{Вихід для власників євро номерів|Що робити з євроавтівками у Довгому?|Єврономерів Довгого скоро поменшає|Плата за розмитнення авто Довгого}

Останніми роками все частіше можна побачити авто з євро номерами в Довгому. Їх хазяїни не поспішають розмитнювати свої автівки, адже чинне законодавство має занадто високі на акциз. Автомобіль з об’ємом двигуна 1,6 тис. куб. см. при розмитнені має на сьогодні ставки на акциз в розмірах 427 євро, якщо він новий, 2629 євро - віком до 5-ти років і 3906 євро - віком більше 5-ти років. Не в кожного жителя Довгого є такі кошти, щоб дозволити собі автомобіль європейського класу. Прикро, коли кошти на автомобіль є, а на розмитнення немає. В цьому легко переконатись на типовому сайті з продажу євроавтівок з об’ємом двигуна 1,6 тис. куб. см. З переліку запропонованих авто видно, що найбільше таких авто віком від 5-ти років і їх ціна досить часто менша за ціну розмитнення.

Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики наразі готує пропозицію по зниженню акцизу на ввезення автомобілів і можливі нові ставки. Розмитнити новий автомобіль з об’ємом двигуна 1,6 тис. куб. см. пропонується за 150 євро, до п'яти років (Євро-5) - 300 євро, 2005-2009 років випуску (Євро-4) - 750 євро, 2000-2004 роки (Евро-3) - 1.500 євро. А ось за Євро-2 - 7.500 євро. Новими ставками пропонується знизити ввезення в село старих автомобілів. Для купівлі авто необхідно знаходити золоту середину, щоб воно по ціні було доступне і мінімум акцизу доведеться сплатити. На тих власників авто Довгого, що вже купили, але не розмитнили авто, схоже буде запропонована загальна процедура розмитнення. От тільки як бути з тими, хто придбав авто, віком більше 15 років? Дешевше буде їх викинути на смітник. Що і є в Європі вже зараз.

Прес служба громади


09.06.2018р.


34929

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити