{Що робити учням Гапоно-Мечетного без підручників?|Онлайн бібліотека для учнів Гапоно-Мечетного|У Гапоно-Мечетному діє електронна бібліотека для школярів|Коли будуть підручники для школярів Гапоно-Мечетного?}

Коли майже все готове до школи, ми забули про те, що шкільна література ще не повністю готова. Мова йде про підручники, які обіцяли роздати школярам Гапоно-Мечетного ще до першого дзвоника. Виявилось, що їх ще не надрукували. Першокласникам додрукують книжки лише під кінець вересня, що є ще більш допустимим, адже перший місяць вони ще будуть проходити адаптацію до навчально-виховної програми. А старшокласникам обіцяють роздрукувати книги лише на початку листопада.

Не варто впадати у відчай. Учні старших класів вже достатньо дорослі, щоб навчитись користуватись електронною бібліотекою. Цей сайт корисний тим, що містить підручники, відсортовані по класам. Скачати їх можна у форматі PDF або просто користуватись на сайті. Для тих учнів Гапоно-Мечетного, що не мають смартфонів чи планшетів, зайти на сайт можливо з шкільного комп’ютера та роздрукувати потрібні сторінки для вивчення заданого матеріалу. Ще 10 років тому електронні варіанти книжок були рідкістю для учнів, батьків та вчителів. Тепер їх можна легко читати прямо з звичайного сенсорного телефону. Ось чому не обов’язково брати всю літературу на вихідні до бабусі чи на дачу.

Закінчуючи цю публікацію, чомусь згадалась приказка - «Не беріть дурного в голову, а тяжкого в руки». Полегшуйте собі життя, як фізично, так і духовно. До зустрічі!

Прес служба громади


02.09.2018р.


67298

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити