДВК: Невтішні висновки "Комітету виборців" (БукІнфо)(18:29)
Підозрілий пакунок біля Чернівецької ОДА виявився пустим (фото) (Буковинська правда)(18:28)
Підозрілий пакунок біля Чернівецької ОДА виявився пустим (фото) (Буковинська правда)(18:27)
Підозрілий пакунок біля Чернівецької ОДА виявився пустим (фото) (Буковинська правда)(18:26)
Підозрілий пакунок біля Чернівецької ОДА виявився пустим (фото) (Буковинська правда)(18:25)
Підозрілий пакунок біля Чернівецької ОДА виявився пустим (фото) (Буковинська правда)(18:24)
Підозрілий пакунок біля Чернівецької ОДА виявився пустим (фото) (Буковинська правда)(18:23)
Підозрілий пакунок біля Чернівецької ОДА виявився пустим (фото) (Буковинська правда)(18:22)
Підозрілий пакунок біля Чернівецької ОДА виявився пустим (фото) (Буковинська правда)(18:21)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформаціїЗаписів на стіні: 1

21 березня 2011 14:40


День туризму у селі

Починаючи з 1998 року в країні святкується День туризму. Пересічний житель села хоча б один раз у рік виходить за межі рідного населеного пункту. Навіть вирушаючи у поїздку по справам у найближче велике місто чи маленьке село, пасажири іноді знаходять час, щоб озирнутись навколо. Побачити щось нове, перекусити, набратись нових сил. Так зародився туризм. Ідея відвідувати нові краєвиди, історичні споруди не давала покою багатьом туристам. Тому вони вирушали в дорогу на великі відстані, поєднуючи фотографування, культурологію і відпочинок. Таких активних туристів в Україні не так вже й багато. Переважна більшість мешканців віддає перевагу коротким поїздкам в Карпати, на узбережжя Чорного і Азовського морів. Ще частіше відпочивають жителі Рукшиного на вихідних у парку, біля річки. Що кому ближче.

Розвиток туризму в Рукшину багато в чому залежить від самих його мешканців та місцевої влади. В якому стані знаходяться культурні будівлі? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, гостей села? На якому рівні тримаються заклади харчування, де є найближчий готель? Хтось розробляв туристичні маршрути, які існують дорожні сполучення і реклама всіх наявних об’єктів туризму? Це основні питання, що мають бути вирішені в плані розбудови сучасного туризму. В селі є завжди цікаві місця, які з боку кожного жителя не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес вносить певну родзинку звичайним речам, які потім стануть привабливими для подорожуючих. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повертатись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.До виборів 2015 року лишилось 45 днів

Півмісяця тому почалась передвиборна агітація у селі. На що сподіваються жителі Рукшиного? Чи залишились надії на покращення життя? Чи є нові обличчя, яким можна довірити владу в Рукшину?

Згідно нового законодавства України про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування отримають більше прав і обов'язків для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Рукшині? Свідомість місцевих начальників залишилась ще в минулому, коли всі вказівки диктувались зверху. Управляти самим на землі, чи не це є споконвічною мрією багатьох українців? Ще один крок до незалежності. Не тільки країни, а й села. Коли майже все поточне виробництво урізане до мінімуму, надання послуг ледь держиться на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять великі завдання щодо підвищення всіх напрямків життєдіяльності Рукшиного. Якими будуть результати голосування до сільської ради? Які депутати і політичні партії пройдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток села на найближчі 5 років.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборна агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Рукшиного. Хтось займеться так званою благодійністю і обдарує крупою і гречкою тих, хто готовий проміняти свій голос на певне матеріальне благо. Справжні кандидати не голословлять, вони просто роблять свою роботу. Тихо і послідовно. Завдання виборців - побачити таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимшанс, ще раз повірити в свої сили. Передвиборна агітація переверне село верх дном. Претенденти на виборні посади будуть пробувати не тільки піднятись в очах людей, але й дискредитувати своїх конкурентів, якими б вони не були святими. Районні ЗМІ зірвуть ще один куш куш на виборчій кампанії. Більше завдань буде і працівникам Укрпошти, передвиборні матеріали будуть в кожному дворі. Стовпи у селі будуть розклеєні кольорами політичних партій, а обличчя кандидатів будуть такі знайомі як свої. Один раз на декілька років вони зроблять все можливе, щоб місцевий житель проголосував за них. Отак і живуть люди у селі, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем спорту, Рукшин

Минули роки, коли спорт у Рукшині був масовим. Хай як не критикують жителі радянську культуру спортивне життя було на ті часи на дуже високому рівні. Згадайте фізкультуру в радянську епоху. Діти з довідкою про недопущення до нормативів були скоріше виключенням серед групи школярів. В наші дні майже половина школярів не допускаються до фізичних навантажень через різноманітні хвороби. Сам вчитель не має права просити від учнів нормативів по силових навантаженнях. Відмінну оцінку будуть ставити лише за те, що учні приходять у спортивному одязі. Що заважає жителям Рукшиного бути фізично кріпкими? Можна завжди списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на ЧАЕС. Але кожен з них має право вибирати те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись до нестями, додавши міцного алкоголю. Або влаштувати маленьку дієту і пробігти зайвий шлях, хоча б по дорозі на роботу. Або кожний вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або піти спати раніше, щоб на ранок мати здоровий вигляд. Скільки б не будували лікарень, спортшкіл, закладів оздоровлення та відпочинку у Рукшині, фізична культура людей буде залежати тільки від них самих. Хто керує Рукшиним, фізичною культурою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі жителі, що, ймовірно, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в моді. Його звикли купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись спортом і слідити за харчуванням. Що цінніше? Не багато жителів у Рукшині є, що тримають на висоті свою фізичну культуру. Радує те, що до них приєднались юнаки і розвивають новий напрямок спорту - street workout. Це той масовий вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Результат від занять дає приклад іншим юнакам. Ймовірно, вони задумаються над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління вирощувати і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток людей не тільки Рукшиного, а й цілої країни.


12.09.2015р.День підприємця в Рукшині

Як завжди в країні в першу неділю осені святкують День підприємця. Цей день запроваджено з 5 жовтня 1998 р. Указом Президента України, але люди Рукшиного не звикли масово його святкувати. Схоже, гроші люблять тишу. Як і великий, так і малий бізнес у Рукшині не хизується своїм святом. В наш нелегкий час складно знайти ресурси для таких широкомасштабних заходів. Тим більше, що з боку держави підтримка підприємництва не велика. Деякі заходи, що проводяться місцевою владою, можна зазначити, - формальні. Конкурс на кращого підприємця, грамоти, подяки лише дратують в останній рік підприємців, що втомились чекати від влади справжньої підтримки. Звичайно, що все можна списати на війну, але працювати треба як-небудь. В надії на покращення купівельної спроможності на внутрішньому ринку чимало підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з 1 вересня збільшений розмір мінімальної заробітної плати для населення. Головне, щоб не підняли сильно податки, ціни на енергоносії і курс гривні був стійким. Бо якщо і далі так піде, то бізнесу може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частина місцевого бюджету Рукшиного залежить від сплати податків місцевих підприємців. Найбільшу вагу займає податок з доходів фізичних осіб, ЄСВ, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде розвиватись село Рукшин без підприємців? Не легко уявити. Подумати тільки, як їм починалось в 1991-1995 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Рукшині. З чого вони починали і чого вони досягли… Як нам було без них і зараз з ними. Зведені торгівельні заклади, виробничі майстерні, сфера послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і держиться на них. Суворі закони бізнесу залишили лише самих сильних. Місцева конкуренція дала жителям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Схоже, що ніщо не зупинить підприємництво у Рукшині, бо є сила і воля будувати свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, наснаги і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Рукшині

Кожного року в кінці серпня більшість уроженців Рукшиного збираються до школи. Теплі дні позаду. Всі діти відпочили і готові приступити до нового навчального року. Недарма придумали на перше вересня свято – День Знань. Ці тривожні моменти радості й печалі. Хтось все літо чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За канікули діти подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати похмурі навчальні будні.

Так як у всій країні, школярі Рукшиного ідуть наприкінці літа на пробний день в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи не виглядають так похмуро. Вчителі з учнями вже думають про всі організаційні моменти: вивчають розклад занять, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З першого вересня є можливість пересісти на іншу парту, багато дітей використовують цей момент і підходять до класної керівниці з відповідним проханням. Один словом, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільного одягу і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом класних приміщень. Якби не голосно лунали всі партійні лозунги, завжди в Рукшині знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення школярів до школи з далекої відстані, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, опалення приміщень взимку тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам гуртуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитипокращити стан місцевої освіти села Рукшин.

Першого вересня всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію свого дитинства. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими прекрасними шкільними враженнями. Море квітів, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Рукшині на свято першого вересня. Вдалого старту лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати саме від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Рукшину, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Рукшиного, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Рукшину вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.Адмiнiстрація сторiнки


Юлія Тюріна займає 348 місце
Написати повідомлення
Відвідувачі села Рукшин (32)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Рукшин -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Рукшин:Погода у Рукшині
Інші населені пункти
Чернівецької області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Чернівецької області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко