{Конфісковане майно Хворостяного, де його продають?|Де купити конфісковане майно у Хворостяному?|Онлайн аукціони з продажу конфіскату Хворостяного|Конфіскат Хворостяного на електронних аукціонах}

Одним з ключових факторів розвитку громади Хворостяного є вміння місцевої влади активно розпоряджатись своїм майном. Ті об’єкти інфраструктури, що приносять добрий дохід чи служать громаді для виконання соціальних завдань, варто зберегти. А ті, що простоюють без власників і визнані безхозними, приносять збитків. Мова йде про занедбані подвір’я, майно, що описане відділом державної виконавчої служби чи майно, що знаходиться на балансі місцевої влади і використовується неефективно або взагалі не використовується. Органи місцевого самоврядування для збереження майна витрачають чималі кошти. Це витрати на утримання об’єктів нерухомості в нормальному стані, витрати на охорону і тому подібне.

Наша соціальна мережа пропонує продавати таке майно на онлан-аукціонах і приносити додатковий дохід в бюджет громади Хворостяного. Для цього потрібно органу місцевого самоврядування підписати угоду з державним підприємством «Сетам» для реалізації даного майна. Орган місцевого самоврядування самостійно визначає початкову вартість реалізації вказаного майна і торги відбуваються виключно на підвищеній ціні. Тобто перемагає той покупець, хто запропонує вищу ціну. ДП «Сетам» отримає свою винагороду за рахунок коштів покупця, тому громада села може продавати непотрібне їй майно абсолютно безкоштовно.

Всі торги відбуваються в режимі онлайн абсолютно прозоро на сайті «Сетам». Це широка платформа електронних аукціонів налічує більше 40 тис. зареєстрованих користувачів, а загальна кількість учасників – понад 200 тисяч. Зазвичай електронні аукціони дають 10% підвищення ціни, проте окремі об’єкти мають великий інтерес і продаються набагато дорожче. За результатами аукціону видається протокол, де видно, що об’єкт був проданий за найвищу ціну, яка була на момент продажу. Раніше продаж комунального майна завжди супроводжувався з несправедливою ціною. Часто вона була заниженою або об’єкт попадав не в ті руки. Електронний аукціон передбачає використання криптографічної системи Blockchain. Її неможливо підробити, через місяць чи рік кожен може побачити черговість пропозицій учасників і суми ставок. ДП «Сетам» дозволяє чесно і відкрито вести торги, залучати кошти до бюджету Хворостяного через продаж непотрібного майна.Онлайн аукціони корисні не тільки громаді, а й самим учасникам, як великим гравцям, так і дрібним підприємцям чи простим жителям. Купити можна не тільки великі майнові комплекси, а й дрібні речі. Знайти можна все: автомобілі, електротовари, товари для дому, електротовари, одяг, дорогоцінності, нерухомість. Це не тільки товари, що виставили на продаж органи місцевого самоврядування. Тут знаходиться також арештоване майно від органів державної виконавчої служби. Торгівля конфіскатом завжди приносила свої вигоди знавцям відповідної продукції. Державне підприємство «Сетам» має 23 філії арештованого та конфіскованого майна по всій Україні, що знаходяться під пильною охороною.

Приєднуйтесь до електронних торгів, залучайте кошти до бюджету Хворостяного!

Прес служба громади


23.12.2018р.


80306

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити