{Медичну довідку тепер не підробиш в Роговому|Зловживання у сфері медицини Рогового можна уникнути|Медичні довідки тільки в електронному вигляді|Без зловживань у медицині Рогового}

Ще один крок до запобігання зловживань у сфері охорони здоров’я був зроблений на цьому тижні. Річ йде про медичні довідки та санітарні книжки. За скільки років існування незалежності нашої країни тільки сьогодні створили єдину базу даних, в якій існує інформація про кожного громадянина Рогового, хто проходив медогляд. Раніше не складно було купити медичну книжки і за довільну плату пройти медогляд в «одному» кабінеті. Чому це важливо? Щодня ми зустрічаємо у місці людей, які через зловживання з медичними довідками можуть накоїти багато біди. Водії можуть завдати аварії на дорогах. Вихователі чи вчителі, працівники громадського харчування можуть заразити інших через наявність переносних хвороб, наприклад. Особи, які беруть дозвіл на носіння зброї, можуть завдати вогнепальних поранень іншим людям.

Тепер під час прийому на роботу не будуть посилати до рай лікарні проходити медичний огляд. Просто за спеціальним доступом можна буде увійти до єдиної державної бази медичних оглядів і побачити дані про проходження медогляду. Ті жителі Рогового, що будуть звертатись до медичних закладів, матимуть можливість отримати дублікат про проходження медичного огляду без повторного його проходження. Віримо, що поступова заміна паперових бланків медичних оглядів на електронні викоренить бюрократію і мінімізує корупцію в медичних закладах.

Прес служба громади


03.09.2018р.


84201

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити