{Які витрати палива авто Демино-Олександрівки?|Як економити на паливі в Демино-Олександрівці?|Які витрати на паливо в Демино-Олександрівці|Витрати на проїзд в Демино-Олександрівці}

Автомобільна тематика досить часто піднімається на нашому сайті. За останні роки з’явилось чимало нових автомобілів у Демино-Олександрівці. Кожна більш менш заможна родина може його придбати. Особливо, коли мова йде про євроавтівки. Нагадаємо, що пільговий період розмитнення закінчується 25-го лютого 2019 року (50% на акциз). Це ми писали в статті про розмитнення. Ті, хто вже придбав автомобіль, вже вивчив статистику-аналіз про ціни на пальне – до речі, прогноз щодо цін збувся на всі 100%, ціни на бензин вже впали, а на газ продовжують падіння.

Сьогодні мова піде про те, як перевірити свій автомобіль на правдивість зазначених витрат палива. Це знадобиться в декількох випадках. Коли ви купуєте автомобіль, ви дивитесь, скільки споживає певна модель і проводите розрахунки. На практиці може відбутись певне розчарування, адже дані витрат по паспорту і під час поїздки можуть сильно різнитись. Це стосується деяких марок авто, але не всіх. В іншому випадку ви збираєтесь проїхати певний маршрут на автомобілі знайомого, друга чи навіть bla bla car. Вам говорять, скільки буде треба коштів на заправку авто. Але тут ви можете перевірити, скільки ж все таки авто витрачає пального на 100 км пробігу. В решті решт, перевіряйте своє авто, коли подорожуєте Демино-Олександрівкою чи по іншим напрямкам.

Отже, завітайте на сайт fuelcontrol. Там ви можете знайти своє авто і побачити його витрати на пальне на 100 км. пробігу в різних режимах за даними паспорту і за даними замірів самих автовласників. Також ви можете побачити і самі кращі варіанти по окремій марці і по типу кузова. Наприклад, наші народні автомобіль ланос мають такі характеристики:


Ви також можете вибрати свій автомобіль серед всіх моделей, рік випуску, об’єм двигуна, тип двигуна, коробку передач і побачити витрати палива на 100 кілометрів.


Як бачимо офіційні дані (сірий колір на графіку) згідно паспортних даних наводять значно нижче, аніж фактичні за даними замірів автовласників. Відповідно ми бачимо витрати палива по певному авто на літо та зиму. Знизу графіка видно коментарі водіїв щодо їх витрат палива та стилі водіння.

Всі поради, які розміщені на сайті, допоможуть водіям Демино-Олександрівки економити паливо. Вони розміщені по порядку їх значимості через відкрите голосування за кожний пункт з можливістю їх коментування. Цікава також можливість порівняння декількох авто на предмет витрат палива в різний погодний період та стан доріг. Якщо комусь потрібно просто порахувати витрати палива по вибраному авто, необхідно скористатись калькулятором. Між двома точками на карті вибирається маршрут, показується відстань, витрати палива літом і взимку.

Сподіваємось, що матеріал знадобиться всім мешканцям Демино-Олександрівки, що пов’язали своє життя з дорогою. Для повного «комплекту» нагадаємо автовласникам ще про одну корисну статтю нашого сайту. Це відкрита база даних зареєстрованих авто, закріплених за юридичною та фізичною особами.

Бажаємо попутного вітру на шляху до успіху. До зустрічі!

Прес служба громади


15.01.2019р.


80585

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити