{Служба 104 Галупового через Інтернет|Спілкуйтесь з службою газу через Інтернет|Чи всі жителі Галупового знають про сайт 104?|Як Вам сайт 104, давно користуєтесь?}

Перша всеукраїнська соціальна мережа продовжує ознайомлювати мешканців Галупового з усіма доступними сервісами українських підприємств, організацій, установ. Цього разу ми розповімо про службу газу, а вірніше про сайт 104.ua. Нерідко бачиш величезні черги біля кас банків, розумієш, що економити свій час можна оплативши всі послуги через Інтернет. Але про все з початку.

Для користування сайтом потрібна реєстрація. Вона вимагає заповнення номеру особового рахунку, номеру лічильника, телефону, поштової скриньки, на яку прийде підтвердження щодо реєстрації та дані для входу в особистий кабінет (всього 2 листа). На все про все зайняло 5 хвилин.


В перший раз зайшовши можна побачити цікаві посилання. Зокрема, «передати показання» лічильника. Раніше це робили контролери на домівках Галупового, інколи по телефону. Потім з’явився сервіс передачі показників через смс. Зараз можна все зробити через сайт. Ще одне посилання доступне «Заплатити онлайн» через будь-яку карту Visa/Mastercard чи іншим способом. Сам особовий кабінет містить історію оплат грошовими коштами та субсидією, переплату/борг на поточну дату.


Обсяги споживання газу дозволяють проводити певний аналіз, вибірка даних доступна за певний період у формі графіка. При втраті квитанцій роздрукувати їх можна прямо через посилання «Завантажити рахунок». В особистому кабінеті доступні також листування з службою газу за напрямками скарг, пропозицій, запитань тощо. Декілька місяців тому тестову версію додатка 104 Mobile для ОС Andriod скачали вже понад 5 тисяч користувачів. Сподіваємось, що даний додаток стане повністю функціональним і жителі Галупового почнуть «спілкуватись» із службою газу через мобільні телефони. Пробуйте, тестуйте, пишіть відгуки!

Прес служба громади


18.05.2018р.


41488

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити