Наша мета - 100%
по всім населеним пунктах
| Фото 59% | Записи 44% |
- Львівщина65%1298
- Київщина71%806
- Вінничина57%712
- Полтавщина48%700
- Луганщина66%679
- Чернігівщина59%662
- Хмельниччина56%627
- Житомирщина50%625
- Донеччина63%592
- АР Крим65%579
- Закарпатчина84%541
- Черкащина70%533
- Тернопільщина59%508
- Волинь61%490
- І.-Франківщина72%484
- Одещина54%476
- Харківщина51%474
- Дніпровщина50%434
- Рівненщина58%432
- Сумщина43%422
- Чернівеччина78%398
- Кропивниччина51%344
- Херсонщина54%321
- Миколаївщина50%307
- Запоріжжя50%282
Ми ростемо щодня
| Користувачів: 117350 | Приєднуйтесь до нас |
| Корисні матеріали / онлайн сервіси |
1ua - Новини
Сьогодні
Стіна Жупани
|
12:28
|
Стіна Василь Кубаш |
12:27
|
Стіна-Запитання |
10:35
Запитання: - e Відповідь: - e 10:35
e 10:29
Запитання: - e Відповідь: - e 10:29
e |
Стіна Василь Кубаш |
10:18
Микола Княжицький Стосовно відкритого листа Зеленського Путіну вкотре нагадаю ключову річ: будь-який обмін відкритими листами або публічними заявами не є дипломатією. Це медійна кампанія, яка спрямована на будь-кого, але точно не на того, хто записаний у листі як адресат. Вже зараз очевидно, що на Путіна лист враження не справить. Найімовірніше, він сприйматиме лист як набір фейків про Росію та російську армію, адже в путінській картині світу нічого з написаного Зеленським не підтверджується. Лише впродовж останнього тижня Путін декілька разів повторив, що російська армія просувається на всіх фронтах, економіка в чудовій формі, а рейтинги височезні як ніколи. Відірваність Путіна від реальності не зміниться після прочитання ним листа Зеленського. Путін не соромиться цієї війни, а пишається нею. Ця війна почалась як війна за авторитет Путіна «на районі», який він вважав своїм. Тому він веде її в стилістиці кримінальних розбірок з іншими авторитетами. Для такої війни не важливо, скільки грошей з общака витрачається або скільки твоїх бойовиків вбито. Авторитет главаря банди коштує більше за будь-які гроші або життя рядових бандитів. Тому, звісно, він не може прогнутись під лист якихось «наркоманів і нацистів, які засіли в Києві». Адже банда тоді просто не зрозуміє, за що вони вбивалися всі ці роки. Відтак лист Зеленського не зупинить війну і не змінить ставлення Путіна до її продовження. Можливо, це намагання вплинути на російські еліти, які перебувають поруч із Путіним. Західні медіа ледь не щодня пишуть матеріали про те, як люди з оточення Путіна втомилися від війни та тупика, в який вона загнала Росію. Але це не переростає в політичні протести і не несе загрози заколоту проти Путіна. Тому що мафія не веде війн проти глави власного клану. Можна припустити, що лист Зеленського є елементом якоїсь гри американців. Адже президент Трамп буквально за декілька хвилин після публікації заявив про підтримку пропозиції Зеленського зустрітися з Путіним. Раніше Марко Рубіо знову нагадав, що війна зайшла в тупик і все одно закінчиться за столом переговорів — рано чи пізно. І якщо Зеленському Путін міг не відповідати, то американцям доведеться відповісти. Звісно, ніхто не очікує, що це зупинить війну, але, схоже, розрахунок нашої сторони полягає в тому, що в сукупності з іншими факторами колись це все-таки станеться. Для нас набагато важливіше те, що цього тижня Марко Рубіо зробив декілька досить проукраїнських заяв: поставки зброї йдуть, гроші виділяються, нові санкції розробляються, і взагалі США не нейтральні, а на стороні України. І це набагато сильніший аргумент для завершення війни, ніж будь-які листи. |
Стіна Жупани
|
10:17
Стосовно відкритого листа Зеленського Путіну вкотре нагадаю ключову річ: будь-який обмін відкритими листами або публічними заявами не є дипломатією. Це медійна кампанія, яка спрямована на будь-кого, але точно не на того, хто записаний у листі як адресат. Вже зараз очевидно, що на Путіна лист враження не справить. Найімовірніше, він сприйматиме лист як набір фейків про Росію та російську армію, адже в путінській картині світу нічого з написаного Зеленським не підтверджується. Лише впродовж останнього тижня Путін декілька разів повторив, що російська армія просувається на всіх фронтах, економіка в чудовій формі, а рейтинги височезні як ніколи. Відірваність Путіна від реальності не зміниться після прочитання ним листа Зеленського. Путін не соромиться цієї війни, а пишається нею. Ця війна почалась як війна за авторитет Путіна «на районі», який він вважав своїм. Тому він веде її в стилістиці кримінальних розбірок з іншими авторитетами. Для такої війни не важливо, скільки грошей з общака витрачається або скільки твоїх бойовиків вбито. Авторитет главаря банди коштує більше за будь-які гроші або життя рядових бандитів. Тому, звісно, він не може прогнутись під лист якихось «наркоманів і нацистів, які засіли в Києві». Адже банда тоді просто не зрозуміє, за що вони вбивалися всі ці роки. Відтак лист Зеленського не зупинить війну і не змінить ставлення Путіна до її продовження. Можливо, це намагання вплинути на російські еліти, які перебувають поруч із Путіним. Західні медіа ледь не щодня пишуть матеріали про те, як люди з оточення Путіна втомилися від війни та тупика, в який вона загнала Росію. Але це не переростає в політичні протести і не несе загрози заколоту проти Путіна. Тому що мафія не веде війн проти глави власного клану. Можна припустити, що лист Зеленського є елементом якоїсь гри американців. Адже президент Трамп буквально за декілька хвилин після публікації заявив про підтримку пропозиції Зеленського зустрітися з Путіним. Раніше Марко Рубіо знову нагадав, що війна зайшла в тупик і все одно закінчиться за столом переговорів — рано чи пізно. І якщо Зеленському Путін міг не відповідати, то американцям доведеться відповісти. Звісно, ніхто не очікує, що це зупинить війну, але, схоже, розрахунок нашої сторони полягає в тому, що в сукупності з іншими факторами колись це все-таки станеться. Для нас набагато важливіше те, що цього тижня Марко Рубіо зробив декілька досить проукраїнських заяв: поставки зброї йдуть, гроші виділяються, нові санкції розробляються, і взагалі США не нейтральні, а на стороні України. І це набагато сильніший аргумент для завершення війни, ніж будь-які листи. Микола Княжицький 10:13
Польща хоче не лише забрати у Зеленського орден Білого Орла. А ще польських містах почали знімати українські прапори. Ого, аж колишній посол Польщі повертає українську нагороду. А з оточення нового польського президента вже звучить: “Зеленський повинен вибачитись” І знаєте… Я довго думав над усім цим. Приводив собі якісь факти, аргументи І от почув цікаву думку від пана Магери, яка видалась мені дійсно цікавою Може, не треба чекати, поки в нас щось заберуть? Може, інколи треба самому покласти на стіл те, чим тебе почали тикати в лице? Особливо якщо цей орден свого часу носив Мусоліні. Так, той самий Мусоліні Фашист Диктатор І головне, що в Польщі ніхто навіть і не збирався забирати в Мусоліні той орден І от тут виникає логічне питання І дійсно, а як країна, яка п'ятий рік стримує російський фашизм та нацизм може спокійно носити нагороду в одному списку з Мусоліні? Може, варто було б повернути цей орден самим. Спокійно, без криків та істерик Від імені народу України! Красиво обгорнувши словами: “Ми вдячні польському народу за підтримку України. Ми цього ніколи не забудемо. Але ми не можемо носити нагороду, яку колись вручали фашистському диктатору Мусоліні”. І знаєте, що було б найцікавіше, на мою думку? Якби це зробив не лише Зеленський. А й Ющенко. Бо він теж має цей орден І тоді це був би вже не жест однієї людини. Не образа від Зеленського Не якась там емоція Тоді це була б позиція держави. Адже Зеленському цей орден вручали не просто як людині чи президенту Його вручали Україні Українському народу Нашому спротиву російській агресії І якщо сьогодні частина польських політиків вирішила перетворити цю нагороду на інструмент приниження — то, може, варто і дійсно повернути її першими. Щоб у Варшаві нарешті зрозуміли, що з Україною не можна говорити мовою ультиматумів. І ще одне. Я прекрасно пам’ятаю, як поляки допомагали українцям, та і зараз допомагають Як приймають у себе біженців, відкривають двері допомоги тим хто втік від війни І за це полякам — людська подяка. Але є й інша Польща. Та, яка сьогодні вирішила будувати свою політику на старих образах На виборчих гаслах На темі УПА На вимогах “вибачень” На знятті українських прапорів з ратуш своїх міст І от саме з цією Польщею Україна повинна говорити твердо. Бо дружба — це не коли тобі кожен день нагадують, що ти комусь щось “винен” Не коли тебе намагаються виховувати, а в самих — “лице в пушку” І не коли під час війни починають міряти твою гідність своїми історичними претензіями. Ми занадто дорого платимо за своє існування, щоб дозволяти комусь розмовляти з нами зверхньо... |
Стіна Василь Кубаш |
10:13
Польща хоче не лише забрати у Зеленського орден Білого Орла. А ще польських містах почали знімати українські прапори. Ого, аж колишній посол Польщі повертає українську нагороду. А з оточення нового польського президента вже звучить: “Зеленський повинен вибачитись” І знаєте… Я довго думав над усім цим. Приводив собі якісь факти, аргументи І от почув цікаву думку від пана Магери, яка видалась мені дійсно цікавою Може, не треба чекати, поки в нас щось заберуть? Може, інколи треба самому покласти на стіл те, чим тебе почали тикати в лице? Особливо якщо цей орден свого часу носив Мусоліні. Так, той самий Мусоліні Фашист Диктатор І головне, що в Польщі ніхто навіть і не збирався забирати в Мусоліні той орден І от тут виникає логічне питання І дійсно, а як країна, яка п'ятий рік стримує російський фашизм та нацизм може спокійно носити нагороду в одному списку з Мусоліні? Може, варто було б повернути цей орден самим. Спокійно, без криків та істерик Від імені народу України! Красиво обгорнувши словами: “Ми вдячні польському народу за підтримку України. Ми цього ніколи не забудемо. Але ми не можемо носити нагороду, яку колись вручали фашистському диктатору Мусоліні”. І знаєте, що було б найцікавіше, на мою думку? Якби це зробив не лише Зеленський. А й Ющенко. Бо він теж має цей орден І тоді це був би вже не жест однієї людини. Не образа від Зеленського Не якась там емоція Тоді це була б позиція держави. Адже Зеленському цей орден вручали не просто як людині чи президенту Його вручали Україні Українському народу Нашому спротиву російській агресії І якщо сьогодні частина польських політиків вирішила перетворити цю нагороду на інструмент приниження — то, може, варто і дійсно повернути її першими. Щоб у Варшаві нарешті зрозуміли, що з Україною не можна говорити мовою ультиматумів. І ще одне. Я прекрасно пам’ятаю, як поляки допомагали українцям, та і зараз допомагають Як приймають у себе біженців, відкривають двері допомоги тим хто втік від війни І за це полякам — людська подяка. Але є й інша Польща. Та, яка сьогодні вирішила будувати свою політику на старих образах На виборчих гаслах На темі УПА На вимогах “вибачень” На знятті українських прапорів з ратуш своїх міст І от саме з цією Польщею Україна повинна говорити твердо. Бо дружба — це не коли тобі кожен день нагадують, що ти комусь щось “винен” Не коли тебе намагаються виховувати, а в самих — “лице в пушку” І не коли під час війни починають міряти твою гідність своїми історичними претензіями. Ми занадто дорого платимо за своє існування, щоб дозволяти комусь розмовляти з нами зверхньо... |
Стіна Жупани
|
10:00
Пам'ятник Булгакову демонтувала не Україна, а російські ракети по Києву. Сам же видатний російський письменник, що волею долі проживав тут, в найстрашніші роки фізичного знищення своїх українських колег та Голодомору, чомусь не підіймав голос на захист ідей гуманізму та людяності - а навпаки присягнув людожерському сталінському режиму (мабуть мучався, так, але служив Швондерам). Тому дивно чути обурливі претензії окремих українських лідерів думок щодо демонтажу його пам'ятника - в Україні Булгаков, не заслуговує світла київських вулиць, залиште йому спокій книжкових полиць. Та і преклоніння перед добрим дияволом вже давно себе вичерпало на цих землях, а просто використовується як зайвий гачок імперії в нашому тілі; і якщо дійсно вважаєте боягузтво найбіільшим гріхом - майте сміливість визнати це. Valeriy Prozapas |
Стіна Василь Кубаш |
9:59
Пам'ятник Булгакову демонтувала не Україна, а російські ракети по Києву. Сам же видатний російський письменник, що волею долі проживав тут, в найстрашніші роки фізичного знищення своїх українських колег та Голодомору, чомусь не підіймав голос на захист ідей гуманізму та людяності - а навпаки присягнув людожерському сталінському режиму (мабуть мучався, так, але служив Швондерам). Тому дивно чути обурливі претензії окремих українських лідерів думок щодо демонтажу його пам'ятника - в Україні Булгаков, не заслуговує світла київських вулиць, залиште йому спокій книжкових полиць. Та і преклоніння перед добрим дияволом вже давно себе вичерпало на цих землях, а просто використовується як зайвий гачок імперії в нашому тілі; і якщо дійсно вважаєте боягузтво найбіільшим гріхом - майте сміливість визнати це. Valeriy Prozapas |
Стіна-Запитання |
7:58
Запитання: - Ви хотіли б тут жити? Відповідь: - Так 7:58
Запитання: - Ви хотіли б тут жити? Відповідь: - Так 7:57
Запитання: - Ви хотіли б тут жити? Відповідь: - Так 7:57
Запитання: - Ви хотіли б тут жити? Відповідь: - Так |
Стіна-Запитання |
7:52
Запитання: - e Відповідь: - e 7:52
Запитання: - e Відповідь: - e 7:52
e |
Стіна-Запитання |
2:50
Запитання: - e Відповідь: - e 2:50
Запитання: - e Відповідь: - e 2:50
e |
Стіна-Запитання |
2:50
e |
Стіна-Запитання |
2:48
Запитання: - e Відповідь: - e 2:48
Запитання: - Чи будуються житлові, промислові будівлі, ким і де саме? Відповідь: - e 2:48
Запитання: - e Відповідь: - e 2:48
e |
Стіна-Запитання |
2:46
Запитання: - e Відповідь: - e 2:46
e |
Стіна-Запитання |
2:04
Запитання: - e Відповідь: - e 2:04
e |
Стіна-Запитання |
2:01
e |
Стіна-Запитання |
0:59
Запитання: - e Відповідь: - e 0:59
Запитання: - e Відповідь: - e 0:59
e |
Стіна-Запитання |
0:36
Запитання: - Телефон сто Відповідь: - e |
Стіна-Запитання |
0:31
Запитання: - e Відповідь: - e 0:29
e |
Стіна-Запитання |
0:23
Запитання: - Які контакти органів місцевого самоврядування? Відповідь: - e 0:22
Запитання: - e Відповідь: - e 0:22
e |
Стіна-Запитання |
0:04
e |
Вчора
Стіна-Запитання |
23:57
e |
Стіна-Запитання |
23:40
Запитання: - e Відповідь: - e 23:40
Запитання: - e Відповідь: - e 23:40
e |
Стіна-Запитання |
23:36
Запитання: - e Відповідь: - e 23:36
e |
Стіна-Запитання |
23:35
e |
Стіна-Запитання |
23:33
Запитання: - e Відповідь: - e 23:33
Запитання: - e Відповідь: - e 23:33
e |
Стіна-Запитання |
23:28
e |
Стіна-Запитання |
23:21
Запитання: - e Відповідь: - e 23:21
e |
Стіна-Запитання |
23:20
Запитання: - Is there a central water supply system in buildings? Відповідь: - e 23:20
Запитання: - e Відповідь: - e 23:20
e |
Стіна-Запитання |
23:17
e |
Стіна-Запитання |
23:10
Запитання: - e Відповідь: - e |
| Закрити |