{Всі субсидії у Демино-Олександрівці на сайті|Субсидії Демино-Олександрівки в цифрах на сайті|Перевір субсидію жителів Демино-Олександрівки|Субсидії всіх родин Демино-Олександрівки}

З настанням морозів в кожної родини Демино-Олександрівки постає найболючіше питання щодо власної домівки – чи призначено їм субсидію. Вже котрий рік надмірне завантаження спеціалістів управління соціального захисту населення створює умови, коли звернутись і отримати консультацію не так просто. Обов’язково потрібно вистояти величезну чергу і прийти не один раз. А можна зробити набагато простіше. Всі питання щодо призначення субсидії можна задати за безкоштовним телефоном 1545. Навіть можна зателефонувати за номером 0-800-50-27-57, але тільки у разі виявлення корумпованих дій чиновників щодо неправомірності призначення субсидій.

Зараз ажіотаж щодо подання заяв та декларацій дещо спав. Можна зараз подати ці документи для призначення субсидії за поточний опалювальний сезон. Які відбулися зміни в призначенні субсидії в цьому році, ми писали в цій статті.

Але сьогодні мова піде про те, чи призначили все таки субсидію. Для тих, хто не дочекався рахунків за житлово-комунальні послуги, результат надання субсидій видно на сайті subsidii.ioc.gov.ua. Він абсолютно не потребує реєстрації. Користуватись їм зовсім не складно. Вводимо свою область, населений пункт – Демино-Олександрівка, вулицю і номер будинку (та квартири). Тисніть позначку, що ви не робот і «Шукати».Результатом буде відображена таблиця, де видно періоди дії субсидії в опалювальний та неопалювальний сезон, суми надання субсидій. Ніби все зрозуміло.В чому ж все таки підступ? Міністерство соціальної політики не випадково відкрило всі результати надання субсидії в Інтернет. Якщо ви правильно зрозуміли, по заданій адресі легко побачити субсидію в сусіда, родича і т.п. Мабуть, все таки розраховують на народну зацікавленість. Мовляв, як там, в сусіда живеться. А якщо хтось помітить неправомірне застосування субсидії при наявності придбаного авто чи проживання не вказаних в декларації мешканців… Невипадково помістили телефон довіри щодо виявлених зловживань. Бюджет Демино-Олександрівки не повинен втрачати кошти через неправомірно призначені виплати. А отримати субсидію повинен лише той, хто її дійсно заслуговує!

Прес служба громади


26.12.2018р.


83622

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити