{Відкритий бюджет Івано-Межиріцького|Де побачити бюджет Івано-Межиріцького|Всі деталі бюджету Івано-Межиріцького|Аналіз бюджету Івано-Межиріцького}

В основу розвитку демократії закладений механізм безпосереднього впливу кожного жителя Івано-Межиріцького на місцеву владу. Всі прийняті рішення мають бути принаймі погоджені чи обговорені через уповноважених представників – місцевих депутатів. До сьогоднішнього дня питання виконання місцевого бюджету було закрито завісою бюрократичної системи. Відтепер у Івано-Межиріцькому можна безперешкодно побачити всі доходи і видатки бюджету, проаналізувати його структуру, тенденцію, всі деталі.

Отже, заходимо на сайт «openbudget», вибираємо в меню «Місцеві бюджети», область та населений пункт своєї об’єднаної територіальної громади чи районний бюджет (для прикладу вибираємо типову громаду маленького містечка).


Перше, на що слід звернути увагу – це виконання бюджету по запланованих показникам. На скільки доходи перевищили очікування і на скільки виконані заплановані роботи чи освоєно коштів.


Для загальної аналітики цікаво побачити структуру бюджету за доходами.


А також структуру бюджету за витратами


Цікаві графіки нададуть вам уявлення, як протягом року ведеться наповнення бюджету та освоєння коштів в розрізі місяців.


Достатньо розгорнуту картину по Івано-Межиріцькому можна побачити через меню доходи та видатки. Там можна побачити детальний розріз надходжень всіх податків, неподаткових надходжень, дотації, субвенції, цільові фонди. Видатки також можна побачити в розрізі програмної, економічної та функціональної класифікації. Виконання до уточненого річного кошторису відображено в відсотках, тобто легко проаналізувати всі заплановані і проведені роботи.

Даний ресурс дозволить громаді Івано-Межиріцького контролювати місцеві фінанси. Для повного завершення розповіді рекомендуємо почитати статтю про бюджет участі громади в розподілі коштів та систему «Прозоро» щодо запланованих бюджетних закупівель.

Прес служба громади


04.03.2019р.


57493

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити