{Допомога багатодітним родинам Гапоно-Мечетного|Скільки доплатять багатодітним родинам Гапоно-Мечетного?|Кому доплатять при народженні дітей Гапоно-Мечетного?|Нові розміри допомоги при народженні дітей}

Роль дитини завжди недооцінювалась у Гапоно-Мечетному з боку держави. Мізерне фінансування перекладало на батьків майже увесь тягар по забезпеченню своїх дітлахів самим необхідним. Як прожити у сучасних умовах при допомозі на дитину до досягненню нею 3-х річного віку менше тисячі гривень в місяць? Це можуть зробити лише ті сім’ї, де є хоча б один працюючий в сім’ї або неблагополучні родини, що отримують дитячі кошти для власних потреб.

Вже не перший рік Гапоно-Мечетним ходять розголоси про державну підтримку при народженні дітей. Одні вважають, що допомога має бути більшою, щоб могли скористатись малодітні родини з достатнім доходом. Інші вважають, що допомогу не потрібно збільшувати, бо нею користуються неблагополучні родини, діти виростають в постійних обмеженнях.

Так чи інакше ми маємо чергове збільшення допомоги в Гапоно-Мечетному при народженні третьої і наступних дітей з 1-го квітня до досягнення ними 6-ти річного віку. Про це повідомили сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України. Щоб багатодітні родини не потрапили до малозабезпечених, держава буде їм щомісячно виділяти з 1 квітня 2019 року 1626 гривень на місяць на одну дитину. З 1 липня 2019 року – 1699 гривень на дитину, з 1 грудня 2019 року – 1779 гривень на місяць. Зверніть увагу, розмір таких виплат не є фіксованим, він прив’язаний до прожиткового мінімуму, що постійно зростає через темпи інфляції.

Звертатись за допомогою при народженні третьої і наступної дитини потрібно до районного управління соціального захисту населення за місцем проживання багатодітних родин. Кошти будуть передані на місця через місцеві субвенції у межах затвердженого державного бюджету. Сподіваємось, що це поліпшить не тільки кількісний, а й якісний склад населення Гапоно-Мечетного!

Прес служба громади


13.03.2019р.


84537

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити