{Як отримати інформацію з держреєстру?|Де взяти відомості про підприємців Кленівки?|Яку інформацію можна взяти в держреєстрі?|Єдиний державний реєстр до послуг громади Кленівки}

У світі цифрових технологій є багато інформації у вільному доступі, про яку ми навіть не здогадуємось. Кожен житель Кленівки, не виходячи з дому, з допомогою Інтернет може знайти дані про будь-яку юридичну чи фізичну особу підприємця. Таку інформацію доречно знати, коли необхідно довідатись всі деталі юридичної чи фізичної особи при працевлаштуванні, купівлі продукції, контактні дані чи інші корисні матеріали, про що і буде наша сьогоднішня розповідь.

Міністерство юстиції України запровадило он-лайн сервіс отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. На їхньому сайті є можливість обрати платний або безкоштовний варіант. Платна опція коштує 70 грн, вона дозволяє отримати більше відомостей, зокрема робити запит не на сьогоднішню дату, а на перше січня 2015 року, наприклад. Також за ці ж гроші можна проводити пошук за відомостями про засновника/керівника чи особу, що має право підпису, чого не має в безкоштовній версії. Взагалі пошук, як правило, робиться по реєстраційним даним – назві або коду. Приміром, ввівши всім відому фірму «Кока-кола», ми побачим, що це іноземне підприємство, що знаходиться в Броварському районі Київської області. Статутний капітал більше 2,4 мільярда гривень, засновник Нідерландська юридична особа. Цікаво дізнатись, де підприємство має філії, які види діяльності здійснює на території Україні, хто керівник, адреса головного офісу та його контактні дані.

З допомогою таких відомостей мешканці Кленівки можуть дізнатись про всі найближчі підприємства, що оточують село. В роботі досить часто необхідно перевірити, чи підприємець дійсно здійснює діяльність і не перебуває в процесі припинення. Варто пам’ятати, що всі реєстраційні дії містяться в даному сервісі. Тому всі ФОП та ПОУ повинні бути обережними, коли дають свої відомості до державного реєстратора, особливо контакті дані та адресу діяльності.

Прес служба громади


27.05.2018р.


40725

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити