{Нові штрафи на дорогах Дурбайлів|Які обмеження швидкості руху ТЗ в Дурбайлах?|Які штрафи за порушення швидкості в Дурбайлах?|Нові штрафи за порушення ПДР Дурбайлів}

Тема безпеки руху на дорогах все частіше хвилює всіх учасників дорожнього руху Дурбайлів. Ніби недавно підняли штрафи за водіння в нетверезому стані, як знову чуємо про чергові нововведення для водіїв. Що слід знати кожному? Адміністрація сайту спробувала дослідити, які зміни вступають в силу після 27-го вересня, згідно прийнятого Закону України №5364.

Як відомо, з першого січня цього року ввелося обмеження щодо руху в населених пунктах зі швидкістю не вище 50 км/год з допустимою межею 10 км/год. Раніше дозволено було їхати 60 км/год + допустима межа 20 км/ч. Так от, якщо раніше таке перевищення каралось штрафом 510 грн, то тепер 3400 грн. Тільки в столиці планують з квітня по листопад такі обмеження встановити до 80 км/год на деяких вулицях, щоб при позитивному досвіді поширити їх по інших містах України. Зловити на гарячому порушників поки що не можливо, адже радари зараз не працюють, а фото та відео фіксацію планують ввести до кінця цього року.

Водійське посвідчення тепер буде видаватись на два роки. При відсутності порушень можна буде повторно отримати його на 30-ти річний термін. До речі, відсутність водійського посвідчення тягне за собою накладення штрафу у розмірі 10200 грн, а повторне порушення 40800 грн (раніше штраф становив 510 грн). Так само, як і втеча з місця ДТП тепер карається штрафом 3400 грн + позбавлення прав на термін до 6-ти місяців (раніше штраф був 255 грн). Також Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №8492 за яким можливе накладення штрафу в розмірі 850 грн за не пристебнутий ремінь безпеки (зараз цей штраф становить 51 грн).

Отож, керування транспортними засобами вимагає дотримання правил дорожнього руху. Водії, будьте пильними на дорогах, з 1-го жовтня по 30-те квітня не забудьте ввімкнути ближнє світло фар при виїзді з Дурбайлів. Бажаємо всім рівних доріг!

Прес служба громади


24.09.2018р.


74562

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити