{Літо в Новосвітлівці не відступає.|Літня погода на диво в Новосвітлівці|Насолодіться останніми спекотними днями в Новосвітлівці|Чи осінь чи літо, незрозуміло.}

Для любителів теплої погоди є гарні новини. Літо відступати аж ніяк не збирається. Принаймні на цей тиждень, в результаті ми матимемо ще один, четвертий місяць літа. А якщо бути до кінця відвертим, то починаючи з травня місяця, ми маємо вже п’ятий місяць літнього тепла. Занотуйте в своїй пам’яті, температура, як ніколи, в другій половині вересня прогріється місцями до тридцяти градусів по цельсію. Чудова нагода, щоб завершити пляжний сезон цього прекрасного тижня в Новосвітлівці. Коли сонце піднімається не високо, ураження ультрафіолетом мінімальне. Варто скористатись цим, щоб засмагнути на сонці можна було досхочу.

І ще додамо декілька рядків про причини такого потепління з точки зору науки. Так от, вчені стверджують, що так зване бабине літо виникає через утворення енергії після розпаду рослинних клітин. Іншими словами, коли жовтіє трава та листя, у навколишнє середовище виділяється тепло, яке зігріває нашу землю осінніми днями. Чому ж все-таки саме цієї осені температура тримається на таких високих показниках? Ви, можливо, пригадаєте дощові зливи в липні. Опадів випало настілки багато, що зелень проростала з потрійною силою в великих кількостях. В міру свого пожовтіння маємо додаткове вивільнення енергії і тепла в навколишньому просторі Новосвітлівки.

Прес служба громади


18.09.2018р.


73398


Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити