{За кого проголосує Василівка на виборах Президента?|Рейтинг кандидатів на виборах Президента України|Як проголосує Василівка на виборах Президента|Прогноз виборів 2019 року для мешканців Василівки}

За кого жителі Василівки готові віддати свій голос на президентських виборах 2019 року. Часу залишилось не так багато. 31 березня треба буде прийти на виборчі дільниці і поставити голос напроти свого кандидата в президенти. Що можна сказати про цю виборчу кампанію? Адміністрація сайту може суб’єктивно висловлювати свою думку. Але всі кандидати мають відповідати своєму професійному рівню. Ті жителі села, що будуть голосувати за гарні зарплати і пенсії, дешевий газ і тому подібне, помиляються. Вони будуть голосувати за мову, незалежність, армію, церкву та міцну позицію на міжнародній арені, за вступ до ЄС. Ті кандидати в президенти, що обіцяють великі зарплати, пенсії і дешевий газ, є політичними шахраями. Це не повноваження Президента. Тільки Верховна Рада України має приймати відповідні закони, щоб економіка працювала на повну і розвивалась соціальна сфера, починаючи від столиці і закінчуючи кожною родиною Василівки.

Ми вже жили при Росії, мали її дешевий газ, який опинився пасткою для рабів, що чекають від неба манни небесної. Ті, хто звик чесно працювати, побачили свою копійку, ніколи не підуть в минуле популізму, брехні і шантажу. За словами С. Бандери – «Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний».

А тепер про рейтинги. Ви можете побачити в Інтернеті ряд сайтів, рейтингових площадок і опитувань. Всі вони дуже різняться між собою. Росія викидає великі кошти на розгортання гібридної війни, накручених рейтингів, проплачених експертів, що створюють анти рейтинг діючому президенту. Адже він максимально робить все, щоб тримати Україну подалі від московських окупантів. Тепер ви можете помітити, чим нижче рейтинг Порошенко, тим більш проросійську позицію займає відповідний ресурс. Ми не можемо бачити повну картину результатів виборів, але є чітка статистика зростання рейтингу Порошенка в останні тижні, особливо після отримання Томосу від Вселенського Патріархату. Тому, які б не були рейтинги, довіряйте власним переконанням.

За 2018 рік Україна зайняла перше місце у світі за темпами росту фондового ринку (+80%). В п’ятірку входить також Македонія +30%, Катар, ОАЕ та Саудівська Аравія (відповідно 21-9%%). Інвестори вірять в Україну, в її цілеспрямований зовнішньо-політичний вектор на вступ до НАТО та ЄС. Ми наведемо ще один приклад – дані сайтів Паріматч та Фаворит показує, скільки гравців готові вкласти в кандидатів в президенти та отримати виграш відповідно до коефіцієнта.


Чим більша ймовірність виграшу – тим менше коштів можна виграти. Якщо раніше Тимошенко була на голову вище своїх опонентів, то її позиція дещо ослабла, другий за нею йде Порошенко. Наприклад, ви поставите на Зеленського 100 гривень, отримаєте 350 гривень, бо шанси на виграш малі. У випадку з Тимошенко отримаєте 230 гривень, бо шанси на виграш достатньо великі. Керуйтесь цими надійними джерелами, вони найбільш повно характеризують ситуацію передвиборчих перегонів. Звісно, українці внесуть свої корективи і певну похибку на результати виборів. Звісно, що жителі Василівки внесуть свої корективи і певну похибку на результати виборів. Але ще варто пам’ятати, що 20% виборців ще не визначились з кандидатом. А ще виборчі дільниці планує відвідати лише половина жителів села, що мають право голосу. До початку виборів лишилось менше 3-х місяців, сподіваємось, що Василівка обере гідного Президента України, такого, на якого заслуговує.

Прес служба громади


06.01.2019р.


76212

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити