{Банк речей потрібен Хлібному|Необхідно створити банк речей у Хлібному|Де взяти речі для гуманітарної допомоги?|Куди віднести речі для гуманітарної допомоги?}

Події останніх років в Україні дають уроки для всіх мешканців Хлібного. Війна на сході Україні, природні чи екологічні катастрофи організовують місцеве населення для створення осередків допомоги людям, в яких сталась біда. В кожної родини села є багато корисних речей, які в силу багатьох причин лежать без потреби, займають певне місце і втрачають свою цінність. Чому не можна з представниками місцевої влади та товариства червоного хреста провести інформаційну роботу у Хлібному щодо збору одягу (особливо взуття), меблів, побутової техніки та інших речей першої необхідності? Якщо склади гуманітарної допомоги вже є, то чому про них ніхто не знає? В селі окрім переселенців є ряд незахищених верств населення, що потребують допомоги: діти сироти, вдови, багатодітні сім’ї, родини з низьким рівнем доходу, особи, що вийшли з місць позбавлення волі, безхатченки тощо.

Раніше майже вся відповідальність за організацію збору та передачі речей була покладена на волонтерів. Зараз мають бути скоординовані зусилля місцевої влади, хоча б в виділенні потрібних приміщень і інформаційна робота серед місцевих державних органів. Наша задача полягає в тому, щоб дати початок благородної справи і підготувати свідомість громадськості Хлібного до відповідних заходів. Чужої біди не буває.

Прес служба громади


16.10.2018р.


79541

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити