E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Місто Нова Скварява - сайт громади
Мені подобається сайт


 Люди
 Фото (14)
 Відео
 Визначні місця додати
 Львівська область
 Фотомаркет
 Картографія фото New!
 Топографічна карта
 Мій стиль

Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лентаНаселені пункти району

1. Магерів
2. Туринка
3. Крехів
4. Сопошин
5. Гійче
6. Куликів
7. Волиця
8. Боянець
9. Рава-Руська
10. Жовква

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосівмісто Нова Скварява

райцентр Жовква

облцентр ЛьвівЗапитати


Будь патріотом свого міста - проголосуй за нього!

Всього голосів: 0
Дивитись місця в рейтингах
України та Львівської області

Максимальний рейтинг міста Нова Скварява залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Нова Скварява - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото
Новини Львівської області


На Жидачівщині велопробігом вшанують пам’ять гетьмана Івана Виговського (Zik.ua)(19:15)
Людина, яка допомагає повірити у себе (Відродження)(19:12)
Свято вуличного футболу (Відродження)(19:11)
«Є очевидний конфлікт поколінь та цінностей у Львові» (Zaxid.net)(19:04)
У Львові покажуть 25 нових польських фільмів (Zaxid.net)(19:01)
В «Ягодині» прикордонники завадили вивезенню з України близько 100 кілограмів бурштину (Львiвська Газета)(18:44)
Керівник управління культури ЛМР подала у відставку після «антицерковного скандалу» (Львiвська Газета)(18:42)
За зловживання службовим становищем посадовця притягують до кримінальної відповідальності (Paralleli.if.ua)(18:24)
У Львові кінознавець Тадеуш Любельський розкаже про історію польського кіно (Zik.ua)(18:16)
Львів: чиновниця написала заяву на звільнення після висловлювань про церкву, її ще не підписали (Радіо Свобода)(18:05)


Форум - міста - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
День туризму у місті

Починаючи з 1998 року в Україні відзначається День туризму. Кожен мешканець міста бодай один раз на рік виїздить за межі свого населеного пункту. Навіть вирушаючи у поїздку по справам у найближче велике місто чи маленьке село, пасажири іноді знаходять час, щоб оглянутись навколо. Рогледіти щось нове, перепочити, набратись нових сил. Ось так зародився туризм. Спокуса відвідувати нові краєвиди, архітектурні форми не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на далекі відстані, поєднуючи фотографування, краєзнавство і відпочинок. Таких активних подорожуючих в Україні не так вже й багато. Переважна більшість мешканців віддає перевагу коротким поїздкам в Карпати, на береги Чорного і Азовського морів. Ще частіше відпочивають жителі Нової Скваряви на вихідних у парку, біля річки. Що кому ближче.

Популяризація туристичного бізнесу в Новій Скваряві багато в чому залежить від самих його мешканців та міської влади. В якому вигляді знаходяться історичні пам’ятки? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, дітей? На якому рівні тримаються кафе, де є найближчий готель? Хтось розробляв туристичні маршрути, які є шляхові сполучення і реклама всіх існуючих об’єктів туризму? Це базові питання, що мають бути вирішені в плані розвитку сучасного туризму. В місті є завжди цікаві місця, які з боку пересічного жителя не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес вносить певну родзинку звичайним місцям, які потім виявляться привабливими для подорожуючих. Нові враження, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повертатись знову і знову у улюблене місто.


27.09.2015р.Передвиборна агітація почалась

Півмісяця тому розпочалась передвиборна агітація у місті. На що сподіваються жителі Нової Скваряви? Чи залишились надії на поліпшення життя? Чи є нові кандидати, яким можна довірити владу в Новій Скваряві?

Згідно нового законодавства України про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування матимуть більше повноважень для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Новій Скваряві? Свідомість місцевих керівників залишилась ще в минулому, коли всі рішення диктувались зверху. Управляти самим на землі, чи не це є споконвічною метою багатьох українців? Ще один крок до незалежності. Не тільки країни, а й міста. Коли майже все поточне виробництво урізане до мінімуму, надання послуг ледь держиться на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять нелегкі завдання щодо підвищення всіх напрямків життєдіяльності Нової Скваряви. Якими будуть підсумки виборів до міської ради? Які депутати і політичні сили пройдуть до міської ради, хто буде головою міської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток міста на найближчі 5 років.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборна агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Нової Скваряви. Хтось займеться так званою благодійністю і обдарує крупою і гречкою тих, хто готовий проміняти власний голос на певне матеріальне благо. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто роблять свою роботу. Тихо і впевнено. Задача виборців - побачити таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимспробу, ще раз повірити в їх сили. Передвиборна боротьба переверне місто з ніг на голову. Кандидати на виборні посади будуть намагатись не тільки зрости в очах мешканців, але й понизити своїх конкурентів, якими б вони не були порядними. Районні газети зірвуть наступний куш на цій виборчій кампанії. Більше роботи буде і працівникам Укрпошти, передвиборні матеріали будуть в кожному дворі. Стовпи у Новій Скваряві будуть розклеєні кольорами політичних партій, а портрети кандидатів будуть такі знайомі як свої. Один раз на декілька років вони зроблять все від себе можливе, щоб місцевий житель проголосував за них. Отак і живуть люди у місті, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем спорту, Нова Скварява

Минули роки, коли спорт у Новій Скваряві був багаточисельним. Хай як не критикують жителі радянську владу спортивне життя було на ті часи на дуже високому рівні. Згадайте урок фізкультури в радянський час. Діти з довідкою про недопущення до нормативів були скоріше виключенням серед групи дітей. Зараз же майже половина дітей не допускаються до фізичних навантажень через різноманітні хвороби. Сам вчитель не має права просити від учнів нормативів по силових вправах. Відмінну оцінку будуть ставити лише за те, що діти приходять у спортивному одязі. Що заважає жителям Нової Скваряви бути фізично кріпкими? Можна постійно списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на Чорнобильській АЕС. Але кожен з них вибирає те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись багато їжі, додавши міцного алкоголю. Або влаштувати маленьку дієту і пробігти зайвий шлях, хоча б по дорозі на роботу. Або цілий вечір валятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або піти спати раніше, щоб на завтра мати здоровий вигляд. Скільки б не побудували лікарень, спортшкіл, закладів оздоровлення у Новій Скваряві, здоров'я людей буде залежати тільки від них самих. Хто господарює Новою Скварявою, фізичною культурою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі жителі, що, схоже, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в тренді. Його звикли купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись спортом і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато людей у Новій Скваряві є, що тримають на висоті свою фізичну підготовку. Радує те, що до них додались хлопці та дівчата і розвивають новий напрямок спорту - street workout. Це той масовий вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Ефект від занять дає приклад іншим жителям. Ймовірно, вони задумаються над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління вирощувати і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток населення не тільки Нової Скваряви, а й цілої держави.


12.09.2015р.День підприємця в Новій Скваряві

Як завжди в Україні в першу неділю вересня відзначають День підприємця. Цей день запроваджено з 5 жовтня 1998 року Указом Президента України, але люди Нової Скваряви не звикли масово його святкувати. Схоже, гроші люблять тишу. Як і крупний, так і малий бізнес у Новій Скваряві не хизується своїм святом. В наш нелегкий час не просто знайти гроші для таких широкомасштабних заходів. Тим паче, що з боку держави підтримка підприємництва зовсім мала. Певні заходи, що здійснюються райдержадміністрацією, можна сказати, - формальні. Конкурс на найкращого підприємця, грамоти, подяки тільки дратують в останній час підприємців, що втомились чекати від влади реальної підтримки. Так, що все можна списувати на війну, але жити треба як-небудь. В надії на покращення купівельної спроможності на внутрішньому ринку багато підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з першого вересня збільшений розмір мінімальної зарплати для населення. Головне, щоб не підвищили сильно податки, ціни на енергоносії і курс гривні був стійким. Бо якщо і далі так піде, то підприємців може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частка місцевого бюджету Нової Скваряви залежить від сплати податків місцевих підприємців. Найбільшу частку займає податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде існувати місто Нова Скварява без підприємництва? Не легко уявити. Подумати тільки, як їм жилось в 1991-1992 роках… Коли з'являлись перші підприємці в Новій Скваряві. З чого вони починали і що вони досягли… Як нам було без них і зараз з ними. Зведені торгівельні заклади, виробничі будівлі, сфера послуг. Вся інфраструктура міста закручена навколо них і тримається на них. Суворі закони бізнесу залишили тільки самих сильних. Місцева конкуренція дала мешканцям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Здається, що ніщо не зупинить підприємництво у Новій Скваряві, бо є сила і воля розвивати свою справу, своє місто. Дай Бог тільки їм здоров’я, сили і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Новій Скваряві

Кожний рік на кінець літа більшість уроженців Нової Скваряви збираються до школи. Найтепліша пора року позаду. Всі дітлахи набрались сил і готові приступити до чергового навчального року. Недарма придумали на перший день осені свято – День Знань. Ці тривожні моменти радості й печалі. Хтось всі канікули чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За канікули школярі подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати похмурі учбові будні.

Так як у всій країні, школярі Нової Скваряви ідуть наприкінці літа на пробний урок в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи не виглядають так похмуро. Вчителі з учнями прораховують всі організаційні моменти: вивчають розклад занять, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато учнів використовують цей момент і підходять до вчителів з аналогічним проханням. Один словом, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільного одягу і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом учбових приміщень. Якби не голосно лунали всі партійні лозунги, завжди в Новій Скваряві знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення учнів до школи з далекої відстані, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, обігрів приміщень взимку тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам об'єднуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитипокращити стан місцевої освіти міста Нова Скварява.

Першого числа всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає це свято, поринувши в історію свого дитинства. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими світлими шкільними враженнями. Море радості, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Новій Скваряві на свято першого вересня. Вдалого початку лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати саме від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Новій Скваряві, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Нової Скваряви, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці міста в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у місті почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Новій Скваряві вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на місто Нова Скварява -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту міста Нова Скварява:Погода у Новій Скваряві
Інші населені пункти
Львівської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Львівської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко