E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Дворіччя - сайт громади
Мені подобається сайт


 Люди
 Фото (1)
 Відео
 Визначні місця додати
 Тернопільська область
 Фотомаркет
 Картографія фото New!
 Топографічна карта
 Мій стиль

Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лентаНаселені пункти району

1. Зарваниця
2. Багатківці
3. Ладичин
4. Маловоди
5. Сороцьке
6. Вишнівчик
7. Сущин
8. Глещава
9. Микулинці
10. Залав'є

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосівсело Дворіччя

райцентр Теребовля

облцентр ТернопільЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 0
Дивитись місця в рейтингах
України та Тернопільської області

Максимальний рейтинг села Дворіччя залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Дворіччя - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото
Новини Тернопільської області


9 жовтня. Цей день в історії Тернопілля (Тернополяни)(00:05)
На Тернопільщині загинув батько відомої журналістки Мирослави Гонгадзе (За Збручем)(23:28)
Тернопіль, якого не було вже перед Другою світовою війною (фото) (Тернопільська Липа)(23:26)
Тернопільська Галичанка відкриває сезон виступів у Суперлізі (Галичина спортивна)(23:03)
У Тернополі проведуть турнір з стрітболу серед дітей (Галичина спортивна)(22:38)
На Тернопільщині військові прокурори відправили до суду справу офіцера-хабарника (Tenews.te.ua)(22:00)
Теща "під мухою" благала поліцію "віддубасити" зятя (Відео) (Tenews.te.ua)(21:53)
План Барни по усуненню конкурентів стартував у Збаражі? (документ) (Ltdaily.info)(21:49)
У Тернополі водій джипа продемонстрував “вищий пілотаж” хамського паркування (Фото) (Tenews.te.ua)(21:29)
Попався з маковою соломкою і "здав" продавчиню з Бережанщини (Tenews.te.ua)(20:58)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
День туризму

З 1998 року в Україні святкується День туризму. Пересічний житель села хоча б один раз у рік виходить за межі свого населеного пункту. Навіть вирушаючи у відрядження по справам у сусіднє велике місто чи маленьке село, пасажири іноді знаходять хвилину, щоб оглянутись навколо. Рогледіти дещо нове, перепочити, набратись нових сил. Ось так зародився туризм. Спокуса побачити нові краєвиди, історичні споруди не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на далекі відстані, поєднуючи фотографування, краєзнавство і відпочинок. Таких активних подорожуючих в селі Дворіччя не так вже й багато. Більшість мешканців віддає перевагу тижневим походам в Карпати, на береги Чорного і Азовського морів. Ще частіше проводять час мешканці Дворіччя на вихідних у парку, біля річки. Що кому ближче.

Розвиток туристичного бізнесу в Дворіччю багато в чому залежить від самих його мешканців та сільської влади. В якому стані знаходяться історичні будівлі? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, дітей? На якому рівні тримаються заклади харчування, де є найближчий готель? Хтось створював туристичні маршрути, які є дорожні сполучення і реклама всіх місцевих об’єктів туризму? Це основні питання, що мають бути на постійному контролі в плані розвитку сучасного туризму. В селі є завжди дивовижні місця, які з боку кожного проживаючого не є занадто особливими. Тільки туристичний бізнес внесе певну родзинку звичайним речам, які потім стануть привабливими для туристів. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повернутись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.До виборів 2015 року лишилось 45 днів

Близько тижня тому розпочалась передвиборча агітація у селі. На що надіються мешканці Дворіччя? Чи залишились надії на покращення життя? Чи є нові кандидати, яким можна довірити владу в Дворіччю?

Згідно нового законодавства України про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування отримають більше прав і обов'язків для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Дворіччі? Свідомість місцевих начальників залишилась ще в минулому, коли всі рішення диктувались зверху. Управляти самим на землі, чи не це є споконвічною метою багатьох українців? Ще один крок до самостійності. Не тільки країни, а й Дворіччя. Коли все поточне виробництво урізане до мінімуму, надання послуг ледь держиться на плаву перед майбутньою районною владою стоять нелегкі завдання щодо розширення всіх напрямків життєдіяльності Дворіччя. Якими будуть підсумки виборів до сільської ради? Які кандидати і політичні сили увійдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток Дворіччя на найближчі 5 років.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборча агітація. Всі можливі і неможливі методи будуть використані на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Дворіччя. Хтось займеться так званою благодійністю і обдарує крупою і гречкою тих, хто здатний проміняти свій голос на певне матеріальне благо. Справжні кандидати не голословлять, вони просто виконують свою роботу. Тихо і послідовно. Завдання виборців - розгледіти таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимспробу, ще раз повірити в свої сили. Передвиборна агітація переверне село верх дном. Претенденти на виборні посади будуть пробувати не тільки зрости в очах місцевих жителів, але й дискредитувати своїх конкурентів, якими б вони не були порядними. Районні газети зірвуть ще один куш куш на цій виборчій кампанії 2015 року. Більше роботи буде і листоношам, агітаційні листівки будуть в кожному дворі. Стовпи у Дворіччі будуть майоріти кольорами політичних партій, а обличчя кандидатів будуть такі знайомі як ніколи. Один раз на 5 років вони зроблять все від себе можливе, щоб місцевий житель проголосував за них. Отак і живуть люди у Дворіччі, від виборів до виборів.


16.09.2015р.Фізкульт Ура, Дворіччя

Минули роки, коли спорт у Дворіччі був багаточисельним. Хай як не критикують жителі радянську владу спортивне життя було на той час в моді. Згадайте фізкультуру в школі. Учні з довідкою про недопущення до навантажень були скоріше винятком серед групи дітей. Зараз же майже половина дітей не допускаються до сильних навантажень через різноманітні хвороби. Сам вчитель не має права вимагати від учнів нормативів по силових вправах. Добру оцінку будуть ставити лише за те, що учні приходять у спортивному одязі. Що заважає дітям Дворіччя бути фізично кріпкими? Можна постійно списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на ЧАЕС. Але кожен з них має право вибирати те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись до нестями, додавши міцного алкоголю. Або зробити маленьку дієту і пробігти зайвий шлях, хоча б по дорозі подорожуючи. Або кожний вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або піти спати раніше, щоб на завтра мати здоровий вигляд. Скільки б не побудували спортшкіл, закладів оздоровлення та відпочинку у Дворіччі, здоров'я людей буде залежати тільки від них самих. Хто господарює Дворіччям, фізичною культурою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі жителі, що, можливо, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в тренді. Його навчились купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись спортом і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато людей у Дворіччі є, що тримають на висоті свою спортивну підготовку. Добре те, що до них приєднались хлопці та дівчата і розвивають новий напрямок спорту - street workout. Це той багаточисельний вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Результат від занять дає приклад іншим мешканцям. Ймовірно, вони замисляться над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління ростити і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток жителів не тільки Дворіччя, а й цілої країни.


12.09.2015р.День підприємця в Дворіччі

Кожного року в країні в першу неділю вересня відзначають День підприємця. Це свято запроваджено з 5 жовтня 1998 р. Указом Президента України, але люди Дворіччя не звикли масово його святкувати. Мабуть, гроші люблять тишу. Як і великий, так і дрібний бізнес у Дворіччі не хизується своїм святом. В наш нелегкий час складно знайти гроші для таких широкомасштабних заходів. Тим паче, що з боку влади підтримка підприємництва не велика. Певні заходи, що здійснюються райдержадміністрацією, можна зазначити, - формальні. Конкурс на кращого підприємця, грамоти, подяки тільки дратують в останній рік підприємців, що втомились чекати від влади реальної підтримки. Дійсно, що все можна списати на війну, але працювати треба як-небудь. В надії на покращення купівельної спроможності на внутрішньому ринку чимало підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з першого вересня збільшений розмір мінімальної заробітної плати для населення. Ще важливо, щоб не підвищили сильно податки, вартість енергоносіїі і курс гривні був стабільним. Бо якщо і далі так піде, то бізнесу може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частка місцевого бюджету Дворіччя залежить від податкових надходжень місцевих підприємців. Левову вагу займає податок з доходів фізичних осіб, ЄСВ, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде розвиватись село Дворіччя без підприємництва? Не легко уявити. Подумати тільки, як їм жилось в 1991-1994 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Дворіччі. З чого вони починали і чого вони досягли… Як нам жилось без них і зараз з ними. Збудовані торгівельні заклади, виробничі будівлі, надання послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і тримається на них. Суворі закони бізнесу залишили тільки самих сильних. Місцева конкуренція дала мешканцям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Здається, що ніщо не зупинить підприємницький рух у Дворіччі, бо є сила і воля творити свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, сили і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Дворіччі

Кожного року на кінець серпня більшість мешканців Дворіччя готуються до школи. Теплі дні позаду. Всі діти набрались сил і готові приступити до чергового навчального року. Недарма придумали на 1 вересня свято – День Знань. Ці хвилюючі моменти радості й турботи. Хтось всі канікули чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За літо школярі подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати похмурі учбові будні.

Так як у всій Україні, школярі Дворіччя ідуть останній день літа на пробний урок в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи не виглядають так похмуро. Вчителі з учнями прораховують всі організаційні моменти: вивчають розклад уроків, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато учнів використовують цей момент і підходять до вчителів з відповідним проханням. Один словом, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільного одягу і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом учбових приміщень. Якби не голосно лунали всі політичні лозунги, завжди в Дворіччі знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення учнів до школи з далекої відстані, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, опалення приміщень в холодну пору року тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам об'єднуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитиполіпшити стан місцевої освіти села Дворіччя.

Першого вересня всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію свого дитинства. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими світлими шкільними моментами. Море радості, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Дворіччі на свято першого дзвоника. Вдалого старту лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати саме від них. А вдалий старт – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Дворіччю, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Дворіччя, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Дворіччю вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Дворіччя -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Дворіччя:Погода у Дворіччі
Інші населені пункти
Тернопільської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Тернопільської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко