E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Дворіччя - сайт громади
   Люди

   Фото (1)

   Відео

   Визначні місця    додати


Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лента
Населені пункти району

1. Зарваниця
2. Багатківці
3. Ладичин
4. Маловоди
5. Сороцьке
6. Вишнівчик
7. Сущин
8. Глещава
9. Микулинці
10. Залав'є

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосівсело Дворіччя

райцентр Теребовля

облцентр ТернопільЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 0
Дивитись місця в рейтингах
України та Тернопільської області

Максимальний рейтинг села Дворіччя залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Дворіччя - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото

Всі альбоми фото
Новини Тернопільської області


Андрій Галайко очолив Тернопільську районну раду (Tenews.te.ua)(13:47)
Тернопіль: стартували змагання з баскетболу на кубок Романа Гралюка (ФОТО) (Наш день)(13:43)
Слідчі просять відгукнутися очевидців ДТП (УХ-радіо)(13:40)
Ряд новорічних конкурсів оголосили у Тернополі (Тернопільська Липа)(13:37)
Пенсіонерка так хотіла в Європу, що віддала шахрайці 1500 доларів і 7500 гривень (Galas.te.ua)(13:36)
15 світильників замінили на шляхопроводі в центрі Тернополя (УХ-радіо)(13:28)
На Лановеччині під колесами авто загинув велосипедист (Фактор Тернопільщини)(13:25)
Викрито шахраїв, які намагались «нагріти» державу на 25 млн грн ПДВ (ProТернопіль)(13:23)
Через прокуратуру підприємцю підвищили плату за землю (Tenews.te.ua)(13:17)
Міська рада скасувала дозвіл на будівництво «Набережного кварталу» (Документ) (Тернополяни)(13:16)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
Яка погода у Дворіччі

Життя у Дворіччі так чи інакше пов’язано з погодою. Це особливо стосується тих мешканців, що багато проводять часу під відкритим небом. Жоден не хоче промокнути, замерзнути і застудитися. Хворіти дорого в наші часи. Точний прогноз погоди важливий також людям Дворіччя, що працюють в АПК, на під відкритим небом в інших галузях народного господарства. Якщо не дізнатись точну температуру довкілля, то збитки теплових комунальних господарств можуть бути до 20 процентів. Часто надмірне чи мізерне витрачення енергоресурсів веде до неефективного господарювання. Добрий господар завжди зможе вирахувати необхідну кількість газу, дров, іншого палива чи електроенергії для обігріву своєї оселі. Навіть подорож селом буде дуже приємною, якщо знати точний прогноз погоди навколишнього середовища. Це можливо за допомогою додатка сайту, що ілюструє рух опадів, наявність погодних явищ в конкретному місці в певний час. Напрям фронтів, що відображений на мапі легко визначить опади дощу, туману, снігу, граду, грому. Ці метеовіджети використовують авіаслужби при здійсненні успішних польотів. Відтепер вони стали доступні на сторінках міст, сіл, селищ сайту для всіх користувачів Київської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Черкаської, Кіровоградської, Житомирської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Херсонської областей. Вони відображають реальну картину погодних фронтів на певній місцевості.


27.11.2015р.Чи варто оформлювати субсидії в 2015 році

Для оформлення субсидії необхідно звернутись в місцеве управління соціального захисту населення, подати заяву і декларацію про доходи і витрати на призначення субсидії або надіслати ці 2 документи по пошті. По усім питанням, що не вирішать жителі села Дворіччя в цій статті, рекомендовано подзвонити на безплатну гарячу лінію 0-800-507-309.

Чи є сенс робити субсидію? Давайте порахуємо. Якщо типовий мешканець села Дворіччя має приватне домогосподарство і опалює житлову будівлю дровами та газом в відношенні 50/50 і сплачує комунальним структурам щомісяця 500 грн. Якщо субсидія призначається при умові обов'язкового платежу в 1000 грн., то немає тоді потреби займатись оформленням субсидії.

Як вирахувати суму обов'язкового платежу? Для прикладу, типова сім'я із 3-х осіб в Дворіччі має за останні півроку офіційний заробіток 36 тис. грн. Тоді заробіток на одну особу за місяць становитиме 2 тис. грн. (36 : 6 = 6; 6 : 3 = 2). Цей результат необхідно по визначеній формулі поділити на 1176 грн (розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 1 січня 2015р.), поділити на 2 та помножити на 15%. Тобто 2000 : 1176 : 2 * 15% = 12,76%. При середньомісячному сукупному сімейному доході 6000 грн. в місяць обов'язковий платіж типової родини Дворіччя становить 765,6 грн. (6000 * 12,76%). Всі комунальні платежі, що перевищують цей мінімальний розмір, відшкодовуються державою. Порядок заповнення вказаний на сайті мінсоцполітики.

При заповненні декларації краще перестрахувати себе, взяти довідку про отримані доходи з податкової інспекції та пенсійного фонду по місцю перебування, адже при нарахуванні субсидії йде автоматична звірка з даними службами згідно обміну даних. У разі відсутності доходу або дохід є меншим прожиткового мінімуму у працездатних осіб, які зареєстровані по вказаній адресі, для розрахунку субсидії враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму (з 1 січня 2015р. - 1218 грн.). Призначається субсидія на особу, на яку відкриті особові рахунки за місцем реєстрації. Наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальних послуг не впливає на визначення права на призначення субсидії.

При оформленні субсидії діє обмеження в площі житла - 48,87 м2 на одну особу, а також єдині для всієї України щомісячні норми споживання на одну особу води (4 м3), водовідведення (4 м3), вивезення сміття (0,4167 м3), газопостачання в опалювальний період 7 м3 на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465 – в багатоквартирних будинках), на газову плиту на одну особу (приготування їжі - 6 м3 та підігрів води +3 м3 або водонагрівач 18 м3 ), електропостачання в опалювальний період 65 кВт год. на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465– в багатоквартирних будинках). У будинках, обладнаних (не обладнаних) стаціонарними електроплитами 130 кВт год. (90 кВт год.) на сім’ю з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена родини за наявності центр. постачання гарячої води або 150 кВт год. (120 кВт год.) на сім’ю з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена родини (за відсутності центр. постачання гарячої води). Якщо житлова площа перевищує соціальну норму житла, то це не означає позбавлення права субсидії. Просто при призначенні субсидії братиметься не вся сума нарахованої квартплати, а тільки та, що є у межах соціальної норми.

Перерахунок розміру оформленої субсидії за фактичними обсягами споживання послуг не здійснюється. Сума оформленої субсидії, яку переказано на рахунки для оплати вартості комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів і, яка не використана сім'єю внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата обов’язкової часки платежу родини на наступний розрахунковий період.


22.11.2015р.Два діла на неділю: проголосувати та перевести годинник

В останню неділю жовтня за нашим законодавством проходять вибори до місцевих, районних, обласних рад та голів сільської ради. Ті жителі України, що мають виборче право, проголосують за місцем своєї приписки в паспорті. Не прості вибори мають бути. Всі кандидати перетасувались між собою як карти в колоді. Нові імена політичних сил, одні і ті ж передвиборчі програми і кандидати. Будь-якою ціною вдертись до владних кабінетів. Життя їх не навчило. Тотальна байдужість мешканців села дає дозвіл вчиняти з ними неправомірні дії. Але не будемо про погане. Який би вибір не зробила місцева громада, перша всеукраїнська соціальна мережа буде вітати цей вибір, бо жодна з політичних сил не впливає на діяльність сайту і це є виключним моментом неупередженості перед громадянами Дворіччя та конкурентними ЗМІ, що продали свою ідейну свободу за кілька срібенників. Життя продовжиться, жителі села оберуть владу, яка буде їх варта. Кандидати в депутати місцевих виборів доступні за посиланням: cvk.gov.ua. Підсумки місцевих виборів доступні за тим же посиланням. Треба вибрати область та населений пункт. Інформація корисна для тих мешканців села, що хочуть вивчити своїх кандидатів, перед тим, як зробити вибір і простежити результати голосування до остаточного підрахунку голосів. Осінні дні минають непомітно, з неділі жителі Дворіччя можуть поспати довше. Тільки необхідно нагадати їм перевести годинникову стрілку на годину назад і ще раз насолодитись осіннім теплим дощем, якого так давно не було в Україні.


24.10.2015р.День туризму

З 1998 року в Україні святкується День туризму. Пересічний мешканець села хоча б раз у рік виїздить за межі свого населеного пункту. Навіть вирушаючи у відрядження по справам у сусіднє велике місто чи маленьке село, подорожуючі іноді знаходять хвилину, щоб озирнутись навколо. Побачити дещо нове, перепочити, набратись нових сил. Ось так зародився туризм. Ідея відвідувати нові краєвиди, архітектурні форми не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на далекі відстані, поєднуючи спорт, краєзнавство і відпочинок. Таких активних подорожуючих в Україні не так вже й багато. Більшість громадян віддає перевагу коротким походам в Карпати, на узбережжя Чорного і Азовського морів. Ще частіше відпочивають мешканці Дворіччя на вихідних у парку, біля річки. Що кому зручніше.

Розвиток туристичного бізнесу в Дворіччю багато в чому залежить від самих його громадян та місцевої влади. В якому стані знаходяться культурні пам’ятки? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, гостей села? На якому рівні тримаються кафе, де є найближчий готель? Хтось створював туристичні маршрути, які існують шляхові сполучення і реклама всіх наявних об’єктів туризму? Це ключові питання, що мають бути вирішені в плані розвитку місцевого туризму. В селі є завжди цікаві місця, які з боку кожного мешканця не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес внесе певну родзинку простим місцям, які потім стануть привабливими для подорожуючих. Нові враження, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повернутись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.Виборча кампанія 2015 року

Півмісяця тому почалась передвиборна агітація у селі. На що надіються жителі Дворіччя? Чи залишились надії на поліпшення життя? Чи є нові обличчя, яким можна довірити владу в Дворіччю?

Згідно нового законодавства України про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування отримають більше повноважень для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Дворіччі? Свідомість місцевих керівників лишилась ще в минулому, коли всі рішення диктувались зверху. Керувати самим на землі, чи не це є споконвічною метою багатьох українців? Ще один крок до самостійності. Не тільки країни, а й Дворіччя. Коли майже все існуюче виробництво скорочене до мінімуму, надання послуг ледь тримається на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять великі завдання щодо підвищення всіх напрямків життєдіяльності села. Якими будуть підсумки голосування до сільської ради? Які кандидати і політичні сили пройдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток Дворіччя на найближчі 5 років.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборна агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Дворіччя. Хтось займеться так званою благодійністю і обдарує крупою і гречкою тих, хто здатний проміняти власний голос на певне матеріальне благо. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто роблять свою роботу. Тихо і впевнено. Задача виборців - розгледіти таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимспробу, ще раз повірити в свої сили. Передвиборна агітація переверне село з ніг на голову. Кандидати на виборні посади будуть пробувати не тільки зрости в очах мешканців, але й дискредитувати своїх конкурентів, якими б вони не були чесними. Районні ЗМІ зірвуть наступний куш на виборчій кампанії 2015 року. Більше завдань буде і листоношам, передвиборні листівки будуть в кожному дворі. Стовпи і забори у селі будуть розклеєні кольорами політичних партій, а портрети кандидатів будуть такі знайомі як свої. Один раз на 5 років вони зроблять все від себе можливе, щоб місцевий житель проголосував за них. Отак і живуть люди у селі, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем фізкультури, Дворіччя

Минули часи, коли спорт у Дворіччі був багаточисельним. Хай як не критикують люди радянську епоху спортивне життя було на той час в моді. Згадайте фізкультуру в радянську епоху. Учні з довідкою про недопущення до навантажень були скоріше винятком серед групи дітей. В наші дні майже половина дітей не допускаються до сильних навантажень через різноманітні проблеми зі здоров'ям. Сам керівник не має права просити від учнів нормативів по силових навантаженнях. Добру оцінку будуть ставити лише за те, що діти приходять у спортивній формі. Що заважає жителям Дворіччя бути фізично кріпкими? Можна завжди списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на ЧАЕС. Але кожен з них вибирає те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись багато їжі, додавши міцного алкоголю. Або зробити невелику дієту і пробігти короткий шлях, хоча б по дорозі подорожуючи. Або цілий вечір валятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або лягти спати раніше, щоб на ранок мати здоровий вигляд. Скільки б не побудували спортшкіл, закладів оздоровлення та відпочинку у Дворіччі, фізична культура людей буде залежати тільки від них самих. Хто керує Дворіччям, фізичною підготовкою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі люди, що, схоже, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в моді. Його навчились купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись спортом і слідити за харчуванням. Що цінніше? Не багато жителів у Дворіччі є, що тримають на висоті свою спортивну культуру. Радує те, що до них додались юнаки і розвивають новий напрямок спорту - workout. Це той масовий вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Ефект від занять дає приклад іншим мешканцям. Ймовірно, вони задумаються над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління вирощувати і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток мешканців не тільки Дворіччя, а й цілої країни.


12.09.2015р.День підприємця в Дворіччі

Кожного року в Дворіччі в першу неділю осені відзначають День підприємця. Це свято запроваджено з 5 жовтня 1998 р. Указом Президента України, але жителі Дворіччя не звикли масово його святкувати. Мабуть, гроші полюбляють тишу. Як і крупний, так і малий бізнес у Дворіччі не хизується своїм святом. В наш нелегкий час складно знайти ресурси для таких широкомасштабних заходів. Тим паче, що з боку влади підтримка підприємництва не велика. Деякі заходи, що здійснюються місцевою владою, можна сказати, - формальні. Конкурс на кращого підприємця, грамоти, подяки лише нервують в останній час підприємців, що втомились чекати від держави реальної підтримки. Звичайно, що все можна списувати на війну, але жити треба якось. В надії на поліпшення попиту на внутрішньому ринку чимало підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з першого вересня збільшений розмір мінімальної зарплати для населення. Головне, щоб не підняли сильно податки, вартість енергоносіїі і курс гривні був стабільним. Бо якщо і далі так піде, то підприємців може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частина місцевого бюджету Дворіччя залежить від сплати податків місцевих підприємців. Найбільшу частку займає податок з доходів фізичних осіб, ЄСВ, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде існувати село Дворіччя без підприємництва? Важко уявити. Згадайте тільки, як їм жилось в 1991-1996 роках… Коли з'являлись перші підприємці в Дворіччі. З чого вони починали і чого вони досягли… Як нам жилось без них і зараз з ними. Збудовані заклади торгівлі, виробничі майстерні, сфера послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і держиться на них. Суворі закони бізнесу залишили лише самих сильних. Місцева конкуренція дала мешканцям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Схоже, що ніщо не зупинить підприємницький рух у Дворіччі, бо є сила і воля творити свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, сили і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Дворіччі

Кожного року на кінець літа більшість мешканців Дворіччя готуються до школи. Теплі дні позаду. Всі дітлахи оздоровились і готові приступити до чергового учбового року. Недарма придумали на 1 вересня свято – День Знань. Ці тривожні моменти радості й печалі. Хтось всі канікули чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За канікули учні подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати сірі учбові будні.

Так як у всій країні, школярі Дворіччя ідуть останній день літа на пробний день в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи виглядають тепліше. Вчителі з учнями вже думають про всі організаційні моменти: вивчають розклад занять, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато школярів використовують цей момент і підходять до вчителів з відповідним проханням. Тобто, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільної форми і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом класних приміщень. Якби не голосно лунали всі політичні заклики, завжди в Дворіччі знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення школярів до школи з далекої місцевості, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, обігрів приміщень в холодну пору року тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам гуртуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитипокращити стан місцевої освіти села Дворіччя.

Першого вересня всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає це свято, поринувши в історію свого дитинства. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими світлими шкільними враженнями. Море квітів, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Дворіччі на свято першого вересня. Вдалого старту лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати саме від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Дворіччю, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Дворіччя, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Дворіччю вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Дворіччя -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Дворіччя:Погода у Дворіччі
Інші населені пункти
Тернопільської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Тернопільської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко