{Коли будуть нормальні дороги в Довгому?|Сервіс покарання для порушників ПДД Довгого|Автодор карає порушників Довгого|Нарешті припинять руйнувати дороги Довгого}

Weight in motion перекладається умовно «Вага в русі». Це сервіс від Укравтодору, покликаний на боротьбу з злісними порушниками правил перевезення вантажів дорогами України. Він був створений після того, коли зрозуміли, що інспектори дорожнього руху були безсилі контролювати процес проїзду великовагових автомобілів. Від так необхідно було придумати систему фіксації порушників, що повністю автоматизована і не залежить від людського фактору. Тепер можна через камери спостереження контролювати не тільки швидкість, але й вагу (загальну та по осях), фіксувати номерні знаки та надсилати листи щастя порушникам дорожнього руху. Точність вагів складає не більше 2-х відсотків. Вбудоване в дорожнє покриття вагове обладнання майже непомітне для учасників дорожнього руху.



Є надія, що з часом ця система зупинить руйнацію дорожнього покриття. За статистикою, близько 10% рухомого складу великовагових авто руйнують 90% всіх існуючих доріг. Якщо завантажити авто на 25% більше допустимого значення, то негативний вплив на дорогу збільшується в три рази. Крім того перенавантажені транспортні засоби створюють неабияку загрозу учасникам дорожнього руху. Це і подвоєний гальмівний шлях і повна некерованість таких автомобілів за несприятливих умов.

Можливо, що не одразу ця система дійде до Довгого, але на українських дорогах дійшли фінальної стадії поки що 6 таких контрольних точок. Цікаво подивитись на карту вже побудованих ділянок і тих, що плануються.



Розширення мережі зважування однозначно покращить інфраструктуру наших доріг. Спочатку головні транспортні артерії, а потім менш значимі дороги. Деякі перевізники почнуть працювати по правилам і так має прийти здорова конкуренція. З отриманими штрафами ризикувати ніхто не стане. Всі мають брати той вантаж на авто, який допустимий для кожного транспортного засобу. Якщо дійсно в проект залито за призначенням більше 6-ти мільйонів доларів від Європейського банку реконструкції та розвитку, будемо вірити в його успішність.

Прес служба громади


03.06.2020р.


133558









Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити