{Як перевірити та покращити воду в Гапоно-Мечетному?|Як перевірити та покращити воду в домашніх умовах|7 способів перевірки та покращення води в Гапоно-Мечетному|7 способів перевірки та покращення води в домашніх умовах}

В умовах зростаючого дефіциту на воду ми підготовили декілька способів перевірки та покращення її якості в домашніх умовах. Кожен п’ятий мешканець планети потерпає від нестачі чистої води. Та ж сама ситуація в Україні. Навіть в Гапоно-Мечетному ніхто особливо не задумувався, наскільки чиста вода. ЇЇ роль в споживанні надвисока, адже це запорука успішного здоров’я і довголіття. Забруднена вода є причиною багатьох захворювань і тому нам треба дбати про її якість.

Якість води Гапоно-Мечетного залежить від річкового басейну місцевості. Про інтерактивну карту забрудненості річок ми писали більше року тому. Вона показує хімічні аналізи найбільших річкових басейнів і з цього можна зробити певні висновки. Крім цього є способи, які легко зробити в домашніх умовах і визначити, наскільки ваша вода є придатною до споживання і як її можна покращити.По-перше, дайте воді відстоятись в закритому вигляді в темному місці в прозорій посудині. Плівка на поверхні, осад на стінках чи дні через декілька днів свідчитимуть про наявність солей металів.

По-друге, прокип’ятіть більше 15 хвилин воду в металевій посудині. Коли вона охолоне – вилийте її. Якщо ви побачите накип на стінках сірого кольору – в воді перевищена концентрація кальцію, а якщо жовто-коричневий – то заліза.

По-третє, спробуйте засипати марганцівку в холодну воду. Якщо там будуть органічні речовини, вода перетвориться з світло-рожевої на жовту. Таку воду пити не можна.

По-четверте, спробуйте зважити однаковий об’єм фільтрованої води і вашої, що треба перевірити. Якщо відхилення буде більше 1-2%, то таку воду пити не можна.

По-п’яте, залиште декілька капель на стеклі чи дзеркалі. Через деякий час, коли вода випарується, будуть видно сліди. В такому разі вода містить сторонні домішки, в інакшому матимете чисту воду.

По-шосте, спробуйте в воду додати мило. Якщо в ній є домішки кальцію і магнію, вона не буде піниться. Говорять, що це тверда вода. Тому для прання іноді навіть збирають дощову воду, там мило швидко розчиняється.

По-сьоме, домашні тварини легко можуть визначити воду кращої якості. Якщо у вас є декілька варіантів води – налийте її у різні посудини і дайте попити. Воду кращої якості одразу виявлять тварини, вони не помиляються.

Тепер ми поділимось порадами, як краще захистити себе і очистити воду до її вживання. Отже, у випадку наявності органічних речовин (експеримент з марганцівкою), воду необхідно прокип’ятити мінімум 15 хвилин без закритої кришки. Але цей спосіб краще не використовувати, коли вода дає багато накипу. Тому воду краще відстоювати більше 10-ти годин з періодичним її помішуванням для випаровування хлору та інших летючих домішок. За декілька годин до вживання, необхідно її залишити в спокої, щоб на дно посудини осіли важкі сполуки. Потім перелити для використання приблизно дві третини води, щоб на дні посудини залишивсь осад.

Дуже корисна тала вода. Для її виготовлення заморожують воду в пластиковій посудині так, щоб третина води не замерзала. Як правило – там містяться солі і інші шкідливі домішки, її необхідно злити. Заморожена вода розтоплюється і вживається.

В домашніх умовах можна створити самому фільтр з використанням активованого вугілля. В Інтернеті є подібні відео, але простіше буде занурювати в марлі одну таку таблетку на один літр води на мінімум сім годин. На такий же час можна занурювати у воду срібло. Цей давній метод використовували наші предки. Іони срібла прискорюють обмінні процеси в організмі, покращують імунітет та загальне самопочуття. При цьому прохання не використовувати колоїдне (рідке) срібло, адже є ризики, що воно може накопичуватись в організмі і викликати серйозні захворювання шкіри. Найпоширеніший народний спосіб очищення води – з допомогою горобини. Всього на три години достатньо вмістити гілку стиглої ретельно вимитої горобини у воду і результат буде не гірший від хлору. До того ж вода буде смачна і корисна.

Можливо, ви знаєте інший спосіб, як перевірити та покращити воду в домашніх умовах – пишіть коментарі до даного матеріалу. Раді почути. На все добре, кріпкого здоров’я.

Прес служба громади


28.05.2020р.


113678

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити