{Карта Лучового вночі|Освітлення вулиць Лучового|Вигляд Лучового з нічного космосу|Як виглядає населений пункт Лучове з супутника вночі}

Технології цифрового віку досить міцно вросли в наш мозок. Ми вже давно звикли до різноманітних способів інтерпретації різного роду карт з позначенням певних закладів, місць, своєрідних пам’яток і тому подібних бізнесових, владних і соціокультурних зон. На цей раз ми хочемо відійти від традиційних позначок і представити новий вигляд Лучового через призму нічної темряви. Так, правильно, це карта супутника з нічного космосу. Маштаб карти не дозволяє розгледіти вашу вулицю, але тепер ви можете уявити, як виглядає населений пункт Лучове у нічний час. І щоб не говорила місцева влада про освітлення вулиць села, ви можете його оцінити через порівняння з іншими населеними пунктами.

Трішки відійшовши від теми. Сьогодні 9-те травня, День Перемоги над фашизмом. Вітаючи всіх причетних до цього свята, хочеться зробити певний наголос. Сьогодні не ті часи, щоб святкуючи перемогу ми розуміли ту уявну лінію фронту на передовій і уявного ворога. Нинішній стан справ Лучового і України в цілому свідчить про тотальну поразку майже на всіх фронтах. Варто тільки піднятись трохи вище і подивитись на ту ж карту, щоб побачити освітлення вулиць Європи, зокрема Німеччини, Італії. Попереду ще багато нових фронтів, не менш жорстоких. Невиліковна корупція, тіньова економіка і російська окупація гальмують економіку нашого села вже не один рік. Але це вже інша тема.

Прес служба громади


09.05.2018р.


45938

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити