{Паспорти для учнів Михайлівки|Безкоштовна id картка для учнів Михайлівки|Кому потрібно робити паспорт в Михайлівці|Не забудьте зробити внутрішній паспорт}

Трохи менше 3-х місяців лишилось у школярів для оформлення паспорту у вигляді id карти. Такий наголос робило Міністерство освіти і науки України (МОНУ), це ж саме повідомляє і наш ресурс, завчасно піклуючись про належне оформлення документів. Дійсно, без оформлення внутрішнього паспорту не допускають для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). А робити паспорти можна лише тим учням Михайлівки, яким виповнилось 14 років.

І тут бувають винятки. Якщо день народження учнів припадає на травень, то допускається можливість проходити ЗНО за свідоцтвом про народження. Всі учні, яким виповнилось 14 років у квітні і раніше мають протягом місяця з дня народження подати документи до районної міграційної служби («паспортний стіл») для отримання id картки. Термін її виготовлення становить до 20 днів. Тому не варто відкладати подання документів, особливо тим, хто народився наприкінці квітня. Термін дії картки становить 4 роки, надається вона безкоштовно. Завчасно ще треба перевірити наявність на дату звернення паспортів батьків (або одного з них), довідки про реєстрації місця проживання, ідентифікаційного номеру та свідоцтва про народження. Без оформлення внутрішнього паспорта проходити ЗНО дозволили особам з тимчасово окупованих територій, іноземцям та особам без громадянства.

Своєчасне оформлення id картки знадобиться тим учням Михайлівки, що збираються вчитись на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра в 2019 році після 9-го класу. Для майбутніх вступників діють ті самі правила, адже вступати за свідоцтвом про народження можуть лише ті учні села, яким 14 років виповниться після 1 травня 2019 років, говориться в МОНУ.

Прес служба громади


12.02.2019р.


90760

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити