{Продовольчий ринок Дурбайлів|Де купити продукти в Дурбайлах?|Де продати продукти харчування?|Онлайн маркет продовольства в Дурбайлах}

Внаслідок карантинних обмежень на функціонування закладів торгівлі багато жителів Дурбайлів напряму зіткнулись з продовольчою проблемою. Через закриття ринків споживачі та постачальники сільгосппродукції не можуть знайти один одного. Доводиться купувати продовольство в супермаркетах – те, що зазвичай належить великому бізнесу чи іноземцям. Але вихід є! Зовсім недавно в Україні запрацювала безкоштовна платформа, на якій можуть зустрітись власники сільськогосподарської продукції та її потенційні споживачі без посередників! Наша соціальна мережа приєдналась до широкої пропаганди цього проекту виключно на громадських засадах, бо вбачає в цьому користь українському суспільству на період карантину.

В деталях описувати роботу сайту «Ринок» немає необхідності. Кожен житель Дурбайлів може знайти свою область, продукти, вибрати сортування та умови доставки продукції.Доки сервіс не набрав великих обертів, виробникам с/г продукції одними з перших можна зареєструватись на сайті і вказати контакти, щоб безкоштовно додати оголошення про продаж продукції. І тепер не обов’язково стояти на ринку. Покупці телефонують, домовляються і роблять замовлення. Доставка поштою зараз працює в звичному режимі. Цей сервіс також підійде тим споживачам Дурбайлів, що хочуть купити свіжу продукцію з перших рук. Пошук потрібного асортименту на карті може привести вас до сусіда через дорогу. І ви будете вже напряму споживати якісні продукти в Дурбайлах, підтримуючи свого виробника.Як бачимо все працює дуже просто. Не забувайте ділитись новинами нашого сайту. Корисні матеріали потребує кожен.

Прес служба громади


27.04.2020р.


90882

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити