E-mail:  Пароль:  Чужий комп'ютер   

Шан. гостю, адміністрація сайту вітає Вас!
Для приєднання до громади щирих українців, введіть Ваш логін і пароль.
При їх відсутності зареєструйтесь власноручно
або зайдіть з соціальної мережі, де вже є Ваша сторінка
Реєстрація передбачає погодження та дотримання правил сайту

Село Реклинець - сайт громади
Мені подобається сайт


 Люди (3)
 Фото (47)
 Відео
 Визначні місця додати
 Львівська область
 Фотомаркет
 Картографія фото New!
 Топографічна карта
 Мій стиль

Facebook livejournal ВКонтакті Однокласники Twitter Google: живая лентаНаселені пункти району

1. Сокаль
2. Карів
3. Великі Мости
4. Поториця
5. Жвирка
6. Стремінь
7. Лучиці
8. Войславичі
9. Стаївка
10. Белз

Див. далі

Рейтинг населених пунктів залежить від відданих за них голосів


Почесні громадяни
села Реклинець

  1. Володимир Саноцький (4)
  2. Ігорчик Білобран (1)село Реклинець

райцентр Сокаль

облцентр ЛьвівЗапитати


Будь патріотом свого села - проголосуй за нього!

Всього голосів: 16
Дивитись місця в рейтингах
України та Львівської області

Максимальний рейтинг села Реклинець залежить від рейтингу всіх зареєстрованих учасників, від заповнених тем для обговорення - додаткові голоси за тему, від збережених фото - додатковий голос за фото (до 2500 фото)


Реклинець - цеКартографія місцевості громади

районні центри
населені пункти району
населені пункти за межами районуОстанні фото4 випадкові фото серед 47 фото в 5 альбомах
Новини Львівської області


Ігор Сенкальський: Раніше були фотографи-снайпери, а тепер – фотографи-кулеметники (Дивись.info)(22:47)
Студентка Львівського державного університету фізичної культури стала володарем Кубка України (Галичина спортивна)(21:37)
Яворів - колиска різьбярства та ліжникарства (Музейний простір)(21:25)
У львівському гарнізонному храмі підтримають талановитих дітей-переселенців (Zaxid.net)(20:45)
На Львівщині виявили легковик із "перебитим" номером кузова (Львiвська Газета)(20:19)
У Червонограді зловмисник кілька разів обікрав свого хворого знайомого (Львiвська Газета)(20:02)
Львівський театр для дітей та юнацтва організує для школярів програму до 160-річчя Франка (Zaxid.net)(19:54)
Розпочато ремонт автодороги Мостиська-Краківець (Львiвська Газета)(19:29)
Тарас Пастух хоче запровадити корупційні схеми Садового у Тернополі? (Місто)(19:05)
Чемпіонка світу Марія Музичук та її старша сестра Аня зустрілися між собою у шаховому матчі (Галичина спортивна)(18:59)


Форум - села - Теми для обговорення
Про доступ до публічної інформації
Записи на основній сторінці поки що відсутні
Перенесення інформації в поле вводу з текстового редактору
є корисним під час створення сайту населеного пункту
День туризму у селі

З 1998 р. в Україні відзначається День туризму. Пересічний житель села бодай раз на рік виїздить за межі свого населеного пункту. Навіть вирушаючи у відрядження по справам у найближче велике місто чи маленьке село, подорожуючі завжди знаходять хвилину, щоб озирнутись навколо. Рогледіти дещо нове, перепочити, набратись нових сил. Так виник туризм. Спокуса побачити гарні краєвиди, історичні споруди не давала покою багатьом подорожуючим. Тому вони вирушали в дорогу на далекі відстані, поєднуючи фотографування, культурологію і відпочинок. Таких активних подорожуючих в країні не так вже й багато. Більшість громадян віддає перевагу тижневим походам в Карпати, на береги Чорного і Азовського морів. Ще частіше проводять час люди Реклинця на вихідних у парку, біля річки. Що кому ближче.

Популяризація туризму в Реклинці багато в чому залежить від самих його громадян та сільської влади. В якому вигляді знаходяться культурні пам’ятки? Чи облаштована територія біля масового відпочинку людей, дітей? На якому рівні тримаються кафе, де є найближчий готель? Хтось розробляв туристичні маршрути, чи є дорожні сполучення і реклама всіх наявних об’єктів туризму? Це основні питання, що мають бути на постійному контролі в плані розбудови місцевого туризму. В селі є завжди цікаві місця, які з боку кожного мешканця не є занадто привабливими. Тільки туристичний бізнес вносить певну родзинку звичайним місцям, які потім стануть привабливими для подорожуючих. Нові вподобання, приємний відпочинок, гарні спогади змусять гостей повертатись знову і знову у улюблене село.


27.09.2015р.Виборча кампанія 2015 року

Близько тижня тому почалась передвиборча агітація у селі. На що сподіваються мешканці Реклинця? Чи залишились надії на покращення життя? Чи є нові обличчя, яким можна довірити владу в Реклинці?

Згідно нового законодавства країни про децентралізацію влади органи місцевого самоврядування матимуть більше прав і обов'язків для виконання своїх функцій. Але чи змінить це життя у Реклинці? Свідомість місцевих начальників залишилась ще в минулому, коли всі рішення диктувались зверху. Господарювати самим на землі, чи не це є споконвічною метою багатьох українців? Ще один крок до самостійності. Не тільки країни, а й Реклинця. Коли все поточне виробництво урізане до мінімуму, надання послуг ледве держиться на плаву перед майбутньою районною владою стоять нелегкі завдання щодо розширення всіх напрямків життєдіяльності села. Якими будуть підсумки голосування до сільської ради? Які депутати і політичні сили увійдуть до сільської ради, хто буде головою сільської ради, такі і рішення будуть прийматись на місцях. Таким і буде розвиток Реклинця на найближчі роки.

Після реєстрації кандидатів у депутати почнеться справжня передвиборча агітація. Всі можливі і неможливі засоби будуть використані на повну силу. Хтось з кандидатів підкорить виборців солодкими обіцянками про щасливе майбутнє Реклинця. Хтось займеться так званою благодійністю і наділить крупою і гречкою тих, хто готовий проміняти свій голос на певну матеріальну цінність. Справжні кандидати не обіцяють, вони просто роблять свою роботу. Тихо і послідовно. Завдання виборців - побачити таких людей серед всіх кандидатів. Дати нимшанс, ще раз повірити в їх сили. Передвиборча боротьба переверне село з ніг на голову. Кандидати на виборні посади будуть пробувати не тільки зрости в очах людей, але й понизити своїх конкурентів, якими б вони не були чесними. Районні газети зірвуть ще один куш куш на виборчій кампанії 2015 року. Більше завдань буде і працівникам Укрпошти, агітаційні листівки будуть в кожному дворі. Стовпи у селі будуть розклеєні кольорами політичних партій, а портрети кандидатів будуть такі знайомі як ніколи. Один раз на декілька років вони зроблять все від себе можливе, щоб місцевий електорат проголосував за них. Отак і живуть люди у Реклинці, від виборів до виборів.


16.09.2015р.З днем спорту, Реклинець

Минули роки, коли спорт у Реклинці був масовим. Хай як не критикують люди радянську владу спортивне життя було на той час на дуже високому рівні. Згадайте урок фізкультури в школі. Учні з довідкою про недопущення до нормативів були скоріше виключенням серед групи дітей. В наші дні майже половина дітей не допускаються до сильних навантажень через різноманітні хвороби. Сам вчитель не має права вимагати від учнів нормативів по силових вправах. Відмінну оцінку будуть ставити лише за те, що діти приходять у спортивній формі. Що заважає дітям Реклинця бути фізично кріпкими? Можна завжди списувати поганий стан здоров'я на радіацію від аварії на Чорнобильській АЕС. Але кожен з них має право вибирати те, як йому жити фізично і який вести спосіб життя. Або наїстись багато їжі, додавши міцного алкоголю. Або влаштувати невелику дієту і пробігти короткий шлях, хоча б по дорозі додому. Або цілий вечір провалятись на дивані перед телевізором чи ПК. Або піти спати раніше, щоб на завтра мати здоровий вигляд. Скільки б не будували спортивних шкіл, закладів оздоровлення та відпочинку у Реклинці, здоров'я людей буде залежати тільки від них. Хто керує Реклинцем, фізичною підготовкою, спортом? Ні, не влада. Цим керують самі люди, що, схоже, несвідомо, попали під вплив інших цінностей. Здоров'я стало не в моді. Його звикли купувати в аптеках і лікарнях. Замість того, щоб займатись собою і слідити за харчуванням. Що цінніше? Не багато жителів у Реклинці є, що тримають на висоті свою фізичну підготовку. Радує те, що до них додались юнаки і розвивають новий напрямок спорту - workout. Це той багаточисельний вид спорту, що не потребує зайвих витрат. Турнік, бруси, віджимання від полу, біг. Ефект від занять дає приклад іншим мешканцям. Ймовірно, вони задумаються над собою. А чи правильно вони живуть? Їм же ще не одне покоління вирощувати і передавати в майбутнє найкращі гени. Вони і визначать подальший розвиток населення не тільки Реклинця, а й цілої держави.


12.09.2015р.День підприємця в Реклинці

Традиційно в Україні в першу неділю вересня відзначають День підприємця. Це свято запроваджено з 5 жовтня 1998 р. Указом Президента України, але підприємці Реклинця не звикли гучно його святкувати. Схоже, гроші люблять тишу. Як і крупний, так і малий бізнес у Реклинці не хизується своїм святом. В наш важкий час не просто знайти гроші для таких широкомасштабних заходів. Тим більше, що з боку влади підтримка підприємництва мінімальна. Певні заходи, що здійснюються місцевою владою, можна сказати, - формальні. Конкурс на найкращого підприємця, грамоти, подяки тільки дратують в останній рік підприємців, що втомились чекати від влади справжньої підтримки. Так, що все можна списати на війну, але жити треба як-небудь. В надії на покращення попиту на внутрішньому ринку чимало підприємців очікує збільшення своїх доходів, адже з 1 вересня збільшений розмір мінімальної заробітної плати для населення. Ще важливо, щоб не підвищили сильно податки, вартість енергоносіїі і курс гривні був стійким. Бо якщо і далі так піде, то бізнесу може не бути. А це серйозні речі. Вся доходна частка місцевого бюджету Реклинця залежить від податкових надходжень місцевих підприємців. Левову вагу займає податок з доходів фізичних осіб, ЄСВ, плата за землю, орендна плата, єдиний податок. Як буде розвиватись село Реклинець без підприємництва? Важко уявити. Згадайте тільки, як їм починалось в 1991-1997 роках… Коли зароджувались перші підприємці в Реклинці. З чого вони починали і що вони досягли… Як нам було без них і зараз з ними. Побудовані торгівельні заклади, виробничі майстерні, надання послуг. Вся інфраструктура села закручена навколо них і держиться на них. Суворі закони бізнесу залишили тільки самих сильних. Місцева конкуренція дала мешканцям найдешевші і найякісніші з можливих товари, продовольство і послуги. Здається, що ніщо не зупинить підприємницький рух у Реклинці, бо є сила і воля будувати свою справу, своє село. Дай Бог тільки їм здоров’я, наснаги і віри в цей нелегкий час!


05.09.2015р.День знань у Реклинці

Кожного року на кінець літа більшість уроженців Реклинця збираються до школи. Найтепліша пора року позаду. Всі дітлахи оздоровились і готові приступити до чергового учбового року. Недарма придумали на перше вересня свято – День Знань. Ці хвилюючі моменти радості й печалі. Хтось всі канікули чекає на те, щоб швидше побачити однокласників. За канікули діти подорослішали, є багато чим поділитись. Комусь не хочеться сідати за парту, згадувати похмурі учбові будні.

Так як у всій Україні, школярі Реклинця ідуть останній день літа на пробний урок в школу. З новим літнім ремонтом шкільні класи виглядають тепліше. Вчителі з учнями вже думають про всі організаційні моменти: вивчають розклад уроків, нові підручники й оновлені обличчя один одного. З першого вересня є можливість пересісти на іншу парту, багато дітей використовують цей момент і підходять до класної керівниці з відповідним проханням. Один словом, все як у Порошенка – «по новому», починаючи зі шкільної форми і канцелярії і закінчуючи свіжим ремонтом класних приміщень. Якби не голосно лунали всі партійні лозунги, завжди в Реклинці знайдуться всі недоліки шкільної освіти. От наприклад, підвезення школярів до школи з далекої відстані, харчування малозабезпечених дітей, дітей сиріт і т.п., сучасна матеріально-технічна база, обігрів приміщень в холодну пору року тощо. Ці та інші проблеми жоден політик не може вирішити, тож залишається батькам об'єднуватись на шкільних зборах у громади, щоб хоч якось покращитипокращити стан місцевої освіти села Реклинець.

Першого числа всі прибрані діти підуть у школу і багато з людей старшого покоління згадає цей день, поринувши в історію своєї юності. Батьки проведуть своїх дітей і поновлять свою пам’ять новими світлими шкільними моментами. Море квітів, посмішок, віршів, пісень, фотознімків. Чого тільки не згадають у Реклинці на свято першого дзвоника. Вдалого старту лишилось побажати всім учням, вчителям і батькам. Успіх буде залежати тільки від них. А вдалий початок – це половина справи. До нових висот, до нових перемог!


31.08.2015р.До дня Незалежності України

Цілих три вихідних подарувала держава на кінець літа. От і думку гадають жителі у Реклинці, як провести ці вихідні на повну силу. Традиційно в останні дні літа копають картоплю всією родиною. Спішать закінчити збирання цього врожаю до настання осінніх дощів, бо таких довгих вихідних не буде більше на наступний місяць та й день стає меншим, справа йде до осені. Погода теж виявиться сприятливою – сильної спеки, затяжних дощів не буде. А комарів цього літа взагалі було мало, варто надіятись на гарні умови праці.

У кого буде більше вільного часу, зможе в неділю вийти в центр Реклинця, відсвяткувати День Державного Прапору України, разом з держслужбовцями підняти жовто-блакитний стяг. Ці два кольори в останній рік були такими поширеними, що, здається, це свято будуть скоро святкувати мешканці села в себе вдома, піднімаючи жовто-блакитні символи на власному подвір’ї.

На третій день вихідних, коли від роботи (картоплі) коні дохнуть, люди починають думати, як все таки відпочити, хоч на вечір. Все таки – День Незалежності. Хто подивився святковий парад по телевізору, вже наполовину приурочився до свята. А що там приготувала місцева влада на святкування незалежності? Щоб там не було на вечір у селі почнуть збиратись люди, гуртуватись родинами, друзями, кумами. Гарний привід відзначити 24 річницю Дня Незалежності. Це буде понеділок, тяжкий день. Такий тяжкий як і їх незалежність, пролита кров’ю на рідній землі. Прикро, що деякі жителі не цінять це свято, перетворюють його на справжнє пияцтво з відповідними наслідками.

Ранок 25-го схоже виявиться не легшим, люди вийдуть на роботу, щоб «відпочити». А кому зараз легко? У Реклинці вже давно звикли так працювати, бо розуміють, що справжня незалежність – це тяжка праця протягом багатьох століть, тільки силою її можна вибороти.

21.08.2015р.Відвідувачі села Реклинець (12)
Сповіщення


Будь в курсі всіх подій на село Реклинець -
додай свій E-mail для отримання інформації про всі зміни цієї сторінки

Ваш E-mail:
Будемо вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Реклинець:Погода у Реклинці
Інші населені пункти
Львівської області і району
з прогнозом погодиТопографічна карта


Інші населені пункти
Львівської області
і району з топографічною картою
Ціни на Вашу рекламу
в місяць по всіх сторінках
району – 30 грн
області – 300 грн
України – 2500 грн
    Олег © Sir.Ko™ 2005-2015 Сироватко