{Як оцінюватимуть первачків у Іковому?|Які зміни в оцінюванні учнів Ікового|Останній тебель першого класу учнів Ікового|Без оцінок у першому класі}

Наприкінці навчального року є гарна новина для всіх батьків Ікового, що віддадуть своїх діточок до школи. Нова методика навчання була введена з нового навчального року міністерством освіти і науки України. Діти початкових класів села тепер не будуть отримувати оцінки. Натомість пропонується нова методика виховання підростаючого покоління, щоб дати дітям розуміння, в якому напрямі розвиватись, кращу мотивацію до успішного навчання. Поняття «табель», як список чи відомість, належить до бюрократично-радянського періоду виховання. Його пропонується усунути. Замість оцінок буде надано визначення чи так звану характеристику учням. Пропонується зробити своєрідний поділ на тих, хто мають значні успіхи, тих, хто демонструє певний прогрес, тих, що досягають результатів з допомогою вчителя і тих, хто потребує особливої уваги. Акцент буде робитись на процес навчання, а не на результат. Так як будь – якій людині властиво помилятись, то загальну характеристику досягнень вчителі будуть визначати не через кількість допущених помилок, а через поведінку учнів та їх старанність на уроці.

Сподіваємось, що нова система оцінювання дасть батькам розгорнуту картину успіхів в навчанні дітей Ікового та покаже напрямки, якими слід розвиватись. На вчителів будуть покладені нові обов’язки по вихованню підростаючого покоління. Результат ми побачимо не скоро. Але вносити певні поправки і коригування будуть постійно. Що ви думаєте з цього приводу? Напишіть вашу думку в коментарі до даної статті.

Прес служба громади


23.05.2018р.


28324

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити