{Допомога багатодітним родинам Горького|Скільки доплатять багатодітним родинам Горького?|Кому доплатять при народженні дітей Горького?|Нові розміри допомоги при народженні дітей}

Роль дитини завжди недооцінювалась у Горького з боку держави. Мізерне фінансування перекладало на батьків майже увесь тягар по забезпеченню своїх дітлахів самим необхідним. Як прожити у сучасних умовах при допомозі на дитину до досягненню нею 3-х річного віку менше тисячі гривень в місяць? Це можуть зробити лише ті сім’ї, де є хоча б один працюючий в сім’ї або неблагополучні родини, що отримують дитячі кошти для власних потреб.

Вже не перший рік Горькогом ходять розголоси про державну підтримку при народженні дітей. Одні вважають, що допомога має бути більшою, щоб могли скористатись малодітні родини з достатнім доходом. Інші вважають, що допомогу не потрібно збільшувати, бо нею користуються неблагополучні родини, діти виростають в постійних обмеженнях.

Так чи інакше ми маємо чергове збільшення допомоги в Горького при народженні третьої і наступних дітей з 1-го квітня до досягнення ними 6-ти річного віку. Про це повідомили сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України. Щоб багатодітні родини не потрапили до малозабезпечених, держава буде їм щомісячно виділяти з 1 квітня 2019 року 1626 гривень на місяць на одну дитину. З 1 липня 2019 року – 1699 гривень на дитину, з 1 грудня 2019 року – 1779 гривень на місяць. Зверніть увагу, розмір таких виплат не є фіксованим, він прив’язаний до прожиткового мінімуму, що постійно зростає через темпи інфляції.

Звертатись за допомогою при народженні третьої і наступної дитини потрібно до районного управління соціального захисту населення за місцем проживання багатодітних родин. Кошти будуть передані на місця через місцеві субвенції у межах затвердженого державного бюджету. Сподіваємось, що це поліпшить не тільки кількісний, а й якісний склад населення Горького!

Прес служба громади


13.03.2019р.


84529

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити