{Як записатись на прийом до лікаря жителям Ікового?|Хто лікує жителів Ікового?|Без черг в лікарні всім жителям Ікового|Онлайн запис на прийом до лікаря в Іковому}

Медична реформа нарешті дає перші результати. Пам’ятаєте, коли ви підписували декларацію з сімейним лікарем, необхідно було вказати номер свого телефону. Туди приходила смс, щоб підтвердити ваш номер телефону. Всі дані вашої анкети перенесені до бази даних сайту medcard24.net. Тепер нам залишилось зайти на цей ресурс і почати їм користуватись. Особливих трудностей виникнути не повинно, зараз крок за кроком ми дамо короткий огляд, наприклад, як записатись на прийом до свого лікаря в Іковому.

При вході на сайт бачимо прохання ввести свій номер телефону, куди прийде смс для підтвердження реєстрації.


При вході до системи бачимо свої особисті дані. Все коротко, зрозуміло. Для завершення реєстрації бажано встановити пароль входу на сайт, щоб не отримувати кожен раз тимчасовий пароль через смс. Якщо всі особисті дані вірні, пробуємо записатись на прийом до свого особистого лікаря. Тиснемо «Записатися до лікаря».


З щотижневого графіку вибираємо потрібний для себе день і бачимо вільні для себе години, що позначені зеленим кольором. Сайтом користуються ще не багато жителів Ікового, тому бачимо багато вільного місця. Як правило, ще йдуть до лікаря без запису на прийом (жива черга).


Вибираємо з графіку потрібний час, вказуємо причину звернення. Все. Якщо у вас змінились плани, вам потрібно сповістити про це лікаря. Просто тисніть кнопку «Відміна», совість чиста.


Для загальної інформації ви можете переглянути дані на свого сімейного лікаря або інших лікарів свого медичного закладу. З доступних даних буде освіта, курси, послуги та коментарі. Саме остання вкладка дозволяє пацієнтам села залишати свої відгуки на роботу лікарів. Це буде ще однією складовою для мотивації лікарів зібрати якомога більше навколо себе пацієнтів.


Після відвідування лікаря у вас може появитись в меню записи лікаря, направлення на лікування, лікарські призначення. Не вистачає правда ще в меню функції завантаження сканованих результатів аналізів. Але ще все попереду, жителі Ікового мають опановувати всі сервіси поступово. А взагалі, краще ними не користуватись. Бувайте здорові!

Прес служба громади


15.03.2019р.


96077

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити