{Запис на прийом до лікаря в Дурбайлах|Хто вилікує жителів Дурбайлів по телефону?|Лікування в Дурбайлах, новий стартап|Лікуйтесь безкоштовно в Дурбайлах!}

Сучасна реформа медицини ускладнює виклик швидкої допомоги. Тепер викликати швидку зовсім складно через суттєві обмеження в захворюваннях. Бувають випадки, коли доїхати до лікарні теж практично неможливо. Особливо взимку при негоді та заметілі. Всі знають, що лікування кожного жителя Дурбайлів досить часто залежить від поставленого діагнозу. А де в Дурбайлах можна побачити лікаря у вечірній час чи в святкові дні? Для цього створена платформа Медикит.

Можливо, комусь не подобається читати рекламні матеріали, але дана стаття не є рекламною. В ній є можливість отримати консультацію лікаря в будь-який час доби. А саме цікаве те, що до 31 січня 2019 року такі консультації абсолютно безкоштовні. І не факт, що після 31 січня вони будуть платними, адже перед цим анонсували завершення безкоштовного періоду 15 грудня. Платна послуга коштує всього 150 грн в місяць. Отож, реєструємось!Навіть з телефону чи комп’ютера ви можете задавати всі наболілі запитання через онлайн – чат, аудіо або відео зв’язок. Якщо вам не сподобався лікар – ви можете перейти до іншого, більш професійного. По завершенні консультації можна роздрукувати електронний консультаційний лист, який буде автоматично збережений в розділ «медична картка пацієнта». У випадку необхідності наочного побачення лікаря, можна вибрати найближчого з тих, хто знаходиться недалеко Дурбайлів. На сайті нескладно побачити його робочий графік, записатись на прийом.Що ще важливо для будь-якого пацієнта – дак це збереження всієї документації по всьому лікуванні. До справи можна додати всі довідки, результати аналізів, що були зроблені до, підчас та після лікування. На сформований архів та окремі документи можна робити права доступу для конкретних лікарів. В результаті вся біганина з папірцями зводиться до нуля. Бюрократія подолана!Зручна платформа з використанням технології блокчейн потурбується про цілісність всіх збережених даних. А що стосується лікарів, то вони теж можуть використовувати цей сайт абсолютно безкоштовно, заробляти гроші на платних консультаціях. Так само, як і медичні заклади можуть підключатись до платформи з надання медичних послуг, забезпечувати додатковою роботою свій персонал. Цей стартап має великі можливості по лікуванню жителів Дурбайлів. Будемо вдячні, якщо хтось напише відгук про роботу даного порталу. А втім, краще не хворійте, бувайте здорові!

Прес служба громади


27.12.2018р.


75022

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити