E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Місто Козятин - сайт громади
   Люди (3)

   Фото (179)

   Відео (47)

   Визначні місця    додати


Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лента
Найрейтинговіші населені пункти області

1. Івча
2. Вінниця
3. Трибухи
4. Снітків
5. Скоморошки
6. Білий Рукав
7. Тульчин
8. Велика Кісниця
9. Джурин
10. Вила

Див. далі

перейти до району

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосів


Почесні громадяни
міста Козятин

  1. Борис Шумский (10)Останні відео


Волейбол між організаціямиДмитро Дем'янюкЄвгеніванович з ВІА "Веселі Біоритми" - ФК "Горизонт"місто Козятин - районний центр

Запитати


Будь патріотом свого міста - проголосуй за нього!

Всього голосів: -21
Дивитись місця в рейтингах
України та Вінницької області

Максимальний рейтинг міста Козятин залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)
Картографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами району


Рух фронтів - онлайн карта


Останні фото

Всі альбоми фото
Новини Вінницької області


Вінниця стала "найвідповідальнішим" містом України (Vindaily.info)(10:36)
З'ясування стосунків з колишньою дружиною коштуватимк чоловікові до 6 років позбавлення волі (Vindaily.info)(10:35)
П'яний чоловік заліз до будинку колишньої дружини та пограбував власну дочку (Vinbazar.com)(10:32)
На Вінниччині затримано злочинну групу, що викрадала високотехнологічне обладнання (Vindaily.info)(10:26)
На Вінниччині батько побив доньку, а поліція відкрила справу за грабіж (iVin)(10:21)
На господарствах Вінниччини нарахували 29 мільйонів птахів та 310 тисяч голів рогатої худоби (Vlasno)(10:18)
На Вінниччині затримано злочинців, які обкрадали станції стільникового зв'язку (Моя Вінниця)(10:12)
На Вінниччині відкрито виставку юного майстра Богдана Ломоносова (Новини Вінниці)(10:00)
Вінничани можуть на безкоштовних заняттях вдосконалити знання французької (ПресПоінт)(09:55)
Вінничан, які бажають вдосконалити французьку мову, запрошують у бібліотеку-філію №8 на спілкування з Жульєном Морісом (Новини Вінниці)(09:49)


Форум - міста - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації


Питання-відповіді Інтев'ю Зворотнє сортування

Мтинг-реквієм на честь Героїв Небесної Сотні відбудеться у Козятині - читати далі...

сьогодні 07:08

У Козятинському інтернаті знедоленим матерям з дітьми допомагатимуть довше - читати далі...

позавчора 14:43

В Козятинському районі в лісі знайшли 2 артснаряди часів Другої світової війни - читати далі...

9 лютого 2016 16:17

У Козятині сільські команди змагалися з футзалу - читати далі...

9 лютого 2016 09:12

У Козятині поліція затримала 19-річного хлопця, який пограбував жінку - читати далі...

8 лютого 2016 13:10

У Козятині юнак пограбував жінку просто на перехресті - читати далі...

8 лютого 2016 12:35

У Козятині тліючий недопалок спричинив пожежу (ФОТО) - читати далі...

5 лютого 2016 11:17

В Козятині через необережність власника загорівся дачний будинок - читати далі...

5 лютого 2016 10:51

В Козятині поліція затримала п'яного дебошира із набоями в кишені - читати далі...

4 лютого 2016 17:11

До Козятинської РДА надійшло 68 звернень громадян - читати далі...

4 лютого 2016 04:10

Послуги служби зайнятості

Кожен працездатний мешканець міста Козятин має право на роботу. Не просто на роботу, а роботуз хорошою зарплатою. Рідко буває, коли людина має і добру роботу і високу зарплату. Тим більше багато грошей не буває, і найліпша робота час від часу набридає і мешканці міста Козятин вдаються до нового пошуку. Сьогодні буде надано матеріал про те, як знайти роботу, а точніше, як влада може посприяти мешканецям міста Козятин заробити собі на життя. Отже, розповідь буде довгою, влаштовуйтесь зручніше і погнали.

Не дивлячись на те чи мешканці міста Козятин десь роблять чи є безробітними служба зайнятості(в народі - біржа праці) в кожному районному центрі може надати вичерпні консультації по пошуку роботи незалежно від зареєстрованого місця прописки людей в паспорті. Якщо по місцю проживання роботу знайти не вдалось, є шанс скористатись комп'ютером з доступом в мережу інтернет, якщо інтернет буде відключений вдома.

На випадок отримання допомоги по безробіттю, то тут необхідна реєстрація, право на яку мають громадянини, які легально працювали чи займались підприємництвом більше ніж півроку за останній рік звернення(наприклад з 03.02.2015р. по 03.02.2016р.). Якщо такого стажу немає, то тут необхідно надати довідку до служби зайнятості з міської (сільської) ради по місцю прописки в паспорті, що мешканець не була членом особистого селянського господарства (ОСГ). Дата довідки повинна бути рівною даті звернення. Тобто, щоб по адресі прописки згідно даних відділу земельних відносин міської (сільської) ради не було закріплено землі для ведення сільського господарства. Якщо мешканець є інвалідом, то наявність піврічного стажу за останній рік звернення для реєстрації є обов'язковою. Право на реєстрацію мають також випускники ВУЗів (для контрактників треба довідка щодо підтвердження форми навчання, а тих, хто на державному замовленні мед. ВУЗів - довідку щодо надання можливості самостійного працевлаштування), ПТУ (додатково треба довідку щодо надання можливості самостійного працевлаштування), що звернулись протягом півроку від закінчення учбового закладу і особи ніде не працювали.

Важливо, щоб людина на дату реєстрації не була зайнятою, не числилась підприємцем і шукала роботу. Для реєстрації треба надати оригінал паспорту (з пропискою), коду, трудової книжки (трудового договору), диплому (за наявності), довідки МСЕК (для інвалідів обов'язково та бажано індивідуальну програму реабілітації з заповненим 5-м розділом, щодо професій, оптимальних за станом здоров'я).

За умови відсутності підходящої роботи на 8-й день (через тиждень) призначається виплата на період 6-місяців в мінімальному розмірі 544 грн/міс. (випускникам чи незастрахованим особам, що не були членами ОСГ), на 9 місяців (при звільненні за угодою сторін або за власним бажанням - тоді виплата відкладається на 3 місяці), на рік (при розірванні трудового договору або при звільненні внаслідок скорочення виробництва - виплата розпочнеться через місяць з дати звільнення), на 2 роки або менше громадянам, яким залишилось до пенсії 2 і менше років.

Розмір допомоги залежить від розміру легальної нарахованої заробітної плати безробітного і загального трудового стажу:

до 2 років - 50 відсотків від легальної заробітної плати;

від 2 до 6 років - 55 відсотків;

від 6 до 10 років - 60 відсотків;

понад 10 років - 70 відсотків.

Допомога по безробіттю виплачується залежно від тривалості безробіття у відсотках до визначеного розміру:

перші 90 календарних днів - 100 відсотків;

протягом наступних 90 календарних днів - 80 відсотків;

у подальшому - 70 відсотків.

Всі питання щодо перебування на обліку в службі зайнятості, отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю, професійного навчання, громадських робіт та інших послуг будуть висвітлені на сторінці міста Козятин пізніше по питанням, що будуть задані користувачами на адресу адміністрації сайту. Всі опубліковані інформаційні матеріали не є офіційними, вони показують тільки аналіз чинного законодавства з питань пошуку роботи та отримання допомоги по безробіттю, інших послуг центру зайнятості.


03.02.2016р.Долучайетсь до громади Козятиного

Світовий аналітика Stratfor на 2015-2025 роки від 28.02.2015 р. вказує на те, що ще до того говорили українські та деякі російські науковці. А саме:

1) теперішній конфлікт Росії та України залишатиметься комплексним для світової політики ще тривалий час;

2) ми отримаємо пожвавлення націоналізму в Східній Європі, хоча в самій Україні націоналізм стрімко послабиться на користь більш масштабних модельних структур (Східна Європа повинна прийти до того, до чого прийшла наша країна);

3) розкол Росії близький, а Розпад країн ЄС дуже імовірний;

4) лідерська роль в Європі перейде від Німеччини до Польщі з нашою країною як її стратегічним союзником (почне утворюватися Балто-Чорноморський Союз, який пришвидшить розпад Росії);

5) суттєво важливою для Євразії стає стратегічна лінія Польща-Україна-Туреччина-Китай - це союз контролю за територією деструктурованої Росії, причому контроль за ядерною зброєю буде виконуватись за участю США.

Різноманітні прогнози на найближчі 10 років сходяться в одному - світ буде змінюватися дуже кардинально і дуже швидко. Наприклад, Меір Брук, наш земляк з США, пропонує трьохпозиційну модель сучасного світу: держава, корпорація, громадськість. Будь-які моделі, які базуються на співвідношенні цих трьох реальностей (як в США), будуть більш прийнятними, ніж ті, які грунтуються на одній (держава, як в РФ) чи на двох (держава та громада, як в Євросоюзі). Україна в даний момент від двохпозиційної моделі (держава та корпорації) переходить до трьохпозиційної моделі свого життя (держава, корпорації та громади).

В цьому випадку можна сформулювати простий принцип занепадаючого світу або світу динамічних змін - лише той, хто конструюватиме динамічну в цих трьох реальностях структуру, матиме можливість пережити кризовий час стрімких змін і зародити новий світ. В цьому випадку стають зрозумілі дві головні причини розпаду Росії, і це зовсім не економічний занепад, бо люди можуть пережити любі важкі часи, як от війну чи епідемію, якщо вони мають перспективний смисл. Отже перша причина розпаду - архаїзація, яка позбавляє росіян самого смислу життя. І це головна причина, яка не дозволить Росії пережити економічний рівень життя, який значно кращий за той, який був у наших предків під час та після Другої світової війни. Бо сучасники порівнюють своє життя з сучасниками, а не з предками. Так само друга причина розпаду Росії полягає у реальностній гомогенності, а отже закостенілості та ригідності, нездатності до інновацій за межами військового озброєння. У Росії фактично є тільки одна реальність - держава. Корпорації настільки сильно піддані державі, що можна сказати, що Росія це держава-корпорація. Суспільство в Росії це не суспільство громадян, це суспільство підданих.

Саме тому телемедіа в Росії це дійсно спосіб управління людьми через призму квазі-реальності. Тобто, Росія розпадеться не через злидні чи політичну кризу еліти, а через архаїзацію як відсутність перспективних смислів і через відсутність корпоративної та суспільної (громадської) динаміки.

Це саме бачення можна застосувати і до ЄС, де створювалася двохпозиційна модель: держави+громади. Головна помилка Об'єднаної Європи полягала в тому, що європейські корпорації не були диверсифіковані по всій Європі і не стали потужною реальністю європейської політики. Відтак інновативний потенціал корпорацій, як це змогли використати США в часи кризи, не зміг бути використаний на території єврозони.

Давайте поглянемо на поточний рік з позиції основоположних модельних процесів. Українській громаді потрібно відстояти своє посилення на рівні Конституції. За будь-яку ціну потрібно не допустити фейкових владно-олігархічних змін до Конституції у теперішній редакції Верховної Ради. Українській громаді потрібна реальна децентралізація.

Українська громадськість має послабити впливовість українських олігархічних корпорацій всередині країни, тобто громадськість має продовжувати тиснути не тільки на владу, але і на олігархічні корпорації, зменшуючи їх вплив на внутрішню політику.

Процес деолігархізації це, перш за все, процес громадський. Олігархічний консенсус влади має бути зруйнований - через перевибори Верховної Ради та можливо перевибори Президента. Нам потрібні сильні українські корпорації на світовому ринку, а не сильні українські корпорації в справі українського монополізму, у справі здирництва української громади через тарифну політикуна енергоносії та державну корупцію.

Українська громадськість має наполягати на нових формах комунікації на телебаченні, де би був не тільки порядок денний влади та олігархів, але, перш за все, порядок денний самої громади.

2016-й рік - це рік створення Суспільного телебачення, це рік розвитку всіх сторінок міст і сіл Першої всеукраїнської соціальної мережі. Порядок денний 2016-го року це порядок денний громади, а не влади чи корпорацій. Сильна та впливова всередині країни та за її межами українська громадськість, громада Козятиного - ось що має стати підсутком 2016-го року. І це суттєво не тільки для продовження української революції. Це також суттєво для майбутнього Європи, майбутнього Євразії з Росією, що розпалася, та майбутнього світу вцілому. Єднаймося!


24.01.2016р.Перейменування вулиць у Козятині

Питання перейменування вулиць зробило гучний резонанс в соціумі міста. Цією справою стали цікавитись всі громадяни, що мають документи на певну адресу, мають сильно виражені історичні пристрасті, та ті громадяни, що мають на меті зробити з цієї справи черговий піар.

Свідомість людей, Козятиного піднялась на новий рівень. Історія ще раз переписує своїх героїв, відкриваються нові імена, викидаються у смітник старі радянські назви. Реформи тривають. На жаль, що вони затрогують лише зовнішню оболонку системи. Заміною табличок на вулицях Козятиного справи не покращаться. Але якщо йти послідовно, то вулиці у Козятині мають носити імена тих жителів, що внесли чималий вклад в його розбудову, теперішнє і минуле.

З чого почати? Дійсно з ідеї перейменування певної вулиці. Ініціатори перейменування вулиці, серед яких є жителі, іноземці, трудові колективи чи державні органи, звертаються до голови міської ради. Пропозиція щодо перейменування вулиці повинна бути розглянута до 45 календарних днів. Далі виноситься відповідне питання на обговорення: конференцію, зустрічі, теле-, радіодебати, інтернет-конференцію. Воно продовжується більше 2-х місяців, в результаті мають бути зведені всі «за», «ні» та інші варіанти. Потім голова міської ради робить проект рішення про перейменування вулиці міста і виносить на розгляд міської ради. На сам кінець має бути прийняте рішення про перейменування вулиці, яке набуває сили з часу його офіційного оприлюднення.

Для бюджету Козятиного сума такого перейменування буде залежати від кількості табличок та дорожних знаків з новою назвою вулиці, які треба замінити. Як правило вартість однієї таблички коштує приблизно 65 грн., дорожнього знака втричі дорожче. Для звичайних людей не треба спеціально змінювати документи, які засвідчують право власності, вони залишаться дійсними. Також не потрібно спеціально змінювати реєстрацію місця проживання в паспорті. Юридичним особам законодавством не встановлено терміни подачі змін до установчих документів, вони вправі це зробити в інший зручний час.

До уваги всіх людей, які забажають змінити назви вулиць чи інших об’єктів Козятиного, на сайті викладено підручник, з детальними прикладами, зразками документів. Він також містить перелік негавтивних постатей, які вели боротьбу проти незалежності України. Тобто це перелік людей, що причетні до масових злочинів, вони мають бути зняті з карти Козятиного.


03.12.2015р.Щодо погоди у місті Козятин

Життя у місті Козятин так чи інакше пов’язано з погодними умовами. Це особливо стосується тих людей, що багато проводять часу на відкритому повітрі. Ніхто з людей не хоче промокнути, замерзнути і застудитися. Хворіти дорого в наш час. Точний прогноз погоди важливий також людям міста, що працюють в сільському господарстві, на на відкритому повітрі в інших галузях народного господарства. Якщо не дізнатись точну температуру довкілля, то збитки теплових комунальних підприємств можуть бути до 20 відсотків. Інколи позапланове чи мізерне витрачення енергоресурсів веде до неефективного господарювання. Гарний господар завжди зуміє обчислити потрібну кількість газу, дров, іншого палива чи електроенергії для обігріву свого будинку. Навіть прогулянка Козятиним буде дуже приємною, якщо дізнатись точний прогноз погоди. Це можливо за допомогою додатка соцмережі, що показує рух фронтів, наявність опадів в певному місці в конкретний час. Напрям фронтів, що відображений на мапі легко спрогнозує опади дощу, туману, снігу, граду, грому. Такі метеоінформери використовують авіаперевізники при здійсненні вдалих польотів. Відтепер вони стали видимі на сторінках населених пунктів сайту для всіх користувачів Київської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Черкаської, Кіровоградської, Житомирської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Херсонської областей. Вони відображають реальну картину метеоявищ на певній місцевості.


27.11.2015р.Хто отримає субсидії в місті Козятин в 2015 році

Для оформлення субсидії треба зайти в місцеве управління соціального захисту населення, написати заяву і декларацію про доходи і витрати на отримання субсидії або відправити ці 2 документи по пошті. По всім питанням, що не знайдуть жителі міста Козятин в цій статті, рекомендовано зателефонувати на безплатну пряму лінію 0-800-507-309.

Чи варто оформлювати субсидію? Давайте порахуємо. Якщо типовий мешканець міста Козятин має своє домогосподарство і обігріває житловий будинок дровами та газом в відношенні 50/50 і сплачує комунальним структурам щомісяця близько 500 грн. Якщо субсидія призначається при умові обов'язкового платежу в 1000 грн., то немає тоді потреби займатись оформленням субсидії.

Як вирахувати суму обов'язкового платежу? Приміром, пересічна сім'я із 3-х осіб в Козятині має за останні 6 місяців офіційний дохід 36 тис. грн. Тоді дохід на одну особу в місяць становитиме 2 тис. грн. (36 : 6 = 6; 6 : 3 = 2). Цю суму треба по визначеній формулі розділити на 1176 грн (розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 01.01.2015р.), розділити на 2 та помножити на 15%. Тобто 2000 : 1176 : 2 * 15% = 12,76%. При середньомісячному сукупному сімейному доході 6000 грн. в місяць обов'язковий платіж типової родини Козятиного становить 765,6 грн. (6000 * 12,76%). Всі комунальні платежі, що перевищують цей мінімальний розмір, відшкодовуються управлінням соцзахисту. Порядок заповнення вказаний на сайті мінсоцполітики.

При заповненні декларації краще перестрахувати себе, взяти довідку про отримані доходи з податкової інспекції та пенсійного фонду по місцю проживання, адже при нарахуванні субсидії йде автоматична звірка з даними службами згідно обміну даних. У разі відсутності доходу або дохід є меншим прожиткового мінімуму у працездатних осіб, які зареєстровані по вказаній адресі, для розрахунку субсидії враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму (з 01.01.2015р. - 1218 грн.). Призначається субсидія на особу, на яку відкриті особові рахунки за місцем реєстрації. Наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальних послуг не впливає на визначення права на призначення субсидії.

При оформленні субсидії діє обмеження в площі житла - 48,87 м2 на одну особу, а також єдині для всієї України щомісячні норми споживання на одну особу води (4 м3), водовідведення (4 м3), вивезення сміття (0,4167 м3), газопостачання в опалювальний період 7 м3 на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465 – в багатоквартирних будинках), на газову плиту на одну особу (приготування їжі - 6 м3 та підігрів води +3 м3 або водонагрівач 18 м3 ), електропостачання в опалювальний період 65 кВт год. на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465– в багатоквартирних будинках). У будинках, обладнаних (не обладнаних) стаціонарними електроплитами 130 кВт год. (90 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї за наявності центр. постачання гарячої води або 150 кВт год. (120 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї (за відсутності центр. постачання гарячої води). Якщо житлова площа перевищує соціальну норму житла, то це не означає позбавлення права субсидії. Просто при розрахунку субсидії братиметься не вся сума нарахованої квартплати, а тільки та, що є у межах соціальної норми.

Перерахунок розміру призначеної субсидії за фактичними обсягами споживання послуг не здійснюється. Сума призначеної субсидії, яку переказано на рахунки для оплати вартості комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів і, яка не використана сім'єю внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата обов’язкової часки платежу сім'ї на наступний розрахунковий період.


22.11.2015р.Дві справи на неділю: проголосувати і перевести годинник

В останню неділю жовтня за нашим законодавством проходять вибори до місцевих, районних, обласних рад та голів міської ради. Ті жителі України, що мають виборче право, голосують за місцем своєї приписки в паспорті. Не прості вибори очікуються. Всі політики перетасувались між собою як карти в колоді. Нові імена партій, одні і ті ж передвиборчі програми і кандидати. Будь-якою ціною прорватись до владних кабінетів. Життя їх нічому не навчило. Тотальна байдужість громадян міста дає дозвіл вчиняти з ними неправомірні дії. Але не будемо про погане. Який би вибір не зробила місцева громада, перша всеукраїнська соціальна мережа буде вітати цей вибір, бо жодна з політичних сил не впливає на діяльність сайту і це є показовим чинником неупередженості перед виборцями Козятиного та конкурентними ЗМІ, що продали свою ідейну свободу за кілька срібенників. Життя продовжиться, жителі міста оберуть владу, яка буде їх варта. Кандидати в депутати місцевих виборів 2015 року доступні за посиланням: cvk.gov.ua. Підсумки місцевих виборів 2015 року доступні за тією ж адресою. Треба вибрати область та населений пункт. Інформація корисна для тих громадян міста, що хочуть вивчити своїх кандидатів, перед тим, як зробити вибір і простежити результати голосування до остаточного підрахунку голосів. Осінні дні минають непомітно, з неділі жителі Козятиного можуть поспати довше. Тільки необхідно нагадати їм перевести годинникову стрілку на годину назад і ще раз насолодитись осіннім теплим дощем, якого так давно не було в Україні.


24.10.2015р.День туризму у місті

З 1998 року в Україні святкується День туризму. Пересічний мешканець міста хоча б раз на рік виїздить за межі рідного населеного пункту. Навіть вирушаючи у відрядження по справам у найближче велике місто чи маленьке село, подорожуючі іноді знаходять хвилину, щоб озирнутись навколо. Побачити дещо нове, перепочити, набратись нових сил. Так виник туризм. Ідея побачити нові краєвиди, історичні споруди не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на далекі відстані, поєднуючи фотографування, культурологію і відпочинок. Таких активних подорожуючих в країні не так вже й багато. Більшість жителів віддає перевагу коротким походам в Карпати, на береги Чорного і Азовського морів. Ще частіше відпочивають жителі Козятиного на вихідних у парку, біля річки. Що кому зручніше.

Популяризація туризму в Козятину багато в чому залежить від самих його жителів та місцевої влади. В якому стані знаходяться історичні будівлі? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, дітей? На якому рівні тримаються заклади харчування, де є найближчий готель? Хтось створював туристичні маршрути, чи існують дорожні сполучення і реклама всіх місцевих об’єктів туризму? Це базові питання, що мають бути вирішені в плані розвитку місцевого туризму. В місті є завжди дивовижні місця, які з боку кожного мешканця не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес вносить певну родзинку простим речам, які потім стануть привабливими для туристів. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повертатись знову і знову у улюблене місто.


27.09.2015р.Передвиборна агітація почалась

Близько тижня тому почалась передвиборча агітація у місті. На що надіються мешканці Козятиного? Чи лишились надії на поліпшення життя? Чи є нові обличчя, яким можна довірити громаду в Козятину?

Згідно нового законодавства країни про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування матимуть більше прав і обов'язків для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Козятині? Свідомість місцевих керівників залишилась ще в минулому, коли всі вказівки диктувались зверху. Управляти самим на землі, чи не це є споконвічною мрією багатьох українців? Ще один крок до незалежності. Не тільки країни, а й міста. Коли все поточне виробництво скорочене до мінімуму, надання послуг ледве держиться на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять великі завдання щодо розширення всіх напрямків життєдіяльності міста. Якими будуть підсумки голосування до міської ради? Які кандидати і політичні сили пройдуть до міської ради, хто буде головою міської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток міста на найближчі 5 років.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборча агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Козятиного. Хтось займеться так званою благодійністю і наділить крупою і гречкою тих, хто готовий проміняти власний голос на певне матеріальне благо. Справжні кандидати не голословлять, вони просто роблять свою роботу. Тихо і впевнено. Задача виборців - розгледіти таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимшанс, ще раз повірити в їх сили. Передвиборча боротьба переверне місто верх дном. Кандидати на виборні посади будуть намагатись не тільки зрости в очах людей, але й дискредитувати своїх конкурентів, якими б вони не були святими. Районні газети зірвуть наступний куш на виборчій кампанії 2015 року. Більше роботи буде і працівникам Укрпошти, передвиборні листівки будуть в кожному дворі. Стовпи і забори у місті будуть майоріти кольорами політичних партій, а портрети кандидатів будуть такі знайомі як свої. Один раз на 5 років вони зроблять все можливе, щоб місцевий житель проголосував за них. Отак і живуть люди у Козятині, від виборів до виборів.


16.09.2015р.Фізкульт Ура, Козятин

Минули часи, коли спорт у Козятині був багаточисельним. Хай як не критикують жителі радянську владу спортивне життя було на ті часи на дуже високому рівні. Згадайте урок фізкультури в школі. Учні з довідкою про недопущення до нормативів були скоріше винятком серед групи дітей. Зараз же майже половина дітей не допускаються до фізичних навантажень через різноманітні проблеми зі здоров'ям. Сам вчитель не має права вимагати від учнів нормативів по силових навантаженнях. Добру оцінку будуть ставити лише за те, що діти приходять у спортивній формі. Що заважає жителям Козятиного бути фізично кріпкими? Можна завжди списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на Чорнобильській АЕС. Але кожен з них має право вибирати те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись зайвих харчів, додавши міцного алкоголю. Або зробити невелику дієту і пробігти зайвий шлях, хоча б по дорозі на роботу. Або кожний вечір валятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або піти спати раніше, щоб на завтра мати здоровий вигляд. Скільки б не побудували спортивних шкіл, закладів оздоровлення у Козятині, фізична культура людей буде залежати тільки від них самих. Хто господарює Козятиним, фізичною підготовкою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі жителі, що, схоже, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в тренді. Його навчились купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись спортом і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато людей у Козятині є, що тримають на висоті свою фізичну культуру. Добре те, що до них приєднались юнаки і розвивають новий напрямок спорту - street workout. Це той багаточисельний вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Ефект від занять дає приклад іншим юнакам. Ймовірно, вони задумаються над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління вирощувати і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток жителів не тільки Козятиного, а й цілої країни.


12.09.2015р.День підприємця в Козятині

Кожного року в Козятині в першу неділю осені святкують День підприємця. Цей день запроваджено з 5 жовтня 1998 року Указом Президента України, але мешканці Козятиного не звикли масово його святкувати. Схоже, гроші люблять тишу. Як і великий, так і малий бізнес у Козятині не хизується своїм святом. В наш нелегкий час складно знайти ресурси для таких широкомасштабних заходів. Тим паче, що з боку держави підтримка підприємництва мінімальна. Певні заходи, що здійснюються місцевою владою, можна зазначити, - формальні. Конкурс на кращого підприємця, грамоти, подяки тільки дратують в останній рік підприємців, що втомились чекати від влади реальної підтримки. Так, що все можна списати на війну, але працювати треба якось. В надії на поліпшення попиту на внутрішньому ринку чимало підприємців чекає збільшення своїх доходів, адже з 1 вересня збільшений розмір мінімальної зарплати для населення. Ще важливо, щоб не підняли сильно податки, вартість енергоносіїі і курс гривні був стабільним. Бо якщо і далі так піде, то підприємців може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частина місцевого бюджету Козятиного залежить від сплати податків місцевих підприємців. Найбільшу вагу займає податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде існувати місто Козятин без підприємців? Важко уявити. Подумати тільки, як їм жилось в 1991-1996 роках… Коли з'являлись перші підприємці в Козятині. З чого вони починали і чого вони досягли… Як нам жилось без них і зараз з ними. Зведені торгівельні заклади, виробничі будівлі, сфера послуг. Вся інфраструктура міста закручена навколо них і тримається на них. Суворі закони бізнесу залишили тільки самих сильних. Місцева конкуренція дала жителям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Здається, що ніщо не зупинить підприємницький рух у Козятині, бо є сила і воля розвивати свою справу, своє місто. Дай Бог тільки їм здоров’я, сили і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Козятині

Кожний рік в кінці серпня більшість жителів Козятиного збираються до школи. Теплі дні позаду. Всі діти відпочили і готові приступити до нового навчального року. Недарма придумали на 1 вересня свято – День Знань. Ці тривожні моменти радості й печалі. Хтось все літо чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За канікули школярі подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати похмурі учбові будні.

Так як у всій країні, школярі Козятиного ідуть наприкінці літа на пробний урок в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи виглядають тепліше. Вчителі з учнями прораховують всі організаційні моменти: вивчають розклад уроків, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато школярів використовують цей момент і підходять до вчителів з аналогічним проханням. Тобто, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільного одягу і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом учбових приміщень. Якби не голосно лунали всі політичні лозунги, завжди в Козятині знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення школярів до школи з далекої місцевості, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, обігрів приміщень в холодну пору року тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам об'єднуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитипокращити стан місцевої освіти міста Козятин.

Першого вересня всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію свого дитинства. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими світлими шкільними враженнями. Море радості, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Козятині на свято першого вересня. Вдалого старту лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати саме від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Козятину, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Козятиного, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці міста в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у місті почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Козятину вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.
Популярні відео про Місто Козятин (47)

Козятинський район: пожежа в Зозулинцях Ты мой солдат - скорый поезд Вітали козятинських чорнобильців Навчання. Пожежа Євгеніванович з ВІА "Веселі Біоритми" - ФК "Горизонт" Трансляція TV по футболу в Козятині. Козятинські шашки Порцеляна - Клітина.360.mp4 "Інваспорт": Баскетбол. Фінал Хокей по-козятинські День міліції Вечори на хуторі поблизу Диканьки Як щедрували козятинці Виставка до Міжнародного дня інвалідів Фінал Чемпіонату області 18.03.2012 50-55кг. Польский ансамбль на Крещатике A Polish ensemble on Khreshchatyk street Народний бренд-2010 у КозятиніАдмiнiстрація сторiнки


Євгеній Мазуренко займає 12 місце
Написати повідомлення
Відвідувачі міста Козятин (22)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на місто Козятин -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту міста Козятин:Погода у Козятині
Інші населені пункти
Вінницької області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Вінницької області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2016 Сироватко