{Де знаходяться люди в Дурбайлах?|Де шукати викрадене авто Дурбайлів?|Використання gps в Дурбайлах|Де шукати дитину в Дурбайлах?}

Розвиток телекомунікацій активно проникає в усі сфери побуту мешканців Дурбайлів. Поява мобільних телефонів змінила уявлення про зв'язок, але багато розробок залишаються невикористаними й досі. Питання часу і грошей стає на заваді нового прориву в практичному використанні мобільних телефонів. Не стільки телефонів, як системи глобального позиціонування – gps. Не для цілей шпигунства, а заради отримання інформації ми повинні знати про місцеперебування дорогих нам людей – дітей, осіб похилого віку, тварин, транспортних засобів тощо. Як це відбувається?

Кожен сучасний телефон містить датчик, що визначає його місцеположення в часі по координатам довготи та ширини земної кулі. Насправді, цього всього достатньо, щоб показати, де ви знаходитесь в даний момент на карті. Дані про місцеперебування легко передати іншим особам. Для простоти використання придумали gps трекер – невеликий пристрій, що визначає координати місцевості та містить звичайну сім карту для передачі координат. Інформація про місцеперебування може передаватись по запиту через відправку звичайної смс або постійно через певні проміжки часу. Якщо в певний час сім карта була по за зоною досяжності, то записуються координати в пам’ять пристрою і передаються пізніше, коли зв’язок відновиться.

Якщо ви все знали про це, то неодмінно мали здогадатись про можливість знати, де перебуває ваша дитина. Такий пристрій можна вкинути в автомобіль, щоб на випадок угону можна швидко було його знайти. Керівники приватних підприємств контролюють водіїв під час перевезення вантажів по заданому маршруту і часі. При цьому легко планувати доставку вантажу, пасажирів тощо. Зверніть увагу, що розробляються навіть додатки, які дозволяють стежити за потрібним транспортом. Приміром, в Play Маркет можна знайти додаток Ship Info, що містить інформацію про місцеперебування більше 300 тисяч суден. Ось так виглядає інформація про судно в чорноморській затоці:


Ви теж можете дізнаватись інформацію про потрібні транспортні засоби Дурбайлів, якщо вони розмістять в себе gps трекер. Уявіть лютий мороз, хуртовину і зупинку. Замість того, щоб чекати потрібного автобуса, можна спланувати свій час і вийти за одну хвилину до його прибуття. Люди не цінять свій час, а марно, бо можна всі маршрутні транспортні засоби обладнати необхідними приладами, вартістю до тисячі гривень. Ми всі до цього прийдемо, рано чи пізно.

Прес служба громади


05.02.2019р.


75411

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити