{Де вивчити англійську в Іковому?|Курси для вивчення англійської мови в Іковому|Безкоштовні курси англійської в Іковому|Допомога при вивченні англійської мови в Іковому}

Вивчення англійської мови в Іковому коштує не дешево. Знайти вчителя, який на всі 100% відповідав потребам дітей Ікового, – проблема. Чимало дорослих також планує освоїти курси іноземних мов. А робити це в вечірні години або вихідні дні вкрай важко. Не завжди маємо вільний час і натхнення. Оволодіти англійською мовою легко, коли вивчати її самостійно через онлайн курси. Це робити може кожен, головне, що безкоштовно і в будь-який час.

Отже, на сайті British Council вибираємо перший рівень вивчення англійської мови. Для прикладу, ми пройдемось початковим уроком, щоб знати, як приблизно виглядають такі курси. І насамперед одразу попередимо, на сайті відсутня українська мова. Так має бути і в школі, щоб діти звикали опановувати іноземну мову іноземною мовою. Звісно, ви можете використовувати гугл перекладач для незнайомих слів.

Урок розпочинається з відео, де наглядна ситуація чітко описує роль кожного учасника в їх діалозі. Для зручності сприйняття тексту варто використовувати транскрипцію знизу відео, щоб знати, як правильно пишуться і вимовляються слова.


Одразу після перегляду відео є завдання на різний смак, щоб краще засвоїти тему уроку, розібратись з граматикою і новими словами. Ми бачимо тест на знання імен головних героїв.


Далі маємо набір слів, які необхідно розставити в пропущених реченнях в словах.


Або виводяться тести з допомогою яких потрібно вставити потрібне дієслово.


Коли матеріал повністю засвоюється ми маємо самостійно скласти речення із запропонованих слів. Тільки так ми можемо самостійно мислити і говорити англійською мовою.


Кожен для себе може вибрати свій рівень, тематику і направлення. Час проходить на сайті непомітно. Він захоплює і надихає. Вивчаючи іноземні мови, ми вивчаємо світ в якому, ми живемо. Успіхів в навчанні!

Прес служба громади


11.03.2019р.


99082

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити