E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Реклинець - сайт громади
   Люди (3)

   Фото (47)

   Відео

   Визначні місця    додати


Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лента
Населені пункти району

1. Сокаль
2. Карів
3. Великі Мости
4. Поториця
5. Жвирка
6. Стремінь
7. Лучиці
8. Войславичі
9. Стаївка
10. Белз

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосів


Почесні громадяни
села Реклинець

  1. Володимир Саноцький (4)
  2. Ігорчик Білобран (1)село Реклинець

райцентр Сокаль

облцентр ЛьвівЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 16
Дивитись місця в рейтингах
України та Львівської області

Максимальний рейтинг села Реклинець залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Реклинець - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото

Всі альбоми фото
Новини Львівської області


Театр «Воскресіння» запрошує на виставу «Львів то є Львів» (Дивись.info)(10:48)
400 осіб хоче отримати ID-картку львів’янина (Дивись.info)(10:46)
Археологи б’ють на сполох, «Стежка Шептицького» знищує ранньоскіфську пам’ятку (Firstsocial.info)(10:36)
Львівські патрульні оштрафували новообраного депутата міської ради (Lviv.tv)(10:31)
У Львові відкриється Резиденція Святого Миколая (Vsemisto-lv)(10:30)
У Львові на час проведення ходи вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років ситуативно перекриють рух (Дивись.info)(10:27)
Львів’ян та гостей міста запрошують в Оперу на грандіозне BozhykOrchestraShow (Дивись.info)(10:26)
У Львові з допомогою GPS знайшли маршрутку з п’яним водієм за кермом (Дивись.info)(10:23)
Марине Порошенко продемонстрировали, как ухаживают за детьми-инвалидами (QHA)(10:22)
На Львівщині правоохоронці затримали зловмисника, який незаконно позбавив волі трьох студентів (Сфера-ТВ)(10:21)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
Як отримати субсидії в 2015 році

Для прорахунку субсидії необхідно зайти в місцеве управління соціального захисту населення, написати заяву і декларацію про доходи і витрати на отримання субсидії або відправити ці два документи по пошті. По всім питанням, що не вирішать жителі села Реклинець в цій пам'ятці, рекомендовано зателефонувати на безплатну гарячу лінію 0-800-507-309.

Чи варто робити субсидію? Давайте подумаємо. Якщо пересічний мешканець села Реклинець має приватне домогосподарство і обігріває житловий будинок дровами та газом в відношенні 50/50 і сплачує комунальним господарствам кожного місяця 500 грн. Якщо субсидія нараховується при умові обов'язкового платежу в 1000 грн., то немає тоді потреби займатись оформленням субсидії.

Як вирахувати розмір обов'язкового платежу? Для прикладу, типова сім'я із 3-х осіб в Реклинці має за останні півроку легальний дохід 36 тис. грн. Тоді дохід на одну особу за місяць становитиме 2 тис. грн. (36 : 6 = 6; 6 : 3 = 2). Цю суму треба по визначеній формулі розділити на 1176 грн (розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 01.01.2015р.), розділити на 2 та помножити на 15%. Тобто 2000 : 1176 : 2 * 15% = 12,76%. При середньомісячному сукупному сімейному доході 6000 грн. в місяць обов'язковий платіж типової родини Реклинця становить 765,6 грн. (6000 * 12,76%). Всі комунальні платежі, що перевищують цей мінімальний розмір, відшкодовуються управлінням соцзахисту. Порядок заповнення вказаний на сайті мінсоцполітики.

При заповненні декларації краще перестрахувати себе, взяти довідку про отримані доходи з податкової інспекції та пенсійного фонду по місцю проживання, адже при нарахуванні субсидії йде автоматична звірка з даними службами згідно обміну даних. У разі відсутності доходу або заробіток є меншим прожиткового мінімуму у працездатних осіб, які зареєстровані по вказаній адресі, для розрахунку субсидії враховується заробіток на рівні прожиткового мінімуму (з 01.01.2015р. - 1218 грн.). Призначається субсидія на особу, на яку відкриті особові рахунки за місцем реєстрації. Наявність заборгованості зі сплати за житлово-комунальних послуг не впливає на визначення права на призначення субсидії.

При призначенні субсидії діє обмеження в площі житла - 48,87 м2 на одну особу, а також єдині для всієї України щомісячні норми споживання на одну особу води (4 м3), водовідведення (4 м3), вивезення сміття (0,4167 м3), газопостачання в опалювальний період 7 м3 на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465 – в багатоквартирних будинках), на газову плиту на одну особу (приготування їжі - 6 м3 та підігрів води +3 м3 або водонагрівач 18 м3 ), електропостачання в опалювальний період 65 кВт год. на 1 м2 площі (коригуючий коефіцієнт 0,982 – в індивідуальних, 0,465– в багатоквартирних будинках). У будинках, обладнаних (не обладнаних) стаціонарними електроплитами 130 кВт год. (90 кВт год.) на сім’ю з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена родини за наявності центр. постачання гарячої води або 150 кВт год. (120 кВт год.) на сім’ю з однієї особи + 30 кВт год. на іншого члена родини (за відсутності центр. постачання гарячої води). Якщо житлова площа перевищує соціальну норму житла, то це не означає позбавлення права субсидії. Просто при призначенні субсидії братиметься не вся сума нарахованої квартплати, а тільки та, що є у межах соціальної норми.

Перерахунок розміру розрахованої субсидії за фактичними обсягами споживання послуг не здійснюється. Сума розрахованої субсидії, яку переказано на рахунки для оплати вартості комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів і, яка не використана родиною внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата обов’язкової часки платежу сім'ї на наступний розрахунковий період.


22.11.2015р.Два діла на неділю: проголосувати і перевести годинник

В останню неділю жовтня за нашим законодавством проходять вибори до місцевих, районних, обласних рад та голів сільської ради. Ті жителі країни, що мають виборче право, проголосують за місцем своєї приписки в паспорті. Складні вибори мають бути. Всі політики перетасувались між собою як карти в колоді. Нові імена партій, ті ж самі обіцянки і кандидати. Будь-якою ціною прорватись до органів влади. Життя їх нічому не навчило. Тотальна байдужість громадян села дає дозвіл вчиняти з ними повне невіглавство. Але не будемо про погане. Який би вибір не зробила місцева громада, перша всеукраїнська соціальна мережа буде вітати цей вибір, бо жодна з політичних сил не впливає на діяльність порталу і це є виключним чинником неупередженості перед мешканцями Реклинця та конкурентними ЗМІ, що продали свою політичну свободу за тридцять срібенників. Життя продовжиться, жителі села оберуть владу, яка буде їх варта. Кандидати в депутати місцевих виборів 2015 року доступні за посиланням: cvk.gov.ua. Підсумки місцевих виборів 2015 року доступні за тим же посиланням. Необхідно вибрати область та населений пункт. Інформація корисна для тих громадян села, що хочуть вивчити своїх кандидатів, перед тим, як зробити вибір і простежити результати голосування до остаточного підрахунку голосів. Осінні дні минають швидко, з неділі жителі Реклинця можуть поспати довше. Тільки треба нагадати їм перевести годинникову стрілку на годину назад і ще раз насолодитись осіннім теплим дощем, якого так давно не було в Україні.


24.10.2015р.День туризму у селі

З 1998 року в країні відзначається День туризму. Кожен мешканець села хоча б раз на рік виходить за межі свого населеного пункту. Навіть вирушаючи у поїздку по справам у сусіднє велике місто чи маленьке село, подорожуючі завжди знаходять хвилину, щоб озирнутись навколо. Рогледіти щось нове, перекусити, набратись нових сил. Ось так зародився туризм. Спокуса відвідувати нові краєвиди, історичні споруди не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на далекі відстані, поєднуючи спорт, краєзнавство і відпочинок. Таких активних подорожуючих в Україні не так вже й багато. Переважна більшість людей віддає перевагу коротким поїздкам в Карпати, на береги Чорного і Азовського морів. Ще частіше відпочивають люди Реклинця на вихідних у парку, біля річки. Що кому зручніше.

Популяризація туристичного бізнесу в Реклинці багато в чому залежить від самих його людей та місцевої влади. В якому стані знаходяться культурні будівлі? Чи впорядкована територія біля масового відпочинку людей, гостей села? На якому рівні тримаються заклади харчування, де є найближчий готель? Хтось створював туристичні маршрути, чи є дорожні сполучення і реклама всіх існуючих об’єктів туризму? Це базові питання, що мають бути на постійному контролі в плані розбудови місцевого туризму. В селі є завжди дивовижні місця, які з боку кожного жителя не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес внесе певну родзинку звичайним речам, які потім виявляться привабливими для подорожуючих. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повернутись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.Виборча кампанія 2015 року

Близько тижня тому розпочалась передвиборна агітація у селі. На що надіються мешканці Реклинця? Чи лишились надії на поліпшення життя? Чи є нові кандидати, яким можна довірити владу в Реклинці?

Згідно нового законодавства України про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування отримають більше прав і обов'язків для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Реклинці? Свідомість місцевих начальників залишилась ще в минулому, коли всі рішення диктувались зверху. Керувати самим на землі, чи не це є споконвічною метою багатьох українців? Ще один крок до незалежності. Не тільки країни, а й Реклинця. Коли майже все поточне виробництво урізане до мінімуму, надання послуг ледь держиться на плаву перед майбутньою місцевою владою стоять нелегкі завдання щодо підвищення всіх напрямків життєдіяльності села. Якими будуть результати голосування до сільської ради? Які кандидати і політичні сили пройдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток Реклинця на найближчі роки.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборна агітація. Всі можливі і неможливі засоби будуть використовуватись на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про заможне майбутнє Реклинця. Хтось займеться так званою благодійністю і наділить крупою і гречкою тих, хто готовий проміняти власний голос на певну матеріальну цінність. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто виконують свою роботу. Тихо і послідовно. Завдання виборців - побачити таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимшанс, ще раз повірити в їх сили. Передвиборча агітація переверне село верх дном. Претенденти на виборні посади будуть намагатись не тільки зрости в очах місцевих жителів, але й понизити своїх конкурентів, якими б вони не були святими. Районні ЗМІ зірвуть ще один куш куш на виборчій кампанії 2015 року. Більше роботи буде і листоношам, передвиборні матеріали будуть в кожному дворі. Стовпи у селі будуть розклеєні кольорами політичних партій, а обличчя кандидатів будуть такі знайомі як свої. Один раз на декілька років вони зроблять все можливе, щоб місцевий житель проголосував за них. Отак і живуть люди у селі, від виборів до виборів.


16.09.2015р.Фізкульт Ура, Реклинець

Минули роки, коли спорт у Реклинці був багаточисельним. Хай як не критикують люди радянську владу спортивне життя було на той час в моді. Згадайте фізкультуру в радянську епоху. Діти з довідкою про недопущення до навантажень були скоріше виключенням серед групи школярів. Зараз же майже половина школярів не допускаються до фізичних навантажень через різноманітні проблеми зі здоров'ям. Сам вчитель не має права вимагати від учнів нормативів по силових вправах. Добру оцінку будуть ставити лише за те, що учні приходять у спортивній формі. Що заважає людям Реклинця бути фізично кріпкими? Можна постійно списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на ЧАЕС. Але кожен з них має право вибирати те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись багато їжі, додавши міцного алкоголю. Або зробити маленьку дієту і пробігти короткий шлях, хоча б по дорозі додому. Або цілий вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або лягти спати раніше, щоб на ранок мати здоровий вигляд. Скільки б не будували лікарень, спортивних шкіл, закладів оздоровлення у Реклинці, фізична культура людей буде залежати тільки від них. Хто господарює Реклинцем, фізичною культурою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі люди, що, схоже, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в тренді. Його звикли купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись собою і слідити за харчуванням. Що дорожче? Не багато жителів у Реклинці є, що тримають на висоті свою фізичну підготовку. Радує те, що до них додались юнаки і розвивають новий напрямок спорту - workout. Це той багаточисельний вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Ефект від занять дає приклад іншим юнакам. Можливо, вони задумаються над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління вирощувати і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток жителів не тільки Реклинця, а й цілої держави.


12.09.2015р.День підприємництва в Реклинці

Як завжди в країні в першу неділю осені відзначають День підприємництва. Цей день запроваджено з 5 жовтня 1998 року Указом Президента України, але люди Реклинця не звикли гучно його святкувати. Мабуть, гроші полюбляють тишу. Як і великий, так і дрібний бізнес у Реклинці не хизується своїм святом. В наш важкий час не просто знайти гроші для таких широкомасштабних заходів. Тим паче, що з боку влади підтримка підприємництва зовсім мала. Певні заходи, що проводяться райдержадміністрацією, можна зазначити, - формальні. Конкурс на найкращого підприємця, грамоти, подяки тільки дратують в останній час підприємців, що втомились чекати від влади реальної підтримки. Звичайно, що все можна списувати на війну, але працювати треба як-небудь. В надії на покращення купівельної спроможності на внутрішньому ринку багато підприємців чекає збільшення своїх доходів, адже з першого вересня збільшений розмір мінімальної зарплати для населення. Ще важливо, щоб не підвищили сильно податки, вартість енергоносіїі і курс гривні був стійким. Бо якщо і далі так піде, то бізнесу може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частка місцевого бюджету Реклинця залежить від сплати податків місцевих підприємців. Левову частку займає податок з доходів фізичних осіб, ЄСВ, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде існувати село Реклинець без підприємництва? Важко уявити. Згадайте тільки, як їм починалось в 1991-1993 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Реклинці. З чого вони починали і що вони досягли… Як нам було без них і зараз з ними. Побудовані торгівельні заклади, виробничі будівлі, сфера послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і держиться на них. Суворі закони бізнесу залишили тільки самих сильних. Місцева конкуренція дала мешканцям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Схоже, що ніщо не зупинить підприємницький рух у Реклинці, бо є сила і воля будувати свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, наснаги і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Реклинці

Кожного року на кінець літа більшість уроженців Реклинця готуються до школи. Теплі дні позаду. Всі дітлахи набрались сил і готові приступити до нового учбового року. Тому й придумали на 1 вересня свято – День Знань. Ці хвилюючі моменти щастя й турботи. Хтось всі канікули чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За канікули учні подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати сірі навчальні будні.

Так як у всій країні, школярі Реклинця ідуть наприкінці літа на пробний урок в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи не виглядають так похмуро. Вчителі з учнями прораховують всі організаційні моменти: вивчають розклад занять, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З нового навчального року є можливість пересісти на іншу парту, багато школярів використовують цей момент і підходять до вчителів з аналогічним проханням. Тобто, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільного одягу і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом класних приміщень. Якби не голосно лунали всі політичні заклики, завжди в Реклинці знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення учнів до школи з далекої місцевості, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, опалення приміщень взимку тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам гуртуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитипокращити стан місцевої освіти села Реклинець.

Першого числа всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає це свято, поринувши в історію своєї юності. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими прекрасними шкільними враженнями. Море квітів, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Реклинці на свято першого дзвоника. Вдалого старту лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати тільки від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Реклинці, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Реклинця, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Реклинці вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.
Відвідувачі села Реклинець (13)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Реклинець -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Реклинець:Погода у Реклинці
Інші населені пункти
Львівської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Львівської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко