{Як перевірити свій зароблений стаж в Червоному Прапорі?|Де побачити сплачені страхові внески в Червоному Прапорі?|Де побачити страховий стаж громадянам Червоного Прапора?|Чи сплачують роботодавці Червоного Прапора страхові внески?}

Наша соціальна мережа ставить за мету розміщення корисних матеріалів для мешканців Червоного Прапора з відкритих джерел – урядових, громадських та комерційних порталів. Сьогодні мова піде про зароблений офіційний стаж або, як говориться, той період працевлаштування, за який було сплачено податки. Кому ця інформація знадобиться? Одним громадянам при виході на пенсію необхідно підбити всі періоди виплати заробітної плати, вибрати найбільші страхові внески для призначенні пенсії. Іншим необхідно перевірити, чи справді роботодавець сплачує страхові внески, щоб в загальному підсумку стаж рахувався в загальному підсумку. Є роботодавці селища, що можуть запевняти про сплати податків на всю суму заробітної плати, а сплачують її в мінімальному розмірі. Як перевірити свій зароблений стаж?

На сайті Пенсійного фонду України тиснемо вхід у верхній правій частині монітору. Нам знадобиться особистий ключ, щоб зайти в систему. Що це і як його взяти, ми писали у цій статті. Необхідно вибрати організацію, де був виготовлений ключ, сам ключ і його пароль. Тиснемо «Увійти».



Найперше, що нам кинеться в очі – це дані про свій страховий стаж та остання дата, за яку сплачені страхові внески (очевидно, що дані підвантажуються щоквартально, тому бачимо 01.10.2018). А ще бувають випадки, коли роботодавці Червоного Прапора звітуються про своїх найманців, а внески не платять. Третя стрічка показує, що даний варіант не підтверджений.



В лівій колонці меню є інформація по заробітній платі. Ми легко можемо звірити, яку заробітну плату показує роботодавець, а яку ми отримуємо на руки, за мінусом сплачених податків. Дані можна перевірити за всі періоди страхового стажу.



Для пенсіонерів Червоного Прапора є можливість переглянути розміри заробленої пенсії, звірити її по всіх періодах, побачити дату чергового платежу.



Все чітко, доступно зрозуміло. На жаль, тільки ми не змогли протестувати всі доступні функції пенсійного порталу. Адже мешканці Червоного Прапора звикли це робити безпосередньо у спеціаліста. Тепер можна спробувати все зробити у режимі онлайн, на сайті.



Сподіваємось, що інформація буде корисною для всіх працевлаштованих та пенсіонерів Червоного Прапора. Поділіться цим матеріалом з своїми знайомими, якщо інформація вам сподобалась.

Прес служба громади


25.12.2018р.


196651









Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити