E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Місто Нова Скварява - сайт громади
   Люди

   Фото (14)

   Відео

   Визначні місця    додати


Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лента
Населені пункти району

1. Магерів
2. Туринка
3. Крехів
4. Сопошин
5. Гійче
6. Куликів
7. Волиця
8. Боянець
9. Рава-Руська
10. Жовква

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосівмісто Нова Скварява

райцентр Жовква

облцентр ЛьвівЗапитати


Будь патріотом свого міста - проголосуй за нього!

Всього голосів: 0
Дивитись місця в рейтингах
України та Львівської області

Максимальний рейтинг міста Нова Скварява залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Нова Скварява - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото

Всі альбоми фото
Новини Львівської області


Кріштіану Роналду дав автограф співробітникам аеропорту у Львові (112.ua)(01:11)
У Жовкві відзначили День Гідності та Свободи всенародним Віче (Моя Жовківщина)(00:52)
Журналістам покажуть Новороздільський індустріальний парк (Дивись.info)(00:28)
У Львівській області СБУ виявила підпільний цех з обробки бурштину (Magnolia-TV)(00:07)
У Львові на Масарика чоловік вистрибнув з багатоповерхівки (Вголос)(23:41)
У Львові стартувала благодійна акція «Подаруй дитині свято» стартувала (Дивись.info)(23:01)
Юхновський закликав депутатів і мера об’єднатись (Дивись.info)(22:40)
Завтра у Львові вшанують пам’ять членів ОУН, розстріляних на Кортумовій горі (Дивись.info)(22:38)
У закінчених кримінальних провадженнях відшкодовано збитків державі на суму понад 15 млн грн (Дивись.info)(22:22)
Як Садовий і депутати присягали на вірність (Дивись.info)(22:05)


Форум - міста - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
Як прорахувати субсидії в місті Нова Скварява в 2015 році

Для прорахунку субсидії треба звернутись в місцеве управління соціального захисту населення, подати заяву і декларацію про доходи і витрати на отримання субсидії або надіслати ці два документи по пошті. По усім питанням, що не знайдуть жителі міста Нова Скварява в цій пам'ятці, рекомендовано подзвонити на безкоштовну пряму лінію 0-800-507-309.

Чи є сенс робити субсидію? Давайте порахуємо. Якщо типовий мешканець міста Нова Скварява має власне домогосподарство і обігріває житловий будинок дровами та газом в відношенні 50/50 і платить комунальним службам щомісяця 500 грн. Якщо субсидія сплачується при умові обов'язкового платежу в 1000 грн., то немає тоді потреби займатись оформленням субсидії.

Як визначити суму обов'язкового платежу? Приміром, типова родина із 3-х осіб в Новій Скваряві має за останні 6 місяців легальний заробіток 36 тис. грн. Тоді заробіток на одну особу за місяць становитиме 2 тис. грн. (36 : 6 = 6; 6 : 3 = 2). Цей результат треба по визначеній формулі розділити на 1176 грн (розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 01.01.2015р.), розділити на 2 та помножити на 15%. Тобто 2000 : 1176 : 2 * 15% = 12,76%. При середньомісячному загальному сімейному доході 6000 грн. на місяць обов'язковий платіж типової родини Нової Скваряви становить 765,6 грн. (6000 * 12,76%). Всі комунальні платежі, що перевищують цей мінімальний розмір, відшкодовуються державою. Порядок заповнення вказаний на сайті мінсоцполітики.

При заповненні декларації краще перестрахувати себе, взяти довідку про отримані доходи з податкової інспекції та пенсійного фонду по місцю проживання, адже при нарахуванні субсидії йде автоматична звірка з даними службами згідно обміну даних. У разі відсутності доходу або заробіток є меншим прожиткового мінімуму у працездатних осіб, які зареєстровані по вказаній адресі, для розрахунку субсидії враховується заробіток на рівні прожиткового мінімуму (з 01.01.2015р. - 1218 грн.). Призначається субсидія на особу, на яку відкриті особові рахунки за місцем реєстрації. Наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальних послуг не впливає на визначення права на призначення субсидії.

При оформленні субсидії діє обмеження в площі житла - 48,87 м2 на одну особу, а також єдині для всієї України щомісячні норми споживання на одну особу води (4 м3), водовідведення (4 м3), вивезення побутових відходів (0,4167 м3), газопостачання в опалювальний період 7 м3 на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465 – в багатоквартирних будинках), на газову плиту на одну особу (приготування їжі - 6 м3 та підігрів води +3 м3 або водонагрівач 18 м3 ), електропостачання в опалювальний період 65 кВт год. на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465– в багатоквартирних будинках). У будинках, обладнаних (не обладнаних) стаціонарними електроплитами 130 кВт год. (90 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї за наявності центр. постачання гарячої води або 150 кВт год. (120 кВт год.) на родину з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена сім’ї (за відсутності центр. постачання гарячої води). Якщо житлова площа перевищує соціальну норму житла, то це не означає позбавлення права субсидії. Просто при розрахунку субсидії братиметься не вся сума нарахованої квартплати, а тільки та, що є у межах соціальної норми.

Перерахунок розміру розрахованої субсидії за фактичними обсягами споживання послуг не здійснюється. Сума розрахованої субсидії, яку переказано на рахунки для оплати вартості комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів і, яка не використана сім'єю внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата обов’язкової часки платежу родини на наступний розрахунковий період.


22.11.2015р.Дві справи на неділю: проголосувати і перевести годинник

В останню неділю жовтня за нашим законодавством проходять вибори до місцевих, районних, обласних рад та голів міської ради. Ті мешканці країни, що мають виборче право, проголосують за місцем своєї приписки в паспорті. Складні вибори прогнозуються. Всі партії перетасувались між собою як карти в колоді. Нові імена політичних сил, одні і ті ж обіцянки і кандидати. Будь-якою ціною прорватись до органів влади. Життя не навчило. Повна байдужість жителів міста дає добро вчиняти з ними повне невіглавство. Але не будемо про погане. Який би вибір не зробила місцева громада, перша всеукраїнська соціальна мережа буде вітати цей вибір, бо жодна з політичних сил не впливає на діяльність сайту і це є показовим чинником неупередженості перед виборцями Нової Скваряви та конкурентними ЗМІ, що продали свою політичну свободу за тридцять срібенників. Життя продовжиться, жителі міста оберуть владу, яка буде їх достойна. Кандидати в депутати місцевих виборів доступні за посиланням: cvk.gov.ua. Підсумки місцевих виборів доступні за тим же посиланням. Необхідно вибрати область та населений пункт. Інформація корисна для тих жителів міста, що хочуть вивчити своїх кандидатів, перед тим, як зробити вибір і простежити хід голосування до остаточного підрахунку голосів. Осінні дні минають непомітно, з неділі мешканці Нової Скваряви можуть поспати довше. Тільки необхідно нагадати їм перевести годинникову стрілку на годину назад і ще раз насолодитись осіннім теплим дощем, якого так давно не було в країні.


24.10.2015р.День туризму

З 1998 року в Україні святкується День туризму. Кожен мешканець міста хоча б раз у рік виходить за межі рідного населеного пункту. Навіть вирушаючи у поїздку по справам у сусіднє велике місто чи маленьке село, пасажири іноді знаходять хвилину, щоб оглянутись навколо. Побачити дещо нове, перепочити, набратись нових сил. Ось так зародився туризм. Спокуса побачити нові краєвиди, історичні споруди не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на далекі відстані, поєднуючи фотографування, культурологію і відпочинок. Таких активних туристів в Україні не так вже й багато. Більшість жителів віддає перевагу тижневим походам в Карпати, на береги Чорного і Азовського морів. Ще частіше проводять час жителі Нової Скваряви на вихідних у парку, біля річки. Що кому краще.

Розвиток туризму в Новій Скваряві багато в чому залежить від самих його жителів та міської влади. В якому вигляді знаходяться культурні будівлі? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, гостей міста? На якому рівні тримаються заклади харчування, де є найближчий готель? Хтось розробляв туристичні маршрути, чи існують дорожні сполучення і реклама всіх місцевих об’єктів туризму? Це ключові питання, що мають бути на постійному контролі в плані розбудови сучасного туризму. В місті є завжди дивовижні місця, які з боку пересічного проживаючого не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес вносить певну родзинку простим речам, які потім стануть привабливими для подорожуючих. Нові враження, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повертатись знову і знову у улюблене місто.


27.09.2015р.Передвиборна агітація почалась

Близько тижня тому почалась передвиборча агітація у місті. На що сподіваються мешканці Нової Скваряви? Чи залишились надії на покращення життя? Чи є нові обличчя, яким можна довірити громаду в Новій Скваряві?

Згідно нового законодавства країни про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування отримають більше повноважень для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Новій Скваряві? Свідомість місцевих керівників лишилась ще в минулому, коли всі рішення диктувались зверху. Керувати самим на землі, чи не це є споконвічною мрією багатьох українців? Ще один крок до незалежності. Не тільки країни, а й міста. Коли все існуюче виробництво урізане до мінімуму, надання послуг ледве тримається на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять нелегкі завдання щодо підвищення всіх напрямків життєдіяльності міста. Якими будуть підсумки виборів до міської ради? Які кандидати і політичні партії пройдуть до міської ради, хто буде головою міської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток міста на найближчі 5 років.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборча агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Нової Скваряви. Хтось займеться так званою благодійністю і обдарує крупою і гречкою тих, хто готовий проміняти свій голос на певне матеріальне благо. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто виконують свою роботу. Тихо і впевнено. Задача виборців - розгледіти таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимспробу, ще раз повірити в свої сили. Передвиборча боротьба переверне місто з ніг на голову. Претенденти на виборні посади будуть пробувати не тільки зрости в очах місцевих жителів, але й дискредитувати своїх конкурентів, якими б вони не були святими. Районні ЗМІ зірвуть наступний куш на цій виборчій кампанії 2015 року. Більше завдань буде і листоношам, агітаційні листівки будуть в кожному дворі. Стовпи у місті будуть розклеєні кольорами політичних партій, а обличчя кандидатів будуть такі знайомі як свої. Один раз на декілька років вони зроблять все від себе можливе, щоб місцевий електорат проголосував за них. Отак і живуть люди у місті, від виборів до виборів.


16.09.2015р.Фізкульт Ура, Нова Скварява

Минули часи, коли спорт у Новій Скваряві був багаточисельним. Хай як не критикують люди радянську культуру спортивне життя було на той час на дуже високому рівні. Згадайте фізкультуру в школі. Учні з довідкою про недопущення до нормативів були скоріше винятком серед групи школярів. Зараз же майже половина школярів не допускаються до фізичних навантажень через різноманітні проблеми зі здоров'ям. Сам керівник не має права просити від учнів нормативів по силових навантаженнях. Добру оцінку будуть ставити лише за те, що діти приходять у спортивному одязі. Що заважає жителям Нової Скваряви бути фізично кріпкими? Можна постійно списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на Чорнобильській АЕС. Але кожен з них має право вибирати те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись зайвих харчів, додавши міцного алкоголю. Або зробити невелику дієту і пробігти зайвий шлях, хоча б по дорозі подорожуючи. Або цілий вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або лягти спати раніше, щоб на ранок мати здоровий вигляд. Скільки б не побудували спортивних шкіл, закладів оздоровлення у Новій Скваряві, здоров'я людей буде залежати тільки від них. Хто господарює Новою Скварявою, фізичною культурою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі люди, що, можливо, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в тренді. Його навчились купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись спортом і слідити за харчуванням. Що цінніше? Не багато людей у Новій Скваряві є, що тримають на висоті свою спортивну культуру. Добре те, що до них додались юнаки і розвивають новий напрямок спорту - workout. Це той багаточисельний вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Ефект від занять дає приклад іншим людям. Можливо, вони замисляться над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління ростити і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток населення не тільки Нової Скваряви, а й цілої держави.


12.09.2015р.День підприємництва в Новій Скваряві

Кожного року в Новій Скваряві в першу неділю осені відзначають День підприємництва. Цей день запроваджено з 5 жовтня 1998 року Указом Президента України, але люди Нової Скваряви не звикли масово його святкувати. Мабуть, гроші люблять тишу. Як і крупний, так і малий бізнес у Новій Скваряві не хизується своїм святом. В наш важкий час не просто знайти ресурси для таких широкомасштабних заходів. Тим паче, що з боку влади підтримка підприємництва не велика. Деякі заходи, що проводяться райдержадміністрацією, можна зазначити, - формальні. Конкурс на кращого підприємця, грамоти, подяки лише дратують в останній рік підприємців, що втомились чекати від влади справжньої підтримки. Дійсно, що все можна списувати на війну, але жити треба як-небудь. В надії на поліпшення попиту на внутрішньому ринку багато підприємців чекає збільшення своїх доходів, адже з 1 вересня збільшений розмір мінімальної зарплати для населення. Ще важливо, щоб не підвищили сильно податки, ціни на енергоносії і курс гривні був стабільним. Бо якщо і далі так піде, то підприємців може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частка місцевого бюджету Нової Скваряви залежить від податкових надходжень місцевих підприємців. Левову вагу займає податок з доходів фізичних осіб, ЄСВ, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде існувати місто Нова Скварява без підприємців? Важко уявити. Згадайте тільки, як їм починалось в 1991-1992 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Новій Скваряві. З чого вони починали і чого вони досягли… Як нам жилось без них і зараз з ними. Зведені торгівельні заклади, виробничі майстерні, надання послуг. Вся інфраструктура міста закручена навколо них і тримається на них. Суворі закони бізнесу залишили лише самих сильних. Місцева конкуренція дала людям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Здається, що ніщо не зупинить підприємницький рух у Новій Скваряві, бо є сила і воля творити свою справу, своє місто. Дай Бог тільки їм здоров’я, сили і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Новій Скваряві

Кожного року в кінці серпня більшість уроженців Нової Скваряви готуються до школи. Теплі дні позаду. Всі діти відпочили і готові приступити до нового учбового року. Тому й придумали на 1 вересня свято – День Знань. Ці хвилюючі моменти щастя й турботи. Хтось всі канікули чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За літо школярі подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати сірі навчальні будні.

Так як у всій Україні, школярі Нової Скваряви ідуть наприкінці літа на пробний урок в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи не виглядають так похмуро. Вчителі з учнями вже думають про всі організаційні моменти: вивчають розклад уроків, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато учнів використовують цей момент і підходять до вчителів з аналогічним проханням. Один словом, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільної форми і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом учбових приміщень. Якби не голосно лунали всі політичні заклики, завжди в Новій Скваряві знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення школярів до школи з далекої відстані, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, обігрів приміщень взимку тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам об'єднуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитиполіпшити стан місцевої освіти міста Нова Скварява.

Першого вересня всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію своєї молодості. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими світлими шкільними враженнями. Море квітів, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Новій Скваряві на свято першого вересня. Вдалого початку лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати саме від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Новій Скваряві, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Нової Скваряви, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці міста в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у місті почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Новій Скваряві вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на місто Нова Скварява -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту міста Нова Скварява:Погода у Новій Скваряві
Інші населені пункти
Львівської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Львівської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко