{Як урізати рейтинг мажоритарника з Довгого?|Антирейтинг депутатів Довгого|Як покарати негідного депутата?|Жителі Довгого карають мажоритарників!|Виборці Довгого пам’ятають негідних депутатів}

Не минуло й тижня, як депутати Верховної ради України більшістю голосів прийняли закон про Антикорупційний суд. Відтепер розпочнеться нова сторінка в історії, де зловживання серед посадовців високого рівня мають бути покарані. Під тиском міжнародного валютного фонду наших можновладців змушують йти на такі кроки, бо інших варіантів розвитку держави не існує. Звичайно, що пройде ще не один місяць, доки призначать суддів і налагодиться вся організаторська робота. Як ця новина пов’язана з селом? Чи зміниться життя на краще у Довгому?

За даними нещодавнього опитування 94% громадян вважають корупцію найбільшою проблемою нашої країни, що заважає їй нормально розвиватись. Трохи менше відсотків людей вважають війну з Росією найбільшим тягарем України. Більших за своєю значимістю проблем не існує. Можливо, жителі Довгого самі винні і заслуговують на владу, яку обрали з того, що було. Переважна байдужість до справ керманичів високого рівня майже всіх громадян села створює картину тотального ігнорування проблем простого люду. Почуття провини і страху за скоєні зловживання майже відсутні, бо гроші мають вирішувати все. Але. Можливо, не все втрачено. Наша соціальна мережа вже в котрий раз намагається привернути увагу жителів Довгого на вирішення своїх соціально-побутових проблем. Цього разу мова йтиме про сайт "Серпом по рейтингу", який був створений українською громадською організацією "Центр протидії корупції".

Принцип роботи сайту полягає в тому, щоб покарати депутатів – мажоритарників за їх ганебні вчинки. Кожен житель Довгого може ознайомитись з своїм «улюбленим» депутатом, а вірніше з тими проступками, які виникли в своїй роботі. Приміром, депутат Іванов не голосував за зняття депутатської недоторканності і т.п. Кожен житель може «покарати» свого депутата шляхом сплати коштів на його антирекламу в Інтернеті. Звісно, що є відкриті графіки збору коштів і анонімність учасників. Спробуйте себе в новому образі. Покарайте тих народних обранців, які негідно виконують свою роботу. Вони прийшли у велику політику виконувати волю українського народу, зокрема жителів Довгого. А не навпаки. До нових зустрічей!

Прес служба громади


12.06.2018р.


30651

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити