{Долучайтеся до проекту «Енергоефективна школа»|Збережіть кошти громади|Отримайте безкоштовно курс по енергозбереженню|Безкоштовна освіта з енергозбереження}

Яку освіту отримує молодь Іванківців? Скільки коштів з місцевого бюджету витрачається на утримання шкіл? Чи в повному обсязі вони використовуються? За підтримки інституту місцевого розвитку в Іванківцях розпочинається набір учнів для участі в проекті «Енергоефективна школа». Цей проект суттєво дозволить економити бюджетні кошти села, навчить дітей дбайливо ставитись до енергоресурсів, сформує особисту відповідальність за тепло та комфорт у своїх помешканнях, виховає свідомого екологічно-орієнтованого споживача житлово-комунальних послуг. Саме навчання учнів ведеться безкоштовно у формі гри, які моделюють в навчальному класі реальні житлово-комунальні проблеми, що виникають у багатоквартирному будинку та вирішують їх спільними зусиллями. Учні стають власниками квартир та співвласниками багатоквартирного будинку (свого класу), в якому створюють ОСББ. Зароблені учнями під час навчання бали конвертуються в ігрові гроші, що дозволяє співвласникам оплачувати комунальні послуги та впроваджувати енергоефективні заходи у своїй квартирі та будинку.

З 2016 року почала діяти програма дистанційного онлайн-навчання, до якої можуть також приєднатись учні Іванківців із мінімальними витратами на проведення навчання і здійснення моніторингу його ефективності. Як показала практика, економія бюджетних коштів після освоєння повного курсу «Енергоефективна школа» сягають в середньому майже 100 тис. грн. на сайті http://energyschool.org.ua/ розміщений курс «Про енергопостачання та енергозбереження для майбутнього споживача». Він складається з 32 уроків (16 тем), тому найбільш доцільним буде засвоювати 1-2 уроки на тиждень. Першим у Програмі дистанційного навчання доцільно реєструватися директору школи або представнику адміністрації (далі – Адміністратор). Наступним кроком Адміністратор реєструє вчителя, який, в свою чергу, реєструє учнів.

Телефони технічної підтримки: +38(096) 638-03-51; +38(093) 141-50-80, +38(063) 956-41-24, +38(095) 626-39-80.

Прес служба громади


25.01.2018р.


403877

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити