{Чи правильно оцінюють вашу дитину в школі?|Школярів Тарасівки оцінюють по-новому|Як тепер виставляють оцінки школярам Тарасівки?|Вже 2 роки діють нові правила оцінювання учнів Тарасівки}

Тема школи ще ніяк не сходить з вуст і на цьому тижні. А коли з понеділка діти Тарасівки сядуть за парти здобувати знання, велике значення має те, як їх будуть оцінювати вчителі. Радянське минуле добре проїхало по долях жителів села навіть через стосунки вчитель-учень. Суворе виховання часто калічило таланти, життя багатьох індивідів загубилось в шкільній бюрократії. Суворі методички керували вчителями, а вчителі ні на крок не могли відступити від написаного правила. Що ж маємо ми сьогодні? Рівно 2 роки тому Міністерство освіти і науки України видало наказ, яким постановило обмежити цькування школярів через суворо-визначені критерії при оцінюванні учнів. Головне завдання школи є навчити дитину, а не заганяти її в непотрібні рамки. Можливо, з певними нововведеннями хтось буде не згодний, але кожен з нас може перевірити, як вчителі Тарасівки дотримуються вимог міністерства.

Отже, вже 2 роки учням села не будуть занижувати оцінки за неправильний відступ кількості клітинок та рядків. По якості каліграфії ніхто також не буде занижувати оцінки. Головне, щоб написаний текст був охайним та розбірливим. Також важливим є те, що допускаються виправлення і це не впливатиме на оцінювання. Крім того відсутні вимоги та критерії щодо підпису зошитів. Оцінювання учнів має бути конфіденційним. Ніхто, крім самого учня і його батьків, не має права знати отримані оцінки. В результаті учнів не повинні цькувати в школі, а батьків соромити на зібраннях. А що стосується канікул та свят, то їх будуть проводити без домашніх завдань. Як же ж тут не радіти?

Ці зміни мають докорінно змінити та лібералізувати навчання, усунути радянські пережитки з нашого майбутнього. Тарасівка має виховувати нових лідерів, здатних змінювати світ на краще.

Прес служба громади


01.09.2018р.


73765

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити