Можливості для студентів Ікового: грошова винагорода та перспективи для майбутнього

Соціальний проект "Scholarship в Україні" запустив вже VI конкурс для студентів Ікового. Згідно з умовами, учасники можуть поборотися між собою за один із трьох грантів, який можна направити на оплату навчання: основного чи додаткового.
Користь для студентів
Проект можна розглядати з двох сторін: як фінансову підтримку для сучасної молоді, так і платформу, де можна вдосконалюватися й розвиватися. Керівник проекту, Юлія Валуєва, не раз наголошувала саме на особистісному зростанні, домогтися якого допомагає участь у конкурсі. Адже "Scholarship в Україні" це не тільки про виграш грошової винагороди. Це проект, що дозволяє повірити в себе, свої можливості та здобути навички, які знадобляться в майбутньому.


Про матеріальну винагороду
Правилами конкурсу регламентовано отримання студентами трьох грантів по 15 000 гривень кожен, а також додаткових заохочень для учасників, які посіли 2-е та 3-є місце: 5 000 та 2 000 грн відповідно. Але це ще не все. До розвитку мотивації підключаються партнери, які готові надати безкоштовні консультації, знижки на курси, провести вебінари, а хтось навіть пропонує практику з подальшим працевлаштуванням.


Більше про правила конкурсу

Хто може взяти участь?
Для того, щоб стати учасником VI конкурсу "Scholarship в Україні" необхідно бути громадянином України, студентом 2-4 курсу або магістратури будь-якого українського вищого навчального закладу. Факультет, форма навчання, спеціальність значення не мають.

Що необхідно зробити?
Написати конкурсну роботу аналітичного типу на задану тематику, яка б містила рекомендації, щодо розглянутих ситуацій.

Запропоновані теми:
1. «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу". Посилання для подачі заявки - https://proflowers.ua/page/scholarship.
2. "Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів". Заявки надсилати за наступним посиланням - https://posylka.net/uk/scholarship.
3. "Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку". Детальніше за посиланням - https://avtoboom.com.ua/scholarship/ .

Які терміни для написання роботи?
Заявки на участь в конкурсі, а також самі роботи необхідно відправити до 14 грудня 2020 року. Далі буде відбуватися етап перевірки й троє кращих учасників у кожній тематиці будуть запрошені для очного захисту перед журі.

Як проходили попередні конкурси можна переглянути на сайті проекту.

Контакти організаторів:
+38 067 622 62 82
grant@scholarship.in.ua

Прес служба громади


24.09.2020р.


272072

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити