{Літайте за 249 гривень по Україні!|Купуйте квитки на літак в Лоскутівці|Дешеві авіаквитки в Лоскутівці|Лоукост тепер в Лоскутівці, куди можна полетіти?}

Останніми роками ринок авіаперевезень суттєво зріс. Не можна говорити, що в Лоскутівці почали будувати новий аеропорт, але вже існуючі термінали в великих містах значно наростили обсяги пасажирських перевезень. А цьому сприяло захід на вітчизняний ринок дешевих європейських авіакомпаній, що пропонують так звані «лоукости» - квитки за мінімальними цінами. Не на правах реклами, а задля самої статті був вивчений так званий популярний сайт Міжнародних авіаліній України, зокрема сторінка з лоу-кост цінами для вильоту по Україні та закордон.

Тепер ми бачимо, що якщо купувати квитки за 10 місяців до дати вильоту, то можна їх придбати всього за 249 гривень, за 8 місяців – 504 гривень і за 6 місяців 770 грн, що значно дешевше звичайних рейсів.Ось приміром, квиток до Львова на 24 серпня 2019 року коштував 260 грн.Приємно також здивують ціни і в інші країни, наприклад в Варшаву, за 538 грн. 23 серпня 2019 року. Обережно тільки вибирайте квитки і заздалегідь вибирайте рейси у зворотному напрямку, врахувавши можливу затримку з відправленням літака з України. При бронюванні місць на першому етапі замовлення буде видно низьку ціну, а на кінцевому низька ціна буває недоступна. На сайті пропонується вибрати дорожчий квиток, не погоджуйтесь. Пробуйте, доки система не підтягне лоу-кост ціну. Іноді для успішного пошуку таких цін корисно змінювати власну ip адресу перед переходом на наступну сторінку, а також чистити куки браузера, щоб сайт не ідентифікував вас як постійного користувача. З обраного маршруту ми бачимо, що можна злітати в Варшаву й назад всього за 2152 грн на двох.Маємо ще попередити про декілька нюансів. Для подорожей по Україні закордонний паспорт не потрібний, ви можете вписати український паспорт замість закордонного. При подорожі за межі України переконайтесь, щоб термін дії паспорту був дійсний на момент вильоту. Оплата квитка виконується прямо з кредитної карти на сайті – на вказану електронну пошту мають прийти маршрутні листи, квитки та посадкові талони. Будьте уважні, вказуйте вірно дані згідно паспорту. В аеропорт прибудьте заздалегідь, щоб встигнути зареєструватись та пройти на посадку. Сайт дозволить вам купити і роздрукувати квитки прямо в Лоскутівці, без зайвого відвідування аеропорту. Гарних польотів!

Прес служба громади


25.10.2018р.


81285

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити